Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

laskonka
4. júl 2008

ahojte dovolila som si zalozit novu temu 😵

gregy
25. aug 2008

oki teším sa dám si taký hambáč a kilo hranoliek a šejk a iné dobroty ... a obalím si svoje rozbité nervy 😎 😀 😀 😀 😀

bianka30
25. aug 2008

labu, to co pise gregy je rozumne... ja patrim k Drabekovi a videla som ho 2 x, akurat ked mi vypisoval 1 a 2 ziadost na IVF, inak my vsetko robili ostatní lekari.
stretla som sa v piatok s kamaratom gyndosom a vravel ze pozna aj drabeka, ze vzdy bol studeny cumak, tak som mu vysvetlovala, ze ale potom nieje na tom spravnom mieste... lebo svojim pristupom to nerobi najlepsie... a o mene centra ani nehovorim...

labutienka
25. aug 2008

gregy - veď ja viem, že zmena lekára v rámci cetra nemá absolutne žiadny význam.... lebo aj tak sa pri kontrolách striedajú... vieš, je ťažko očakávať zázraky, keď telo nereaguje, sme asi výnimky 😒 asi je väčšina tých, ktoré na lieky nereagujú a my sme mizivé množstvo nereagujúcich... 😠 😖 😕

labutienka
25. aug 2008

chcela som napísať, že väčšina tých, čo reagujú... 😕 😅

gregy
25. aug 2008

brise áno po pravej ruke také biele sačko so zelnými kvietkami a tmavé rifle 😀 joooooooj škoda že sme sa takto obišli 😔

bianka moja reč 😉

labutienka
25. aug 2008

tak baby, ktoré centrum navrhujete? presunieme sa tam všetky, nie? 😉 😀

smejko1
25. aug 2008

s drabekom suhlasim.... co sa ho neopytam to sa nedozviem.... niekedy som z toho na nervy....

labutienka
25. aug 2008

ja uvažujem už pár týždňov nad tým, že sa z normálnej gyndy u nich odhlásim, lebo som v podstate na nich závislá... 😖

bianka30
25. aug 2008

labu, gregy... ako povedala nemenovana lekarka v GF (pocula som na vlasne usi) a vy sa poznate odkial? pacientka: viete z takeho fora vola sa ze MK... dr: hej tak tam ani nechodievajte, tam pisu tie najvacsie zufalkyne.... pacientka: asi si pomahaju... dr: no, len sa stresuju a podporuju sa v hlupostiach, tym co sa to podarilo, tam prestanu chodit lebo vedia ako sme im pomohli....

co na to dodat??? myslim si ze nic...
dokonca ked som pre kamosku brala lieky, tak sa ma posmesne pytali ci sme kamosky z MK, hovorim ze nie ze sme velmi dobre kamosky uz x rokov... takze ... nevyjadrujem sa... oni su proste No.1 a nik ini nemoze povedat svoj nazor, ja tvrdim , ze obcas by si tieto diskusie mohli aj precitat, mozno by im to aspon troska otvorilo oci...

pahu
25. aug 2008

Sylvyka, je mi to ľúto.... Bola si naše ďalšie úspešné slniečko... Nič to, telo to nakoniec zvládne a podarí sa to... 😵

Gregy, fakticky? No do prdelky. Ale zase, uvidíš čo bude po OPO, nemá význam sa teraz stresovať, OPU sa ti blíži a uvidíme o cca 20 dní či budeš iné centrum potrebovať 😀

gregy
25. aug 2008

labu ja viem že je aj neaké percento ktoré na lieky nereagujú ale je predsa veľa iných liekov a iné protokoly a bolo by podľa mňa fér keby ti povedali o ich výhodách, nevýhodách a nechali aj na teba do šoho chceš ísť samozrejme len s doporučením lekára, viem že je smola že my sme stie ktoré na lieky nereagujú ja to na nich ani nechcem zvalovať ja si to uvedomujem že som jedna z tých vyvolených, ktorým nič nejde ľahko ale vyčítam im neinformovanosť ... je lepšie vedieť na čom si a nie že čakáš zázraky a potom padneš na hubu od sklamania ...

bianka oni to nepochopia lebo sú ako stroje, bez citu a pochopenia len prípad za prídpadom ...

brise
25. aug 2008

gregy nevadí, zajtra sa vidíme 🙂
Inak je mám ešte z gonalu 900 štvrťku a ešte celú 900 a celé 2 - 450, ten luveris sa predpisuje tesne pred OPU a prečo mi dali len 3???
Bianka poraď myslím že ty si to mala. 🙂

gregy
25. aug 2008

brise ja neviem či tam idem zajtra ... uvidíme čo mi povedia o druhej, však sa potom dohodneme ...

Pahu uvidíme ale ja asi viem čo uvidím veľký smútok a Formulu jedna 😉

labutienka
25. aug 2008

no baby, tak potom sme my tie zúfalkyne 😀 no nazdar zúfalkyne, tu tiež jedna zúfalkyňa 😀 otázka je vďaka KOMU sme zúfalkyne.... 😠

ja som sa rozhodla na internete preštudovať všetko možné aj nemožné o ivf, liekoch a podobných veciach a jednu zaujímavú stránku som už našla:

http://www.neplodnost.cz/web/verejnost/informac...

http://www.neplodnost.cz/web/verejnost/diagnost...

sylvyka
25. aug 2008

inak zas je to stretko vtedy ked nemozem prist ☹ dokelu a tak som dufala ze vas spoznam vsak hadam do tretice sa to podari 😉

bianka30
25. aug 2008

zufalkyna c 2.....

brise, ja som dostala tiez luveris len tusim 2 ks, a potom vzdy po kontrole som dostala dasli.. jeden som potom nepotrebovlala tak som ho vratila... neviem preco davaju tak malo... asi to staci len na posledne dni... nehovorili ti kedy budes mat OPU?
ja som mala tusim len 4 alebo 5 inekcii luverisu...

pahulienka.... ako ? uz ste prestahovaní?

bianka30
25. aug 2008

sylvyka neboj sa my si ta najdeme.. hehehe este nieje vsetkym dnom koniec...

brise
25. aug 2008

bianka ďakujem za odpoveď.
uvidím dnes o 14,00 podám ďalšie info. 🙂

lusilia
25. aug 2008

Ahojte babulky, uz som tu nebola ani nepamatam, kym to zasa vsetko preciam 😎
Mate stretko, kedy kde?

bianka30
25. aug 2008

http://www.rodina.cz/scripts/journal/journal.as... - aha co som nasla o PK.

lusillll ako sa mas? vsetko ok? tesim sa z tvojich 18 tt.... super... mame stretko zajtra v avione, pred MC donaldom ideme sa s Gregy napraskat..hehe obali nervy... cca okolo 17,15

brise
25. aug 2008

ahoj lusil zajta o 17,15 pred Mc Donaldom v avione. dúfam že prídeš, nech nachytáme bacilky 🙂

lusilia
25. aug 2008

Bius dakujem, ani sa mi to nezda ako to leti🙂 zajtra idem rano do GF na morfologicky ultrazvuk a potom este poobede musim ku gynde pre papier do socialky na peniaze a nech mi da konecne vychadzky...tak rozmyslam, ze to by som aj mohla prist 😀 jeeej, nooo, tak a by som aj prisla 😉

sylvyka
25. aug 2008

a este k tomu stretko v mekaci no tak som zas smutnejsia ze tam neozem prist ☹

labutienka
25. aug 2008

babuľky, tu si môžte zadať názov lieku a prečítať celý príbalový leták:
http://www.nobel.sk/

labutienka
25. aug 2008

ani ja neprídem na stretko ☹ vo štvrtok odchádzame na predĺžený víkend a potrebujem ešte poprať prádlo a ožehliť a pobaliť, takže nabudúce. ale už by to fakt mohlo byť niekde v centre 😉 lebo takto by som sa musela trepať cez celú bratislavu 😖

bianka30
25. aug 2008

sylvi... cmuuuuk nebud... aj tak nam z toho bude poriadne zle... hehehe

lusil no veru mohla by si prist... ved potrebujeme uz aj tehulku vyhladkat... pockaj jak ta vylapame...hehehe(fuuuj zas pisem ako uchyl) hehehe ale ja vazne nie som

gregy
25. aug 2008

labu však príť aspoň na chvíľu ... tak pôjdeš v neožehlenom vadí to? 😀

bianka30
25. aug 2008

zase sme pri zehleni... hehehe

lusilia
25. aug 2008

No Bius, mala by som vam priniest nejaku pozitivnu energiu 😉 a nejak vas vsetky poriande nakazit 😀 a kto vsetko ide?

labutienka
25. aug 2008

gregy, nabudúce, fakt nestíham...

bianka - ináč ja neviem, či si ozaj neni úchylná 😀 ešte aj na MK chodíš, no neviem, neviem 😉 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre