Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

laskonka
4. júl 2008

ahojte dovolila som si zalozit novu temu 😵

lusilia
9. júl 2008

Ahojte babulky, tak ja sa s vami lucim na par dni, pridem az v utorok, idem na ten festak do Vizovic, aj sa tesim, aj sa bojim, no dufam, ze bude vsetko v poriadku. V utorok idem uz aj na prvu poradnu, takze vam sem hned hodim aj fotecku 😉
Drzte sa tu vsetky a nech su tu len same super spravicky 😀
papa

aanetta
9. júl 2008

AHOJTE.sivuska to je mi luto ☹ a ake cistenie ti robili pred OPU ked vravis ze to bolo bolestive?
Pahu gratulujem k urodicke.krasne.a u teba ako prebiehalo OPU?
Ja uz picham decapeptyl a cakam na mrchu.

linav
9. júl 2008

aanetta 😉
dojdeš ráno na lačno s manželom,on odovzdá spermie a až potom si teba zavolajú.Štandardne je tam viac kočiek.celý zákrok trvá pár minút.Vezmú ta na operačku-vyšetrovnu lahneš nohy do v a to čistenie je ako keby ta s kefkou na poháre vyrajbal 😉 😉 dá sa,naboj.potom ti pichnú uspávadlo.daktore kočky už vychádzali zobudené,niktoré este pol hodku hajali,potom ta pár dní pobolieva bruško jak pri silnejej mrche 😉 a voláš čakáš či sa delia fešáci 😉 😉

aanetta
9. júl 2008

ja som myslela ze tam pojdem uz pomaly prispata 😅 no nic co sa da robit.musim vydrzat ☹
a ET je nieco ako IUI?

gregy
9. júl 2008

linav a zabrali ti na to neké lieky? ja som to dnes nezvládla a dala som si už 3 ibalgin ale nechcem sa tým dopovať ☹ ináč ked ma videl šéfino ako vyzerám tak ma posadil do auta a zaviezol domov, povedal že si mám do pondelka vziať voľno ... aspo že je chápavý asi by som sa v práci zbláznila

a to čistenie čo spomínate sa robí zakaždým alebo len ked je to nevyhnutné?

lusilia tak príjemnú zábavu 😉

aanetta
9. júl 2008

GREGY Ty kedy ides na odber?A ake mas liecky?ja mam decapeptyl a fostimon

gregy
9. júl 2008

aaneta ja mám tie isté lieky ako ty, ja som stimulku ešte len začala - dnes som mala druhú inekciu fostimonu, v pondelok mám kontrolu a podľa nej sa uvidí kedy bude OPU ...

bianka30
10. júl 2008

ahoooojte vsetky,,,, stale vas citam ale nestiham v praci... takze ja len takto ... vsetkym posielam veeeliky cmuuuk

a mimohcodom Pahu dnes som veeeelice zvedava co napises kedy ides na ET a ako tvoje babuliatka zabojovali.... drzim palce... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 taaaaak by som ta vystiskala...

gregy
10. júl 2008

Čaute babule, tak vyzerá to tak že dnes pomaličky migréna ustupuje, dúfam že to nezakríknem.

Ráno ked mi manžel pichol Fostimon oblial ma pot a dostala som silnú závrať, asi pol hodinu na to som začala normálne krvácať a to som už 6 DC a od 4 DC som skoro vôbec nekrvácala ja nechápem čo sa so mnou deje. Nepamätám sa že by ste niektorá popisovali takéto stavy ... Stalo sa Vám to niektorej? Zajtra pôjdem do GF nech ma pozrú podľa mňa to asi nie je v poriadku ... Čo si o tom myslíte?

sisab
10. júl 2008

gregy teda podla mna to nie je v poriadku, skus pozriet pribalovy letak co tam pisu. a chod do gf, co bude 2tyzdne grckat? ja som ani nevedela ze stimulujem, keby som necitila brusko. zajtra idem na OPU 🙂 dufam, ze budu kvalitne vajka a vela 😎

gregy
10. júl 2008

sisab ja som už dnes negrckala to je už dúfajme OK /ako ustúpila migréna ustúpilo aj grckanie/ mňa zaskočilo to krvácanie ... ☹ ale pôjdem zajtra do GF na 100%

gregy
10. júl 2008

držím palce na zajtrajšiu OPU ... 😉

cicuska
10. júl 2008

pahu kde si? kedy idete na to? 🙂

macadi
10. júl 2008

Ahojte dievčence...tak mne včera neprišiel menzes...a urobila som testík...boli tam jasné dve //... 😀 😀 😀
Pôjdem na krv...dúfam, že bude všetko ok... 🙂 😵

gregy
10. júl 2008

macadi tak gratulujem 😉

macadi
10. júl 2008

gregy ďakujem, ani som nedúfala, že by to takto mohlo vyjsť...pred IUI... 🙂

cicuska
10. júl 2008

macadi to je super a podarilo sa vam to prirodzene?

macadi
10. júl 2008

cicuska ďakujem... 🙂 ...áno podarilo sa nám pridzene, teraz som mala dostať menzes a mali sme sa už pripravovať na IUI...a vyšlo to takto... 😀 😀 😀

vierka
10. júl 2008

macadi - zo srdiecka gratulujeeeeeeeeeem 😀 ake ste sikulky ze ste to takto pekne poriesilu uz pred IUI 😀 😀 😀

bianka30
10. júl 2008

macadi... tak tomu sa hovori ze PARAAAAAADA ..... super gratulujem

gregy prosim ta co sa to deje? urcite zajtra chod do GF lebo osobne si myslim ze to nieje moc ok. asi divne reagujes... snad budu vediet co s tebou , velmi drzim palce a zajtra daj vediet...

pahu ??? uz nieco vies? kde si ???

macadi
10. júl 2008

dievčatá ďakujem z celého srdca... 😀 😀 😀 😉

bianka30
10. júl 2008

pahu bude vediet az po 16,00 a je bez compu takze musime vydrzat...

labutienka
10. júl 2008

ahojte dievčatá, tak som si vás tu našla 🙂
a už som aj dočítala a gratulujem všeeeetkým babuľkám k pozitívnym výsledkom 😉
to vôbec nevadí, že nie ste všetky pozitívne, pre mňa ste všetky statočné a preto vám (aj mne 😀 ) patrí veľká poklona 🙂

labutienka
10. júl 2008

gregy - k tým ihlám, ja som mala tiež tie čierne (tmavosivé) a vôbec to nebolí, to máš jedno akú ihlu ti vrazia do zadku, už keď je vnútri už ani necítiš, či je v zadku celá alebo len kúsok. práveže ak len kúsok môže to viac bolieť, lebo to nie je úplne vo svale, tak mi to sestrička vysvetlila. a migrény som mávala aj ja. našťastie len 1-dňové, za to každý 2. deň... mne zaberá Flector 50 EP prášok, ten mám ale od mojej neurologičky na migrény. a zaberá mi aj Voltaren ale musí byť min. 50-tka až 100-ka a ten je len na predpis. skús u svojho obvoďáka, keby si potrebovala podrobnejšie vysvetliť boj proti migréne, pošlem IP 😉
a čo sa týka toho krvácania, to normálne nie je. Ja som síce mala nekonečne dlhú ms, ale bolo to skôr slabé. normálne mávam tak 5 dní a počas fostimonu sa madam nechcelo odísť a mala som až 10-dňovú mrchu...
a ešte, ak si mala závrate z injekcie, je možné, že bola zle pichnutá a (manžel?) ti trafil a pichol rovno do žily. na to treba dať pozor, pred tým nás sestrička varovala.

gregy
10. júl 2008

labutienka, bianka nestrašte ma!!!!
môže byť že ju zle pichol ale podľa toho ako nám to vysvetlovala sestrička tak to bolo ok, po pichnutí potiahol piest k sebe a krv sa neobjavila takže by to malo byť ok, žila by to bola vtedy keby sa mu pri potiahnutí piestu objavila krv ... no a čo sa týka mrchy ja som niečo také očakávala lebo ked som šla na kontrolu dala som si tampón a ten mi vždy zastaví mrchu no a ona sa potom spustí ale už len slabo ... a dnes sa mi spustila po dvoch dňoch od použitia tampónu ale silná a divné je že asi tak 10 minút po pichnutí Fostimonu ... tak som ostala vyplašená.
Zajtra pôjdem do GF lebo dohady o tom čo to môže byť ma viac a viac plašia a to som bola na seba hrdá že ani veľmi nestresujem teda pokiaľ nerátam prvú inekciu Dacepeptylu 😉

Naozaj to nechcem zakríknuť ale dnes ma hlávka zatiaľ nebolí tak dúfajme že to už aj tak ostane ... 😉

macadi
10. júl 2008

Kočky, robila som si ešte jeden testík a tiež je pozitívny... 😉 A volala som svojej doky, aby som šla na krvné testy ešte...ale má dovolenku a príde až 25.7.08, tak som volala do gyn-fivu sestričke, či môžem prísť na krv...vysvetlila som o čo ide a ona na to, že načo chcem prísť na krv, veď je to zbytočné, že som určite tehu...a ona že no keď tak veľmi chcete, pre mňa za mňa... 😲 je to normálny prístup? 😨
Lebo moja doky si vždy overuje všetko aj krvnými testami...

obelix
10. júl 2008

ahojky, som tu nova. mozem sa pridat ? som v Gyn Five a zajtra zacinam na svoju druhu IVF s Fostimonom. uz teraz si necitim pozadie.

gregy
10. júl 2008

macadi vykašli sa na ich prístup ja to už beriem tak že raz majú dobrý deň a raz zlý no a mne sa zázračne darí naraziť vždy na ich zlý deň, ale nie pár krát sa mi stalo že boli fajn ... 😉
normálne choď tam, však aj oni si musia byť istý že pred začatím IUI nič nebráni v ceste a toto by predsa len mohla byť prekážka 😉 a veľmi príjemná 😀 😀 😀

gregy
10. júl 2008

obelix vitaj 🙂

obelix
10. júl 2008

díííky. 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre