Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

laskonka
4. júl 2008

ahojte dovolila som si zalozit novu temu 😵

labutienka
22. aug 2008

pár fotiek som si pozrela a sú veľmi pekné 🙂

labutienka
22. aug 2008

sivus - tak to zruš a máš pokoj 😉 😀 idem tam aj ja zavolať...

sivusa
22. aug 2008

ja idem na 10

labutienka
22. aug 2008

ja mám mať termín 13,45 ale chcem ho zrušiť, len tam majú obsadené 😠

pahu
22. aug 2008

Hi hi hi, tak som Vás všetky nakazila, že sa Vám tam ani nechce ísť? 😀 A ako sme sa tam pred tým tešili, to je zmena, čo? 😉

labutienka
22. aug 2008

zrušenééééé 😀 😀 😀

bianka30
22. aug 2008

pahu.... ty ...ty... ty... uz aby si bola tehotna.. a vtedy nas mozes kaziiiiiiiit... uz teraz sa na to tesim ..

mimochdom tie fotky su kraaassne

labutienka
22. aug 2008

bianka - pahu nás kazí 😕 😠 😀

pahu
22. aug 2008

Linav a myslíš že sa tam mám objednať aj keď sme s doktorom ešte nehovorili po neúspešnom IVF? Mne zatiaľ nenavrhol genetiku, ale bez kompletných výsledkov z genetiky a imunológie na ďalší pokus nechcem ísť a on ma bude určite nahovárať... 😉

Bianka, to je fakt že asi všetky čakáte na mňa, budem s tým musieť niečo porobiť 😀

bianka30
22. aug 2008

labu ved neboj , ked nebude tento mesiac tehu tak dostane na zadok... a preventivne moze dostat aj v utorok o 17,15 pred MC donaldom pri avione, kto to chce vidiet .... ste vitane... hehehe

pahu , a teraz sa objednaj do GF nech sa objdenaju aj ostane... hehehehe.... robim si srandu

labutienka
22. aug 2008

bianka - ozaj, ty už máš žiadosť na 2.ivf schválené, čo to obnášalo na tej konzultácii u dr.? musela si si nechať porobiť znovu nejaké vyšetrenia? či ste len vypísali papier a dovidenia?

labutienka
22. aug 2008

ma napadlo, že si mala ísť na laparku... no to mne sa teda vôbec nehcce 😖

labutienka
22. aug 2008

pahu - zmena je život, čo keď som tehotná 😀 😀 😀 😀 😀

bianka30
22. aug 2008

no , sice drabek sa rozhodol ze laparka a ja ze ne lapaka... (ale ci to uz vie aj drabek to nevime a je mi to v podstate aj jedno ) a tak presne ako si napisala , papiere a dovi..

ked som sa ho pytala ze preco len 4 vajka a kde boli tie 3 co sa mi stratili, tak povedal ze ja som zle reagovala,
ked som sa ho pytala ze naco laparka tak ved preto lebo sa mi stratili 3 vajka...

nechapem co to ma spolocne s laparkou ale nevadi... v kazdom pripade, laparka je zrusena, ziadost je schvelana, a tak uz len cakam na imuno v prahe..

bianka30
22. aug 2008

tu laparku mi pripada ze davaju troska bez rozmyslyu.... taky nejaky dalsi krok a pritom nestuduju papiere... vies pochopim to u parov ktory maju dobre vysledky aj ona aj on... ok, v pohodoe...
ale u paru ktory musi ist na IVF kovli spg. tak neviem naco robit dalsie diery do mna... ci som sa dobre rozhodla neviem ...ale potvrdili mi to 2 lekary (nezavisle na centre) a tak snad vedia co hovoria.

labutienka
22. aug 2008

bianka - možno tam tie 3 vajká chcel nájsť, keď si sa pýtala, že kam sa stratili 😀 😀 😀 😀 😀

pahu
22. aug 2008

Bianka, tak to ma môžete kľudne zmlátiť palicou, lebo mám akurát teraz tesne po mrche 😀

bianka30
22. aug 2008

labu jaaaaj ze teraz.. no moze skusit.. hehe

pahu ja viem ja som tesne jeden den za tebou ... to nic nemeni na tom ze tento cyklus budes tehu... hehehe

labutienka
22. aug 2008

heeej pahu, budeš tehuu, supeeer 😉 😀

labutienka
22. aug 2008

a mne bianka nepovieš, či budem tiež tento mesiac tehu? 😀 😀

labutienka
22. aug 2008

ozaj babule, do koľkých dní od vysadenia utrošu vám došla mrcha? ja mám taký pocit, že to slabé krvácanie, čo som mala týždeň po transfere, bola mrcha. aj keď mi sestrička tvrdila, že to nemám brať do úvahy, že isto dostanem silnejšiu menzes. no od vysadenia utrošu je 10 dní a nič. takže som asi 17 DC, čo je logickejšie. lebo to moje krvácanie vtedy malo komplet všetky príznaky mojej mrchy.

to ja len tak, aby reč nestála 😉 😀

bianka30
22. aug 2008

pockaj ... podla slnka a mesiaca si myslim .... pockaj este musim pozriet na 5 hviezdu z lava od mojho palca...

URCITE ano... hehehe 😝 😝 😝

tak baby je vam jasne ze ak toto vyjde, tak ja sa tym budem zivit a budem mat taku tu reklamu na STV1 ze zavolajte vestici..hehehehe

pahu
22. aug 2008

Bianka, ale ja robím v Markíze 😀 Konkurenciu predsa nemôžem pozerať 😀 😀 😀

labutienka
22. aug 2008

pahu - tak jej spravíš reklamu zadara 😉 😀

pahu
22. aug 2008

Tak dobre 😀

bianka30
22. aug 2008

pahu u vas fici len markiza hehe????

gregy
22. aug 2008

Fíha tak z bianky je už veštica, mne teraz na výsledkoch povedali že mám volať až o 10 min, tak dúfam že sa nič nedeje ... 😒

labutienka
22. aug 2008

gregy- možno nestihli kartu nachystať 😉

pahu
22. aug 2008

Gregy opýtaj sa Bianky, je z nej veštica 😀 Nič sa nedeje, budeš O.K. a ready na OPU 😉

gregy
22. aug 2008

Takže dávky na maximum - 300 IU tak ako aj boli a v pondelok kontrola 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre