Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

laskonka
4. júl 2008

ahojte dovolila som si zalozit novu temu 😵

kacarina
20. aug 2008

pahu, to je zaujimave s tym papierom, kazda inak hovori ... no nevadi uz, my sme to nejako vtedy rozhodli, aj ked sa musim priznat, ze ja vôbec neviem, kolko embryi sa vlastne uspesne podarilo zamrazit, ci vsetkych 9, ci sa nahodou nejake "nepokazilo" dovtedy.. mala som vtedy dost co robit so sebou kvoli tomu hyperstimulaku, tak som sa na to ani nepytala, len Drabek povedal, ze automaticky idu vsetky do mrazu... no nic, uz do pondelka vydrzim nejako, potom nam povedia, aka je situacia...

gregy, neboj, to prve si mala len taky rozbeh, teraz uz telo zareaguje 😉 drzim palce na piatok

sivusa, aspon si mozes dat trosku oddych a normalny "veget" rezim do konca roka, aj to je niekedy velmi potrebne ...

stascha
20. aug 2008

kacarina 🙂 myslim to vazne, este som jej povedala ze po tyom vsetko cim sme si presli..samozrejme ze si chcem nechat a este k tomu ked je to prirodzene.

janula13
20. aug 2008

ahojte babulky, tak tu to teda zije, ja ani nestiham co, kto, kedy a ako 😀 😀 😀
Gregy, ty si teda zena, ja prave zvazujem IVF a teda neviem si nijako predstavit, ze si budem sama pichat a to mam uz vselico za sebou.Tak drzim palceky na piatok, neboj, budes nastartovana, tentokrat ano! 😀
Stascha, tebe blahozelam, ale teda dorazil ma ten tvoj prispevok, ja som dnes bola v GF na krv a potesilo ma, ze je tam ta mila sestricka, lebo ta blond byva taka neprijemna, na kazdeho sa tvari, ze ju strasne otravujeme.Ale povedala som si, zato ze oni nemaju maniere, ja ich mam 😀 Som slusne vychovane dievca 😀 😀 😀
Bianca, klidek, ale to rosambo by som chcela pocut 😀 😀 😀 Ja sa aj zastrajam, ze im to raz vysvetlim, ale skutek utek, poviem si ze naco sa rozculovat, ja chcem babo a kaslat na nich, len nech ma k nemu dovedu 😎

stascha
20. aug 2008

ahojte snazilky, nedalo mi to bola som za segrou v nemocnic nech mi zoberu krv tam a sup s nou do labaku predsa znamosti a testy vysli pozitivne vyska hCG je 728 takze ten maly cervik je asi 3 tazdne stary 🙂
ani neviete aka som stastnaaa
som tehuuu a uplne bez hormovo

janula13
20. aug 2008

Staschi, huraaaaaa, tak to je super spravicka, tak tomu sa hovori vykon, tak blahozelaaaam 😀 😀 😀

janula13
20. aug 2008

tak babule tu nikoho, tak idem zurivym upratovanim vybit smutok z neuspesnej IUI ☹ Tak pekny den.

larita112
20. aug 2008

Staschi, moc moc gratulujem, to je úplne skvelá správička... teším saaaaaa 🙂

A ešte ma napadlo, že niektoré poznáte aj pipku - v inej téme som zachytila (neviem, či už viete)- dnes o 14,30 porodila dcérku Hanku (3.6 kg, 51 cm)... to je ďalšia skvelá správička... takže nech je pre nás inšpiráciou...

janulka, je mi to ľúto, ale nebuď smutná... vyjde to, určite už nabudúce 😉

a čo je so sylvykou? neviete ako dopadla...?

janula13
20. aug 2008

ahoj Larita, tak mrzi ma, ze statistiky neposuniem hore, uz sa zmierujem s neuspechom, co uz, ale aspon mame upratane a navarene a poprane...uz len pozehlit 😀 😀 😀 Lari ty co mas nove, úpoviem na rovinu, neviem v akom stadiu si, citam a zabudam, co uz, mam uz svoje roky 😀 😀 😀

ni.kolet
20. aug 2008

Ahojte.
Vie mi niektorá povedať, aký je postup, keď sa mi minie utrogestan? Kde si ho mám pýtať a od koho.

janula13
20. aug 2008

Ahoj Nikolet, ak chodis do GF, tak skus skocit tam a spytaj sa v kancliku vrchnej sestry, je strasne ochotna, myslim, ze ti ho bez problemov da...mne tak chybal clostil na stimulku a lekarku som mala na dovolenke a sestra mi ho v pohode dala...tak skus...

larita112
20. aug 2008

ahojte babulky 😀
nikolet - buď u tej hl.sestry, alebo normálne ti sestričky vypíšu predpis a potom v lekárni

janulka, ja momentálne nemám nič nové - chcela som začať prípravu na KET už tento mesiac, ale ešte som si to posunula. Takže o mesiac začínam brať prednison a potom estrofem a idem na to, takže vychádza mi termín niekedy v prostriedku októbra. Medzitým ešte nejaké doplnkové vyšetrenia na hematológii (nejaké hodnoty som mala mimo). A hlavne sa aj ja musím pozitívne naladiť, aby som mrňúskom pripravila ideálne prostredie 😀 ty kedy pokračuješ ďalej?

janula13
20. aug 2008

Lari, ja idem zajtra na konzultaciu, tak uvidim,ale vidim to na IVF...spg sa nam namiesto zlepsovania zhorsuje, bola som na 2 IUI a nejak sa mi nechce stracat zase cas, aj ked si hovorim ze co ak...do tretice...neviem co robit, uvidim co doki povie, ale aj tak to bude na nas, aj ked viem, ze IVF mi nic nezaruci, je to narocnejsie ako IUI, ale aj uspesnost je vysssia,a ja dufam, ze nam to tak vyjde 😅 Tak dam vediet, ako som zajyra dopadla, ale bojim sa toho IVF...tak tebe drzim palculiky, len sa tes, aj ked to ti hovori ta prava, ale ty predsa nie si ja 😀 😀 😀 tak mysli pozitivne, nech sa maju mrnusci coho chytit 😀

larita112
20. aug 2008

Tak zajtra budem čakať, čo ti dr. povedal... a teraz sa idem venovať môjmu manželíkovi, prípadne popracujeme na mrňúsovi, veď čo ak... možno motyka vystrelí aj v našom prípade 😀 😀 😀 dobrú nocku a pekné sníčky 😉

janula13
20. aug 2008

tak pekne praci cest...venovat sa idem aj ja, aj ked viem, ze nic z toho nebude, ale ved nerobime to len preto, nas to este bavi aj tak 😀 😀 😀 dobru...

cicuska
21. aug 2008

larita tak vidim ze uspesne presuvas termin zaciatku 😉 nasli ti teda nieco v krvi? Da sa s tym nieco spravit?

gregy
21. aug 2008

Ahojte kočky, vitajte cicuška laritka 😀 , ste sa tu dlho neukázali, teda hlavne cicuška!
Larit a prečo berieš prednison ty vytváraš protilátky? ty si bola na tom vyšetrení????

Tak ja mám už fostimon v zadku na 10 idem ešte na tie preoperačné tak dúfajme že ich opäť nerobím zbytočne 😠

bianka30
21. aug 2008

gregy urcite nie...

a mimochodom dobre ranko, som uz v praci, ked mam toho teraz mrte (nemola som tu tyzden) takze budem pisat len zriedkavo... cmuuk

ozaj uz vieme nieco o sylvinke?

labutienka
21. aug 2008

dobré ránko babuľky, už len zajtra a zase máme víííííííkend 🙂 😀
ako sa mi máte?

cicuška ahoooooj, si tu dlho nebola, ako sa máš a dvojičky ako? dúfam, že je všetko o.k. 😉 🙂

no sylvynka sa nám veru neozvala, a to neveští nič dobré 😒

bianka30
21. aug 2008

sak to .... dufam ze to aspon zvlada hrdinsky... no neviem,, mozno nam napise ze nemohla prist ale vsetko je ok... tak uvidime....

gregy
21. aug 2008

labu, bianka čaute 🙂
obávam sa že labu má pravdu to neveští nič dobré že sa sylvynka neozvala ...

labutienka
21. aug 2008

gregy - držím palce, aby ti to tentokrát vyšlo 🙂 a nemysli na nič zlé 😉

gregy
21. aug 2008

dík kočky no dúfajme zajtra o takomto čase už aspoň budem vedeiť či reagujem ...

larita112
21. aug 2008

ahojte babulky 😀
cicuska 😉 ale neboj ja začnem v pravý čas... našli mi nejakú drobnosť, tak to chcú ešte rozpytvať - pre istotu idem ešte raz na krv a uvidím... 😉
gregy - prednison mi nasadil harbulák po prvom potrate preventívne (na imuno vyšetreniach som nebola, ale ak tam zistia nejaké protilátky, aj tak predpisujú len prednison)... a kázal mi ho brať aj teraz pri KET
a držím ti palčeky 😉

gregy
21. aug 2008

jáj no tak to je super ... a ďakujem za palčeky akurát som sa vrátila z interného tak internista sa rozhodol urobiť nakomplet predoperačné, EKG už mám, na krv a moč zajtra a výsledky v pondelok, takže fit. Ale ostala som z toho trochu zaskočená, Drábek sa vyjadril že to asi nebude treba, ale internista mi povedal že on si to nelajsne a radšej to urobí. Mimochodom znížil sa mi cholesterol z 6,3 na 4,9 a som teda v norme 😀 Mekáč som drúzgala aj nadelej len som k tomu pridala musli a ovocie a čo z toho vyplýva že ak chcete mať dobrú krv jedzte mekáč a ovocie 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Mohli by mi v mekáči aj zľavu za takýto marketing dať no nie?

bianka30
21. aug 2008

no to neviem ale zas mam chut na mekac... gregy uz sa musime stretnut... 😎 😎 😎

petronela7
21. aug 2008

ahoj grepy a babenky ;)
no vidim ze sme priblizne rovnako na tom casovo... Ja idem v pondelok na predoperacne... a cholesterol pol 6 malo kedy klesne 😀 a to Mekac nieje moj kamos ;) ani tuky... skor ta genetika dedicna 😠
Kedy ides na to? uz vies priblizne?

gregy
21. aug 2008

oki tak povedzme začiatkom budúceho týždňa, lebo koncom ani vtáky netušia či už nepôjdem na OPU 😉
tak stanovme utorok o 17,15 v mekáči pri hyperke. Kto sa pridá ku mne a Bianke? 😀 😀 😀

petronela7
21. aug 2008

aj ja by som sa uz s vami rada stretla, lebo sa tu citim ako 5 kolo u voza, kedze Vas nepoznam osobne 😝 😀

petronela7
21. aug 2008

JA JA JA 😀 😀

bianka30
21. aug 2008

no utorok. ... zatial beriem, musim sa este dohodnut s mangelom... ale ideeeem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre