Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

laskonka
4. júl 2008

ahojte dovolila som si zalozit novu temu 😵

larita112
23. aug 2008

ahoj petronelka, veľmi ti asi neporadím, či je to normálna reakcia na injekcie... ja som takéto pocity nemala... neviem - možno príznak toho, že mrcha je už na ceste (nebolievajú ťa prsia pred menzesom - a možno teraz sa to len znásobilo)... a možno - veď vieš, že zázraky sa dejú - si tehu... 😉 ale na isto ti poradiť neviem...

petronela7
23. aug 2008

dakujem laritka... ano bolievavaju ma prsia pred menzesom, ale z daleka nie takto...
je mi jasne, ze nikto mi neodpovie, ze som tehu 😅 (to ani necakam), ale hlavne ma zaujimaju vase reakcie na injekcie pre mrchou, ci ste to tiez tak ciltili, kedze ja ich mam teraz max citlive 😖 ... aj podprda mi vadi 😲
no a to, ze som 30DC a stale nic ☹
ale asi budem musiet preckat vikend a potom si zavolam do GF ak sa nic nezmeni...

brise
23. aug 2008

petronela, ved si sprav test, myslím že je to najjednoduchšie a budeš určite kludnejšia. Ak výjde pozitívny bude to tá najlepšia vec a ak bude negatívny tak aspon budeš kludnejšia a čakať na mrchu. 🙂

petronela7
23. aug 2008

a nieje este skoro? zachyti to uz test?

mandy55
24. aug 2008

ahojte babulky,

gratulujem tehulkam, stimulujucim drzim palceky pri OPU a vam ostatnym prijemne chvilky do stimulky, alebo aj nie 🙂
lepsie by bolo prirodzene byt tehu

a posielam vam zopar TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

vika34
24. aug 2008

ahojte,vrátila som sa zo sústredka a chcem sa opítať,dokiaľ to všetko za týždeň čo ste popísali prečítam,môžete mi niekto napísať ako dopadla sylvika v utorok na UTZ?

janula13
24. aug 2008

ahoj vika, tak konecne, postradala som ta tu, ale zabudla som ze ides na sustredko...o sylvike neviem nic ☹

sivusa
24. aug 2008

Ahoj Vika 🙂
Sylvyka sa vôbec neozvala 😒
V utorok je stretko,prídeš?

larita112
24. aug 2008

ahojte babulky 😀
vikuš, o sylvike nevieme nikto nič... vôbec sa nám neozvala, takže...

mandy, už aj ja začínam prijímať dennú dávku tehu vírusíkov 😉 buď budú potrebné na prirodzené tehu alebo už čoskoro na KET 😉 🙂 😀 takže posielaj ich čo najviac...

vika34
24. aug 2008

Už SOM NA NEJAKEJ 78 strane,tak to nejak dočítam,stretko je v utorok kde?Je mi lúto ,že sa Sylvika neozvala,chcela som vedieť,idem zajtra na UTZ,MáM VEľMI ZMIEšANé POCITY,DúFAM ,žE TO BUDE O.K.,potom sa ozvem

janula13
24. aug 2008

vika, tak nech to dobre dopadne, ved uz inak ani nemoze 😀

laskonka
autor
24. aug 2008

ahojte prosim neviete kde by mi narychlo urobili predoperacne?
Moja doktorka je totiz taka tapa, ze to nestihnem ani do vianoc 😠

laskonka
autor
24. aug 2008

brise drzim palce som zvedava kedy pojdes na odber

ni.kolet to je skvela sprava blahozelam 🙂

gregy
24. aug 2008

Ahojte tak grilovačka bola super a aj manžel vydržal 😀 😀 😀

Brise áno stretneme sa ja tam budem na 7,30 mám vlasy v cope a čierny výrazný rám na okuliaroch ... potom sa ku mne prihlás 😉

Laskonka rýchlo urobia preopreačné v ŠNOPE na 2. poschodí krv máš hotovú do druhého dňa a ineterné max. do 3 - 5 dní ... podľa toho koľko majú ľudí ale neviem či náhodou internista nemá od pondelka dovolenku aspoň niečo také spomínal tak tam zavolaj hned ráno ...

Vika jéj konečne, zajtra držím palce na utz. potom sa hned ozvi aby sme tu nemuseli dlho stresovať ...

Petronela podľa mňa choď zajtra určite do GF aj ked nie si objednaná, radšej nech sa na teba pozrú ....

vika34
24. aug 2008

no konečne som to dočítala,gregy to by sme sa zajtra mohkli stretnúť,ja prídem asi tiež cca o 7,30 teda ak to stihnem,dobrú noc

sylvyka
25. aug 2008

ahojko dievcatka idem si opravit udaje ☹
a prectat si vas

sylvyka
25. aug 2008

nemohla som sa ozvat nedalo sa ☹ bolo mi a je mi strasne smutno potvrdilo sa ze malinkemu nebilo srdiecko tak hned v stredu mi robili cistenie tak som samucka ☹ nikomu fakt nikomu to neprajem dufam ze casom sa dostanem z tejto prekliatej situacie. no a vo stvrtok som isla na chatu do tatier aj s kamosmi ze dostat sa z toho ... /neda sa to /
tak hadam v januari to bude lepsie ...
ale vo vnutri som citila ze to neni v poriadku len tak trosicka som dufala ze by to mohlo byt dobre
dakujem ze ste mysleli na mna a este raz prepacte ze som sa neozvala

gregy
25. aug 2008

Ahojte sylvyka, my sme to tušili ked si sa neozývala, je úplne v pohode že si sa neozvala, ja chápem a určite aj kočky, že je to ťažké, je mi to veľmi ale veľmi ľúto 😔 Držkaj sa

No kočky ani ja nemám dobré správy, do GF som prišla až o pol 9 lebo z podunajských bola taká zápcha že som tam stvrdla hodinu a štvrť a bola som rada že to vôbec stíham, takže folíky sú tri ale jeden je hrozne veľký a jeden malý takže ked som sa Harbuliaka opýtala že čo tam môže byť povedal že uvidíme čo je cysta a čo vajíčko ktoré sa bude dať použiť, takže sa toho začínam dosť obávať aby tam vôbec niečo bolo, prepokladaná OPU je buď v stredu alebo vo štvrtok ... No som z toho mimo ale už som si povedala že to dobojujem do konca a na druhé IVF idem jednoznačne do iného CAR. Dva protokoly a ani jeden mi nesadol tak sa mi to nepáči, aj Harbuliak sa ma snažil povzbudiť že týmto protokolom zvykne byť vajíčok málo ale kvalitné ale neako to nezabralo a zase mi pripomenul že odo mňa sa toho nedalo veľa očakávať teda od mojich vaječníkov ☹ čomu veľmi nerozumiem ked ja som úplne v poriadku a prirodzene mám ovulku ako hodinky!!!!. Takže som pevne rozhodnutá vyskúšať iný protokol a v inom centre 😔

laskonka
autor
25. aug 2008

gregy dakujem za info v Snope ma internista dovolenku.
Bola som u mojem obvodacky tak snad to stihnem. Najprv na mna sestricka bliakala preco si to neurobia ti co robia zakrok a az potom sa ma spytala na aky zakrok idem. Ked som jej to povedala zacala sa ku mne spravat ako k najvacsej chudere, ktora nemoze mat deti. Skoro ma tam porazilo od zlosti 😠

ajuska212
25. aug 2008

gregy pozri si IP

labutienka
25. aug 2008

dobré ránko kočky 🙂

sylvyka - je mi to veľmi ľúto ☹ ako píše gregy, tušili sme to 😔 prajem ti len veľa síl, budeš ich potrebovať viac než inokedy a aby to čo najskôr prebolelo 😔

gregy - a akože ktoré centrum chceš skúsiť? 😕

sivusa
25. aug 2008

Sylvyka je mi to veľmi ľúto ☹
Veľmi som na Teba myslela a dúfala som,že napíšeš lepšie správy.

Gregy no ty si ma tiež nepotešila. Predtým si niekedy už mala cystu?
Ďalšiu kontrolu máš kedy?
Ja som veľmi zvedavá,ako my dnes v GF dopadneme 😒

brise
25. aug 2008

gregy, mrzí ma že máš takúto správu. No ozaj je to asi tak že každé telo je úplne iné. A ja sa vždy pýtam že prečo moje telo musí patriť medzi tie vínimky.
Ja mám takú info, že na pravo je 14 mm a na ľavo 15mm a na každej strane ešte okolo 12 mm a potom asi 10 mm, dnes mi dali 3 ampulky luveris a o 14,00 volám čo ďalej.
Kedy bude OPU zatial neviem asi koncom tohto týždna.

gregy
25. aug 2008

rozmýšľam nad Brnom alebo Martin ... neviem teraz to nejdem hned riešiť ale určite pôjdem skôr ako podpíšem neakú žiadosť na IVF na konzultáciu aj do iných centier a budem sa pýatať na protokoly a lieky a na ich výhody a nevýhody, už sa nedám zatiahnuť do niečoho o čom nemám ani páru ...
A labu vieš na čo som prišla a to som Vám aj zabudla napísať ked som bola v piatok na kontrole tak sa Dr hrozne čudovala prečo mi k Fostimonu dopísal Menopur, pretože citujem: "Však to je to isté len od iného výrobcu, nerozumiem tomuto ťahu" A ja som pochopila že otázka môjho manžela či mi tie isté lieky zaberú Drábeka nijako nenakopla nám to vysvetliť ale pre pokoj naších duší nám nevedomcom predpísal akože iné lieky nech sme spokojní ale o tom že podstatný je protokol nepovedal nič, ani o tom čo so sebou nesie ... Takže aj toto sú moje pohnútky na znemu CAR inač dnes sa nad tým pozastavil aj Harbuliak ... tak čo si do pekla drábek o nás myslí že sme úplní dementi????!!!??? nas.alo ma to a teda riadne!

gregy
25. aug 2008

brise tak ty si mala biele gate a sivé tričko tak si si sadla hned vedla mna v čakárni 😀 kočke vedľa mňa niesla sestrička tri luverisy 😀 😀 asi tak okolo pol 9 ... bola si to ty?

sivusa cysty som ešte nemala nikdy v živote a po obede mi dajú vedieť či ešte jeden deň pichať alebo v stredu už na OPU ... uvidíme podľa výsledkov ale lieky už nemám žiadne ...

labutienka
25. aug 2008

gregy - ja som mala pri krátkom protokole najprv gonala + fostimon a keď sa mi minul gonal, ďalší už nemali, tak mi šupol tiež namiesto neho menopur + fostimon. našťastie to boli posledné 2 dni stimulky. ale tiež nechápem ten drábekov prístup, najviac ma štve, že nič ti nevysvetlí, lebo ty sa máš pýtať 😠 akokeby sme my mali vyštudovanú medicínu a do bodky aj asistovanú reprodukciu. tiež som uvažovala o zmene centra, ale dochádzanie nepripadá do úvahy 😖 možno to skúsim ak mi nevyjde ani 2. ivf. uvažovala som o zmene lekára v rámci centra, ale neviem, či by to bolo dobré, asi by mi nakreslili na kartu čierny bod a viezlo by sa to so mnou.... 😠 😖

bianka30
25. aug 2008

sylvinka... mojko ... viem ze je to teraz velmi tazke a som smutna s tebou , ale uvidis ze to prejde. treba nacerpat novu silu a nevzdavat to , ved sme nejake bojovnicky...

gregy to plati aj pre teba.... bojuj ako len mozes, ja viem ze uz asi neveris v GF nikomu ale ver sama sebe... neboj sa, urcite aspon jedno bude ok. ja to viem , citim to v mojich kostiach....
mimochodom gregy, aj mne sa po clostyle spravila 2 mesiace po sebe cysta, teraz ked som bez liekov tak mi nic nieje....

ja hlasim - dnes som bola na folikulometrii u svojho gyndosa, tak povedal ze mam na pravej strane 12 mm folikul , 7,5mm maternicu (sliznicu), tak povedal ze je na mna pysny, mam prist este v stredu alebo stvrtok na kontrolu...

gregy
25. aug 2008

labu a čo ti pomôže zmena lekára? myslíš že ti Harbuliak vysvetlí viac na prvej konzultáciii? možno áno nechcem ho hádzať do jedného vreca s Drábekom ale ja už im neverím, proste ma veľmi ale veľmi sklamali. ja som vedela že nie sú svätí a že majú za ušami ale toto na ozaj dorazilo 😒 A čo potom ked sa v rámci kontrol s Harbuliakom ani nestretneš tak je to vlastne o tom istom, ved kleby tá zmena k niečomu bola možno by som nad tým aj ja rozmýšľala ale takto to nemá asi veľký efekt ☹

Bianka ved práve ten protokol nesie riziká cýst preto lebo sa v ňom užíva clostil a to mi do pekla prečo nik nepovedal to sa dozviem až pár dní pred OPu kedy mám byť v pohode a nie že z každej ich návštevy si odnesiem so sebou jednu veľmí príjemnú novinu!!!! Joj som na nich veľmi ale veľmi nasratá ale máš pravdu sústredím sa teraz na seba hoci by som sa veľmi čudovala keby to vyšlo ked so mnou takto experimentujú!!!!!!!!!
Ale tebe gratulujem ku krásnemu folíku a sliznici 😉

bianka30
25. aug 2008

gregy zajtra dame hamburger dobre... cmuuuk

brise
25. aug 2008

gregy ááááááááno to som bola ja, dokelu vôbec som si ta nevšimla ☹
a sedela som vedľa teba po pravej ruke??? však???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre