Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

laskonka
4. júl 2008

ahojte dovolila som si zalozit novu temu 😵

mandy55
7. aug 2008

Lusil myslis tvoje ci moje babo?

lusilia
7. aug 2008

To moje 😀 a Mandy aky ste teraz velky? a kolko si pribrala? ja uz mam 2 kg na sebe 😀

bianka30
7. aug 2008

juuuuuuj tak tomuto sa hovoria vydatne ranajky dakujemmmm

mandy55
7. aug 2008

Chystam sa postavit na vahu az v pondelok, lebo v utorok mam poradnu a zatial tusim len 2,5 kg, ale zato brusko uz mam riadne, fotecka, ktora je v albume (som v bielom) je uz minulost 🙂 Za posledne 2 tyzdne sa vyhuplo o 6 cm na obvode 🙂
V utorok mam zaroven aj velke 3D, tak som zvedava ci sa na 100% potvrdi chlapec, bolo by to mile prekvapko kedyze nie 🙂

bianka30
7. aug 2008

lusil a vsimla si si na tej fotke ake je maly spokojny??? ja som to videla...

lusilia
7. aug 2008

Mandy, tak to si dobra, len 2,5kg v 24tt, ja budem mat ani nechcem vediet kolko 😀 Tak dufam, ze nam hodis fotecku z 3D a aj brusko odfot 😉
Bius, jasne, musi mu byt dore, vsak sa onho tak starame a tesime sa nanho ako male deti 😀

mandy55
7. aug 2008

Lusil neboj, aj ja som sa bala ze kolko priberiem a zatial sa to da, aj ked ma kamosky strasia, ze ved pockaj posledne mesiace 🙂

Bianka vsetky babenka su spokojne u maminky v brusku, neboj aj ty sa dockas take peknej fotecky a mozno double 🙂

bianka30
7. aug 2008

juuuuj babulky uz aby to bolo.. zatial sa u nas zacal ocistny program , ja kazde rano ranajkujem jogurt s vlockami, dotraz som ho nemohla (nemam to rada) ale nejako to v pohode prezivam, zacala som bicyklovat na stacionary, kazde rano 3 km (10 min) zas sa nemozem pretrhnut na zaciatok a polovicka berie profertil+este selen, zinok, c, (kedze je profertil tak drahy tak berie len 1 tabl. namiesto 2 a doplna to este ostatnymi vitaminkami) a vychadza to akurat tak ze ked to doberie tak nejake 3 dni na to budeme v prahe a budu mu robit spermiogram, tak aspon budem vediet ci to pomohlo alebo nie...

lusilia
7. aug 2008

Bius, budem sa velmi tesit, ked uz budes aj ty cakat svoje vytuzene babatko, to bude to najststastnejsie dieta pod slnkom, lebo je tak vytuzene, ze az 😵 ani nevie o co uz teraz prichadza, malo by sa poponahlat 😀

bianka30
7. aug 2008

lusil... cmuuk 😀 😀 😀 dakujem

lusilia
7. aug 2008

Bianka, za malo, mna to naozaj bude velmi tesit a uz sa toho neviem dockat 😉
Zienky moje idem ja zehlovat, lebo tu zasa stvrdenm na cely den, tak sa zatial majte krasne, vsak sem budem mrkat stale 😉

bianka30
7. aug 2008

lusil ..... tak ze uzi si to? hehehe prepac... ja zehlenie priam nenavidim...takze ti vobec nezavidim teraz...

mandy55
7. aug 2008

Bianka ja sa len pridavam k lusilke ohladne zelania aby ste babenko mali co najskor 🙂
a ocistna kura je dobry napad, ja som tiez zacala pred stimulkou, lebo som este nevedela, ze to pojde tak rychlo, takze velky efekt to nezanechalo, ale aspon som zacala 😀 😀 😀 moja vydrz sa aj tak da spocitat na mojich rukach

Lusil prijemne zehlenie, prides aj k nam? ja to tiez velmi nemusim a potom sa mi to kopi a hroza to vsetko pozehlit naraz, esteze moj drahy nie je taky puntickar a nevadi mu to

hugi
7. aug 2008

Ahojte.Manzel ma spermiogram velmi dobry . Ake je to vysetrenie - to imuno v Prahe?Dakujem za odpoved.

sylvyka
7. aug 2008

bianka ja vam to prajem z celeho srdiecka 😉 je to velika radost a o to vacsia ked po tom tuzite a ste spolu velmi stastny a ked viete ze vam k dokonalosti toho stastia chyba to malinke ktore je vase 😉
lusil inak aj k nam mozes prist ja mam tolko vela neozehleneho ze si nemam co dat na seba chichichi 😀 😀

vika34
7. aug 2008

ahojte babenky,čo sa týka toho žehleni mala som v návrhu na rozvod :citujem"vyhýbala sa domácim prácam ,ako je napr. žehlenie"tak si viete predstaviť ako to mám rada,mimochodom,to že nerada žehlím tam napísal,ale že ma celé tehotenstvo podvádzal,to akosi pozabudol 😀

bianka30
7. aug 2008

vidim ze s tym zehlenim sme na tom rovnako asi vsetky...

a babulky dakujem... verim ze to bude coskoro...

hugi...kukni na par stran dozadu pisala pahu adresu, ja tam idem aj s nou... robia tam protilatky proti spermiam a embriam,,,, tiez mi po 1 neuspesnom IVF odporucili laparku, ale nejdem...

mandy55
7. aug 2008

ale na margo, poznam jednu zenu, ktoru zehlenie bavi, berie to ako relax, ked je na navsteve, chyti sa zehlicky a jede 😀

vika34
7. aug 2008

mohla by prísť aj k nám na návštevu,lebo mojemu druhému mužovi som to dala prečítať a pochopil,že ked to neni nutné,zak nežehlím/on mi zase oznámil,že je alergický na zvuk vysavača/ 😀

sylvyka
7. aug 2008

dnes je teda ale den dajako som pesimisticky naladena ach jaj to musim este byt v praci radsej by som lezkala domka ☹ ale hadam to pominie a poobede bude suprovo

gregy
7. aug 2008

Ahojte
Vika tak na tom som sa úprimne pobavila že vyhýbala sa domácim prácam ... mne kopa stojí aj mesiac a len z nej vyťahujem čo potrebujeme potom sa raz naštvem a žehlím aj tri hodiny a ked mám dosť tak ma vystrieda manžel 😀 niekdy už hrám kino aj po dvoch hoďkách 😀 😀 😀

Lusilia krána foto, kočky aké už méte krásne brušká bože to hrozne letí len pred nedávnom sme lusilii gratulovali k tehu a už je v 15 tt ... aj ja už chcem ☹ 😔

lusilia
7. aug 2008

Ahojte abulky, tak so zehlenim som este nezacala ani u mna doma 😀 😀 😀 , nejak som sa najedla a zacalal kukat film a zaspala som 😀 😀 😀 , ale uz vazne idem na to, lebo tam je kopa na 5 hodin, tak sa tesim 😠
Gregy dakujem, neboj, kazda budeme mat take krasne fotecky, som si ista 😉

diusa
7. aug 2008

ahojte, este jednu otazocku mozem? Kolko ste platili v gynfive? Za konzultaciu, za stimulaciu, za liky, za zakrok, a ine vydavky? Idem prvy krat a ako citam tak sa za lieky doplaca, ja mam spolocnu zdr. poistovnu. dakujem za odpoved ste zlate 🙂

diusa
7. aug 2008

A este nieco? kedy ste po laparoskopii dostali MS, mne meska 8 dni a tehu nie som /nemam priznaky, a test negativny/ a dnes ma doki objednal az na pondelok na kontrolu a ja som netrpezliva, bojim sa ze nieco nie je v poriadku ☹

aanetta
7. aug 2008

diusa neboj sa to je uplne v poriadku.niekomu meska aj dva tyzdne 😉

sylvyka
7. aug 2008

dius tak nas to vyslo lieky na IVF same doplacali okolo 14.000 a ostatne zakroky ako predlzena kultivacia a ostatne 7.500 ale mozno teda urcite viem ze daktore babenky platili viac zavisi to od okolnosti ale viem ze netraba mat strach aj ja som ho mala ked som zacinala tam chodit a uz to mam za sebou 😉

gregy
7. aug 2008

dius majú na svojej stránke aj cenník, to je ťažko povedať čo sme platili, každá má iné lieky iný typ oplodnenia iné doplnkové výkony takže sa to nedá paušálne povedať, pozri si cenník budeš múdrejšia 😉

lusilia
7. aug 2008

Dius my sme platili za vsetko 35000,- presne, ale je v tom aj profertil na tri mesiace,z toho 2400,- nam vratili za lieky, no je to vazne idndividualne...

sylvyka
7. aug 2008

lusil a teraz ked idem na utz tak utrogestan si mam dat odspodu alebo ho mam zapit ? ☹

mandy55
7. aug 2008

sylvyka utros radsej spapaj, ved ide len o vynimku, da sa to zvladnut

diuska, aby sme ta neodradili, my sme za lieky platili len cca 8000,- co sa tyka samotneho OPU a ET, dali sme si len predlzenu kultivaciu a potom zamrazenie embrii
za konzultacie sa neplati, ani za vysetrenia, ktore ti robia tam (v GF)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre