Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

laskonka
4. júl 2008

ahojte dovolila som si zalozit novu temu 😵

larita112
28. júl 2008

kacarinka, myslím, že je to dobre, keď znížili dávku - reaguješ dobre... aj mne tak znižovali... držím palčeky, aby aj ďalšia kontrola dopadla dobre a taktiež celý priebeh IVF a potom celé tehu... 😉

mandy55
28. júl 2008

brise ja mam zial poradnu az o 12 ☹ tak rano urcite nepridem, skoda mozno inokedy

a na stretko babulky este neviem, uvidim ako bude vonku, ak velmi teplo, tak sa dufam nebudete hnevat ked sa nebudem trmacat MHD 😀 😀 😀

loginka
28. júl 2008

jasne, clovek musi, ved stavaju sa aj horsie veci na svete
kym ma clovek nadej, je vsetko ok
beriem to tak, ze este nebol pre babo naj cas, caka nas stahovanie a to su stresy, takze takto to bude lepsie

veru to ste vystihli, dazde, povodne, no aspon to bolo dobrodruzne, no nie?

mandy55
28. júl 2008

babulky koncim, idem domkov, prijemne pobedie a zopar TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
na podvecer, hlavne pre snazilky 😀 😀 😀 😀

kacarina
28. júl 2008

Lari, dik 🙂 , lebo oni to do toho telefonu odrapkaju a dovidenia... taaak som zvedava na stredu zasa 🙂, to uz sa povypytujem viac potom ...

larita112
28. júl 2008

karurik, to odrapkanie poznám... v stredu sa určite vypytuj, lebo inak sa nič nedozvieš... budem držať palčeky 😉 všetko bude OK a ani sa nenazdáš a budeš to mať za sebou 🙂

logi, aj ja si to snažím hovoriť, že nebol ešte ten správny čas a pre niečo sa to tak udialo... ale bude to ok 😉

mandy, už si začínam aj ja ukrajovať z tých tehu vírusíkov, ale tak aby sa ušlo aj viacerým 😀 😀 😀

larita112
28. júl 2008

kacarinka, prepáč preklep (to malo byť kacurik 😀 😀 😀 )

aanetta
28. júl 2008

Ahojte babulky.dakujem za podporu vsetkym.tak mam po odbere,prebehlo to colkom fajn a zobrali mi 39 vajok 🙂 tak snad sa to aj dobre oplodni.este stale polezkavam lebo mi neni nic moc a aj ma brusko boli.zajtra si mam volat kolko sa ich oplodnili.
darla 27 si tu? 😀

larita112
28. júl 2008

ahoj aanettka, tak to si mala skvelú úrodu a vôbec sa nečudujem, že ťa bolí bruško a nie je ti dobre - veď ja som mala dosť veľké bolesti aj po 18 vajíčkach a 39 je už čo povedať.. tak pekne ležkaj a oddychuj a pripravuj sa na tehu... a zajtra budeme očakávať počet oplodnených vajíčok 😉 dobrú nocku 😉

lusilia
28. júl 2008

Ahoj Laritka 😉 tusim sme sa tu dnes stretli skoro vsetky stare Gyn-fivacky 😀 to ma tesi 😉
Vy mate stretko??? tedaaaa, skoda, ze som akurat na PN, ale budem na vas mysliet a dufam, ze sa odfotite a poslete mi foto 😀

aanetta
28. júl 2008

jasne zajtra dam vediet.a ako dlho to asi moze boliet?
a ty mas aj nejakych mrazacikov?

lusilia
28. júl 2008

Anetka tak to je uzasna uroda, gratulujem, dufam, ze budes mat aj kopec mrazacikov, ktorych ale nebudes vobec potrebovat 😀
No babulky idem si ja zasa lahnut, mne dneska nie je nejak dobre, tak vecer si vas este precitam, drzte sa 😉

larita112
28. júl 2008

lusil 😀 😀 😀 len pekne ležkaj a oddychuj... cmuky

aanettka, mňa to tak najviac bolelo jeden - dva dni, ale potom som mala ešte drobné problémy s chôdzou... mala som PK, takže kým mi vložili embrijká, bolesť prešla a bola som už v pohode...
a áno mám ešte 11 mrazáčikov - t.j. na 4 pokusy KET, tak uvidíme, ktorý z nich bude ten pravý 😉 verím, že z tých 11 aspoň jeden u mňa zostane 9 mesiacov 😉

ni.kolet
28. júl 2008

Ahojte, koľko IUI sa môže absolvovať najviac po sebe? Ja mám všeobecnú zdravotnú.

aanetta
28. júl 2008

tak tomu ver na 100% 🙂 😉
ja tiez mam PK takze ked hovoris ze dovtedy to prejde tak fajn.

mandy55
28. júl 2008

nikol IUI mozes absolvovat tusim bez limitu a da sa ist kazdy mesiac

anetka gratulujem a dufam, ze zajtra bude pekny vysledok 🙂

dobru noc

vika34
28. júl 2008

ahojte kočky,Aanetta mňa po punkcii 21 vajíčok bolelo brucho až do večera,ale na druhý deň mi už nič nebolo ,tak dúfam,že aj teba to skoro prejde aj ked si mala skoro dvojnásobok,držím palce aby boli aj O.K.,lebo mne nakoniec zamrazili iba 3 embrijká,ostatné bud nevydržali,alebo neboli genet. v poriadku,ešte ohľadom stretávky,kam presne v Avione treba prísť a hlavne poznávacie znamenie,ja nepoznám ani jednu z vás osobne.
Bianca,dúfam ,že hlava prestane bolieť,lebo nič horšie nepoznám ako dobrú migrénu.

mandy55
29. júl 2008

dobre ranko 😀 😀 😀 😀
nieco na ranajky:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

pekny den

aanetta
29. júl 2008

Dobre ranko.tak dnes je to o nieco lepsie ale trosku to este pobolieva.ale uz aspon normalne chodim.dufam ze zajtra uz budem uplne o.k. 😀
mandy dik za ranajky 😀

lusilia
29. júl 2008

Dore ranko, tu sa este haja, alebo upenlivo pracuje 😀 tak ja sa pridavam k Mandy 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
At vam chutna 😀

bianka30
29. júl 2008

AHOOOOOOJTE... dnes este zatial neboli (hlava) tak dufam ze jej to zostatne...

zajtra : takze stretavame sa cca okolo 17,15 (ja robim do 17,00) takze ako budem stihat.
miesto: Avion, niekde pred TMobilom (vedla datartu a batu)

kto ma moje cislo volajte, kto nie napiste mi IP poslem cislo aby sme sa vedeli stretnut... NESKUTOCNE sa tesim

mandy55
29. júl 2008

anetka daj potom vediet verdik, som velmi zvedava, kolko zostane z takeho mnozstva 😀 😀 😀

vika ja som mala bolesti trosku dlhsie, navyse som mala 22 vajok a oplodnilo sa samo 14, tak celkom slusny pocet, vtedy to este fungovalo tak, ze nam hned 6 zamrazili a az tie ostatne dali na PK, z nich nam zostali tusim 4 mrazaciky, tak na dalsi pokus o "nejaky" cas snad mame zasoby 😀 😀 😀

pahu
29. júl 2008

Ahojte 😀
Bianka, supiš, hlavička začína poslúchať... A ako s tou mrchou? Stále neoprestáva? 😨

bianka30
29. júl 2008

co s mrchou? uz nemam, uz budem mat aj ovulku pomalinky.... ehehe, vcera som si robila ovu test, a len slaba ciarka, tak pocitam zajtra pozajtra...
az nato ze snazilcovi sa spravil taky strasny herpes, ze zo snazilkovania asi nebude nic.. (nechcem to riskovat)

dufam ze moja hlava uz dostala rozum, lebo to co som mala posledne 2-3 dni tak to stalo za to ... ale to bude z pocasia asi ....

pahu
29. júl 2008

Hmm, nevhodný čas na herpesy.... 😉 A ja zase cítim močový mechúr... 😠 Už od rána pijem kopec tekutín a riaditeľ bude mať o 10,00 stretko niekde mimo firmy, tak si spravím aj na nohách reflexnú masáž 😵

bianka30
29. júl 2008

ty a ten tvoj mechut... desne...mrcha jedna...

reflexna masaz... zeby som sa zastavila aj ja hhehe???
ja idem dnes k svojmu krsnatu sa kupat... ma byt teplo tak porobote ideme rovno k nim a velice sa tesim , skusim hodit fotku do albumu ...

bianka30
29. júl 2008

nejde mi to, tak vam zajtrra ukazem...

mandy55
29. júl 2008

pahulienka skusala si praslickovi cajik? ja ho mam overeny, je chutny a zabera okamzite 🙂

gregy
29. júl 2008

Ahojte 😀
Tak ja sa hlásim na stredu na 100 % len sa asi dlho nezdržím lebo príde segra aj s deťmi na návševu tak ešte musím čo to pripraviť ... ale prísť prídem určite a som monotirozvaná takže ak niekto chce zviesť kľunde vyrážam z Ružinova ...

sivusa
29. júl 2008

Ahojte.
Dúfam,že to stretko zajtra stihnem.
Bianka daj mi prosím do ss číslo na Teba.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre