Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

laskonka
4. júl 2008

ahojte dovolila som si zalozit novu temu 😵

gregy
21. aug 2008

bianka však vezmi aj mangela 😀 😀 😀 jáj už sa teším, predpokladám že sivuša sa tiež pridá a dúfajme že aj pahu a vy ostatné????

bianka30
21. aug 2008

no manzela budem musiet zobrat lebo mi robi sofera heheha mekac to on rad... no a co sa tyka pahu , tak snad, aj ked ona sa akurat vtedy stahuje... tak neviem ....

gregy
21. aug 2008

jáj no však uvidíme ... zatiaľ sme tri 😉

gregy
21. aug 2008

a plus jeden chlop 😀

brise
21. aug 2008

a pridávam sa aj ja na stretko.
dnes som bola u internistu tak už mám predoperačné spravené. Robili mi to v SNOP-ke nad GF.
Všetko mám v poriadku aj krv aj EKG aj cukor aj........všetko ostatné.
Len čo ma zaskočilo že ja som v tom 23 rokov že mám RH + a oni mi dnes povedali že mám RH -.
Ostala som z toho zaskočená. 🙂

gregy
21. aug 2008

brise aj ja som tam dnes bola o 10,00 ... a ty kedy?

gregy
21. aug 2008

ozaj kedy ti vychádza OPU? možno sa zadrí a pôjdeme na raz 😉

brise
21. aug 2008

ja som odchádzala z ordinácie od inetrnistu asi o 10,10, bola si v čakárni???

gregy
21. aug 2008

Nie o 10 som už bola v ordinácii ja som bola v ambulancii č. 208 u neakého Wasczuka a ty si kde bola?

brise
21. aug 2008

OPU mi vychádza na prelom aug. september, neviem ako budem reagovať budúci piatok som 14 DC takže uvidíme.

brise
21. aug 2008

aj ja som tam bola, tak asi som išla von pred desiatou. tiež som bola u Waszczuka. Tak ja som ťa asi videla ako si sedela v čakárni ked som vycházala.

gregy
21. aug 2008

ja mám 14 DC v stredu ....

gregy
21. aug 2008

áno no vidíš tak sme sa stretli ... zajtra náhodou nejdeš na krv do GF? ja mám kontrolu tak sa bojím či tam niečo bude ...

pahu
21. aug 2008

Ahojte 😀 Rada sa pridám, ale zatiaľ len na 90% 😀 Ako napísala Bianka, sťahujeme sa 😀
Nesledujem Vás veľmi... Ale mám Vás rada a teším sa na nový ksichtík 😵

brise
21. aug 2008

gregy ja idem na kontrolu až v pondelok. Snáď sa stretneme. A ty si si ma nevšimla???
Mala som žlté tričko a čierne nohavice nad kolená???

gregy
21. aug 2008

brise prepáč ja nemám veľmi dobrú pamäť na ľudí ... no možno a stretneme na budúce 😉

brise
21. aug 2008

no minimálne sa stretneme v utorok v avione. tešíííííííím sa na vás.

bianka30
21. aug 2008

pahu my sa tesime na tu terasu hehehe

gregy
21. aug 2008

kočky mňa po tom fostimone neako pobolievajú vaječníky a pravý viac ako ľavý, myslíte že je to dobre alebo zle? ja sa utešujem že možno reagujú ... ale to je asi blbosť však? 😒

petronela7
21. aug 2008

grepy, podla mna to je ok... reakcia... mna taak bolia prsia, unava a tiez citim tlaky v podbrusi... nijako ma to neprekvapuje, si zober kolko to je injekcii, niet divu ze nieco citime...
ale pre dobry pocit, si zavolaj do GF...

pahu
21. aug 2008

Bianak, aj ja sa už teším na terasu a na Vás na nej 😀

sivusa
21. aug 2008

Ahojte 🙂
Takže bude ďalšie stretko? Teším sa 😀 😀 😀
Utorok mi vyhovoje.
Gregy to už vajká rastú 🙂

sivusa
21. aug 2008

Pahuška a kedy už budeme susedy?
Loginka sa tu dlho neukázala,dúfam,že príde na stretko

sivusa
21. aug 2008

Baby ja som dnes 37DC a mrcha nikde 😕
Mali ste po IVF mrchu normálne alebo vám tiež takto štrajkovala?

gregy
21. aug 2008

Sivuš ahoj, ja som vedela že ty si istá na stretko 😀 😀 😀
No mne po stimulke prišla na 42 DC ale to je asi trochu iné ako po celom IVF ...

larita112
21. aug 2008

gregy, to že ťa pobolievajú vaječníky, je normálne. To ti už rastú vajíčka. Mňa tiež tak boleli 😉

pahu
21. aug 2008

Sivuška, ja som mala 28 DC a aj Bianka pokiaľ viem tak nejak... Nie si tehuľka? 😉 A susedky budeme už definitívne v sobotu, vtedy sťahujeme posteľ a gauč a strávime tam s drahým 1.noc 😀

bianka30
21. aug 2008

pahu tak treba pokrstit aporiadne... a okrem toho ja uz som bez mrchy... takze sa tesim... a este okrem toho ideme cez predlzeny vikend do zoo v zline a ja mam akurat ovulku vtedy a este aj podla jonasa mi to vychadza... ehehehe tak som moc moc zvedava...

janula13
21. aug 2008

ahojte babulky, dnes som bola v GF, Behunova bola celkom slusna, bola som tam aj s manzelikom, celkom ju vyvadzal z miery, lebo sas pytal na veci, ktore prave dovysvetlovala 😀 😀 😀 celkom zabava, pre mna, chudacik, bol taky nervozny 😀 Tak a som v kolonke IVF, dali sme dnes prvu ziadost, uz ziadne IUI.
Babule, na to stretko by som mohla aj ja, ak mi to vyjde?

bianka30
21. aug 2008

janula jasne ze sa pytas...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre