Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

laskonka
4. júl 2008

ahojte dovolila som si zalozit novu temu 😵

gregy
11. aug 2008

bianka zavolaj si radšej do poisťovne ... aby si potom nebola prekvapená ... a veľmi nemilo 😖

bianka30
11. aug 2008

labu ty si bola na laparke?? ja len zistujem ci to nahodou nedavaju namiesto acylpirinu hehehe

labutienka
11. aug 2008

bianka nebola, prečo?

mandy55
11. aug 2008

bianka radsej zavolaj, tam ti najlepsie povedia

a viem si predstavit "ochotneho snazivca" ako uteka do kabinky, ako moj drahy, tusim ho viac tesi to, ze tam uz nemu ist ako to ze som tehu 😀 😀 😀 😀

labutienka
11. aug 2008

ja tých chlapov nechápem, urobia si dobre a tvária sa že idú na popravu... keby mali prežívať všetko to čo my, tak je ľudstvo dávno vymreté... 😠
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

gregy
11. aug 2008

labutienka ja sa ho chcem narovinu opýtať ak mi nechá Fostimon že či si myslí že to zaberie ked som pri prvom nereagovala a že či keby sme boli skôr nasadili vyššie dávky fostimonu či by to pomohlo ... ja len dúfam že na na to opýtam a polovicu vecí nezabudnem lebo ja ked tam vojdem ja mám taký stres že na polovicu vecí zabudnem čo sa chcem opýtať ☹ no však preto ide so mnou aj manžel aby som nepozabúdala 😀

bianka30
11. aug 2008

mandy ano tiez si myslim ze to bude ten pravy dovod na oslavu hehehe

labu len sa pytam lebo mne po mojom 1 vajicku povedal ze mi spravi laparku ze preco zle reagujem na lieky... ale aj tak som sa rozhodla na nu neist.... ale zaujimave je ze lieky mi nechal tie co som mala.... neviem ... take je to divne....

gregy
11. aug 2008

bianka to len potvrdzuje moju teóriu že to tam ide ako na bežiacom páse, žiadny prístup k pacientkám len mäsovo jedna za druhou .... 😠 😠 😠 😖 😖 😖 😢 😢 😢

mandy55
11. aug 2008

gregy moja kamoska si pisala otazky na listocek, skus aj ty 🙂

inak ja tiez polovicu zabudnem, ked tam vojdem a druhu ked videm von 😀 😀 😀

gregy
11. aug 2008

vieš že to mandy nie je až taký zlý nápad! no dnes večer si na to sandem a urobím si aké také odrážky 😀 😀 😀 a asi si so sebou vezmem diktafón 😀 ja som totižto taká istá 😀 😀 😀

bianka30
11. aug 2008

no ja co sa nestihnem o´pytat tam tak potom sa pytam svojho gyndosa ktory je jednoducho neskutocny... skvely , superny...

ozaj volala som do poistovne, takze len lieky su na pol roka , do vtedy ich musim vybrat, a ziadost je na rok, takze ... casuuuu a casuuuu....

bianka30
11. aug 2008

gregy vies najhorsie na tom je ze je to tak v kazdom centre... ano najdu sa baby co ti napisu ze je to super, tam alebo tam a dokonca aj v GF ale .... je toho stale viac a viac.... takze ja si myslim ze je to jedno... (pockaj sa vratim z Prahy a inak budem nadavat... tam ze vraj je to super, tak som zvedava... ale potom uz asi pride na rad aj nejaka ta staznost do GF za pristup)

gregy
11. aug 2008

ja si tiež myslím že v podstate je jedno v ktorom si centre všade majú veľa pacientiek lebo nepolodnosť je teraz veľmi rošírená ☹ ale pokiaľ ich prístup ku mne môžem zmeniť tým že sa budem pýtať a nedám im pokoj tak to vyskúšam ... však čo môžem stratiť? z centra ma hádam nevyhodia 😀

labutienka
11. aug 2008

baby, ešte mám ja takú blbú otázku... chodili ste na krvný tehotenský test na lačno? lebo ja som sa ráno napapala... totiž na hormóny počas stimulky som nemusela chodiť na lačno, to som sa pýtala aj sestričky...
asi pôjdem v stredu radšej na lačno....

hugi
11. aug 2008

Bianka potom by si mala ist na Hp v piatok , mne to tak minule Drabek hovoril.

sylvyka
11. aug 2008

baby tak sa lucim idem domko prajem krasny den 😉 fuuu ale zajtra napisem ze ako som dopadla na utz tak drzte palce
labu ja som chodila nalacno ale myslim ze to je jedno 😉 papapa krasny den!
bianka dufam ze cesta z prace nebude taka dlha ako do prace 😅

mandy55
11. aug 2008

babulky aj ja uz idem domkov, papa zajtra

a nalacno sa nemusi, ale mozete len cajik bez cukru a rohlik, nic sladke - to plati vseobecne 🙂

labutienka
11. aug 2008

mandy, mne hovorila sestrička, že na hormóny sa nemusí ísť na lačno, že sa môžem normálne najesť.

gregy
11. aug 2008

Babuľky aj ja sa už lúčim utekám domov kedže sme nestihli zatepliť cez víkend musíme to dokončiť po práci 😝 Keby ste videli aký mám bordel doma no hrúza 😨
Paaaa zajtra 🙂

bianka30
11. aug 2008

gregy ja som fachcila celu nedelu aj som vyzehlila vseeeetky kosele... som na seba pysna hehehe,...

lahke ranajky to mozete vzdy , ale pokial nejdete na krv z ineho dovodu.. ale to vam sestricka aj tak povie ze nalacno...

babulky krasny den... cmuuk

labutienka
11. aug 2008

papa, aj ja už za chvíľu pôjdem 😉

vika34
11. aug 2008

ahojte,strašne veľa ste popísali,musím najprv prečítať 😅

loginka
11. aug 2008

ahojte,
som este v robote, a rozmyslam ako sa dostanem domov do petrzalky, asi nejakym vrtulnikom
labutienka drz sa!
vika ako sa mas?
inak mrska uz prisla, v piatok, takze po 5 tyzdnoch hura

vika34
11. aug 2008

no už som dočítala,ale vlastne sa nemám k čomu vyjadriť,lebo už ste si to všetko vydiskutovali 😀 ,takže sa opítam ja ,je jedno či ten utrogestan,jem alebo si ho vkladám?Aj vám po chvilke vyšlo také tvarohovité ,a aj cez vložku mi to niekedy preteče,je to o.k.?Hrozne ma to otravuje,ja som vždy pred tým jedla Dufaston,tak takéto nepoznám.
Logi,no cestu do Pertžky ti nezávidím,má to byť uzavreté do 18.8.,to je radosť 😠 ,mám sa ináč fajn,ale sa ma Vikinka už dva razy pítala či náhodou nie som tehotná/vedela iba ,že tie injekcie berem aby som mohla mať bábo/,tak je to hrozné,že ju klamem,ale chceme jej to povedať a,ked to bude po tom kritickom potratovom týždni a to je zrovna vtedy čo mám ísť na prvý UTZ.Pozdravujem všetky a držím palce

lusilia
11. aug 2008

Vika, ten utros je lepsie brat vaginalne, zevraj to ma lelpsi ucinok a nezatazuje to tak pecen, tak to nejak urcite zvladnes. To vytekanie mame kazda, viem, ze je to neprijemne, ale da sa to prezit 😉

vika34
11. aug 2008

dik,chvilami som myslela,že už som v štádiu,ked mi uniká moč 😀 ,to si ma potešila,takže nejako to samozrejme vyd 😎 ržím

lusilia
11. aug 2008

Som si ista Vika, kvoli babatku clovek vydrzi vela veci 😉

brise
11. aug 2008

ahooooooooojte, tak v práci trošku fofry, tak sem len teraz občas nakuknem.
Ide niekto zajtra ráno do GF???? ja mám prvú injekciu Dipeherelinu, je to na 21 DC. Počkám na mrchanu a huráááááááááááá môžme začať.
Ked som lieky doniesla z lekárne tak sa drahy skoro prekotil, neznáša ihly. Jááááj aj sme sa minule smiali zo sestričkou lebo ked mu povedala že musí isť na krv skoro tam odkvecol, že sa musí psychicky pripraviť. To sú chlapi, a neviem ako by to oni znášali. 😉 😉 😉

petronela7
11. aug 2008

Ahojte, aj ja som tu uz dlhsie nebola... ale kedze cas UO sa blizi, tak som tu opat...
Brise ty zacinas kedy presne?
Ja idem v stredu do GF s tym ze uz mam lieky a lekarka mi presne povie kedy zacat pichat. 21DC mam teraz v sobotu, ale este neviem presne aky budem mat protokol - ci kratky, alebo dlhy.. v stredu budem mudrejsia...
cize UO bude zaciatkom sept - co je za rohom 😨 a zacinam byt z toho trosku `mimo` ☹

zuul
11. aug 2008

dievčatá nabúrame Vám to tu trošku, mala by som otázku. ideme vo štvrtok na laparo v GF, v piatok by ma mali pustiť domov. myslíte, že by bolo veľmi odvážne aby sme sa ešte v piatok vybrali do tatier do nedele? bude to veľmi bolieť? mala by som len ležať? Ďakujem Vám. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre