Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

laskonka
4. júl 2008

ahojte dovolila som si zalozit novu temu 😵

gregy
22. júl 2008

Avion je super nápad!
Ja od utorka dávam auto do servisu mne by skôr vyhovoval pondelok ale ak sa nedá ja sa prispôsobím ...

Tak kočky hádžem anketu:
1/ kde: Avion
2/ kedy: 28.7. alebo 30.7.

Prosím odpisujte na anketu ...

bianka30
22. júl 2008

linav, este uvidim.. ale dakujem velmi za nazor.. skusim este tych dvoch kamaratov gyndosov co povedia a mozno budem mudrejsia , uvidim..

darla27
22. júl 2008

Linav, presne toto som chcela Bianke napísať. Tá tekutina sa volá salpinx a nedovolí uchytiť sa embrijku do maternice, takže ja by som na laparku išla, brala som to ako štandartný postup na ceste za bábenkom.
A samozrejme som sa dozvedela, aký je stav v celej brušnej dutine. 😉
Samozrejme jej tiež nemusia nájsť nič, ale bežne sa stáva, že baby po laparke v pohode otehotnia do šupy, hoci im nič závažné nenašli - predsa len to tam "prefúknu"

Gregy, ja som sa pýtala na tie folikuli. Takže prirodzene si ovulovala a po hormónoch
telo takto zareagovalo? 😲 😒

janula13
22. júl 2008

Ahoj Bianca, ja cheeem na stretko, aj ked nie som nejak zbehla, len amater IUI 😀 Ale 30.7 som fuc, az do 1.8, ale zabavte sa ak to vyjde,rad by som sa s vami stretla, nemam si poriadne s kym o tom pokecat a myslim, ze nikto ma lepsie nepochopi ako vy 😀 Tak dufam, ze druhe stretko stihnem 😀

darla27
22. júl 2008

Priebežne sa môžeme stretávať v gynfive - len si musíme povedať, kedy sa tam kto chystá. 🙂
Ahoj Anet. 😨

gregy
22. júl 2008

darla áno po stimulke som v podstate vôbec nereagovala, práve preto sa ma každý pýtal kto mi to pichá! manžel bol nakoniec rád že som chodila do centra lebo by sa obviňoval ☹ a po laparke sa môže ísť na IVF hneď na ďalší cyklus alebo sa musí čakať?

janula pevne veríme, že to nebude posledné stretko 😉

darla27
22. júl 2008

Gregy, ja myslím, že po laparke sa môže ísť normálne na to. Ja som snažilkovala už týždeň po nej. 😀

aanetta
22. júl 2008

Ahoj darla.pridame sa aj my na stretko? 😀

darla27
22. júl 2008

😀 😀 😀 Sme sa už dlho nestretli, čo? Ja ti ohľadne tých folikúl neporadím, musia sa ozvať tie čo už stimulovali... 😕

bianka30
22. júl 2008

v gf nieeeeeeee

gregy
22. júl 2008

veru v GF nieeeeeeeeeeeeee a prosím tie čo chcete ísť reagujte na anketu nech vieme kto chce a komu čo kedy vyhovuje, dík.

aanetta
22. júl 2008

Baby dajte vediet prosim kolko folikov ste mali na 9DC.a ci vam aj zvysovali davky fostimonu ☹
Darla takze nejdeme ci co? 😕

bianka30
22. júl 2008

poprosim piste IP to bude fajn... napiste kedy a komu to vyhovuje a vyberieme nejaky datum spolocny...

zatial je navrh bud. streda 30/07 - AVION

bianka30
22. júl 2008

darla ja si uz nepamatam , ale viem ze pri IUI som bola na 9DC uz na zakroku..

aanetta
22. júl 2008

Bianka asi to patrilo mne ale ja niesom IUI,som IVF

janula13
22. júl 2008

Tak teda, darli, nacapala som ta tu 😀 Nekryje sa nam termin aspon v GF?Kedze stretko nestiham?

bianka30
22. júl 2008

anetka prepac... neviem s tym ti neporadim...

mimochodom lusil mas krasne brusko ...

gregy
22. júl 2008

bianka to je telepatia ja som si tiež akurát prezerala jej amlbum, lusil no krása 😵 ... ja sa lúčim kočky idem dom. PA

bianka30
22. júl 2008

aj ja idem akurat volal snazivec ze uz ide pre mna.. jupiiiii

loginka
22. júl 2008

babule, stretko je super napad, a ja robim pri avione, takze ked ma zoberiete, no problemo, budem sa tesit
lusil, vsetko najanajajajj, tesim sa s tvojho rastuceho bruska, nech Vam to vyjde vsetko ok
bianka aj tebe vsetko naj k dalsim meninkam 🙂

zuzanka2
22. júl 2008

Ahoj Sylvyka!
Ahoj Bianka !
Prepáčte , že som nepísala, ale po piatku mi bolo veľmi zle, dosť zle som ten výsledok zniesla, ešte teraz mi hučí v ušiach, že to mám NEGATÍVNE, akoby nestačilo, už ani Utroš mi neudržal to čo skrýval a v nedeľu sa v plnej kráse s peknými kŕčami ukázala mrcha...

Sylvyka, zajtra sa vidíme, idem ráno na druhý test s mrchou, takže poobede si vypočujem úplný rozsudok ☹ .
Dúfam, že u teba je všetko v poriadku 😉 a neskutočne sa s tebou teším 🙂 .

zuzanka2
22. júl 2008

Pahulienka, je mi to veľmi ľúto ☹ , viem čo prežívaš, ja cítim to isté, ale ešte stále je nádej, budem na teba vo štvrtok myslieť....
A neboj, všetky k nášmu cieľu PRÍDEME !!!

sivusa
22. júl 2008

Ahojte.
Super nápad s tým stretkom 🙂
Ja by som sa rada pridala,len neviem,či to stihnem.
O kolkej by bolo to stretko?

sivusa
22. júl 2008

mne by asi viacej vyhovoval ten termín 28.7.

janula13
22. júl 2008

babule a co tak august? 😎 Mam najmenej co kecat, ale nechcem to zmeskat, aj ked mam pocit, ze sa tu uz vsetky poznate a stretavate 😝

darla27
22. júl 2008

Janula, čo by sme sa poznali, ja sa osobne poznám len s Anetkou. 🙂
Inak, práve som sa rozhodla, že na kontrolu pôjdem už 9 DC - t.j. vo štvrtok.
Chystá sa ešte niekto?
Už sa niekomu stalo, že musel prísť 2 dni po sebe na kontrolu?
Cez víkend asi folikulometriu + krv na LH nerobia, že? 😕

gregy
23. júl 2008

Dobré ránko, dnes som prvá 😀

janula niektoré sem píšeme už viac ako pol roka takže sa kvázi poznáme ale osobne sme sa stretli len niektoré ... a niektoré si aj voláme, ale to predsa nie je dôvod, aby si nešla na stretko a neboj ak nestihneš toto tak spravíme iné ... 😉

labutienka
23. júl 2008

dobré ránko a ja som druhááááááá 😀 😀 😀
aj ja by som sa s vami rada stretla ale neviem, ako na tom budem budúci týždeň 😅 možno budem zrovna po odbere, čo ja viem 😕
ale na nejaké augustové stretko by som prišla, len keby to bolo bližšie k opačnému koncu BA, napr. centrum 🙂

a na kontrolu idem aj ja vo štvrtok, teda veď to už je zajtra...

ahoj gregy 🙂

gregy
23. júl 2008

ahoj labutienka 😉 ty ideš zajtra na kontrolu ako rastú folíky však? ozaj ako migréna pri tejto zmene počasia si ok?

labutienka
23. júl 2008

no normálne sa čudujem, ale som v pohode, migréna bola posledná minulý štvrtok a odvtedy nič 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre