Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

laskonka
4. júl 2008

ahojte dovolila som si zalozit novu temu 😵

aanetta
29. júl 2008

takze som volala na vajka a z 39 vajok sa oplodnilo len 9.je to dost malo z takeho poctu ale vdaka bohu aj za to.
takze na transfer pojdem v piatok alebo v sobotu.

bianka30
29. júl 2008

ja hlasim ze mozno pride aj snazivec... ale nezarucujem...

lusilia
29. júl 2008

anetka fuuuha, tak to ti pekne skresali, ale aj tych 9. je uzasny pocet, tak ti drzim palceky na transfer nech ti to vyjde 😉

pahu
29. júl 2008

Aj ja som motorizovaná 😀 Vyrážam rovno z roboty zo Záhorskej Bystrice, beriem niekoho po ceste? Keďže je to presne na druhom konci mesta, zastavím kdekoľvek 😀

Aanett, všetko zlé je na niečo dobré 😵 A 9 je super číslo, nebojkaj sa... A ak ti ostanú, už aj idem písť objednávku 😀 Tak to nepokašli, nech aj nám nejaké ostanú, cmuk a držím palčeky 😵

cicuska
29. júl 2008

ahojte vy mate nejake stretko v stredu? a kde a o kolkej a kolko vas sa chysta prist? 😀 kopec otazok co?

pahu
29. júl 2008

Cicuška, aj ty máš stretko... Všetky sme sa snáď poobjednávali na imuno, tak budeme mať kopec otázok 😉 V Avione po 17,00 😀 Budeš mobilná? Ja idem cez celú BA, tak ťa povozím ak chceš 😉

mandy55
29. júl 2008

pahulienka ja este neviem kde sa budem nachadzat o kolkej vyrazas z prace?

bianka30
29. júl 2008

cicuska ty ani neskusaj neprist... fakt mame vela otazok ohladne imuna... cmuuk

mandy55
29. júl 2008

anetka gratulujem, aj to je uspesne cisielko, nech sa teraz len pekne delia a potom sup k maminke 🙂

pahu
29. júl 2008

Mandy, ja pôjdem zo Záhorskej, ešte síce neviem kedy sa mi podarí vyraziť, ale dúfam že medzi 16,30-17,00 😀 Kde ťa mám, pardón Vás naložiť? 😀

emily82
29. júl 2008

ahojte, dlho som sa neozvala, na zaciatku jula som musela pisat bakalarku a minuly tyzden sme boli na dovolenke v Skotsku. Par info o mne: z dvoch embrijok zostalo jedno a verim ze aj zostane. V nedelu som prvykrat rano vracala, inak zle mi byva viackrat cez den. Dlho som zvazovala ci ist na tu dovolenku, konzultovala som to aj v GF, bol tam vtedy drabek a povedal ze on mi to zakazat nemoze, ze ta dovolenka a cestovanie lietadlom potrat nezapricinia, ze ide len o to, keby som zacala krvacat, ci mi tam bude mat kto zabezpecit zdravotnu starostlivost, tak som sa informovala u viacerych zdrojov a kazdy ma ubezpecil ze Velka Britania je civilizovana krajina a ze sa nemam coho obavat, Nakoniec vsetko dobre dopadlo.

Teraz mam dalsiu dilemu. Lebo ma cakaju statnice v auguste. A rozmyslam ci neprerusim studium, ak by sa dalo, a statnicovala by som az v maji. Ked som totiz po ET cakala na vysledok, okrem toho mi horel termin a musela som urobit dve posledne skusky, mala som stresy a hned na druhy den po skuskach som zacala krvacat a vtedy asi odislo to jedno male. A bojim sa toho aby sa to nezopakovalo cez statnice. Lebo ozaj mi to zato nestoji. Samozrejme su prazdniny a v skole nie je nikto kto by mi povedal, ci je to mozne. V studijnom poriadku je sice napisane ze na rok moze student prerusit studium bez udania dôvodu, ale co sa tyka odlozenia statnic, tak o tom tam nic nie je. A ked bude uz male na svete, budem kludnejsia a osob na varovanie mam tiez dost🙂

Mrzi ma, ze nepribudli takmer ziadne tt k menam, dufala som ze po tych viacerych nezdaroch som rozputala tu tehu vlnu, ale verim ze na jesen a zimu uz tt pribudnu.

lusilia
29. júl 2008

Babulky nezabudnite na foto 😀 ja vas chcem aspon tak vidiet, ked uz nie v skutocnosti 😀

bianka30
29. júl 2008

no ja beriem fotakk

bianka30
29. júl 2008

ahojky emily, dnes som akurat rozmyslala nad tym ze som dost dlho nevidela teba, luly, zuzanku atd.

som rada ze aspon jedno babulko ostalo a tesim sa s tebou a co sa tyka tych statnic, no tak ti poviem , videla som teraz 2 kamosky v akom boli stave pred statnicami a to ani jedna nieje tehotna a jedna co mam malu (3 rocnu dcerenku) tak ju dala na 2 tyzdne mame... a poviem ti ziadna sranda ... strhane, poriadne nejedli, nestihali, je to dost zahul na psychiku - teraz ta nechcem strasit, mam kamosku co behom jedneho tyzdna rodila, statnicovala a stahovala sa a zvladla to ... ale napriek tomu , kazdy pozna svoje telo asi najlepsie ( a tym nemyslim nic zvrhle hehehehe) a vie ako reaguje... ak by som si ja mohla vybrat a skola by ti vysla v ustrety, asi by som to odlozila...

aj ked je pravda ze ani pri malinkou babatku clovek nestiha... ale .... to uz sa da riesit.. horsie bude ak by sa nebodaj nieco stalo... potom by si uz nemala co riesit....

emily82
29. júl 2008

tiez som skôr naklonena k verzii nechat statnice tak a relaxovat.

pupo
29. júl 2008

Ahojte baby,
nezostal vám niektorej Gonal. Rada odkúpim. Na budúci týždeň začínam so stimuláciou, som samoplatca. Prosím pomôžte. Ďakujem

bianka30
29. júl 2008

pupo v teme SLNP kosice teraz pisala kukulik ze jej ostali nejake gonaly... skus jej napisat

pahu
29. júl 2008

Emily, ja som štátnice neurobila v termíne, až o 3 mesiace neskôr 😉 Kľudne ich odlož... Jediný problém čo bude, ak to oznámiš na poslednú chvíľu, môže ti prepadnúť 1.termín a budeš mať len opravný a dekanský... Ale to zvládneš 😀

Bianka, ako si s tým Gonalom? 😨 😕 Chcela by som pomôcť Pupo, jej poisťovňa nič neprepláca... 😠

kacarina
29. júl 2008

Mozno nejaky aj mne zostane, uvidim po tomto vikende 🙂

bianka30
29. júl 2008

pahu bohuzial ja ho budem este potrebovat, drabek mi ho nechal...

bianka30
29. júl 2008

pupo odkial si ?

pupo
29. júl 2008

Som z Bratislavy. Už som si jednu 900 UI. bola cez víkend zobrať až v Terchovej od jednej baby, ktorej zostal, ale budem ho potrebovať veľa, lebo doktorka mi chce dať 225 UI až 300 UI. a to netuším koľko dní tá stimulka bude trvať.
V príbalovom letáku som ale čítala, že otvorené balenie, teda keď bolo z pera už odpichnuté sa má spotrebovať do 28 dní...

jvo
29. júl 2008

ahojte kocky neviete mi poradit kde v BA by mi urobili interne predoperacne vysetrenia na jednom mieste proste pridem vysetria a odidem (je mi jasne ze to bude za poplatok) lebo ked si predstavim ze budem behat od dveri k dveram u nas na poliklinike pripadne ma urcite este poslu do nemocnice na EKG a interne....no hroza, dakujem za vsetky napady 😀

aanetta
29. júl 2008

Jvo robia to v SNOPE je to v gyn five len o poschodie vyssie a myslim ze sa za to plati 500 alebo 600 Sk

gregy
29. júl 2008

ahoj JVO urobia ti to v budoce ŠNOP na druhom poschodí ... nájdeš ich na nete stojí to celá okolo 700 ,- Sk

gregy
29. júl 2008

aneta 😀

aanetta
29. júl 2008

gregy ☹

gregy
29. júl 2008

a prečo ten smutný ksichtík?

bianka30
29. júl 2008

pupo napis talee, jej svagor ide z KE do BA a mohol by ti zobrat... aspon take nieco pisala...

aanetta
29. júl 2008

prepac o jeden som sa sekla.malo to byt 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre