Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

laskonka
4. júl 2008

ahojte dovolila som si zalozit novu temu 😵

marione74
2. aug 2008

labutienka, super, urcite to vyjde 😉

zina2
3. aug 2008

Ahojte babulky,

mam otazku dnes som si pichla 5 injekciu Decapeptylu a cakam kym mi pride mrcha. Stenova mi hovorila, ze cyklus nebudem mat dlhy, ze taky 3-4 den po pichani decapaptylu by som mal dostat.

Vy ste kedy dostali mrchu od pichania decap.? ja som dnes 25 DC a mrchu dostavam normalne na 27-28 len som si myslela, ze vplyvom decep. dostanem skor a vsetko to bude menej trvat.i

Dakujem za odpoved a drzte sa

Misi drzim ti palceky moc moc moc

pa

ni.kolet
3. aug 2008

Ahojte. Tak, práve som si bola dať pichnúť pregnyl a zajtra skoro ráno bude IUI číslo dva. V piatok som mala iba jeden dominantný folikul 18 mm na ľavej strane a dnes sa k nemu pridal ešte jeden. Takže mám jeden 18 mm a jeden 19 mm. Prvý krát som mala iba jeden 17 mm. Tak teraz mám o niečo väčšiu šancu, že sa to podarí. 😅

zuul
3. aug 2008

ahojte dievčatá,
poprosím Vás o Vaše skúsenosti.
mala by som ísť na laparo, v GF robia ale len 21.8. a dr. mi povedal, že musím byť po mrche a v prvej polovici cyklu.
keďže ja mám cykly také dlhé aké mám http://www.fertilityfriend.com/home/zuul a nikdy neviem aký dlhý bude ďalší, čo by sa stalo keby mi laparo robili 18DC?
ak by tam bolo vajko asi by ho zničili, no čo ak by mi to nevadilo? veď na ďalší mesiac by možno bolo zase. hm?
ďakujem Vám 😵

zuul
3. aug 2008
vika34
3. aug 2008

ahojte kočky,zina ja som si začala pichať decapeptyl 22 deň a menzes som dostala 29 DC tak ako vždy,nikto mi nehovoril,že by som mala dostať skôr tak neviem

bianka30
3. aug 2008

misi .... zlaticko , viem ze je to veeelmi tazke ale chalani to urcite zvladnu, su silni po oboch rodicoch.. drzkaj sa..

labu.. ty si aka sikovna... tak prekrizit nohy a drz a nepusti... tak o par tyzdnov, najskor o 38 tt mozes ale teraz este nie... drzkaj sa a tesim sa s tebou ... cmuuk

lubkaeck
3. aug 2008

Ahojte buduce mamicky a mamicky. Ja som tu nova, ale tiez uz som bola v GynFive. V stredu som odoslala Dr. Behunovej vsetky vysledky a povedala, ze podla toho vypise ziadost. Ja chcem vediet, ze kolko bude trvat schvalenie (som vo vseobecke). Som porodna asistentka, ale mam z toho obrovsky strach 😖 ale uz by sme chceli babatko a kedze manzel ma zly SPG, tak nam zostava len IVF 😅
A ked vidim ake ste vy skusene (potajomky som citala, lebo koli robote nestiham ani zehlit nieto este net 😖 , ale uz budem pisat - ak mozem 🙂
Zelam pekny den
Luba

vika34
3. aug 2008

ahoj lubkaeck,ja som mala žiadosť schválenú v VZP do mesiaca,prajem vela úspechov.
Bianka a čo tvoje koleno? už je to lepšie

bianka30
3. aug 2008

luvkaeck aj ja som vo vseobecnej tiez som ju mala asi tak do mesiaca , takze neboj pohodicka...

vika co ti ja viem, boli ale podstatne menej ako v piatok, je opuchnute, ale to z toho ze sa mi natiahli vazy, tak uvidime co bude dalsie dni... snad to prejde samo... nechce sa mi zrovna v tomto teple nosti ortezu...

vika34
3. aug 2008

bianka niekde si písala,že máš schválenú 2 žiadosť,to treba dávať vždy žiadosť?Niekde som čítala ,že ked si poistená vo VZP tak máš naraz schválené všetky tri,nie je to tak?

bianka30
3. aug 2008

no to nie, mne po 1 IVF vypisovali druhu, a bolo to cca 3 tyzdne a mam ju schvalenu, plati do konca januara.. skor by ma zaujimalo ze co by sa stalo keby som na nu chcela ist ja neviem az v marci, staci vypisat novu ziadost a tato sa nepocita alebo sa to berie uz ako 3 pokus?? nevoies???

mimochodom dnes sa mi vratila kamoska z dovolenky, a ja ze nech nevari a ze nech pridu k nam na obed, dosla, brusko nafuknute, mrchu mala dostat vcera, tak som jej strcila do ruky test a???? tak take dialnice som este nevidela... tak sa s nou tesim , mala uz jedno mimomaternicove a zobrali jej vajcovod, a ani nie o pol roka ... takze babulky.... ja len aby som vas potesila... cmuuk

lubkaeck
3. aug 2008

Bianka, Vika - a co bude dalej? Ja sa v tom ozaj nevyznam 😒 Bianka skus si dat na to lad a na noc si to obviaz s nejakym heparoidom, mne to vzdy pomohlo 😉

bianka30
3. aug 2008

lubka mne v piatok vyskocilo koleno von z obalu, takze to bude boliet este dost dlho... poznam to uz som to par krat asi tak 5 x mala,,, takze pohoda, uz ma to nerozhadze...

a co co bude dalej na co sa pyta???

u nas to bolo tak, schvale na ziadost, od 3DC som dostala anitkoncepciu, potom kramcule, potom tusim od 1 DC som pichala dipherelin , potom od 4DC gonal, chodis na kontroly ultrazvuk a krv, potom ti robia vyber {mimochodom ja som strasny stresmen ale naozaj sa nieje coho bat... je to uplne v pohode, ozaj vermi , ja som sa strasne bala a teraz neviem coho, bolo to uplne v pohode} po vybere ma jeden den bolelo brusko ako keby som mala kramcule, potom som mala na o 3dni vklad {mali sme len 1 vajicko } no a potom o 10 dni test... uz nas bol bohuzial negativny ale ten druhy uz bude urcite ok... a vies preco ? lebo sa uz tak nebudem bat... zaklad vsetkeho je byt v pohode, ja som sa velmi bala, velmi som bola vystresovana a uz viem ze to nepomaha... takze hlavne KLUD

juuuj mandy, misi, pahu, labu , lusil.... ste na mna hrde....hehehehehhe {ale ja som hovorila ze to budem niekomu urcite pisat} .... len aby si bola v obraze tieto baby mi velmi pomohli ked som bola v naj naj strese zo vsetkeho ... tak nech sa teraz zasmeju aka som ja hrdinka... 😀 😀 😀 😀

larita112
4. aug 2008

ahojte slniečka moje 😉 cmuuuuuuuk

misi, je mi ľúto malého anjelika 😢 , ale dvaja chlapci - drobci ťa potrebujú... myslím na vás... všetko zvládneš, lebo si silná žienka... cmuky, objímam vás

labutienka, nôžky prekrížiť a za žiadnu cenu ich nedávaj od seba 😉 držím palčeky malým bambuliatkam... 😉

mandy55
4. aug 2008

dobre ranko babulky - ranajky

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

idem vas rychlo docitat, lebo posledny prispevok ma vyplasil

lusilia
4. aug 2008

Ahojte babulky moje.
Misi ☹, verim, ze to musi boliet, ale ty si urcite silna a budes sa opatrovat nadalej s chlapacami a zvladnete to az dokonca. Vsetky tu na teba moc myslime a posielame ti vela sil...
Labutienka, tebe drzim palceky, aby si moc nestresovala tieto dva tyzdne a tesila sa, ze budes mat dve male zlaticka 😉
Bius, tebe gratulujem k novej ziadosti, tak uz sa len s radostou pustit do toho, viem, ze to planujes az neskor, ale tak dufam,, ze to bude cim skor 😀
A este teda ku mne, mavam docela bolesti v podbrusku, neviem, ci je to normalne, ale dufam, ze hej, ako nie je to nic hrozne, ale clovek nikdy nevie a v noci nemozem spavat, lebo stale musim chodit na malu, ale vazne minimalne 5-6 krat, tak v rozmedzi pol-1 hodiny...no fakt hruza.
V stredu idem konecne na to NT, tak uz sa neviem dockat...
A ako sa ma Cicus? tu uz som davno nevidela

aanetta
4. aug 2008

Ahojte.takze ET sa mi odlozil o mesiac lebo mam stale hyperstimulak.takze si este uzijem leto 🙂

lusilia
4. aug 2008

Aanettka, tak si uzivaj, kym mozes, ja uz len trcim doma 😀 , ale zasa, stoji mi to za zdravie, toho mrnusa 😀 , jedno leto obetujem 😉

bianka30
4. aug 2008

ahojte babulky a teraz zborovo:

mila nasa Pahulineka , k vcerajsim narodeninam vela stastia, zdravia, radosti, lasky a hlavne to po com tak strasne vela najviac tuzis.......cmuuuuk 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lusilia
4. aug 2008

Jeee Pahu mala narodky?, tak teda vela zdravia, stastia a lasky a hlavne dve male detusiky do bruska 😀 😀 😀

sivusa
4. aug 2008

Ahojte.
Lubka zdravím Ťa,tak sme sa opäť stretli 😀 (Siva)
Zina ja som pri pichaní Decapep. dostala mrchu normálne na 28 DC.

mandy55
4. aug 2008

Pahulienka tak aj ja sa pripajam, hlavne splnenie snov ti prajem a co najskor babenko 🙂

anetka, ked som bola na OPU, prisla tam lezat jedna tehulka, chudulinka az na kost a davali jej infuzku, vraj chodi niekolkokrat do tyzdna, aby malo babo vyzivu, tak sa neboj, neviem ci mala vlozene 1 alebo 2 embrijka, ale ide o to, ze to riesia aj dalej, starostlivost nekonci len ET a dovi 🙂

labu drzim palceky a nech sa babuliatka poriadne zakusnu a drzia celych 8,5 mesiacov 🙂

mandy55
4. aug 2008

Zina ja som brala HAK pred stimulkou, takze som dostala mrchu ako hodinky nezavilse na pichani Decapeptylu 🙂

sylvyka
4. aug 2008

ahojte 😉
lusil myslis ze ked mam bolesti v brusku a krizoch a sem tam krce je to notmalne ? nemala si na zaciatku nejake podobne problemy ? 😉
PAhu aj odo mna vsetko naj ...

lusilia
4. aug 2008

sylvyka myslim, ze je to v pohode, ja mam krce aj teraz, tiez neviem, ci je to este v tomto tt normalne, ale dufam, ze ano 😉 Vsak uz buduci tyzden ides na ultrazvuk, tak tam uvidis krasne blikajuce srdiecko a urcite bude vsetko v poriadku 😉

sylvyka
4. aug 2008

dakujem lusil akoze fakt som to necakala ale dufam ze to bude v pohode len ten utrogestan mi ide na nervy ...

loginka
4. aug 2008

caute dievcatka,
vidim, ze sa udiali znova veci
misi, je mi to velmi luto, uz si si toho prezila, ale ako niekto napisal, priroda je mocna carodejka a asi vie, preco to robi
drzim palceky tvojim chlapcekom a drzte sa !!!
pahu, gregy aj aj prajem vsetko naj!!! mna to caka o par dni 🙂

baby, mrcha este stale nic, teraz nechodi, potvora potvorna

lusilia
4. aug 2008

Ani mi nehovor, tiez som z neho bola na nervy, ale nastastie uz ani neviem, ze som ho brala, neboj ono to uteka ako voda, do kedy ho mas brat? asi este nevies, ze, ja som ho mala brat do konca 10tt

sivusa
4. aug 2008

Pahulienka všetko najlepšie,nech sa Ti splní všetko,čo si praješ 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre