Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

laskonka
4. júl 2008

ahojte dovolila som si zalozit novu temu 😵

sylvyka
21. júl 2008

baby ale akoze preco to neni jednoduchsie ? by som plakala aj za vas fakt mi to je luto ale strasne dufam ze sa to zmeni zuzi aj pahu budu pozitivne prosim prosim budem na vas mysliet stale stale

ell7
21. júl 2008

Brise, klasikej majoranky 2 lyzicky zalejes vrelou vodou a nechaj cca 15 min vyluhovat. Preced, vypi a cakaj 🙂 . Mne to zabralo

brise
21. júl 2008

a zakolko ti prišla mám si dať poobede a večer???

ell7
21. júl 2008

Pahulienka ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ to snad nie ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

ell7
21. júl 2008

Ja som si dala rano a vecer a prisla mi na druhy den vecer. Kludne si daj poobede a vecer. To som tu niekde na fore vycitala a mne to zabralo. Tak snad aj tebe

brise
21. júl 2008

jááááj ell a nepogrckám sa z toho???? ja moc majoránku nemusím, ale kôli mrche a hlavne v takomto prípade vypijem aj 2 litre, ak by bolo treba.

bianka30
21. júl 2008

brise, aby si nebola prekvapena. ja som pijavala majorankovi caj ako dieta kvoli dychaniu a veeeeeelmi mi chutil.. neboj nic hrozne to nieje... a to podotykam ze bylinkove caj a aleternativnu medicinu nijako neuzanavam a nemusim

larita112
21. júl 2008

pahu-lienka, je mi to ľúto... 😢 😢 😢

ell7
21. júl 2008

Brise ja som sa nepogrcala, ale fakt to nebolo hnusne. A to tiez moc majoranku nemusim 😝

brise
21. júl 2008

no byliky a ja to nejde dokopy. Ale dve šálky zvládnem.

lenoc
21. júl 2008

Ahoj kocky, som sa sem k vam votrela po radu. 😉
Ideme zajtra na geneticke vysetrenie a dufam, ze sa nemylim, ked si myslim, ze vy ste nieco take uz absolvovali. Viem, ze nam budu brat krv a pytat sa na rodinu, ale neviem do akej "hlbky" - teda, mam nejake infosky zstene, ale iba po mojich starycgh rodicov + tak trochu ich surodencov. Takze moja otazka (ak viete poradit): Staci mi to, alebo si mam zistit este info o prababkach atd.?
Vopred diky. 😉

ell7
21. júl 2008

ahoj lenoc,

nam robili genetiku minuly mesiac. Najprv nam obom zobrali krv a potom sme sa rozpravali s genetickou, ktora bola velmi fajn. Pytala sa kde sa narodili nasi stary rodicia, kolko mali deti, kde nasi rodicia, kolko surodencov maju rodicia a akeho su pohlavia kolko mame surodencov a akeho su pohlavia ich deti. Potom na bezne detske choroby, vaznejsie ochorenie v rodine a ci nosime okuliare. Asi tak

larita112
21. júl 2008

ell, KET plánujem v polovici septembra. Od budúceho cyklu (cca o 3-4 týždne začnem brať prednison a potom pridám tie ďalšie lieky a vyjde mi to okolo 16.9. +/-)... tak snáď niektorý z najbližších pokusov bude už naozaj úspešný 😉 a ty kedy plánuješ?

lenoc, myslím, že ti stačia informácie, ktoré máš, ja som hlbšie určite nepátrala 😉

lenoc
21. júl 2008

ahoj ell, vdaka.

labutienka
21. júl 2008

mňa sa pýtali aj na sesternice a brantrancov z maminej aj otcovej strany, na ich choroby, príp. aj úmrtia, kt. žiaľ máme 😖

ell7
21. júl 2008

Laritka IP

Labutienka na bratrancov a sesternice sa aj mna pytali, to som zabudla napisat.

luly3
21. júl 2008

Pahu je mi luto ☹

brise
21. júl 2008

ell, prvý šálka majorankového čaju vypitá, večer bude dalšia, ale od poobedia ma začalo pobolievať brucho, takže madam sa ozvala, snáď jej tá majoránka dopomôže 😉 😉 😉 😵

bianka30
21. júl 2008

brise a nebolo to take hrozne ze ????

brise
21. júl 2008

nie nebolo, len ja vždy keď vypijem nejaký bylinkový čaj tak mám strašne ako keby sucho v hrdle, tak ma tam škrábe, musím si vždy potom dať pár glgov vody.
dúfam že to pomôže. 😒

bianka30
21. júl 2008

urcite ano .. a co je vlastne za problem ? mrcha nedosla?

ja prave domrchuvavam... tak sa docela tesim

brise
21. júl 2008

ano bianka už ju čakám týžden, ved sme mali narovnako, pamatáš sa. no a ty už budeš končiť a ja stále nišť. čakám aby som mohla začať brať HAK, čím neskôr príde tým neskôr bude IVF. 😠

ell7
21. júl 2008

Brise no vidis aka si ty hrdinka 🙂 , este jedna a do zajtra vecera mrcha dorazi

luly3
21. júl 2008

ahojte 🙂 🙂
co to mate s tou majorankou dajte aj mne recept mne to mešká už 9 dní tak nech aj mne dorazí dakujem
😉 dakujem

luly3
21. júl 2008

brise a nemožeš byt tehotná? ja idem zajtra k lekarovi vyšetrí ma a ked nebudem šup vyvolávačku 😉 ,
ale v kutiku srdiečka dúfam že som tehotná. 🙂
zajtra vam dam vediet,tak držte palčeky 🙂 🙂 🙂 🙂

ell7
21. júl 2008

Ahoj luly, jasne ze drzime palceky 🙂

loginka
21. júl 2008

ahojte kocky,

prave som si zapla pocitac kvoli pahulienke
moja zlata, je mi to moc luto 😔 , mala som silny pocit, ze to vyjde, jaj, skoda 😔
musi to preboliet, ale my sme silne zeny, co sa len tak lahko nevzdavaju, ze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

luly3
21. júl 2008

🙂 dobru noc

sivusa
22. júl 2008

Dobré ránko.
Pahu je mi to veľmi lúto, viem,ako sa cítiš ☹
Ja som po tom asi týždeň vôbec s nikým nekomunikovala, ale ono to naozaj prejde, len tie prvé dni sú najhoršie
Ja som tak rozmýšlala,či na 2.IVF pôjdem do GF. Rozmýšlala som nad Heliosom v Martine,oni sú že vraj najlepší.
Aj keď neviem si predstaviť to dochádzanie z BA...

Sylvyka gratulujem 🙂 🙂 🙂
Konečne nejaká tehuľka.

labutienka
22. júl 2008

ahojte babule 😉

verím, že dnešný deň bude krásny, pozitívny a jednoducho lepší ako ten včerajší 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre