Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

laskonka
4. júl 2008

ahojte dovolila som si zalozit novu temu 😵

bianka30
1. aug 2008

ahooojte aj ja myslim pozitivne napriek tomu ze mi prave vyletelo koleno a idem k lekarovi..heheheh

takze vam prajem krasny den.. cmuuuk

janula13
1. aug 2008

Bianka, ty mas letajuce koleno? 😀 😀 😀 prepac ten cierny humor, ale nech ta doki popravi, ved sa setri, si buduca matka! 😉

loginka
1. aug 2008

bianka a co si robila? gymnastiku so snazivcom? 🙂
nie, nerobim si srandu, nech Ta doki pekne vysetri a setri sa !!!
baby, kto sa tesi na viiiiiiiiiiiiiiikend?

bianka30
1. aug 2008

hehehe ja mam vsetko ... no ci mam popravi.. to neviem, nastastie hned skocilo spat...

janula13
1. aug 2008

tak uz si popravena 😀 tak bacha, ked si taka krehka 😀

bianka30
1. aug 2008

budeeeeem...mimochodom smykla som sa a spadla som ... hehehe ale tusim ta gymnastika by bola omnoho lepsiea.... no uvidim co este dokazem doma

gregy
1. aug 2008

no bianka a čo máš ešte vyskakujúce 😉 kočky ja už za chvíľu prchám tak majte sa krásne, prajem slnečný víkend a mne držte palce aby som s na tej našej oslave 30 veľmi spoločensky neunavila 😀 😀 😀
Paaaaaaaaaaaaaa

janula13
1. aug 2008

Gregy aj tebe super vikend a neprezen to, ja to poznam 😀 😀 Aj ked nie z 30, skoda, mam uz po ☹

sivusa
1. aug 2008

Gregy aj Tebe krásny víkend a uži si oslavu 🙂

Ja idem dnes na damsku jazdu(manžel o tom ešte nevie 😀 ), pojdeme niekam do mesta na drinky a potom možno skončíme v Harley
Už sa tešíííííííííííííííím

lienocka235
1. aug 2008

kuk na moj album... sivusa..

bianka30
1. aug 2008

no vy ste ale vtipne,... ja idem domov prat...

bianka30
1. aug 2008

prave mi volali ze mam schvalenu ziadost na druhe IVF... jupiiii do konca januara, takze parada...

lienocka235
1. aug 2008

bianka.. gratulujem.. super spravicka

bianka30
1. aug 2008

lienocka mala je ulne uzasnaaaaaa

sivusa
1. aug 2008

Leni Ninka je krásna,aká už je velká

Bianka no super, kedy sa do toho pustíte?
Ako si sa rozhodla s tou laparkou?

lienocka235
1. aug 2008

dakujeme.. je naozaj skvela.. a velmi mudra.. po mne samozrejme.. 😀 uz pol roka cita knizky.. a pise tlacenym dopisy..
je to to najlepsie co ma v zivote postretlo../okrem manzela samozrejme /
bianka.. aj na teba take caka..
ona je zazracnym dietatkom.. otehotnela som s nou.. v juni... v prvej polovici a na konci juna dostal manzel to infekcne svinstvo.. a poskodilo mu to zarodocne tkanivo.. /a tvorbu spermii/

lienocka235
1. aug 2008

opravuejm sa na nas vsetky.. cakaju tie najuzasnejsie deticky.. lebo su velmi vytuzene

bianka30
1. aug 2008

lienocka dakujem...
staci aby bola krasna a inteligentna po mne ... hehehehehehhehe (teraz keby to videl snazivec...hehehe)

kedy? no tazko povedat , v oktobri mame imuno, takze niekedy december, januar... akurat to stiham,

a laparka, zatial asi nie... ak nevyjde druhe tak potom ..

lienocka235
1. aug 2008

nasa je po tatkovi... hovori sa ze prva dcera je po muzovi a chlapec po mame.. 😎

bianka30
1. aug 2008

pre boha len to nie.... hehehehe

ni.kolet
1. aug 2008

V nedeľu /15 DC/ idem na ďalšiu kontrolu, lebo ten môj dominantný 18 mm folikul ešte nie je zrelý. Ale dúfam, že už v pondelok bude druhý pokus IUI.
Prajem krásny víkend.

misi76
2. aug 2008

Ahojte kocky, len pre info: vcera-piatok som porodila-skor potratila 400g dievcatko. chlapci su v poriadku. dufam ze uz nic podobne sa nestane. anjelik dal sancu bracekom. velmi to boli ale ideme dalej, drobcekovia nas potrebuju. vsetkym zelam nech nic podobneho nepreziju. pa

pupo
2. aug 2008

Misi to je smutné. Dúfam, že chlapci sú v poriadku a nič zlé im nehrozí. Prajem ti veľa síl.

laskonka
autor
2. aug 2008

Ahoj Misi drzkaj sa. Verim, ze uz to bude len a len dobre.

kacarina
2. aug 2008

Misi, to mi je velmi luto... ja viem, ze obcas ma priroda krutu ruku, ale asi to tak zariadila, aby teraz chalani mali dostatok priestoru na vyvoj. Verim, ze zbytok tehotenstva dopadne dobre a velmi ti drzim palce. Drzte sa, myslim na vas.

brise
2. aug 2008

misi, je mi to lúto, no asi to tak malo byť. Moc ti držím palčeky aj chlapcom samozrejme 🙂 .
Drž sa, všetci tu na teba - na vás myslíme. Pa a oddychuj.

labutienka
2. aug 2008

ahojte babulky,
misi, to je mi luto ☹ az mi slzy vybehli do oci ☹ ale musis byt silna, tvoji chlapci ta potrebuju, drzim ti veeelmi velmi palce a prajem ti veeela sil a zdravia 🙂

a pre tie, co ste na mna zvedave 😀
minuly tyzden v sobotu som mala poslednu kontrolu a mala som 4 foliky, 1 pekny velky a 3 drobne a zdalo sa ze este budem musiet stimulovat dalej. ked som si volala poobede, tak sa v krvicke zvysil nejaky hormon, tusim progesteron, ci ktory a sup ho vecer pregnyl a v pondelok na odber, co mal byt 15 DC. takze som bola na odbere vajok spolu s aanettkou 🙂 . podarilo sa odobrat 2 vajka. bola som fakt stastna, lebo boli 2 a pritom to v sobotu este vyzeralo len na 1, na uzv mi ich aj harbulak ukazal, 1 velike a 3 o polovicu mensiu. priroda je fakt zvlastna...
v utorok mi oznamili, ze obe vajicka boli zrele 🙂 obidve sa oplodnili 🙂 🙂 🙂 a z obidvoch su zdrave embryjka a v stredu na transfer 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
mali sme icsi, ale aj tak som si dala spravit hatching, navrhla mi to sama embryologicka.
a tak si od stredy moje 2 babuliatka pestujem v brusku a straaaasne ich luuuubim 😉 a hned v stredu som im oznamila, ze im nedovolim odist, ze pekne zostanu u maminky 😉

labutienka
2. aug 2008

aanettka, drzim na zajtra palce 😉

aanetta
2. aug 2008

dakujem labutienka 😵 tak si len dobre pestuj babuliatka a u maminky sa im bude pacit celych 9 mesiacov 😉
kedy ides na prvu krvicku?

janula13
2. aug 2008

Labutienka, tak to blahozelam, to je paradna sprava,aj to s 2vajkami, priroda to zariadi, neboj, tak ma motivujes, asi sa uz aj my dame na to,zatial len skusame IUI...tak nech sa babuliatkam dari a pekne rastu a rastu 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre