Centrum asistovanej reprodukcie Piešťany

mimina321
30. okt 2009

ahoj dievčatá 🙂
chodíte niektorá do car Piešťany?Ja som včera bola,sú super.Velmi milí personál.Normálne som bola unesená,že nás niekto berie ako ludí a nie ako kus 😅
Začínam veriť,že sme sa pohli správnym smerom. 😉
Budem rada ked napíšete ako sa páčilo vám...a povymieňame skúsenosti 😵

majda27
30. aug 2010

Snad sa im poradi najst nejaky vhodny objekt v piestanoch resp. v jeho okoli. Bola by to skoda, ked by skoncil, bol dobry a mali aj velmi ludsky pristup ku kazdemu paru.

Pokial by naozaj tu na SR skoncili, tak sme rozhodnuti pre martin(helios), ty maju na nete uvedene vsetky poistovne okrem unionu.

manzelik
30. aug 2010

To je sila, tiez som zhrozena z toho co tu citam, to by mali dat do Markizy, aby ludia vedeli co sa deje s nasim zdravotnictvom... 😢

majda27
30. aug 2010

len neviem ci je to pravda. Tak to bolo naoisane zivnostenskom. A o vej razii v citifarme som citala v novinach a bolo to vtedy aj v televizíí. V tej budove su aj iny lekari, nie len CAR. Dokonca dole je lekaren citifarma.

zuzancek22
30. aug 2010

@majda27 no len tak by som si to nevymýšlala, lebo asi este rozbehnuté pacientky dokončia ved ako tu ktosi písal nemôžu ich zrušiť zo dňa na deň, ale asi ako môj prípad všetko novo ešte len začaté odvolali, lebo mi dnes ráno volala asi pravdepodobne sestrička z centra, že rúší náš termín. a tiež som z toho nešťastná, lebo mam to blízko a cestovanie nieje nič moc pre mna keď ja zvracám aj na ceste nad 20 km.

ybyta
30. aug 2010

no baby toje sila asi teda je aj dobre že nemam mrazačikov to bych plakalôa čo snimi detičkami mojimi? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ presne sbali kufre anebude chcieť naše krasne .................................Slovensko tak skoro vidieť toje bizniz 🤐 🤐 kurňa dufffffffam že stich trojičiek čomam vbrušku bude uroda že som to stihla............... tie poisťovne su hajzlici 😠 😠 abudu dufam toho 6 tam ešte ked idem na kontrolu zajtra volam 😝

sammira
30. aug 2010

@ybyta -ybytka moja ty si to este stihla sa mas... co do kelu my?ja som o tomto vobec nevedela az teraz som si to tu precitala.dnes po obede som pisala dokymu a pytala som sa kedy mam prist na kontrolu atd.a ked som s nim volala minuly tyzden tak nic nespominal,ze je nejaky problem.sakra ani spat nebudem 🙄 inak ako sa mas?

maahuliena
30. aug 2010

ja by som sa ešte neplašila...to nie je len tak, že sa zrušia... predchádzaju tomu rozne úkony... Predpokladám, že nové pacientky stopnu, zrušia termíny ale ostatne budu musieť vyriešiť, nakoľko su určite ženy, ktoré teraz stimuluju na IvF a lebo na KET či IUI...nie je problém ak ide o mrazačiky umiestniť ich do iného CAR, toto je určite v štadiu riešenie.. len fakt by som ešte nepredbiehala.. ale ma to normálne vzalo ☹ ☹ tiež som sa tam čoto nacestovala... fakt MUDR. Vodička je tak ľudský a ten pristup... naozaj sme boli aj s manželom veľmi spokojní...
@ybyta a ty kedy testuješ? ešte ťa nesvrbia ruky na testovanie 😀 😀 😵 Držím palčeky na pondelok 😉

majda27
30. aug 2010

ja si myslim ze vsetko sa to zmenilo v piatok. Pretoze moj manzel tam bol vo stvtok a to doktor povedal, aby som sa dala poistit do unionky, nic nenasvedcovalo tomu ze by mali koncit a dnes mi volal ked sme mali uz po genetike aby som sa zatial neprepoistovala. My tam mame uz nejake spermiky zamrazene. S manzelom sme sa dohodli zatial tak ze pockame mesiac co bude, mozno najdu aj v hodne priestory a ked nie tak pojdeme do toho Martina. Sme s toho smutny obaja a aj viacerí.

Len tam v tej vile su viacery lekari, a je tam aj lekaren. Ktovie ci aj oni koncia alebo len CAR.

katy33
31. aug 2010

Ahojte babulky, tiež Vás tu už sledujem dlhšiu dobu, len som sa nevedela odhodlat napisat:((( Snažíme sa vyše roka o babätko, problém je vo mne - pco, manžel je vporiadku, mame za sebou niekolkomesacne stimulacie- bez vysledku a tyzden som po LSK, vajcovody priechodne a bol mi robeny driling. My sme tiež s manželom začali chodit do Pieštan, dr.Vodička je úžasný a neskutočne milí ludia su tam. Dost ma teraz šoklo, čo sa tu píše, ja len dufam, že sa to akosi poriesi...kvôli nám všetkým🙂))))) Máme tam teraz íst na PCT-test,no ako to vyzera, ziadny nebude....mam pocit, že im stale podrážaju nohy, nie je to pekné:(((( AAAAAA tehulkáááám našim krááááásnym gratulujem a držkám palčeky a verím, že čoskoro sa pridáme i my ostatné:DDDDD...žienky ste neskutočne silné osôbky, mooooc vas obdivujem a cerpam z vas silu:DDD Dakujem🙂)))

callex
31. aug 2010

FUUUHA co to tu citam? pekna politika v tejto nasej zemi. babenky ja som uz davno hovorila ze je len otazka casu kedy skoncia.len som cakala ze to budu oni ktori sa rozhodnu odist, pretoze jedna poistovna je malo na biznis.mozno nemali na najom a mozno sa naozaj rusi cela budova.
Dr.Vodicka je kapacita a je mi luto ze mal takuto skusenost, ale verim ze sa nestrati.

ybyta
31. aug 2010

ahoj ☹ ☹ tak som volala na kontrolu ma vezmu toho 6.9 ako bolo dohodnute ale jeto pravda finito!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ☹ avravim jej že šak hadam si najdete ine priestory a sestrička ticho 😝

ybyta
31. aug 2010

Mahul veru je to tak raz ked budova je vnejakej nezrovnalosti alebo zmena majitela jeto možne aj zo dňa na deň koho dnes čo zaujima??????????????len prachy

ybyta
31. aug 2010

toje jasne že všetci pojdu tahet!!nie len CAR ale všetci akeby som tam nevolala tak bysom tomu tak onak ani moc neverila ale jeto realita 😝

ybyta
31. aug 2010

Mahul netestnem bojim sa fakt 😉 amerala si tu bazalnu? mamstale vyšše 37 , 37 5 atak jak aminuly rok ☹ len teraz to musi mať uspešni koniec

ybyta
31. aug 2010

mahul alebo ktora viete okolko stupňov može ovplivniť utroš?už som to pozabudala 😲

ybyta
31. aug 2010

halo čakam ☹

ybyta
31. aug 2010

MAHUL Dočitala som sa že ZBIňKA ma dvojčata dievčatka presne ako som jej od začiatku pisala Janku aZUZKU ti budeš mať chlapčeka 100%

maahuliena
31. aug 2010

@ybyta no merala som bazalku jasné, moja BT s utrošom už ked som vedela, že som tehu bola 37.3 😉
myslíš, že chlapček? 😅 tiež si myslím, no ved uvidíme... 🙂 a neboj sa testovať, ja som testovala už 10den po KET 😵 moooc držím palčeky, aby boli spon dvojičky 😵 😵

mimina321
autor
1. sep 2010

baby moje čo to tu čítam 😲 ☹ zrovna včera sme tam boli pozrieť,ale dr. nič nespomínal....
DUFAM,žE ICH NEZRUšIA ☹
dr,Vodička je skvelý človek odboník na 100% a bola by velikánska škoda o nich prísť...........
to je hrozné čo sa deje 😔

ybyta
1. sep 2010

mimi zrušia on satim nezaťažuje to rozpravať ako som pisala keby som tam nevolala fakt tomu neuverim jednoduch budova už patri inim atakto je sestreička mito takto potvrdila....pravda natom je takto to povedala,aže ešte......................... možte na tu kontrolu dojsť.,dobrxy môže byť ale bude museť hladať nove priestory a vrta mi hlavou aj ked najdu nove priestory tak..ked im nedaly teraz zmluvy poisťovne tak im ich nedaju ani v novych priestoroch ato znamena čo???????????????? no že toje v pr........... 😠 😠 😠

ybyta
1. sep 2010

Mahul ja mam stale tich37.5 37.4 37.3 je to ok?neni to len ten utroš??????????????????,moje zlate s minuleho roka ved vieš .......................bojim bojim bojim testovať aj vtedy som mala 2čiarky apotom to hcg akrvacanie anebolo nič ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ apreto nechcem sama sa čudujem ako to možem vydržať ale ano teraz to musi dopadnuť vyťazstvom lebo takto.....aj vajcovody mi odfaklily teraz v maji aja bych to fakt už nerozchodila ale nechcem takto mysleť verim že mam vsebe minimalne 1 živy život 😉 🙂 bach minimalne ajati vravimnikdy sa nemylimmaš vbrušku silneho chlapčeka pekneho zdraveho aešte ratasato odo dňa ked mi oplodnily vajka alebo až DEň TRANSFERU????????????????????,,AK TRANSFERU DNES SOM 10 deň po transfere arobyli mi aj hatsching to je že Embrijkam narezali obaly lebo vekom obaly tvrdnu akeby sa neprekusali cezne prestali by rasť tak im to uľahčili tim narezanim obalov tim väčšia šanca

maahuliena
1. sep 2010

@ybyta ta Bt je ok, či skresule utroš no môže malinko, ale aj minulý rok si mala vysoké a bola si tehu. KĽud. ale teraz nemáš žiaden problém typu krvacianie, nie? 😕 To by malo byť dobe znamenie 🙂 No ráta sa to ododna transferu, pričom den transferu je den 0. 😉

maahuliena
1. sep 2010

@ybyta no ja bym som nebola tehu taku vysoku som s utrošom ani nemala.. a to som mala max 37.3-37.4 😉 myslím, že si tehulka... aspon v to duuufam 🙂

ybyta
1. sep 2010

Mahul tak chvala BOHU nekrvacam nič tfi tfi tfi tisi testla na 10 deň? ako deň transferu sa nerata? ato ako ved žiju embrijka akoto?

ybyta
1. sep 2010

pred včerom ma trocha popichavalo naťavo a prešlo to že by zakusali?to bol8 deň alebo sa tam ukladali?????

ybyta
1. sep 2010

Mahul tak chvala BOHU nekrvacam nič tfi tfi tfi tisi testla na 10 deň? ako deň transferu sa nerata? ato ako ved žiju embrijka akoto? na ľavo ma trochu popichavalo pred včerom toby bol ten8 deň ale som ok

ybyta
1. sep 2010

dnes som mimo ale to tu placam 😀 😀 😀 😀 😀 😝

maahuliena
1. sep 2010

@ybyta ja som testovala na 10den po KET. Ty si po ET.. a predpokladám, že už aj tebe by mohol test nieoč ukázať. To popichavanie može byť zahniezdovanie 😉

ybyta
1. sep 2010

a neurobyli sa ti modre žilky na prsach?

ybyta
1. sep 2010

aneuanespravili sati modre žilky na prsach?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre