Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

laskonka
4. júl 2008

ahojte dovolila som si zalozit novu temu 😵

pahu
4. júl 2008

Darla, držím palce 😉
A o mne si prečítaj príspevok tesne pred tebou 😀

sivusa
4. júl 2008

Ahojte.
Tak zajtra už idem na odber.
Dúfam,že aspoň to jedno vajíčko zo mňa vydolujú 😀
Sylvyka tak ráno sa stretneme a ako tak čitam,tak aj Pahu nás dojde podporiť 🙂

aanetta
4. júl 2008

Sivuska tak drzim palce 😉 a neboj o chvilu uz si aj tehotna 🙂

darla27
5. júl 2008

Ahojte, to čo je tu tak mŕtvo? Sivuska, už má asu po odbere, že? Tak držím palce, nech pekne rastie. 🙂

Anett, ako včera injekcia? Manželík to zvládol,alebo si si to pichla sama? 😕
Dnes ma to bruško bolí už menej, tak som kľudnejšia.

Pahu, tých vajok nemáš teda veľa, ale určite to bude stačiť, dáš si vložiť 1 alebo 2?

sylvyka
5. júl 2008

ahojte, no ako sivus ? si sa prebrala ja asi aj ano ale akoze mam dost 😉 drzim palceky aby ti zajtra zavolali s dobrou spravou oki? budem na teba mysliet papa 😀

ni.kolet
5. júl 2008

Ahojte.
Moje pocity po včerajšom IUI. Tak niekedy mám pocit, že budem blinkať, návaly tepla a celkovo mám pocit, že sa mi v brušku niečo deje. Sem tam ma trošku pichne ľavý vaječník a som unavená a ospalá. 95% mojich pocitov je asi spôsobených Utrogestanom. To je zatiaľ všetko. 😀

darla27
5. júl 2008

Nikolet, som na tom podobne, dnes som bola v obchode, a sem tam som sa opierala o regále ako sa mi točila hlava, keď si predstavím že budem musieť užívať ten utroš ešte dva týždne, je mi na nič. 😝
Keď nám to raz výjde a budeme tehotné, tak to budeme musieť užívať celý prvý trimester, že? 😕
Nikolet, koľko iui plánuješ? Keď by ti to nedajbože nevyšlo, chceš ísť aj na umelé?

ni.kolet
6. júl 2008

Hej, užíva sa to celý trimester. Budem sa riadiť pokynmi lekára. Keď povie skúste ešte 2x IUI, tak skúsime. Nebránim sa ani umelému. Mám však pocit, že by to mohlo vyjsť. Mala som bohatú úrodu na ľavej strane, kde som ovulovala a manžel 28 mil. spermií. Tak uvidíme toho 18. čo a ako.

misi76
6. júl 2008

ahojte, ja zostavam v nemocnici, deticky su v poriadku. mam zostat do konca tehu s malymi prestavkami. tak sa mam na co tesit. drzte sa babulky, myslim na vas. posielam TTTTTTTTTTTTTT

gregy
6. júl 2008

Misi ahoj tak drzim palce aby ste boli OK 😉
Mne prisla mrcha o cosi skor a na predoperačne pojdem až na 4 alebo až 5 DC dufam že mi ich stihnu urobiť ...

PAHU prosim ťa nemáš nahodu číslo do tej ambulancie v SNOPE kde vam robili predoperacne chcem tam objednat muža a kedže zajtra nie sme v BA musim to riešiť telefonicky, dik.

bianka30
6. júl 2008

misi... veeeeelmi ti drzim palce , drzkajte sa a posielam vam veeeliky cmuk. aspon raz za cas ak budes mat cas tak sa ozvi budeme cakat na kazdu jednu spravu od teba teda od vas...

bianka30
6. júl 2008

gregy pahulienka ide zajtra na OPU, uroda co mi pisala tak cca 7 folikov, takze super.
a vypytala som ti cisla tak zajtra volaj
02-50116311 alebo 388 na konci
0908 758 842 ale nie som si ista ci to nebude len recepcia,,,, ale skus... cmuuuk a krasny vecer este , ja uz idem hajkat lebo som okrepena zo slniecka... boli sme sa clnkovat na dunaji a som uplne GROGY hehehehe.... cmuuk

gregy
6. júl 2008

bianka dakujem si poklad akurat som u segri tak som sa len tak na chivlu pripojila ... tak PAHU drzim palce 😀

larita112
6. júl 2008

ahojte babulky, ja len tak na skok... nestíham čítať ani písať, ale ja to všetko dobehnem... 🙂
všetkým, ktoré najbližšie niečo čaká, držím palčeky... pahulienka na zajtrajšie OPU, misi moja zlatá držkaj sa aj s detičkami, myslím na teba... ahoj bianka 🙂
všetkým posielam veľa pozitívnej energie, veľké objatie a pusinky na líčka...

pahu
6. júl 2008

Ahojte, aj ja na Vas myslim, len zajtra budem chvilku sebecka a mysliet sama na seba... 😉 Doma nebudem mat PC, tak dam vediet Bianke, ona Vam potom odovzda infosky 😀 Dobru nocku 😉

sivusa
7. júl 2008

Ahojte.
V sobotu som bola na odbere. Nebolo to nič strašné, až na to čistenie pred tým,to bola strašná bolesť.
Odber nám robil Dr.Drábek, sestrička bola veľmi zlatá,milá.
Odobrali mi jedno vajíčko,tak ako som predpokladala. Včera mi volala embryol., že vajíčko bolo nezrelé a nepodarilo sa oplodniť 😢
A že ešte počkáme do rána,čo to spraví. Ale teraz mi volala,že stav sa nezmenil.
Takže sme skončili. 😢
Včera som sa riadne vyplakala, dnes už mi je trochu lepšie.
A mám si zavolať svojmu doktorovi na konzultáciu,že čo ďalej. Tak som zvedavá,čo mi Harbulák povie.
Takže teraz si dáme pauzu a v zime ideme do toho.
Ja sa len tak ľahko nevzdám 😉

cicuska
7. júl 2008

Misi to budes az do konca tehotenstva lezat v nemocnici? A nemozes aj doma lezat?
sivusa ☹ to je smutne a co ti odobrai vajko tak skoro ze este nebolo zrele?
larita ako sa mas?

bianka30
7. júl 2008

sivusa to mi je luto, ale urcite to nevzdavaj!!!! ty si bola aj na laparke? lebo mne teraz drabek povedal ze chce aby som isla na laparku lebo som tiez slabo reagovala a povedal ze to nieje dobre... ty si uz bola?:

sivusa
7. júl 2008

Bianka ja som na laparke bola, vajcovody priechodné, žiadne zápaly, všetko v poriadku.
Len ja mám PCO, určite aj v tom je problém, preto sa mi možno vytvorilo len to jedno vajíčko.
Ja sa najviac bojím toho,aby to nabudúce nedopadlo rovnako ☹

linav
7. júl 2008

sivusa ☹ je mi to velm lúto 😉 😉 neviem ani napísat ako,moc ☹
Prebolí,viem to! a to je super že stále máš vela chuti do boja 😉
Džkaj sa. 😉

misi no nieje to bohvie čo tolko nemocnicovat,čo je ale super že detičky sú v poriadku a ochvílu ich budeš mat v náručíííííííííí 😉 😉 😉

PAHU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Drž sa 😉

Bianka neboj ja sa budem snažit jak jedno hovado 😉 😉 😉

Darla 😉 vyjde 😉

sisab
7. júl 2008

Ahojte, dnes som bola na konrole, robil mi ju dr. Drabek a teda dvakrat mily nebol, nepovedal mi nic, len ze poobede volat. Sa pytal ci mam dost liekov a ja ze nie, chyba mi ten co davaju oni v centre zadara, tak ma este spucoval, ze to si mam pytat, a nemam cakat kym sa on spyta, kurna a to ja mam vediet, co on videl na uzv, ked mi nic nepovedal. a to nehovorim o tom, ze uzv teda zrovna setrne nerobil, a to nie prvy raz. V piatok som bola u dr. stenovej a ta bola mila, vsetko mi ukazala na monitore, povysvetlovala a bola jemna.
Takze kolko ludi, tolko nazorov... 🙂

laskonka
autor
7. júl 2008

Ahoj Sisa a na aku kontrolu si bola ak sa smiem spytat. Ja mam niekedy pocit z Drabeka, ze je az moc profesionalny ale vzdy mi zodpovedal vsetky otazky dokonca po laparke sme si tak pokecali az som si myslela, ze hovorim s niekym inym. Moja sestra k nemu tiez chodi, caka babatko 18.8 a ona tvrdi, ze co sa nespyta to jej nepovie. Takze ozaj kolko ludi tolko nazorov

misi33
7. júl 2008

Ahojte.

Sisa ja sa musím k Tebe pridať. Ja som tiež zažila Drábeka veľmi nepríjemného. Uzv robil tak,ze som hviezdy videla.Behúnova uplne jemne až som nechapala,ze aky rozdiel. Nemala som z neho dobry pocit. No a dorazil ma pri prvom uzv. Ja som totiž nevedela, ze uzv sa robi pocas krvacania.Ked mi povedal,ze sa mam ist pripravit tak som sa opytala, ze ci nevadi ,ze silno krvacam. A on na to ,ze na co som dosla! Ze som mala dosjt 4.den ked menej krvacam. Ja som bola vybita z toho chovania a nezmohla som sa na slovo.
Dal mi pichat Gonal na dalsi den.Nevysvetlil mi davky, ako si mam natiahnut pero a vsetko okolo toho. Ked som sa pytala, ze ako pichat, tak povedal,ze ako decapeptyl. No podla mna je v tom riadny rozdiel.
Na druhy den som utekala vystresovana do GF pichli mi to oni a poriadne vysvetlili. Za pritomnosti manzela. On totiz chcytil nervy a isel so mnou.
Takze tolko moja skusenost.

laskonka
autor
7. júl 2008

Tak to je mi luto, ze v takejto situacii akej sa nechadza mnoho z nas sa stretavate s takym pristupom lekarov, dufam, ze budem mat stale take stastie na pristup lekarov v GF ako doteraz, lebo u mojej obvodacky je desna sestricka. Ked mi brala krv na predoperacne a pozrela na moje zily tak sa ma spytala ci ma ma pichnut do rite ked mi nie je vidno zily. Tak som myslela ze jej rovno jednu slahnem.

bianka30
7. júl 2008

laskonka kam chodis obvodacke? tam u nas?

laskonka
autor
7. júl 2008

chodim na Kramare ale chcem to zmenit ku nam nech to mam co najblizsie

bianka30
7. júl 2008

a na gyndu chodis na kramare alebo u nas? inak ja chodim u nas k ciernemu a nemozem na neho povedat ani jedno zle slovko.. je super.

linav
7. júl 2008

Babulky 😉 tak to je fakt nepríjemné,no vela som čitala o dr Drabekovi.Mna vyšetroval aj mi robil OP a fakt nemožem napísat nič negatívne ako písala laskonka.Asi sa správa podla toho ako sa vyspí,a to moc profi nieje.
misi,sisab 😉 nedajte sa ved sme ludia,treba sa ozvat 😉

Bianka 😉 pahu ako dopadla?????????????? 😉

bianka30
7. júl 2008

linav...este stale nic neviem ,,,, snad posle smsku... ak neposle do 15,00 tak jej poslem ja... uvidime

linav
7. júl 2008

OK 😉 šak jaka je nezodpovedná,ta naša pahulienka mi tu čakáme,obkusujeme si nechtáky 😠
Tak to zisti,Bíí 😉 ja čakam na tu druhu mrchu a zatial nič brucho jak sopka,tie hormaše robia svoje,ble.Vlastne ani neviem kedy mám presne dostat 10 den po ET som začala špinit a 13 krvacat.Tak či ten 13 bol začiato mrchy ani pan boh nevííííííííííííííííííí

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre