Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

laskonka
4. júl 2008

ahojte dovolila som si zalozit novu temu 😵

janula13
15. júl 2008

loginka, ved aj sa to snazim prezentovat s humorom, ze my pracujeme na kvalitu, nie na kvantitu 😉 Ale vnutorne sa snazim byt kludna, ale niekedy je to tazko,ked len chodime po navstevach a vsade male batoliatka ☹ Aj teraz ideme do zahranicia pozdriet kamosku s malym a potom svagrinu uz s dvomi 😀 Mozno to bude nakoniec pre nas antokoncepcia. ked budeme par dni v tom zit 😝 😀 Ale nie, vieme do coho ideme, tak dufam, ze ovocie bude 🙂 Inak aj mne dali na vyber, laparku, alebo HSG a sla som sa poradit za mojou gynekologickou a ona mi bez debaty dala termin na HSG..a bolo rozhodnute...

ell7
15. júl 2008

Loginka, laparka kvoli tomu aby videli, ci vajickovod neosahuje nejaku tekutinu, lebo ta potom zabranuje zahniezdovaniu embryjka. A ked bude vsetko OK aj genetika aj laparka, tak nejak v septembri, alebo oktobri dalsie IVF. Ale teraz si uzivam leto 🙂

loginka
15. júl 2008

krasne leto ell !!! 😎
citam, ze cmuk je tehu, parada
a ze v Iscare robia interupcie - to je sila, riadny podraz

pahu
15. júl 2008

Ahooooojte 😀
Zase som tu neskoro 😉
Kakuska aj ostatne, na krv idem v pondelok 😀 A dovtedy ma moja lekarka nechce pustit do prace, takze som doma, zlenivena... Inac sa citim v pohode... Trosku ma matie situacia, ze este vcera som mala pocit nafuknutej maternice, co ma nejako ukludnovalo, ze sa tam nieco deje, a dnes uz nic... Tak som smutnucka, ale stale verim, ze Lolek a Bolek v mojom brusku su poriadne zahryznuti a v pondelok sa to dozvieme 😉

P.S. Vsetkym stimulantkam, prajem Vam, aby sa Vam to podarilo, nech je co najviac tehuliek v nasej teme a aby sa o tom dozvedeli dalsie snazilky a nestracali nadej... 😀 😀 😀

kakusa
16. júl 2008

Ajojte,
janulka: my sme boli na laparke a drillingu v 26.11.07, februar neuspesne iui ,ale marec prirodzene tehu. SPG nebol uuuzasny,ale vnorme, tak sa zadarilo. Asi pomohla dost laparka aj cykly sa mi po nej upravili a hormoniky...
Pahu velmi velmi drzkam palceky 😉

zuzanka2
16. júl 2008

Ahoojte,
ukázal sa niektorej pozitívny tehu test pre prvým odberom krvi..? 😕

bianka30
16. júl 2008

ahooooojte, ja som dnes po ceste do prace videla 4 bocianov, tak som hned 2 poslala za Pahu... a s ostatnymi sa chcem tiez podelit.... tak vam posielam krasne dobre BOCIANIKOVE rano... cmuuuk

dnes nestihnem asi ani len kuk, lebo mam toho strasne vela, a este k tomu sa rozbieha aj mrcha tak mi je riadne zle... takze len aby ste vedeli ze na vas myslim cmuuukk...

p.s. Zuzanka, ak ti vysiel negativny testik, vykasli sa na to a vydrz na krv.... dobre ti radim ,

gregy
16. júl 2008

Ahojte, viac menej je koniec ☹ dnes ma vyšetrovala taká mladá blondína neviem ako sa volá, povedala že na pravej strane je len jeden malý folikul a na druhej neviem to mi nepovedala, zase sa ma opýtala že kto mi to pichá ... takže čakám že ma o druhej stopnú .... 😢

bianka30
16. júl 2008

gregy milacik,,,,, ja viem ze si neskutocne smutna, ale zober to z tej druhej stranky... nevycerpala si pokus, to znamena ze mas este cele 3 pokusy...... urcite ti nabuduce zmenia lieky a bude to lepsie... nebooooj ....posielam ti veliky cmuuuuuk

bianka30
16. júl 2008

jaaj a dr. sa volala Stenova....

gregy
16. júl 2008

bianka dakujem 😢 😢 😢

bianka30
16. júl 2008

gregy........... ´prosim nebud smutnucka..... cmuuuk

zuzanka2
16. júl 2008

Bianka moja, keby sa to dalo.. ☹

Gregy, poda mňa ti zvýšia ešte dávky, u mňa to tiež tak vyzeralo..

bianka30
16. júl 2008

zuzu. viem si predstavit, kedy mas krvicku ???

gregy
16. júl 2008

bianka dík si zlatá, posnažím sa ale je to ťažké, no tebe to asi nemusím hovoriť ...

zuzanka2
16. júl 2008

Krvičku v piatok, lebo 10 deň mi vychádza na sobotu..

bianka30
16. júl 2008

gregy, presne ako hovoris.... ja sa na to pozerem uz z tej druhej stranky, (hlavne ze sa horsie nestalo) a hlavne ti ostali cele 3 pokusy, takze .....neboj cas ti pomoze, a vsetko bude omnoho lepsie.. cmuuuk

gregy
16. júl 2008

zuzi možno že radšej to stopnúť ak z toho nemá byť nič ako 20 dní pchať do seba inekcie a potom sa dožiť ešte väčšieho sklamania ... ja som už 9 den stimulky a to sa jej už nezdalo OK ...

zuzanka2
16. júl 2008

Gregy no neviem, ja som išla na 16 deň po prvej stimulačnej injekcii, ale zase ak by si mala mať jeden malinký folik, tak by bolo ozaj zbytočné podstupovať zákrok ☹ .., ale ako Bianka hovorí, treba sa pozerať z tej druhej stránky, že budú tri celé pokusy...
Držím palce a raz k nášmu cieľu prídeme všetky, verím tomu..

bianka30
16. júl 2008

zuzulka, vydzr uz do piatku, bocianov som vam poslala, takze klud a nohy v teple... ja viem mne sa to hovori, ked uz to mam za sebou ...

bianka30
16. júl 2008

ale mozem vas ubezpecit, ze dalsi pokus pred sebou ... takze ma cakaju podobne stresy ako vas, ale priznam sa ze uz sa na ne aj tesim

zuzanka2
16. júl 2008

Ďakujem pekne, idem na balkón vyzerať 🙂 , len keby ten kŕč nervozity v žalúdku už odišiel 😖

gregy
16. júl 2008

zuzi a tebe videli že máš folílky? lebo mne drábek v pondelok povedal že ich je dosť a dnes stenová povedla že na jednej strane len jeden malinký ale tú druhú neviem tak sa mi to nezdá že by z tohto ešte niečo mohlo byť ... ale počkám do tej druhej ...

bianka30
16. júl 2008

aj to prejde... a uvidis, ked budes tehu tak takych krcov este budes mat habadej..

pahu
16. júl 2008

Dobre ranko 😀
Bianka dakujeeeeem, uz tu nad nami kruzia a nechavaju ma v ocakavani asi az na pondelok 😉

Gregy, bude lepsie ak ta stopnu... Ak by z toho mal byt len 1 folik a max 1 vajicko... Myslim ze Sivuska to tak absolvovala a to jedno sa jej dokonca ani neoplodnilo, takze strateny pokus... Vydrz, my ti tu budeme drzat palceky radsej az na dalsi pokus, oki? 😀

Zuzanka vidis? Tak kvoli tomuto mi manzel nechce dovolit testovat skor, teda pred krvou... 😨 Ale neboj sa, krv je dolezitejsia, vsak inac by ti dali iba ocikat pasik u lekara 😵

obelix
16. júl 2008

ahojte zienky, tak som bola dnes na krvi a ultrazvuku a pri 9 DC a 3 ampulach fostimonu od 4DC mam zatial len 2 foliky co stoja za rec a nejake male. tak Drabek povedal, ze treba zvysit davku na 4 ampule. tak som isla domov manza mi dopichol ten 4 fostimon a cakam co bude. sakra takto slabo som este nereagovala. aj ked som bola na prvom IVF mala som Gonal a mala som 4 kvalitne vajka. myslite ze sa to este rozbehne ? mam strach, ze ma stopnu. uvidim co krv poobede. som uplne hotova. ako sa ma sakra teraz utzat v pohode.
Sory zienky za ten narek, ale nemam sa komu vyspovedat.

obelix
16. júl 2008

gregy, si bola v Gyn five dnes ? aj ja. Mojko asi sme sa videli. cim stimulujes ?

zuzanka2
16. júl 2008

Gregy videli, ale všetky maličké a jeden trošku vačší, inak mi vôbec nepovedali koľko ich mám..., vtedy som odtiaľ odchádzala s plačom ☹

No ako sa poznám kŕč budem mať stále, lebo sa nad všetkým hrozne stresujem 😀

zuzanka2
16. júl 2008

Pahu ahooj 🙂 , ty ako sa cítiš? Aj mne hovoril manžel, že zbytočne sa stresujem....

obelix
16. júl 2008

zuzi a čím si stimulovala ? myslite ze ten fostimon je dobry ? začinam mať obavy. 😢 😢 😢 ☹ ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre