Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

laskonka
4. júl 2008

ahojte dovolila som si zalozit novu temu 😵

bianka30
28. júl 2008

lusil....hehehehe ten mam doma uz rok ..hehehehe .... 😅 😅 😅 😅 😅

pipika
28. júl 2008

Bianka, tak potom najprv skuste to imuno a potom uvidis podla vysledkov ci treba ta laparka.

bianka30
28. júl 2008

pipika, takto nejako si to predstavujem... len musim medzitym zavolat drabekovi a zrusit to , lebo on ma dal na 25/9 a na imuno idem 7/10

darla27
28. júl 2008

Ahojte , tak ja hlásim, že folikulky mi podrástli od piatku zo 11 a 13 mm na 18 a 19, poobede volám, kedy bude inseminácia. Anettka je už na odbere vajok, tak jej držme palce nech z tých 50 je veľa plných. 😵
Pýtala som sa dnes Behúňovej, prečo som mala minulý mesiac 2 pregnyle a ona mi povedala že kvôli krvi. 😅
A Anette má robiť punkciu Behúňová. Neviete niekto len tak čisto náhodou kedy má Drábek dovolenku?

bianka30
28. júl 2008

darla, supeeeer, pekne rastiete...

anetka teda 50, to je fakt sila... hlavne aby bola ok, a co najviac ok vajok.. tesim sa snou, ta by nam mohla aj rozdavat... hehehe

loginka
28. júl 2008

aha, inak asi som blba,aj ked sa o tom popisalo dost, ale ja som nepochopila vyznam tych testov, ked ukazu ze je ovulka, moze byt aj neskoro, ked k styku by malo dost najlepsie den pred ovulkou, ci nie?

bianka30
28. júl 2008

ked sa ti ukaze na teste 2 rovnake ciarky, tak ovulka bude v najblizsich 12-36 hod. takze tak....

loginka
28. júl 2008

tak potom ano

mandy55
28. júl 2008

pipika, pohyby som zacala citit okolo 18tt a ukazal sa nam konecne v 20tt, takze to mame relativne cerstvu info 😀 😀

lusil na kolku ides 12-teho do GF? ja tam tiez budem, mam poradnu aj 3D

bianka, ohladne laparky, aj som tiez v podstate nemusela, lebo tiez mame horsi SPG, ale povedala som si, ze aspon budem vediet ci som OK. mavam dost bolestivu mrchu, tak som tam chcela ist a co sa tyka imuno testov, tiez som sa bavila s Drabekom na tuto temu, ked sme vypisovali ziadost na IVF a povedal, ze tam zvyknu posielat az ked sa prve IVF-ko nepodari, ale ze spravit si ho mozem dat, je to na mne 🙂 takze tiez s tym nevysiel on sam, ale som sa to docitala tu na stranke

lusilia
28. júl 2008

Aha Bianka, tak naco si potom kupujes este aj tie klasicke ovu testy? ved to je hrooozne drahe...

pahu
28. júl 2008

Anettka, držím palčeky 😉

Ahojte ostatné babulky 😀

lusilia
28. júl 2008

Mandy 12. idem len k mojej gynde na poradnu, do GF idem uz 6.8. na to NT...
Inak tebe ako vychadza tt, lebo ja to mam az o desat dni posunute 😒
Ahoj Pahulienka 😉
A tiez drzim Anettke palceky 😀

pahu
28. júl 2008

Lusil, to nevadí, dôležité je, čo ti povie lekárka 😀

lusilia
28. júl 2008

A tak Pahu jasne, ale vies ako to chodi, clovek sa furt z niecoho obava 😀

brise
28. júl 2008

mandy, lusil aj ja idem 12 do GF, idem na prvú injekciu Dipherelinu.
Ja ale pôjdem na 8,00, dúfam že sa stretneme, hned by som si aj Adamka pohladkala. 🙂

pahu
28. júl 2008

Brise. Začíname? Tak budem to prežívať aspoň s tebou, lebo my až tak skoro do ďalšieho pokusu nepôjdeme 😵

lusilia
28. júl 2008

Brise tak super, stale sa tu ocividne nieco deje, tak dufam, ze to bude u teba uspesne 😉

brise
28. júl 2008

Lusil, pahu ďakujem, ja nie dúfam ale tomu verím.

lusilia
28. júl 2008

Brise to je spravny postoj, to sa mi paci, treba tomu verit a ono sa to urcite podari 😉

pahu
28. júl 2008

Brise, myslím že sa to musí podariť, to by bola odplata za nás všetky, ktorým sa to nepodarilo 😀

brise
28. júl 2008

ja sa na to chystám, takú odplatu, tak to ešte nikto nevidel.
Nemaj strach pahu ved všetky nás dobehnete, a aspoň budú naše detičky strážiť vaše. 🙂

pahu
28. júl 2008

Brise, ty ideš len stimulovať, ale ja už mám po mrche a snažilkujeme 😀 Však ja čakám kým tá motyka vystrelí 😉 😀

brise
28. júl 2008

jáááj tak to ma ani nenapadlo, pahu ja by som sa len potešila, aj mojim detom sa zídu starší kamaráti. a zopár je ich už naceste. 🙂

zina2
28. júl 2008

Zmeň foto zina2 • snž • Dnes o 08:47

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš Ahojte, prosim prosim viete mi frisko poradit? Volala som vseobecnemu lekarovi, ci mi urobi predoperacne kvoli punkcii folikulov a bolo mi povedane ze tie mi ma robit moj gynekolog ibaze ten ma dovcu a navyse ho mam teraz daleko od miesta bydliska. Myslim, ze ste spominali niekto ze hore nad GF robia taketo nieco.Dakujem.

Ahojte babulky,

vy ste sa na mna vykaslali hmmm ☹ vie mi niektora poradit prosim ako je to s predoperacnymi vystereniami. Ci mi ich mozu urobit aj v budove GF?

Dakujem a drzim palce vsetkym

pa

riska
28. júl 2008

zina, skús www.šnop.sk alebo tak nejako, ja som tam mala pohovor s anestiziologičkou, neviem, či tie spravia aj ostatné, každopádnezavolaj na recepciu

larita112
28. júl 2008

Ahojte babulky, hlásim príchod - týždeň sme si užívali na dovolenke na horách... dnes som bola u svojho gynoša s výsledkami z hematológie a dá mi urobiť ešte ďalšie vyšetrenia... tak uvidíme... stále hľadáme... a popri tom oddychujeme a užívame si leto... ani si neviem predstaviť, že september sa už blíži a že už mám ísť znovu do toho (KET)... no uvidíme ako sa nám bude chcieť - možno to ešte oddialime...
snažila som sa počítať aj všelijaké novinky, ale nestíham... akurát som tu zaregistrovala nejakú stretávku (čo to, ako, kde... alebo z toho vzišlo?)
posielam vám veľké objatie a veľa síl do ďalšieho boja... 😉
brise, pahu, mandy, bianka, lusil, logi 😉 cmuuuuuk

bianka30
28. júl 2008

ahoj Laritka, zatial z nicoho nezislo...

pripominam - streda , avion , cca kratko po 17,00... ja len dufam ze ma dovtedy prestane boliet hlava, ktora ma boli s minimalnymi prestavkami uz asi tyzden... a nie a nie prestat mrcha...

kacarina
28. júl 2008

Ahojte vospolok, tak som dnes bola v ramci stimulky na druhu kontrolu (krv a ultrazvuk) a teraz o druhej som tam volala, znizili mi Gonal zo 150 na 112,5 jednotiek. To je dobre? To akoze dobre reagujem, tak mi netreba zvysovat davku? Dnes som 9. DC, dalsia kontrola pozajtra v stredu.

loginka
28. júl 2008

ahoj lari 🙂 ako bolo? nejake stretko sa crta, bianka je autor myslienky, mam rezervovat celu restiku? 🙂
ahoj pahu 🙂
aj vam zavidim, ze sa mozte snazilkovat, ja este ziadna mrcha na obzore, zachvilu bude mesiac odvtedy
tak by som niekde usla, do hor, ci k moru, setrim si ale ten tyzden volna, po stahovani mozno nieco poriesime

larita112
28. júl 2008

ahoj logi 😀 bolo dobre, len to počasie akosi nespolupracovalo, ale aj keď sme boli každý deň zablatený až po zadok, stálo to za to... 🙂
ja teda zatiaľ len uvažujem, či prídem na stretko, ale ak sa mi to podarí, moc by som sa tešila, že vás uvidím 😉 dám vedieť, ako som na tom... a ty moja, ako sa cítiš? už trošku lepšie?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre