Centrum asistovanej reprodukcie Piešťany

mimina321
30. okt 2009

ahoj dievčatá 🙂
chodíte niektorá do car Piešťany?Ja som včera bola,sú super.Velmi milí personál.Normálne som bola unesená,že nás niekto berie ako ludí a nie ako kus 😅
Začínam veriť,že sme sa pohli správnym smerom. 😉
Budem rada ked napíšete ako sa páčilo vám...a povymieňame skúsenosti 😵

callex
27. aug 2010

@mimina321
@ybyta podla teploty sa da zistit cio je vsetko ok?

mimina321
autor
27. aug 2010

@callex ani nie či je ok,ale je to nádejnejšie 😵
@ybyta ja som už ocikávala 8 dpo-som hrozne zvedavá 😎 dokonca som testovala dokedy pregnyl robí falošne// u mňa po 4 dňoch ani stopa 😅

callex
27. aug 2010

@mimina321 cize 4 dni si mala pozitivny test potom negativny a potom opet pozitivny?

ybyta
27. aug 2010

mimi aj tiy si meriavala? ja mam stale či rano alebo hocikedy cez deň 37.6 ,37.4 stale 😉 ja viem že to je fajn ale...... nerobi to Utrogestan?

ybyta
27. aug 2010

Callex ked je takato bazalna teplota stale je to ok afakt nadejne len meram ameram no ja nechcem test ani vidieť 😎 zatim minuly rok som take tržby porobyla v lekarni za testy až až nechcem sa sklamať lepšie byť v nadeji 6.9. idem na kontrolu 🙂

ybyta
27. aug 2010

mimi ainak strašne steba ciťiť šťastie aradosť dievča ako krasne žiariš 😉

ybyta
27. aug 2010

spite čo? prši jak šlak aje po kCantry každy rok prši mali by si vymeniť datum 😉

mimina321
autor
28. aug 2010

@callex presne ako si napísala 🙂
@ybyta áno merala,je pravda,že utrogestan to môže skresliť....ale ja verím,že tento raz ti to dopadne 🤐 😵

veronikabv
28. aug 2010

Ahojte,mozem sa k Vam pridat?

mimina321
autor
28. aug 2010

@veronikabv jasné 😉

veronikabv
28. aug 2010

asi patrim tiez do tejto skupiny. velmi by sme chceli dietatko,ale nedari sa.A potrebovala by som niekoho s kim sa mozem o vsetkom porozpravat a tak.tiez sme boli v centre Dr.alexander ,ale len priatel na spermiograme.Ja som tam na vysetreni nebola mna vysetroval len moj gynekolog ja mam PCO.V centre nam hned odporucili IUI.Myslite ze ma vyznam ist este tam a ziadat aby povysetrovali este aj mna a vsetko to ako tu pisete aj vy?teraz si meriam bazalnu teplotu, ale ani ta mi nerobi radost.

mimina321
autor
28. aug 2010

@veronikabv chod 🙂
ja som tiež čakala rok,kým som sa odhodlala do nejakého centra a mala som šťastie vybrala som si Piešťany-potom som lutovala,že som nešla skôr
tiež sme podstúpili vyšetrenia a iui a teraz je zo mňa tehula 🙂
nehovoriac o tom,že tam majú skvelého lekára a velmi zlaté sestričky 😵

veronikabv
28. aug 2010

@mimina321 na prvy krat ti vyslo IUI?nejsom z PN tak sa bojim toho dochadzania a hlavne aj koli robote.aky to malo priebeh?

mimina321
autor
28. aug 2010

@veronikabv noprvé iui sa nám podarilo,ale mala so mmt 😒 potom som musela mať oddych,dalšieiui to bolo neg..dalšie iui už bolo toto tehu 🙂
piebeh-musíš podstúpiť vyšetrenia a podla toho ti dr povie ako budete postupovať dalej

veronikabv
28. aug 2010

@mimina321 aha dakujem.my sme sa rozhodli ze to aspon pol roka skusime samy,ale neviem ci to tolko vydrzim.a smeranim bazalnej teploty mas nejake skusenosti?

ybyta
28. aug 2010

ahoj vveronikaby kup si radšej ovulačny test presne ti ukaže plodne dni ja som ho nemala ale ked bych ho potrebovala to ešte nebolo ale teraz je premna nepotrebny kup si tteplotu teplomerom merať každy deň ma riadne znechucovalo 😠 😠 ašlo mo to už na nervy

micka1980
28. aug 2010

ahojte žienky čo je nové v našom CARE ? ... dávno som tu dali sme si trocha pauzu a chcem ísť na IVF ? :- ) dajte ma v krátkosti do obrazu 🙂 ....

majda27
29. aug 2010

@gerdusha moj manzel nemusi. Pytal sa na to aj doktora. Dovera s nimi ani len nechce rokovat. Takze to bude nedohladne. Preto radsej prestupim do unionu.

veronikabv
29. aug 2010

@ybyta uz som skusala aj ovulacne testy,ale islo to hrozne do penazi a bez vysledkov ☹

zuzancek22
30. aug 2010

@micka1980 no tak uvidíš čo ti tam povedia, myslím v CAR v Piešťanoch, lebo my sme boli objednaný na IUI na 7.9.2010 a dnes mi volali z centra a zrušili nám termín, a keď som sa pýtala, že teda na kedy sa môžeme objednať, tak mi povedali, že asi ich rušia. tak neviem čo teraz

majda27
30. aug 2010

mne dnes volal osobne dr. vodicka ze nech neprechádzam do unionu, ze naju s nim nejake problemy. Ale po tom co napisala @zuzancek22 tak neviem co to ma byt. Zajtra tam skusime zavolat a ked budeme vediet viac tak potom to sem napisem.

majda27
30. aug 2010

Car v Piestanoch koncia, v piatok dostali vypoved z budovy. Prave moj manzel volal s dr. Vodičkom. Zasa to bude dalsia preplakana noc.

ybyta
30. aug 2010

ahojte tomu neverim alebo jednej povedia tak adruhej onak?teraz som bola na ivf avypravala som s embriologičkou aže určite nezatvaraju no mimi calex aby som si bola 1000000 ista počitaju sa dni ododňa ako oplodnili vajička že?nie od transferu že? je to taka otazka.....isto od oplodnenia ale radšej sa spitam auistim 🤐 🤐 😉 ainak toho6.9 sa važne spitam či budu fungovať alebo nie adam vam vedieť ainak vyšloto pre vašu zaujimavosť aksom to dobre ratala 2100 eur

majda27
30. aug 2010

PRAVE MOJ MUZ VOLAL, a pytal sa doktora ci je to pravda co sa tu napisalo. A on povedal, ze je to pravda. Ze dostali vypoved z budovy, a nevie ci bude na slovensku posobit.....PRECO SA TO TAKTO CELE MUSELO SKOMPLIKOVAT? Ved ten jeho pristup je taky uplne iny ako u inych doktorov. Ked by volala dnes doobeda tak som si myslela ze asi sa im podarila uzatvorit zmluva s doverou, ale teraz je to tak ze koncia...som zvedava ako to cele dopadne, nasa tuzba po babetku je asi v nedohladne. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

ybyta
30. aug 2010

asakeho dvovodu????????????????????????????????????????? toto neni jedine centrum odporučam HELIOS MARTIN pozri nanete su tam super maju zmluvy s poisťovňamiadok neskutočny simpoš asu sukromne centrum boli sme tam minuli rok autom sme tam chodili asu svela poisť. zazmluvneni nanete maš kontakt doktor KRAJKOVIč 😎 JE KAPACITA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! AJ PRISTUP TOSEM NEPATRI TAKE zufanie babo v nedohladne aj keby som mala 300 km dochadzať nie?pozri to adaj mi vedieť

majda27
30. aug 2010

Dakujem za radu. Nam hned doktor Gajdos odporucal bud Martin alebo Piestany. My sme sa rozhodli pre piestany, pretoze to mame dost blizko ako dochadzat do Martina. Ale maju aj poistovnu s tou nasou tak asi skoncime tam. Nam sa velmi pacil ten pristup doktora. Pockame cca 1 mesiac, co sa bude diat. Snad najdu nejake vhodne priestory v blízkom okoli a budu v tej ich praci pokracovat. Ved vypoved im nemozu dat z jedneho dna na druhy. Urcite za tu dobu sa im podari najst nejake ine vhodne priestory na okoli.

S pozdravom

gerdusha
30. aug 2010

to je uplne v prdeli!!!

veronikabv
30. aug 2010

Ja som o tom pocula tento vikend od maminy,ale neverila som jej ,ale ako vidim je to pravda sakra.neviem co budeme teraz robit.Modlime sa a dufajme, ze budu pokracovat.

gerdusha
30. aug 2010

@majda27 ,

myslim, ze vodicka po vsetkych peripetiach s poistovnami a teraz este aj s tymto si velmi rad zbali kufre a odide domov zo slovenska... ☹

maahuliena
30. aug 2010

ahojte, čo to čítam??? 😕 To je sila ☹ ☹ bola by to veľká škoda, keby to takto skončilo... ale kto vie... všetko sa ešte podla mna môže zmeniť... 😔 Ved to sa nedá len tak, skončiť, ved ženy tam maju aj zamrazené embrya a podobne... 🤐 no dufajme, že to tak nebude 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre