Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

laskonka
4. júl 2008

ahojte dovolila som si zalozit novu temu 😵

janula13
27. aug 2008

gregy, keby Bius zlyha, co viem ze nie, zoberiem to so sebou aj ja a dodam, mam aj kopiu, takze si to mozes v poho nechat, ja mam zajtra more casu, som v robotke len do 8.30, a potom chcem urobit niekomu radost a to by si mohla byt kludne aj ty 😀 tak ak mas zaujem, dodam, staci poslat IP a poslat t.c a kam ma byt donaska dorucena 😀 😀 😀

bianka30
27. aug 2008

babulky idem domov.. drzte sa..cmuuk

janula13
27. aug 2008

pa Bianka

petronela7
27. aug 2008

ahojte, prave som vas docitala...
Gregy ☹ 😔 ani sa mi neda napisat a povedat co citim... 😢 drzkaj sa...

a ta nova tema ma pobavila 😅 ... asi by vazne nebolo na skodu, kedze tu to je vsetko o `nedareni sa`...

Brise, pisem ti IP co budem mat zajtra na sebe 😀 aj janke, ta sa k nam pridava...

janula13
27. aug 2008

pridavam, ak to Brise nevadi, inak tam ani nepachnem 😀

gregy
27. aug 2008

jéj ste zlaté ale už mi to šiel mužíček požičať, spraví čo mi na očiach vidí 😀 baletí u vedľa mňa a rozmaznáva, aspoň nejaký dobrý pocit dnes 😉 ale dík ste podarené 😎

janula13
27. aug 2008

nuz, muzik je muzik, ma to co my nemame.... 😀 😀 😀 tak sa pobav, Bridget to spravi 😀 ja idem zehlit vecer 2metrovu kopu, tak to prezijem tiez len pri Bridget, ak muzik nebude mat lepsi program, ked je streda....som to ale prase 😝

brise
27. aug 2008

janula, jasné že môžeš že sa pýtaš.
Petronelka vidíš ja som hovorila že sa nás zachvílu nazbiera a bude to stretko ako sa patrí. 😉
Máte IP.

petronela7
27. aug 2008

😉

gregy
27. aug 2008

Kočky mňa hrozne bolí celý podbrušok a ked cikám je to ešte horšie ... ako sa prejavuj hyperstimulák? dúfam že ho nemám lebo to by už bolo veľa aj na koňa ...

petronela7
27. aug 2008

gregy, velmi ti neporadim, skus si ist laskat ☹ ... pripadne si zavolaj na pohotovostnu linku, mozno ti nieco odporucia... je mi to luto, drzkaj sa

larita112
27. aug 2008

gregy, mne bolo tak isto a hyperstimulák som nemala. Musíš to len vydržať. Tiež ma ten prvý deň bolel celý podrbrušok, ani vyrovnať som sa nemohla a keď som cikala tak auuuuu. Neboj zajtra to bude lepšie...

sivusa
27. aug 2008

hyperstimulák môže byť aj po odbere?
ja som myslela,že iba keď stimuluješ, jediné,čo viem,že treba vtedy piť veľa vody

gregy
27. aug 2008

Ja vydržím len som chcela vedieť či tento stav je normálny ... no ved uvidím ako budem na tom zajtra, a ve nepijem lebo mi nič nechutilo dnes som vypila max 3/4 litra vody to je asi málo však???

wuela
27. aug 2008

ahoj všetky,hlavne gregy nebud smutna,ja som mala presne to iste čo ty,prazdne folikuly.Tak ako aj mne povedal Harbulak že protokol mam nastaveny na maximum ,davky aj pre kona a že viac mi nemože dat.Pri tretom IVF,som si sama zvýsila davky o polovicu a mala som 4 vajka.Hoci sa mi nepodarilo otehotniet aj tak viem,že si vždy nechavaju rezervu.tak hlavu hore!

gregy
27. aug 2008

wuela dík za podporu a aký si mala protokol a čím si stimulovala?

wuela
27. aug 2008

clostylbegyt,puregon inj,menopur inj,cetrotide.

gregy
27. aug 2008

ja som z toho nemala len puregon ináč všetko tak ako ty ... a aké dávky menopuru si brala?

wuela
27. aug 2008

menopur 150j a ten som si dala na 225+puregon 225j.A ty?

gregy
27. aug 2008

menopur 300 IU

larita112
27. aug 2008

wuel, ty už máš za sebou 3 IVF? a ani jedno úspešné? (prepáč, že ťa spovedám)

sivusa
27. aug 2008

Gregy to ty si mala fakt konskú dávku

wuela
27. aug 2008

ani jedno.neviem prečo.

larita112
27. aug 2008

sivus, to som si až teraz všimla - ozaj mala gregy veľkú dávku

gregy
27. aug 2008

sivusa a vidíš prd mi to pomohlo ☹

sivusa
27. aug 2008

ja som mala puregon-najprv 75,potom mi to zvýšili na 175, potom,že som slabo reagovala 😠

larita112
27. aug 2008

hm, tak to je veľmi smutné, že ani jedno

petronela7
27. aug 2008

gregy ☹ hlavku hore,,, len sa nestresuj... ono sa nam to raz vsetkym podari... ten pravy cas este pride...

wuela
27. aug 2008

sivus a kolko si mala vajok pri takej stimulke?

larita112
27. aug 2008

ja už musím utekať, tak dobrú nocku babulky 😉
aj keď som tu s vami veľmi málo, ja všetko dodatočne čítam a stále na vás myslím... a okrem toho, že nestíham, ani nemám nič nové, tak preto len čítam... cmuk držte sa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre