Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

laskonka
4. júl 2008

ahojte dovolila som si zalozit novu temu 😵

bianka30
7. júl 2008

linav, ja som to mala po IUI tak som zvedava na tento mesiac co to somnou spravilo, lebo som mala teraz ovulku a poviem ti ze par krat ma tak bolele brucho ze som si spat sadla... desne.... tak neviem uvidim

pipika
7. júl 2008

Bianka, este stale nic? Aj mne vcera pisala, ze sa ozve po, ale zatial nic.
Vidim, ze je tu este nekto z nasho mesta. 🙂

laskonka
autor
7. júl 2008

bianka moj gynekolog je Drabek ja k nemu chodim aj aj aj a chcem aby bol aj pri porode. Chodila som na antolsku a ked nas poslalii do GF tak som to zmenila a som rada 😉

laskonka
autor
7. júl 2008

Vyzera to, ze je nas tu viac uz sa tesim ked budeme mat vsetky miminka a sem tam sa stretneme niekde na prechadzke mozno v lete aj na nejakej opekacke 😵

pipika
7. júl 2008

Laskonka byvas tam kde bianka? 🙂

bianka30
7. júl 2008

no mam info...
takze pahulienka ma 5 vajicok, lezka doma, nechali to oplodnit normalne a ak nahodou do rana nic tak im spravia ICSI.... velmi jej tymto gratulujem a tesim sa s nou .... cmuuuk

sisab
7. júl 2008

Laskonka, bola som na kotrolu pocas stimulacie na IVF, v stredu mam ist znovu, dufam, ze uz na poslednu pred OPU.
Ja som Drabeka nastastie trafila len 2krat a oba razy bol nezhovorcivy a UZV bolestivy. Pri ostatnych lekaroch som tento problem nemala...Ale ja uz som taka otrla, ze ma s tym nenase.ie 😀

pipika
7. júl 2008

Prave mi pisala pahu, ale vidim, ze vas uz bianka informovala. 🙂

pipika
7. júl 2008

Bianka,co presne znamena ICSI?

bianka30
7. júl 2008

ICSI znamena ze ak sa spermijky nepredoluju cez vajko same, tak v labaku zoberu jednu spermijku a jedno vajko a spermijku napichnutim vstreknu do vnutra...

pipika
7. júl 2008

Dakujem. Zase som o nieco mudrejsia. 🙂

bianka30
7. júl 2008

hehehe nas sa mozes spytat na cokolkvek ... hehee pokial to nebude z jadrovej fyziky...

laskonka
autor
7. júl 2008

ano pipika som

sylvyka
7. júl 2008

juuu sa tesim ze pahu to ma za sebou 😀
sivuska je mi to naozaj luto ☹ drzim palce pre dalsi pokus ktory bude uspesny
ja mam 9 embrijok a este sa kultivuju vo stvrtok idem na transfer 😀
dufam ze vsetko dobre dopadne a prajem to kazdej babulke 😀

laskonka
autor
7. júl 2008

no super sylvyka tak nech to vyjde, drzim palce za chvilu budes mam 🙂 ina

laskonka
autor
7. júl 2008

sisa pytala som sa len pre to ze v PAS-e mas stare udaje tak som nevedela, ze co a ako

sylvyka
7. júl 2008

laskonka dakujeeem 😀 a prajem aby kazda z nas sa nou stala , kazda ktora po tom tuzi 😉

sivusa
7. júl 2008

Ahoj Sylvyka.
Pekný počet embryok 🙂 , teším sa s Tebou 🙂
Zuzka,čo bola s nami na odbere,ide tiež vo štvrtok na transfer, tak sa stretnete.
Držím Vám obidvom palčeky, budem na Vás myslieť. 😉

sylvyka
7. júl 2008

sivuska si zlata dakujem 😉

lusilia
7. júl 2008

Sivuska to mi je luto, ale po druhy krat to urcite vyjde, drzim ti moc palceky 😉
Misi celu dobu v nemocnici? no to si ani neviem predstavit, teda aj ked s malymi prestavkami, ale aj tak, ale hadam vedia co robia, drzim palceky a nech mas cim skor detusky pri sebe 😉
A babulky ktore cakate na ET a ste po IUI tak nech ubehnu cim skor tie dva tyzdne a mate pozitivny vysledok 😉

brise
7. júl 2008

pahu, gratulujem k urode, dúfam že sa pekne oplodnia cez noc všetky.
sivusa, mrzí ma to, no hore hlavku a treba veriť že nabudúce to bude jednoznačne lepšie, 😉

ni.kolet
7. júl 2008

Dievčence, tak mi napadlo, že ak by to moje IUI nedopadlo dobre a išla by som na IVF, tak by som stimulovala injekciami aj napriek tomu, že som na clostil reagovala veľmi dobre? Čiže vždy sa stimuluje pred IVF injekciami alebo je medzi vami aj taká ktorá papala len liečiky a mala bohatú úrodu?

lusilia
7. júl 2008

Nikolet myslim, ze na ivf sa len pichaju injekcie, aspon nepoznam taku, co by papala len lieciky 😉

cicuska
8. júl 2008

nikolet lusilia ma pravdu davaju injekcie lebo su viac ucinne aby sa zvysila pravdepodobnost vystimulovania co najkvalitnejsich vajok

gregy
8. júl 2008

Sivusa je mi luto že ste takto rýchlo skončili, prajem veľa síl ...

Pahu super 5 vajíčok, to je fajn 😀 tak pekne oddychuj potom sa ťa povypytujem na infošky ...

Tak ja dom dnes bola v GF na prvej kontrole, na UTZ som mala neakú lekárku (blond brčkavé vlasy trošku strašia) a bola veľmi jemná, naznačila že je tam neaké endometrium ale že sa to javí ako prázdana dutinka takže je to OK, vôbec neviem čo to znamená lebo drábek na ktorého som mimo to po UTZ čakala až hodinu 😝 povedal že je všetko OK a že začíname pichať Fostimon od dnes. Mal hrozne veľa pacientiek tehu na UTZ takže mna vybavil asi za 3 min. ale tehule tam boli cez pol hoďku, však OK ale mi to prišlo také šup šup ...
Zajtra idem na tie predoperačné lebo dnes ma sestrička v ŠNOPE nestíhala vybaviť lebo nás tie ťapy na recepcii objednali na neskorý termín, no proste dnes to bol blázinec, aspoň že vzala muža ale chudák tak ho doriadila, nevedela mu nájsť žilu tak mu nakoniec brala krv z ruky.

gregy
8. júl 2008

sisab to aké lieky dávajú oni v cente pri IVF?

ni.kolet
8. júl 2008

Pre tie, ktoré sa chystajú na laparku, napr. Bianka. Tak je stredisko jednodňovej chirurgie v Sliači a platí sa iba 500 korún na deň. Čo je zaujímavé, tak spolupracujú z Gyn-fivom, ale tam ti o tejto možnosti nepovedia. Dajú možnosti Ružinov + vlastný operátor 5000,-Sk alebo jednodňová chirurgia u nich 6000,-Sk. Moja sestra tam bola teraz operovaná a bola spokojná. Link http://www.gynpor.sk/kongres.html

pahu
8. júl 2008

Ahojte 😉
O par minutiek budem volat, kolko vajicok sa nam oplodnilo 😀

cicuska
8. júl 2008

pahu tak daj vediet 😉

pahu
8. júl 2008

Tak uz to viem 😀 Mame 4 embryjka 😉 Vo stvrtok poobede, okolo 16,00 mi budu volat a v piatok alebo v sobotu budem mat transfer 😀 Dufam, ze vsetkym chrobacikom sa bude darit a coskoro budu u mna v domceku, kde sa im bude pacit 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre