Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

laskonka
4. júl 2008

ahojte dovolila som si zalozit novu temu 😵

darla27
26. júl 2008

Anetta neni zrzka, ale áno , to ona má tých 50 vajok 😀 a dnes bola na kontrole, nie na punkcii. 😉
Aj ja idem jesť, prajem dobrú chuť. 🙂 Inak obe ideme v pondelok, len každá na niečo iné.

dyna
26. júl 2008

darla, 50 vajok? iste? to je príliš veľa. a čo na to doktori hovoria?

darla27
26. júl 2008

Ano, má okolo 50 vajok, Drábek je povedal, že tak po 25 na každom vaječníku. 🙂
Hyperstimulačný nemá, aj keď sa toho obávali, ale pohoda.

cicuska
26. júl 2008

ahojte nesiem vam tehu virusiky 😀 😀
mame nejake nove tehulky?
50vajok to je naozaj dost, taka uroda.Vidite kazdy na stimulaciu reaguje inak 😉

kacarina
26. júl 2008

k tomu Decapeptylu: super Gregy, dik za objasnenie, konecne som to aj ja pochopila 😀 .. a aj to, preco ked som omylom pri prvej kontrole pocas stimulky nabehla do ambulancie, ked volali dalsiu, tak ma sestricka "vykazala" von, ze vy este nejdete na krv, vy len na ultrazvuk, vy ste len "ta desenzibilizacia" ... OK 😀

kacarina
26. júl 2008

vika, blahozelam a velmi drzim palce 😉 ... ja idem v pondelok na druhu kontrolu (9. DC), uvidim, co nove, dufam, ze reagujem ako mam a ci mi zvysia davku Gonalu ...

vika34
27. júl 2008

všetkým dakujem za podporu a snažím sa myslieť pozitívne 😀

darla27
27. júl 2008

Babulky, dúfam že sa tu niektorá objavíte a poradíte, ako sa z gyn-fivu jednoducho dostanem
na hlavnú železničnú stanicu. ďakujeem

kacarina
27. júl 2008

Darla, to myslis MHD-ckou alebo autom?

kacarina
27. júl 2008

Ak MHD, tu mas mapu s linkami, na tejto webstranke najdes aj cestovne poriadky:
http://www.imhd.sk/ba/index.php?w=f230212d372f2...

kacarina
27. júl 2008

Vyzera to na 201 a 209 zo Zahradnickej 😉

darla27
27. júl 2008

Mhd-čkou zo železničnej stanice. Asi zo železnice na Trnavské mýto a odtiaľ prestúpiť a to ma dovezie priamo pred gynfiv? Á, veď sa tam nejako dostanem , keď tak si trocha pojazdím po Blave. 😀

kacarina
27. júl 2008

Darla a uz si pozrela do tej mapky? 😀 Pokial dobre vidim, 201 a 209 idu po Zahradnickej, tak len budes vykukat, ktora zastavka je najblizsie ku GF. 201 ide priamo zo stanice, 209 niekde dolu na Predstanicnom stoji pred Kooperativou.

darla27
27. júl 2008

Tá mapka je prehľadná, snáď trafím. 😀 Keď nie, tak sa budem pýtať ochotných Bratislavčanov na cestu .

kacarina
27. júl 2008

To zmaknes 😉 A odkial cestujes? Ja idem zajtra tiez rano na kontrolu 🙂

darla27
27. júl 2008

Tak to sa uvidíme. Idem sa pomaly chystať, lebo mám opäť dilemu , čo si oblečiem. 😀
Idem ráno s Anettkou ale ona tam zostáva na opu,ja idem len na krv a uzv, takže späť idem sama asi busom
alebo vláčikom. Dakujem za pomoc. 😉

lusilia
27. júl 2008

Dobry vecer babulky 😉 ako sa mi mate?
Ja som konecne doma a som na PN, v stredu som dostala taky hnedy vytok, ale nastastie je vsetko v poriadku, zajtra idem na krv kvoli dawnovi a 6.8. som objednana aj na NT do GF...

mandy55
28. júl 2008

dobre ranko babulky,

lusil drzim palceky aby testy dobre dopadli

ostatnym co maju dnes zakroky vela stasticka a tiez silno drzim palceky
a pekny den vam vsetkym

no a zopar TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

bianka30
28. júl 2008

mandy tomu sa hovoria ranajocky... tolko virusov... mnaaam... dobre ranko aj tebe...

mandy55
28. júl 2008

som rada, ze ti chutia, dufam, ze aj ostatnym budu, navyse ma Adamko pekne kopka, tak su uplne cerstve 😀

pipika
28. júl 2008

Ahojte! 🙂
Mandy, kedy si sa dozvedela, ze to bude Adamko, v ktorm tt? A prve pohyby si kedy citila?

zina2
28. júl 2008

Ahojte, prosim prosim viete mi frisko poradit? Volala som vseobecnemu lekarovi, ci mi urobi predoperacne kvoli punkcii folikulov a bolo mi povedane ze tie mi ma robit moj gynekolog ibaze ten ma dovcu a navyse ho mam teraz daleko od miesta bydliska. Myslim, ze ste spominali niekto ze hore nad GF robia taketo nieco.Dakujem.

bianka30
28. júl 2008

mandy... boli (hehehe aj som si grgla hehehe ved su od chlapa)
prave som sa dozvedela ze kolegynka porodila syna 52 cm, 3970g, tak jej k tomu velmi gratulujem ... a tesim sa s nou ...

a ja som si prave kupila ovu testy, mala by som ju mat za par dni tak ideme skusat... foliky su 2ks, a krasne rastu tak som zvedava...

lusilia
28. júl 2008

Ahojte zienky 😉
Mandy dakujem, ani neviem, kedy budu vysledky, nejak som sa zabudla na to opytat, ale tak 12.8. tam idem, tak hadam uz budu....
A ty budes mat chlapceka? jeeee, tak to je super, aj ja mam akurat kamosku, ta je nejak v siedmom mesiaci a tiez bude mat Adamka 😉
Ahoj Bianka, ako sa mas? co mas nove?

bianka30
28. júl 2008

ahoj lusil,,... docela dobre, ideme skusat normalne, dohodla som sa s mojim obvodnym dokym na folikulometrii a v oktobri ideme aj s Pahu spolu do prahy na imuno... a zatial nejdem na laparku, tak som sa rozhodla... bavila som sa so svojim lekarom a povedal ze on si mysli ze je to viac menej zbytocne, aj keby mi nieco zistili tak mi navrhnu IVF a na to musime kvoli spg. tak je to jedno.... ale zazraky sa deju ako povedal priroda je vsemocna, tak uvidime ci sa nezadari...

takze tak... len neviem ako mam pvoedat drabekovi ze nehcem laparo, uz ma objdenal na 25/9 ... este cakam ked sa mi vrati z dovolenky este jeden gyndos kamarat, ktoreho chceme zobrat na kavu a poriadne nech mi vsetko povysvetluje.... je to kamarat a tak nema dovod sa na nieco hrat pred nami a urcite sa dozviem viac ako v GF.... takze tak... ale inak pohodickaaaaaa

lusilia
28. júl 2008

Noo, inak aj ja si myslim Bius, ze u nas je laparka zbytocna, teda tie co maju nasi muzici zly spg., ved co ma priechodnost vajecnikov spolocne s tym, ked ideme na IVF, pri ktorom vajecniky ani nepotrebujeme, aj ked na druhej strane zasa neviem, ci kvoli tomu si nemala len jedno vajko???

loginka
28. júl 2008

ahojte dievcatka 🙂
bianka, ja som na tu folikulometriu nechodila, ako to funguje? to chodis kazdy den na sono? a oni ti povedia kedy je ovu? potom naco su ti ovu testy?
lusi drzim palce na testy, mandy cmuki adamkovi 🙂
bola som u sestry, potesila som sa trojtyzdennym babatkom malinkatym 🙂

pipika
28. júl 2008

Bianka, mne ked pred dvoma rokmi Drabek navrhol laparku povedala som mu,ze si to musim este rozmysliet a ze sa potom ozvem. Povedal, ze dobre. Toto bolo v lete, ja som si skoro o rok neskor dala spravit laparku.

bianka30
28. júl 2008

lusi, jedno vajko ... ja som mala v stredu 4 a to nieje az take zle ale v piatok len jedno a na to mi tiez nevedel odpovedat... to jednoducho presiel... a to ma nahnevalo...

loginka, chodis ob den na ulz.a oni kukaju ako dozrievaju... ja som si to este chcela potvrdit ovu testami, tak skusim ... uz som vyhodila peniaze aj za vacsiu blbost...

pipika, asi to aj ja tak spravim.... neviem , ale dr.mi povedal ze namiesto laparky to imuno bolo omnoho lepsim krokom, a to mi Drabek ani len nenavrhol... mam take nejake zmiesane pocity z toho vsetkeho...

lusilia
28. júl 2008

Bius a este ti poradim, namiesto tych ovu testov si kup v lerkarni Lady-tester, stoji to okolo 340,-Sk a mozes to pouzivat stale, das tam len trochu slin a uvidis ci mas ovu, alebo nie, je to tam vysvetlene, podla mna je to super 😉 Inak to vyzera ako ruz, teda taky obal to ma....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre