Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

laskonka
4. júl 2008

ahojte dovolila som si zalozit novu temu 😵

pahu
13. júl 2008

Cmuk, nerozumiem... Takze si ostala na PN 1 tyzden od vlozenia vajicok? 😨

cmuk05
13. júl 2008

ani nie ja som mala vela dovolenky az 50 dni ja som ju uz 2 roky nevyberala

pahu
13. júl 2008

Cmuk, tak uz mi to prosim ta napis nejao zrozumitelne 😀 Takze si si zobrala dovolenku, ale chcem vediet, ci po odbere vajicok, alebo po transfere embrijok 😀

cmuk05
13. júl 2008

po transferte embrijkov 🙂

pahu
13. júl 2008

Jeeeej, dakujeeeeeeeeeeeeeeeeem 😀

zina2
13. júl 2008

ja si tiez zoberiem PN a budem len lehnit s vylozenymi nohami vraj to pomaha. Takze pekne lezkajte a setrite sa a na odreagovanie zoberte nejaku knihu a zahryznite sa do nej, aby ste na to cele nemysleli. Drzkam vam palceky : ) ... inak ja asi cinknem Stenovej ci nezabudla na tu antikoncepciu, ci mam sa na to vykaslat a len si davat teda pozor?

cmuk05
13. júl 2008

to len pomoze a neposkodii 🙂

pahu
13. júl 2008

Zinuska, kludne jej cinkni, ale urcite nezabudla, oni vedia co robia 😀 Aj ja skoro cely den lezkam a planujem lezkat az do piatku a v pondelok mam potom testik 😀

cmuk05
13. júl 2008

tak to fakt dobre urobis a nechval sa zo svojim vekom pani 😀

pahu
13. júl 2008

Cmuk, tak to bola rana pod pas 😀 Ale stale dobre vyzeram, ci nie? A aj sa tak spravam ako teenagerka 😀

cmuk05
13. júl 2008

ale vies ze ano vyzeras super aj fotku zo svadby som videla bola si nadherna na nej 😀

pahu
13. júl 2008

Cmuk, ved preto 😀

cmuk05
13. júl 2008

to som rada 🙂 😀

pahu
13. júl 2008

No, idem sa offnut, tebe drzim na krvicku palceky nech mas trojicky a mne sa blizi manzel domov po vikende 😀

cmuk05
13. júl 2008

aj ty sa mu ides venovat?

pahu
13. júl 2008

Nie nie, idem sa nechat ofukovat a bude mi hladkat brusko a masirovat nozicky. Bol na chalanskom zure na Zemplinskej Sirave, musi si ma teraz tutkat 😀 Aj s nasimi chrobacikmi 😀

cmuk05
13. júl 2008

tak to ano to by som si aj ja dala ale uz budem na take nieco unavena, nech ich pomojka budu chciet tam ostat v brusku 🙂

labutienka
14. júl 2008

Krááásne dobré pondelkové ránečko, babuľky 🙂 🙂 🙂
mám dobrú správu, došla mi mrcha dnes ráno, tak od zajtra pichám decapeptyl 🙂 😉
pre tie, ktoré nevedia, tak mám krátky protokol 😅
a od stredy už aj stimulujem a síce gonalom, som z toho pera totálne mimo, tak si to pojdem dať predviesť do GF 😕 a 1. kontrolu mám 7DC, čo mi vychádza na nedeľu, tak sa musím dohodnúť, že kedy mám prísť. a eto vsjo 😀

cmuk - dnes máš testík? držím palce, dnes je pozitívny deň, tak aj ty budeš mať pozitívny výsledok 😉

pahu - ja ti strašne držím palce, ty budeš mať 2-jičky 😉

gregy - a ty si ako na tom? ktorý deň už stimuluješ? napíš info... 🙂

labutienka
14. júl 2008

cmuk - práve som kukla tvoj album a ty máš pozitívny testííííík 🙂 🙂 🙂 😵

bianka30
14. júl 2008

labu - gonal je v pohode, das tam tu ihlu nastavis vzadu davku ktoru ti povedali , povytiahnes ten biely cudlik, tak aby si to ako keby rapkalo a pichnes do bruska a zatlacit, zas tak aby to rapcalo,,,myslim na 3x to zarapci...a pohoda... popripade, si tam nastav minimalnu davku a skus to na "sucho" teda nie hned do bruska... toto je velka vyhoda gonalu, je to super jednoduche...

pahu ...cmuuuk

cmuuuuuuk - to su co za testiky... ved to vyzera supeeeeeeeer.

labutienka
14. júl 2008

babule, kde steee?? 😕

bianka - ja som z toho jeleň 😕 , verím, že to nie je komplikované a určite väčšia pohoda ako klasické injekcie, ale skôr než to pokazím, radšej sa prejdem do GF 😅 a ty si mala gonal? lebo si to nepamätám...

brise
14. júl 2008

labutienka, ja idem dnes k dokimu a dozviem sa ake lieky a aky protokol budem mať.
viem určite že tam je aj gonal, som 28DC tak čakám na mrchu a mala by som začať, bolo by super keby sme začali rovnako, len ja neviem či budem mať dlhy alebo kratky protokol.
Ty máš prečo krátky??? zle si reagovala???

bianka30
14. júl 2008

labu ano mala som... bol fajn, len som zvedava co budem mat teraz 2 x lebo povedal dr ze som mala malo vajok (len 3) tak povedal ze da inu kombinaciu, tak mozno kratky protokol ? neviem ... som zvedava ale najskor musim ist na laparku...

labutienka
14. júl 2008

ahoj brise,
1.protokol som mala dlhý, ten myslím dávajú vždy. na ten som nereagovala dostatočne, tak ma stopli a teraz mám krátky, tak verím, že to bude tentokrát dobré 😉

brise
14. júl 2008

labut ja mám PCO a niekde som čítala že vraj vtedy dávajú krátky. hmmm neviem o 13,15 sa dozviem.
Bianka nemaj strach laparka je v pohode, aj ja som sa báááála a zvládla som to ´hravo´, inak neviem načo ti je laparka, ved pri IVF je priechodnosť vajcovodov nie až tak podstatná, nie???? No veď snáď oni vedia čo robia. a pôjdeš na jednodňovku do ŠNOP-ky???

gregy
14. júl 2008

Ahojte kočky tak je skoro koniec mojim nádejám ☹ ☹ ☹ dnes som bola na sone a Drábek sa ma opýtal že kto mi pichá inekcie, lebo ževraj mám síce veľa vajíčok ale sú strašne malé takže to vyzerá tak ako keby to bolo zle pichané /hlavne že si to chodím dávať pichať do DAR/. No ostal z toho celý vvyjavený ale na základe jeho rečí som pochopila že toto nie štandart síce mi povedal že zvýšime dávky hormónov ale ja viem že je koniec som 10 DC takže určite sa im nepodarí dorásť do potrebnej veľkosti 😢 😢 😢 😢 OPU ani neprichádze tento týždeň do úvahy a vlastne OPU asi vôbec neprichádza do úvahy. Som totál na dne ... toto som nečakala. Akurát je u mňa sestra a mama s deťmi tak sa im idem venovať ....

brise
14. júl 2008

gregy, to ma mrzí, a kedy ideš znova na uzv??? možno zvýšenie dávok pomôže, ak nie tak bude STOP a pôjdeš na krátky protokol, hlavu hore, nech je veselé bruško a tým aj veselé vajká. Aj bianka sa bála stopky a nakoniec išla, aj ked mala len 3 vajká.
Držííííím palce

labutienka
14. júl 2008

gregy - neplaš sa, nemyslím, že by ťa stopli, to už by ti povedal narovinu a okrem toho by ti nezvýšili dávky. takže hlavne kľud a veriť 😉 veľa babuliek tu malo odber až na 20 DC, takže pohoda. a keď pojdeš nabudúce, alebo si dnes volať o výsledky krvi, tak si vypýtaj dr. k telefónu a spýtaj sa na rovinu, či pripadá do úvahy, že by ťa ešte stopli. a hlavne sa nestresuj, to ti ozaj nepomôže, vždy je lepšie priamo vedieť, čo s tebou je ako dookola nejaké omáčky...

gregy
14. júl 2008

brise mám si volať no 14,00 ... ale moje vajká sú také malé že aj Drábek neveril vlastným očiam, no ja som v tomto veľmi realistická ... načo sa mám utápať v márnych nádejách a potom sa mi to zvalí na hlavu? Ja presne viem čo to znamená ☹ ☹ ☹ Ale ďakujem

brise
14. júl 2008

gregy mysli pozitííííííííííííííííívne 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre