Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

laskonka
4. júl 2008

ahojte dovolila som si zalozit novu temu 😵

gregy
14. júl 2008

labutienka ahoj, ďakujem ved práve preto sa nechcem utápať v márnych nádejách ... ale stratila som vieru v to že to výjde a to je zle, to viem ☹ už som si aj porevala aj sestra aj mama 😔 😔 😢 😢

bianka30
14. júl 2008

gregy na rovinu ti poviem ze bude lepsie ak ta potom stopnu, lebo budes mat aspon o pokus viac... je zbytocne aby si si ho vycerpala teraz... ja viem ze to znie blbo ale je to tak. zober si mna, teraz musim cakat a cele to bolo zbytocne, nech si hovori kto chce so chce... to je moj nazor.

gregy lekari urcite vedia co robia, podla mna sme na tom este stale lepsie ako taka loginka, alebo baby co potratili v 20-30tt.... to su soky.... takze klud, vyplac sa, to ti pomoze, a ak ta stopnu zober to tak ze to je pre teba lepsie....
cmuuuuuuuk

brise
14. júl 2008

bianka súhlasím s tebou, aj ked sama vieš aké je to tažké ked ti povedia že to zle vyzerá a budeš asi stopnutá,
No koniec koncov, držím silno palce nám všetkým. 🙂

gregy
14. júl 2008

Ja to vidím tak isto hoci mi to trhá srdce!!!!! Dobre kočky idem ja ešte tie preopreačné vybaviť už ked som tam objednaná ... no keby predsa len náhodou ...

labutienka
14. júl 2008

gregy - ber to z tej pozitívnej stránky, ak ťa aj stopnú, bude to lepšie ako píše bianka. ja som bola celá šťastná, keď ma stopli, to úplne vážne, nerobím si z vás srandu. mne neskutočne odľahlo, lebo ma to celé strašne, ale strašne vyčerpávalo. a teraz sa na krátky protokol teším, lebo už viem do čoho idem a nebudem z toho taká vyjavená a vystresovaná 😉

bianka, ver mi, že ani u teba to nebolo zbytočné... určite je škoda 1 celého IVF, ale určite bude 2. IVF lepšie a budeš mať lepšie lieky, budeš lepšie reagovať a HLAVNE budeš vedieť do čoho ideš a to je veľmi dôležité, lebo ti nebude tak psychika blbnúť ako pri prvom raze 😉

bianka30
14. júl 2008

btrise ja vieeeem, viem si predstavit aka si smutna,... posielam ti veliky cmuk... vies s odstupom casu to zas ja beriem tak , ze by som mozno bola radsej keby ma stopli ako ked to bolo zbytocne..a pri jednom vajku to je fakt velmi mala sanca, este aj pri IUI som mala 2 foliky...

bianka30
14. júl 2008

labu urcite, v tom mas svatu pravdu... co sa tyka psychiky, spolieham sa na to

brise
14. júl 2008

ahojte, tak už som späť.
Od 1DC začínam s antiškou FEMODEN??? asi sa to tak volá,potom od 21DC DIPHERELINE a potom ako som už predpokladala GONAL - na začiatok 118,5 iu od nejakého 4-12 DC.
Takže OPU a transfer vychádza niekedy na cca 20-25 august.

labutienka
14. júl 2008

brise, tak gratulujem k protokolu 😉

brise
14. júl 2008

labutienka dakujem už len nech príde madam aby sme mohli začať.

labutienka
14. júl 2008

jaj ozaj, veď ty na ňu čakáš 🙂 no tak nech rýchlo príde, aby si mohla začať s HAK 😉

gregy
14. júl 2008

No takže ma zatiaľ nestopli, citujem: "Zatiaľ pokračujete" takže uvidíme čo bude ďalej, zvýšili mi dávku Fostimonu na 300 IUI a len pol Decapeptylu ... v stredu kontrola ... Tak uvidíme ale už som zmierená že mi v stredu môžu povedať stop a poviem Vám radšej stop teraz ako sa zbytočne trápiť inekciami ešte celý týždeň možno dva a nakoniec nič z toho no nie?

Tak držte palce ... idem sa hrať s deťúrencami, ešte že tie tu sú aspoň nemyslím nad hovadinami ☹ 😉

brise
14. júl 2008

labutienka ano čakám teraz je to prvý krát kedy sa naňu teším, ozaj a čo keď nepríde a už som tehu????? tak ako macadi pred IUI??? To by bola sranda 🙂

labutienka
14. júl 2008

no to by bola sranda 🙂 ja som si tak myslela každý mesiac, ale žiaľ ozaj len myslela ale ivf mi je jednoducho súdené 😀

brise
14. júl 2008

uvidíme ak by nechodila do stredy,štvrtku urobím si test, a pôjdem na vyvolávačku, veď teraz nám je každý deň dobrý. Najhoršie je že ani necítim žiadne bolesti, čo som inokedy už aj 5 dni pred mrchou cítila. Asi si dá našas, madam. 🙂

labutienka
14. júl 2008

a nemávaš pravidelný cyklus?

brise
14. júl 2008

práve že nemávam ja mám PCO a to je ozaj otázne kedy príde, aj preto mi dal doky antišku, aby sme si boli istý s mrchou.

labutienka
14. júl 2008

a aké dlhé cykly mávaš?

brise
14. júl 2008

jááááj tak to je hociako od 28-60 DC, ale poslednou dobou okolo 30-312 DC došla, ale je pravda že som brala Merional.

brise
14. júl 2008

to malo byť 30-31-32

labutienka
14. júl 2008

tak to zas nie je až také dlhé s tým merionalom. a ešte ho berieš?

brise
14. júl 2008

už nie to som brala len pred IUI ale min. mesiac som nič nebrala a prišla na 30 DC, takže v stredu ju očakávam

labutienka
14. júl 2008

tak držím palce, aby v stredu prišla 😉

janula13
14. júl 2008

Ahojte babule, mozem sa spytat ako zaciatocnik?Bola som na IUI, 1x, 8.7 a nemam pocit zeby to vyslo, dnes som si aj test robila a nic, da sa ist do GynFivu na krvny test aj na 13den poIUI, alebo treba striktne dodrzat 14dni od IUI?A da sa zacat po neuspesnom IUI hned s dalsou stimulaciou?

brise
14. júl 2008

labutienka ďakujem,
a tebe príjemné bojovanie s ihlami. 🙂

brise
14. júl 2008

janula, na 13 DC no neviem skús zavolať na recepciu a spýtať sa, a určite môžeš isť hned na dalšiu stimuláciu, no najbližší volný termín na konzult. majú v GF až niekedy koncom augusta takže asi nestihneš hneď nový cyklus.

lumah
14. júl 2008

ahojte snažilky, aj ja som sem chodievala, tak som vás prišla povzbudiť. 🙂
pahu držím palčeky, nech sa aspon jedno bábo uchytí.
Ja som chodila k Drábekovi-super doki.

janula13
14. júl 2008

brise, to si ma nepotesila,to je nefer, ved ja na dalsiu stimulaciu potrebujem napisat len jeden recept na clostyl, naco cakat, ved je to 2min zalezitost napisat recept, pregnyl aj utrogestan mam.Vies je mi luto takto stracat cas, chcem to mat za sebou a k bude treba, vrhnut sa na IVF, ved vsetko tolko trva...ako tu citam 😒

brise
14. júl 2008

lumah ďakujeme, ďalšia drabekova zverenkyna, želám krásny zážitok a bezproblémový pôrod a prvých okamihov s malými uzlíčkami.

lumah
14. júl 2008

brise dakujem-v tom období od neho vychádzali samé tehotné, tak dufam že si to udržal. 😀 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre