Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

laskonka
4. júl 2008

ahojte dovolila som si zalozit novu temu 😵

pahu
28. aug 2008

Baby33, inseminácia je IUI a zlatičko neboj sa, je to len banálne vstreknutie očistených a zriedených manželových spermií priamo do maternice 😉 Ja som to absolvovala 3 x, bohužiaľ bez úspechu, ale hlavne sa prosím ťa skús uvoľniť, ináč by mohli mať problém dostať sa s miniminihadičkou cez krčok 😉 Zak žiadny stres, nebolí to, trvá to celé pár sekún, oki tak minutiek, ale aj s dátumom narodenia manžela a pokynmi čo ďalej 😀 Veeeeľa šťastia 😀

labutienka
28. aug 2008

ahojte babuľky 🙂
ja len tak na skok, ideme s manželíkom na predĺžený víkend do Rakúska, tak sa tešákujem 🙂 😀 aj vám všetkým prajem krásny 4-dňový víkendík, pekne si to užite, počasíčko nám praje, tak čo nám ku šťastiu chýba 😉 už len tá postieľka a nežnôstky 😉 🙂 😀
tak sa majte krásne, v utorok som tu ako na koni 😀

gregy - ľutovať ťa teda nejdem, prajem ti len veľa síl a neboj, my sme všetky silné bojovníčky 😉 keby sme neboli, tak by ten náš milý pánbožko nekládol na nás toľko bremien 😉
no sakra, to aby som radšej silná nebola 😕 😀 😉

papaaaaaa

bianka30
28. aug 2008

zuzanka... dlho som ta nevidela.. ja len k tej imuno , v prahe v pokial viem tak je to jedine centrum kde robia imuno aj na embrio (blastocytu ci ako sa to povie ) v ostatnych to nerobia... a ked chces info o imune v Kosiciach, s doverou sa obrat na VIKA 34 ona ti povie.... myslim ze hororovu story s nadychom komedie si rada precitas...

pahu
28. aug 2008

Bianka, ja som už aj zabudla na bežca do schodov-maratónca-snaživca 😀 😀 😀 😀 😀 Ozaj, kde sú teraz? Dlho som tu viku nevidela 😀

sivusa
28. aug 2008

Ahojte.
Bianka no pekný folík 🙂 , cez víkend máte o zábavu postarané 😀
Pahuška ako sa Vám býva? Zvykáš si na Dúbravku?

pahu
28. aug 2008

Bianka, fakt, ja som ti ani nepochválila folík 😔 Hanbím sa a chválim chválim chválim 😀 😀 😀

Sivuška celkom dobre 😀 Včera bol môj ocino so svokrom montovať kľučky na nové dvere, tak som sa pobavila, oni spolu vyzerajú ako A je to 😀 Aj tie uši sedia ( u svokra) a obrovský nos (u ocina) 😀 😀 😀 A máme tam kľud, ale asi si ho užijem až keď sa kompletne vybalíme, lebo manžel má teraz kopec roboty a domov mi chodí cca 22,00-23,00... mm, vybalila by som mu ja jeho veci, ale potrebujem, aby si ich poriadne pretriedil 😵

bianka30
28. aug 2008

pahu tak tried.. ale ver mi este to budes 50x premiestnovat...

a vika chodi len vecer, nestiha...

bianka30
28. aug 2008

jaaaaj a dakujem za pochvalenie folika... snazila som sa vyprodukovat ten naj.. hehehe

pahu
28. aug 2008

Bianka, tak keď už je teraz ten naj, tak dúfam že sa nebude hanbiť a o 9 mesiacov sa nám ukáže 😀

Bianka, ale ja myslím pretriediť oblečenie 😉

drobec123
28. aug 2008

baby ako sa pls vola to centrum nad gin fiv kde robia preoperacne vysetrenia ?

pahu
28. aug 2008

Drobes ŠNOP 😉

vika34
28. aug 2008

Pahu ty asi nečítaš,ja som tu skoro každý deň/teda večer/CEZ DEň MôžEM IBA VEľMI NA RýCHLO A VEčER HODINu čítam čo ste popísali a ked sa chcem konečne zapojiť ,tak všetky napíšete dobrú noc 😀 ,tak iba čítam a čakám kedy sa založí ta nová téma ,ktorá bude naj....

drobec123
28. aug 2008

dakujem 🙂

pahu
28. aug 2008

Vika, už som si to čitla 😀 Tak ako? Ideme do novej témičky? 😉

vika34
28. aug 2008

hned ako ju niekto založí ,som tam,toto musím veľa listovať a klikať,takže už je načase,Bianka spolieham na teba 😝 😝

bianka30
28. aug 2008

no skusim ale mam vela v robotke, takze az na vecer.. alebo zajtra

bianka30
28. aug 2008

aha zajtra nie, lebo zajtra robim deti...

skusim hehe

vika34
28. aug 2008

hádam ti to nezabere celý deň? 😀 ,ono to zase až tak nesúri

sivusa
28. aug 2008

nová téma založená 😀

bianka30
28. aug 2008

vika.. co ty vies... hehehe budem pre to robit vsetko len aby sa to podarilo...

laskonka
autor
28. aug 2008

sivus a nazov novej temy??

gregy
28. aug 2008

no predsa PIPINY Z GYN FIVU 😀

lulu107
31. aug 2008

Ahojte,
Gredy chcela by som sa ťa opýtať, či lekári prišli na tvoj problém pri IVF, u nás je zatiaľ problém so spermiogramom a ak budem mať dobré výsledky kultivácie, tak idem 25.9 na laparošku a potom na IUI, síce som chcela ísť hneď na IVF no Dr. Drábek ma presvedčil na IUI. Máš moju podporu

lulu107
31. aug 2008

Ahojte má tu niekto po IUI? viete mi povedať koľko to stojí? Ďakujem

lulu107
1. sep 2008

Čaute babenky od kedy som dostala odporúčanie na túto tému, tak som sa pustila, do čítania vašich príbehov, je to jak román a neviem sa od vašich písmeniek odtrhnúť, stále má láka čítať znova a znova, aj práce doma idú bokom, zajtra mám poobednú a ak sa bude dať, tak určite pokračujem v čítaní. Ste všetky super, obdivujem vás. Ja som ešte len na začiatku, no neviem, či budem mať toľko odvahy a sily ako vy. Ste mojím vzorom

smileko
1. sep 2008

Ahoj Lulu, ja som po IUI. V GF som platila 1000 Sk+lieky.

laskonka
autor
1. sep 2008

ahoj lulu 🙂

vika34
1. sep 2008

kočky posielajte príspevky do novej témy "Pipiny z Gynfivu",túto sme zavrhli,lebo nám nepripadala úspešná,bolo v poslednej dobe veľa neúspechou,tak sme založili novú 😀

smileko
2. sep 2008

tak potom poziadajte admina, nech tuto temu zamkne

awe
9. sep 2008

ahojte kocky 🙂 rozhodujeme sa momentalne do ktoreho CAR-u pojdeme, rozmyslam nad gyn-fivom, ale neviem....prosim o radu, ktoreho lekara si mam vybrat? a ako dlho sa caka na 1.termin konzultacie? Vsetky vysetrenia uz mame hotove u mojej gyn....dakujeeeem 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre