Centrum asistovanej reprodukcie Piešťany

mimina321
30. okt 2009

ahoj dievčatá 🙂
chodíte niektorá do car Piešťany?Ja som včera bola,sú super.Velmi milí personál.Normálne som bola unesená,že nás niekto berie ako ludí a nie ako kus 😅
Začínam veriť,že sme sa pohli správnym smerom. 😉
Budem rada ked napíšete ako sa páčilo vám...a povymieňame skúsenosti 😵

ybyta
7. sep 2010

bambulky toje uplne zbytočne musim prijať realitu ked normaje nad 25 u nich aja som mala 11 či kolko je to v................ 😢 😢 toje ine ked minuly rok mi potvrdily tehotenstvo v Martine ale embrijka sa prestali vyvijať ahcg šlo na čistu 0 . 😢 😢 😢 😢 to ešte viac bolelo tito traja ani sa neunuvali skusiť ako sa im bude u mňa pačiť 😢 tie dve to skusili ale nezvladli to ašli do nebička 😢 jaj baby moje ani ludi sa mi nechce vidieť ani do roboty isť aspoň že robim u muža mam depky jak sviňa zrovna mi netewr vravela ake toje nespravodlive zas nejaky chlap našiel v koši novorodeniatko zabalen 😢 😢 😢 😢 😢 😢

dyba
7. sep 2010

ahojte kočky. ybyta, tak som na teba myslela celý čas, hoci som nepísala, čítam si, ako sa vám darí.
viem ako sa cítiš. presne ako ja minulý rok, keď nám nevyšlo IVF. ja som sa od plaču skoro dovracala a nemohla som dýchať. ja som mala takú depku, že som bola mesiac na péénke. potom som zozbierala silu, išla do roboty a začala nový boj. a výsledok vidíš 🙂 . a ešte k veku. neboj, nie si stará, ja mám iba o rok menej ako ty.

dievčatá, k tomu preplácaniu: my sme boli v Prahe na protilátkach a min. mesiac ma napadlo, že mám všetky bločky, tak sme išli na všeob. poisťovňu v PN, či nám to preplatia. najskôr sme ale museli ísť za revíznym, ktorý má našťaste dvere hneď vedľa. robí tam taký ,,starý ujo,, a ten nám povedal, že spätne sa to preplatiť nedá. liečba musí byť vopred poisťovňou schválená. takže najskôr vyplniť lajsrá a až potom šup do Brna.

my sme sa boli min. týždeň rozlúčiť v care. tak mi to bolo ľúto ☹ . veď vlastne im vďačím za dievčatko, čo mám v brušku.
držím vám palce 🙂

ybyta
7. sep 2010

dakujem moc ja som jak žaba už opuchnuta od plaču aidem dalej potrebujem isť čo naskor aspoň na pohovor to mi pomože aasi hned zajtra tam skočim za tim starym ujom 😒 nech sa vam dari tebe aj dcerenke 🤐

miami2010
7. sep 2010

Ybytka moja normalne neveriiiiiiiiiiiim, viem ze sa Ti zrutil cely svet, ale je tu stale niekto kto ta lubi a potrebuje /
predsa tvoj manzel... a pevne verim ze ti to raz vyjde , musis verit , musi nam to vsetkym tu vyjst.
Moja naozaj je mi to luto..........................
Kazda z nas sa pusta do noveho boja, a tu vojnu raz musime vyhrat.

miami2010
7. sep 2010

callex dakujem za podporu, ja sa toho strasne desiiiiiiiiiiiiim, nemocnice nemusim ani vidiet a este aj ta narkoza ...
Bojim sa strasne moc, ale viem ze to musim urobit, inak nic dalej nebudu robit, ale ked sa tak bojiiiiiiim hruza,
uz druhy den mam zaludok na vode a to tam este niesom, musim si dat urobit predoperacne vysetrenia a potom sa mam hlasit uz len v nemocnici na prijme, je to cudne a hned budu operovat, nechceli ani vidiet spravu, ani sa objednat,

ybyta
7. sep 2010

miami 2010 dakujem aj tebe a vôbec sa moja neboj ak by mi to malo pomôcť dala bych sa znova rezať ☹ už neviem ani po koľky krat ☹ nebojkaj nič a kde ťa budu operovať?

ybyta
8. sep 2010

no ahojte je rano auž som si zas riadne poplakala mam stiesnenu dušu aj sa mi zle dycha neni mi dobre a to počasie k tomu jemi fekt na ...... pojdem vyzistit do tej poistovne ☹

callex
8. sep 2010

@ybyta ahoj moja. poradim ti moj stary trik ked som mala depku. sadla som si do sprchoveho kuta pustila vodu na seba a plakala.a zaroven som si predstavila ze ta voda zmyva moju bolest moje trapenie.bolo mi potom lepsie.a niekedy nie je od veci ani zmoknut. drz sa.

ybyta
8. sep 2010

si zlatučka dakujem žemi pomahaš! 😔

zuzancek22
8. sep 2010

ahojte babenky, bola som včera u doktora Vodičku, to je neskutočne super milý a tých superlatívov by som tu napísala neskutočne veľa, s akým prístupom sa s nami rozprával, tak to je neskutočne, vážne obrovská škoda, že ich takto zrušia. ja dúfam, že moja IUI bude úspešná. lebo u neho stihnem max tak dve IUI, inak potom len tá Blava alebo Martin. tak uvidím ako sa vydarí ale strašne tomu verím 🙂 aj ked povedal že IUI je šanca tak 15% ale ja som sa včera sama a (tomu verím ) že ja do tej skupiny 15% - tných patrím.

callex
8. sep 2010

ahojte babule..nedalo mi to s tymi poistovnami a preplacanim.a volala som si na help linku mojej poistovne a bolo i povedane ze to treba mat schvalene dopredu.tak ako aj na slovensku vam to musia najprv schvalit tak aj v EU.co je celkom logicke..ved by sme sa im vsetky rozprchli kade tade po europe kvoli IVFkam. tlacivo ktore mam vyplnit sa vola ziadost o poskytnutie prispevku na uhradu zdravotnej starostlivosti poskytnutej nezmluvnym poskytovatelom zdravotnej starostlivosti

ybyta
8. sep 2010

NOateraz sa držte volala som do BRNA REPROFITU AABY SME DIEVKY BOLI v obraze povedali mi že na Slovensku je nnam vlastne Všpoisť. zbytočna museli bysme byť ňou poisteny ale v čechach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! rozumiete? ak neverite zavolajte do REPROFITU AJETO AJ NA ICH STRANKE žE česka poisťovňa VšEOBECNA , NO ako samoiplatca držtesa 😝 😔 IVF-ICSI AHETSCHING PLUS LIEKY MAVYNDE POZOR........................................3600 EUR PRESNE 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 AASPOň POVEDALI KED ZAVOLATE Do Martina vam odmietnu dať info o platbach 😝

ybyta
8. sep 2010

Už NEMAM SíL idem do MARTINA znova KRAJKOVIčOVI maju zo všetkymi poisťovňami zmluvu tušim okrem dvôvery neni som si ista kto chce pozreť kliknite na HELIOS MARTIN VSIO VAM UKAžE 😉

ybyta
8. sep 2010

Mam 1 pokus ešte na poisťovňu schvalia schvalia aked nie nech si trhnu naškrabeme BOžE moj 😢 😔

callex
8. sep 2010

@ybyta no ceska a slovenska poistovna je urcite rozdiel..ved ked platis odvody na sk ide to do slovenskej a ceska nema dovod ti to hradit.ale ty si mozes podat vo svojej sk poistovni ziadost o schvalenie zakroku v inom state EU..a potom ti ju uz bud schvalia alebo nie. ale tak je to aj ked si das ziadost zo slovenskeho centra.mozu aj nemusia schvalit.
co sa tyka tej ceny na ich stranke najdes cennik a mne doktor osobne povedal ze je to suma pod 2000eur.
pootm to druhe centrum unica..mam doma cennik tak vam mozem po obede napisat ceny.

ybyta
8. sep 2010

no amne povedali aj sliekmi IVF,ICSI , atenHATSCHING 3600eur ☹

baby2
8. sep 2010

prepacte dievcata ze tak necitlivo, ale volajako vo mne kypy hnev..........hormony.........
@zuzancek22 , absolvovala som 5 IUI, zdalo sa mi to logicke pre zeny ak je problem hlavne v partnerovi, miliony spermii, tie najlepsie po premyti v skumavke, v pravy moment , liekmi nacasovane ..a nic..........bolo to strasne sklamanie a hlavne nelogicke preco to nevyslo.......a este k tomu ta 15 percentna statistika.
a teraz ta pointa, som clenkou zamknutej temy IUI, typujem je nas tam 30, 40 uz polroka ....... sme tehotne 3 / 5? tusim 3 spontanne , zvysok iui s ivf ........pol roka kopec zien ide na iui uz aj ivf a nic? statistika je myslim ovela ovela nizsia ........ ked citam ybu, 3 embrya , ktory pokus , peniaze tu ani nepletiem strasna suma a to sklamanie........... milujem car piestany, ten pristup k nam ako ludom... v teme iu su zeny s roznych car.......ale tusim vsade je to rovnake. tie vysledky su ovela ovela nizsie ako sa uvadzaju ...........a pri tom ISCI, v pravy cas a nic nechapem.......

ybyta
8. sep 2010

baby2 ani ja nič nechapem som ešte nie na dne ale nemam tam daleko 😢 😢 😢 ako si napisala ajja myslim že jeto tak nevyspitatelne anechapem ako to funguje akomu to pomôže neviem už nič kurňa! nepijem nefajčim som jak chodiaca zdravoveda vdaka manželovi vitaminy kyseliny listove sMETAFOLINOM ten pomaha telu vstrebať tu kyselinu listovu Vajcovody fuč ja som na nervy stoho 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 vlasy mi teraz tak padali pri stimulke točo užje toto?eštečo treba aku daň dať zaplatiť???????????,,,,,,,,,,,,,, 😔 😢

ybyta
8. sep 2010

hadam neskončime mi dlho sa snažiace plešate, nedaj PAN BOH bez dieťaťa ja už neviem na nervy ,bez penazi,

majda27
8. sep 2010

Nemá niekto nové informácie o dr. Vodičkovi? Či končí alebo už bude niekde inde? Pretože takto neviem na čom som a ani neviem čo mám robiť ďalej.

zuzancek22
8. sep 2010

@majda27 ja viem zatial len toľko od Dr. Vodičku bo som sa ho včera pýtala že určite 31.10.2010 končia, a chcela som sa ho spýtať, že či on ako osoba nebude niekde pôsobiť, ale hlava deravá, teda roztržitá 😵 😵 😵 tak som nato zabudla, ale 17-teho tam idem tak sa určite spýtam.

miami2010
8. sep 2010

Ahojte babulky, ja som sa ho teraz v pondelok pytala ci sa vrati do CR,alebo kde bude a
povedal mi iba tolko ze ponuk ma viacero, dokonca ja v SR, ale nic nebude konkretizovat nakolko
sa este nerozhodol..... takze skus sa ho spytat, mozno uz bude rozhodnuty
Ybyta no ja som sa som si bola dnes vsetko este overit v Ginfive,kedze som tam pred rokom chodila, robili mi aj laparku a 1x IUI. No potvrdili m ten polyp a naplanovali operaciu u nich, malo by to byt cca 7.10.
Dovtedy musim absolvovat predoperacne a stretnut sa s ich anesteziologickou.
Priznam sa nevedela som do akej nemocnice ist a kedze lekar v BA ma uz operoval, tak pojdem tam.
Zdalo sa mi cudne ze na tej Myjave nechceli ma ani len vidiet, nic, ziadne konzultacie ani objednanie len rovno prist rano na zakrok????pritom ked mi to aj Vodicka aj v BA hovorili ze najlepsie je to zoperovat tesne po cykle a im tam to bolo jedno, no neviem, mala som z toho cudny pocit....
Dakujem vsetkym za podporu

ybyta
8. sep 2010

no presne som sa aj ja pitala toto či nema SLOVENSKA DOSť či sa nechysta do čiech aon že nene ne a miami 210 moja to mi moc divne bavila si sa akože s primarom?GAšPARIKOM? AKO MňA objednal na konzultaciu na stredu a v pondelok ma operovali to bola rychlosť aspoň nemaš čas sa bať 😉 amala som sneho mooooooooooooocccccccccc moc dobry pocit ale berem chod tam kde ťato ťaha držim palčeky si zlatučka žesi ma aj ti podržala a ešte raz všetky s celeho srdiečka dakujem 😔 už som aj objednana aj do BRNA aj do MARTINA NA TENTO MESIAC na pohovor len si vybrať necham to na muža on to financuje ama super nos na rozhodovanie rada na neho davam vždy ma pravdu

nazu
9. sep 2010

ahojte snažilky,ja som bola minulý piatok u pána Dr.Vodičku,a hneď pri začatí konzultácie ma upozornil,že bude tu len do 31.10.,ale určite na Slovensku NEZOSTANE!!!!!

majda27
9. sep 2010

Ja som dnes tiez volala, ale zdvihla mi to sestricka. Spytala som sa jej ci Vodicka zostane tu alebo. A povedala mi ze nie ze ide asi naspat do Olomouca. Uz som sa dnes objednala do Martina. Skoda ze som toto cele nevedela v juni, uz som davno mohla byt v Martine. Ale Vodicka ma jedno velke plus a to je jeho pristup k pacientom, s takym pristupom som sa este nikde nestrela. Je velka skoda ze takto dopadol na slovensku.

callex
9. sep 2010

@miami2010 a budes za to u nich platit?za tu operaciu?
@ybyta a kam do brna ides?

gerdusha
9. sep 2010

tak...poslala som do markizy "namet na reportaz"...uvidime...

mimochodom: absolvovala som laparoskopiu v GYNPOR Sliac a nemozem si vynachvalit. o 10,45 ma operovali a o 18 som odchadzala..a platila som 20 €

callex
9. sep 2010

o Sliac som pocula aj ja uz same chvaly..len skoda ze neskoro.
@gerdusha aj nam prezradis namet?

gerdusha
9. sep 2010

no kedze som to pisala do tejto temy, tak vsetko to, co sa v car pn dialo a deje...

barbareta
9. sep 2010

no už i ked námet na reportáž : podla akého koeficientu má žena narok na 3 ivf ako 3 x a dosť 😝
Je mi jasne že to musi byt limitovaným nieakým počtom cyklom ale čo je to číslo 3 ?
Sú páry kt. môžu mať deti , su zdravý a kt. to výde na 3 pokus ? ? ? hmm čo ja viem asi 10 percentám . . . 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre