Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

laskonka
4. júl 2008

ahojte dovolila som si zalozit novu temu 😵

gregy
21. aug 2008

janula super tešíme sa, môj chlap zase hodil prípomienku ked ma šiel Drábek pozrieť že on sa radšej taktne vzdiali lebo ma kamarátov ktorý to pri pohľade na vyšetrovanie ich priateľky nezvládli, tak 😀 😀 😀 ja som si len v duchu hovorila či zrovna túto poznámku si nemohol muž odpustiť 😀 😀 😀 ale nakoniec sme sa na tom všetci pobavili ...

janula13
21. aug 2008

vidis Gregy, to by mojho vykotilo 😀 😀 😀 ved aj ten moj sa spytal, ze to to IVF bude obnasat pre neho a doki ho odpinkala, ze to co doteraz, ze vsetko bude na mne....hehehe, esteze tak, ved ti chlapi by to nevydrzali, ludstvo by vymrelo...ale to len medzi nami 😀

pahu
21. aug 2008

Januli, tak sa teším na novú tvár, aj keď by som bola radšej, keby sme sa zoznámili ako tehuľky 😀

janula13
21. aug 2008

pahu, tak to ti nesplnim, ani len teoreticky, kedze tento mesiac uz mam po ovu 😀 Aj ja sa tesim na vas, dufam ze budem moct prist, prve stretko som premeskala na dovolenke 😝

gregy
21. aug 2008

Ja už idem paaaaaa

janula13
21. aug 2008

pa gregy, uzi si vecera 😀 a nech ti to dobre dopadne 😀

sivusa
21. aug 2008

Gregy držím palce zajtra 🙂

zuzanka2
21. aug 2008

Ahojte 🙂 🙂 !
Tak som sa prišla na vás pozrieť, že ako sa mi tu máte🙂).

Sivuška aj ja štrajkujem, mrcha mala prísť v sobotu a stále nič..., kiež by zostala tam kde je, ale to bude z tých liekov 🙄 .

Sylvyka sa niekomu neozvala?

sivusa
21. aug 2008

Ahoj Zuzi 🙂
Ty sa ako maš?
Nechceš prísť na stretko?

zuzanka2
21. aug 2008

Sivuška, ja sa mám, noo..., radšej sem chodím menej, aby som na to všetko menej myslela,aj keď sa to moc nedá...

A kedy, kde o koľkej bude stretko?

petronela7
21. aug 2008

Zuzi stretko je:

utorok 26.08
cas: 17.15
v Mc Donald pri Avion 😀

labutienka
22. aug 2008

dobré ránko,
ako sa máte?

petronela - ja ti musím niečo napísať. keď oslovuješ gregy, tak jej píšeš grepy 😀 nemaj mi to za zlé ale spomeniem si na grapefruity 😀 neviem, či si to niekto všimol, ale ja okamžite vidím preklepy, akurát moje niekedy prehliadnem 😕 😀 takže je to greGy nie grePy 😉 ale všetko v dobrom 😉

petronela7
22. aug 2008

ahoj labutienka.. nie nemam ti to za zle 😀 mylit sa je ludske... a greg(p)y sa urcite za to nenahnevala... 😅 😀

labutienka
22. aug 2008

určite sa nehnevá, možno si to ani nevšimla 😉 😀
a ako sa máš? ty teraz stimuluješ, ak sa nemýlim, že? a hej, práve som kukla tvoj pas, je to tam napísané. a ako to znášaš? už si dostala mrchu?

zuzali
22. aug 2008

ahojte
tiež chodím do GF, od 5.12.2007 a v októbri ma čaká prvá IVF, po dvoch neúspešných IUI.
Chcela som vás len pozdraviť a aj sa k vám pridať, tak hádam sa tu ešte zmestím 😉 Chodievam do témy PCO, lebo sa ma týka, ale rad si prečítam aj vás 😉

labutienka
22. aug 2008

ahoj zuzali, vitaj u nás a jasné, že sa môžeš k nám pridať 🙂 dúfam, že bude tvoje 1.ivf úspešné 😉

ozaj niekto tu spomínal pipku, že už má svoju Haničku 🙂 , tak ja som čítala tému GF od začiatku 1.časti a viem, čo má za sebou a strašne som jej držala palce, aby to dotiahla do úspešného konca a aj sa to podarilo 🙂 a preto verím, že sa to podarí aj nám všetkým 😉

gregy
22. aug 2008

Ahojte zdraví vás gergy, resp. grepy 😀 😀 😀 labu všimla som si to ale ja robím tiež toľko preklepov, že som radšej bola ticho 😅 😀 😅
No a ku mojej kontrole pravý vaječník - jedno veľké vajo, ľavý vaječník - 3 menšie, suma sumárum vyprodukovala som 4 vajíčka, nie je to veľa ale aspoň niečo tak sa tešíme 😉 vravím si že aj jedno bude stačiť ... a manžel skákal od radosti 😀 No ešte si počkám na výsledky krvi ...

zuzali
22. aug 2008

labutienka, ďakujem za privítanie 🙂 ja tiež dúfam, že vyjde už 1.IVF, a určite to časom vyjde nám všetkým snažilkám 😉 a myslím, že veľkou podporou, aspoň pre mňa sú aj tieto fóra, viem, že v tom nie som sama 😉

petronela7
22. aug 2008

ano uz 9.den si picham... stale cakam na menzes a nikde 🙄 ... prsia mam plne a velmi citlive... denne sa prebudzam, ze uz uz to pride a stale nic 😔 ... no ale neva.. trpezlivost ruze prinasa - v nasom pripade babatka 😀 😀 😀
Inak sa mam ok... prides na to stretko v utorok?> ja by som chcela, i ked drahy s tym nebol 2x nadseny - ze naco tam pojdes??? hmmm no chlapi - vieme o nich svoje, nie?

ahoj zuzali.... vitaj 😀 😨

zuzali
22. aug 2008

ahoj, petronela 😉
Tak ti poviem, že presne tieto stavy som zažívala pred týždňom, tiež som denne čakala na mrchu a už som nevydržala a urobila som si aj test, jasné, že / a na ďalší deň dorazila.Neznášam to, ale čo už, teraz ju potrebujem aby som v septembri mohla začať s HAK a potom injekcie, injekce, injekcie....na konci ktorých ma čaká bábo ak nie dve 😀

zuzali
22. aug 2008

bambuľky, zatiaľ prajem pekný deň, mám nejaké povinnosti, nakukne neskôr 😉 🙂 😀

labutienka
22. aug 2008

gregy - tak ja neviem, asi je to osud 😀 ja som mala tiež 1 veľké vajco a 3 malé 😕 😀 😀 😀 ale stále verím, že ma NEbudeš nasledovať 😉

labutienka
22. aug 2008

petronela a neskúsiš ten majoránkový čaj? vraj pomáha a spustí mrchu. ja s tým skúsenosť nemám, ale tuto baby písali, že im pomohol.

gregy
22. aug 2008

labu a koľko sa ich oplodnilo?
no uvidíme čo nás čaká, či rovnaký osud alebo nie ...

labutienka
22. aug 2008

no vylovili mi dokonca 2 zrelé vajíčka a aj sa obe oplodnili aj mi obe vložili a zvyšok už poznáš... ktorý DC si?

gregy
22. aug 2008

dnes som 8 DC, na koľký DC si mala OPU?

pahu
22. aug 2008

ČAuko 😀

labutienka
22. aug 2008

myslím 15DC

gregy
22. aug 2008

aj ja dúfam že pôjdem najneskôr 15 DC ... a dávala si si predĺženú kultiváciu? asi nie však?

pahu
22. aug 2008

Gregy, 4 stačia 😀 Ja som mala 5 😉 Vyhrávam 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre