Centrum asistovanej reprodukcie Piešťany

mimina321
30. okt 2009

ahoj dievčatá 🙂
chodíte niektorá do car Piešťany?Ja som včera bola,sú super.Velmi milí personál.Normálne som bola unesená,že nás niekto berie ako ludí a nie ako kus 😅
Začínam veriť,že sme sa pohli správnym smerom. 😉
Budem rada ked napíšete ako sa páčilo vám...a povymieňame skúsenosti 😵

mima
28. jan 2010

nepamatam si ju, mam to v praci, ale daj si do googla dr.alexander, to su oni, tam to urcite najdes v kontaktoch, ked tak ti ju poslem zajtra z prace

marrad
28. jan 2010

dakujem

mima
29. jan 2010

marrad, tak ten e-mail je 😵 jan.vodicka@dralexander.sk 😵

gerdusha
29. jan 2010

mima, to sa mi naozaj nechce verit, ze ta neupozornili na to, ze s poistovnami nemaju zmluvy...a najma, ked su si mala odber a vsetko okolo toho...

to je vazne cudne...az neuveritelne...

gerdusha
31. jan 2010

posuvam znova..nejako to tusim blbne

gerdusha
1. feb 2010

nieco nove?

mimina321
autor
1. feb 2010

a ty čo nové gerdush?

gerdusha
1. feb 2010

ja som prestala krvacat, beriem ten norethisteron, dufam, ze sa mi nevytvoria zase cysty...cakam na novy cyklus a zacinam s merionalom

mimina321
autor
1. feb 2010

gerdush moooc držím palce,aby si mala čo najskôr// 😉

gerdusha
1. feb 2010

dakujem, podobne...a uprimne...

mimina321
autor
1. feb 2010

ideš do toho iui?

gerdusha
1. feb 2010

vyzera to, ze ano...uvidim, ake budu vysledky...akosi tomu neverim...nicomu...som v poslednej dobe taaaak skepticka....ach jo

barbareta
1. feb 2010

gerdus čo treba na iui v car pn ?
Ja som bola v 2008 pred iui na priechodnost vajcovodov na rengene tusim sa to vola Hsg alebo tak nieak, a na to ma už NIkdo .Nikdy nedostane !!! ☹ 😒 😠
S jari by som to hadam ešte raz skusila,,,i ked to sledujem že ziadna tehu s pn neni ale šak raz hadam motyka vystreli 😕

sammira
1. feb 2010

ahojte 🙂som nova clenka vo vasom spolku 🙂dnes som bola sa osobne objednat v car pn.koli mojej polovicke sme sa dohodli na 16.2.sestricka ma informovala presne co ste tu popisali,ze 15eur vstupny poplatok,nejake vysetrenia a konzultacia cca 2hod. a tiez bola velmi mila..tak som zvedava ako to bude dalej pokracovat...

drobeca
2. feb 2010

netreba zúfať, veď začali niekedy v októbri. určite budú aj dobré správy.

mimina321
autor
2. feb 2010

sammira ahoj 🙂
ja som tam naozaj velmi spokojná a prístup k pacientkam majú naozaj jedinečný 🤐 mala by som k nim poslať tú pani dr.čo som u nej bola dnes... 🙄
už aby bol marec a pohli sme sa dalej 😅

mima
2. feb 2010

caute baby, bola som trochu mimo, lebo nam to nevyslo, mala som 5 vajicok, z toho len 3 mohli oplodnit a ujalo sa len jedno, cize sme mali len 1 embryko a aj to to na 2.den po vzdalo, to bolo min.tyz. v piatok ked mi to volali z CAR, tak som cely vikend preplakala a neviem co teraz dalej, manzelovi sa uz moc skusat nechce, zatial , ja by som este do toho isla, neviem ako on, budem ho prehovarat. a kedze sme samoplatci, tak treba zvazit aj financ.stranku

neviete ci je vacsia sanca na 2.pokus ?

gerdusha
2. feb 2010

ahojte babule, pocuvajte....aj vy ste platili za lieky/injekcie, ktore vam predpisali v PN celu sumu?

mima
2. feb 2010

gerdush, my sme si to tiez platili aj zakroky, vsetko

gerdusha
2. feb 2010

zakroky mi boli jasne...ale nejako som si neuvedomila, ze aj injekcie/lieky...teraz, ked ma presiel prvy sok z lekarne mi to pripada logicke, kedze nemaju zmluvy.

eeej, neviem, ci to takto pojde dalej...

mimina321
autor
2. feb 2010

gerdush injekcie ti pri iui nepreplatí poisť.aj ked zmluvy sú.......
na slovensku je iui nadštandard nedostaneš ani ečko 😠 😠 😠 je to smutné,ale u nás je túžba po dieťatku nadštandard alebo luxus ☹

gerdusha
2. feb 2010

neskutocne...tak ale o tomto mi nikto nepovedal...

sammira
2. feb 2010

babule prezradte mi prosim kolko ste uz v piestanoch do toho investovali?lieky,injekcie atd.nech mam prehlad,vdaka

mimina321
autor
2. feb 2010

no je to podla toho kolko potrebuješ inj,samotné iui stojí 40e,takže tak....

sammira
2. feb 2010

dakujem mimina321 😒 som zvedava ako to vsetko dopadne...

mimina321
autor
2. feb 2010

budem držať palce 😵

konfi
3. feb 2010

ahojte dievčatá neviem či sem moja otázka patrí pozerám,že ste skoro všetky v požehnanom stave a tak Vám gratulujem,ale chcela som sa spýtať,minulý rok v júni som podstúpila 2.IVF,ktoré nedopadlo dobre a odvtedy mám problémy s menštruáciou,po zákroku som krvácala skoro tri týždne,ďalšiu menštruáciu som dostala až 12.decembra a odvtedy zase nič na gynekológiu sa bojím ísť,lebo tam mi stále chcú pichať hormóny a dávajú hormóny,ale moje telo sa stále nespamätalo z predchádzajúceho zákroku a tak Vás chcem poprosiť či niektorá nemala podobnú skúsenosť a nepomohla mi alebo aspoň neporadila,lebo len ako poslednú možnosť beriem gynekológiu.Tak Vás teda všetky strašne prosím o POMOC.

gerdusha
3. feb 2010

konfi,myslim, ze si si pomylila temu...

mimina321
autor
3. feb 2010

gerdush čav 🙂

gerdusha
3. feb 2010

cau moja...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre