Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

laskonka
4. júl 2008

ahojte dovolila som si zalozit novu temu 😵

sylvyka
18. aug 2008

brise hu ha tak to neviem asi hej myslim ja som mala ine lieky tak neviem mas to ale napisane v protokole nie ? no ja tam budem asi tak o pol osmej mozno sa stretneme asi budem mat na sebe cierne satocky na ramienka a manzela ma dlhsie vlasky teda o dost dlhsie ako ja chichi no ale mozno budem dovtedy vybavena ale asi budem musiet cakat aj doktora tak mozno tam budem sediet a budem strasne nervozna 😅

pahu
18. aug 2008

Jeeej, zase ste toľko toho popísali 😀
Dovolenka bola super, v sobotu prišla mrcha, ale len špinením, včera silnejšie a dnes aj s bolesťami bruška... No, nič moc, ale zatiaľ je to relatívne v pohode 😀 A tento týždeň sa sťahujeme do nového, tak sa teším a potom to stretko urobíme u nás doma na teraske 😵

brise
18. aug 2008

laskonka a kedy ideš???

laskonka
autor
18. aug 2008

pahu tak vela stastia v novom

laskonka
autor
18. aug 2008

brise ja by som mala este len zajtra pozajtra dostat MS tak dufam, ze dostanem, lebo od noveho roku po nevydarenom IVF/ICSI mi to strajkuje az to boli. No brala som minuly mesiac HAK Femoden vraj aby som nemusela dlho pichat diphereline a dostala MS normalne tak som zvedava.
Ale si par dni predo mnou. Dokonca naposledy som ta nasledovala s majorankovym cajikom aby som dostala a asi zabral lebo po tom co som 2 dni pila caj tak som dostala.

brise
18. aug 2008

právne že ja v protokole mám napísané že sa hláslim na recepcii, potom na amb. č2 a následne sa vykoná ult. kontrola o krvi tam nič nepíšu.
Pahuuuuuuuuu poraď ako si to mala ty??? Pri kontrole na 4 DC si bola aj na krvi?

sylvyka
18. aug 2008

brise ano ides len na utz som si to vyhrabala v diariku hihi neboj 😀

brise
18. aug 2008

laskonka aj ja som brala femoden a na 21 den som s ním končila a začínala s diphereline a na 25 DC sa madam prihlásila.

brise
18. aug 2008

Ďakujem sylvy píšem IP.

laskonka
autor
18. aug 2008

tak to je zajtra dufam, ze pride aj ku mne vyzera to, ze ta nasledujem 🙂 keby som vedela o tom majorankovom caji skor, mozno by sme na tom boli rovnako lebo ja som dostala MS az na 45 den

stascha
18. aug 2008

Ahojte snazilky, velmi dlho som tu nebola, ale urcite si poniektore na mna spominate. Dnes som 32DC mrcha nikde, 29 a 30DC som si robila testya vysieli pozitivne, testnem este zajtra rano a ak bude tiez pozitivny v com pevne diuam idem sa objednat do GF k lekarke a pevne verim, ze po tych dlhych mesiacoch a neuspesnych IUI to vyslo vsetko samo a prirodzene. Viem ze tu su same spriazneme duse tak som vam musela napisat, ale priznam sa vobec sa mi tomu nechce verit, ved to poznate co ak bude sklamanie, a este ma k tomu tak divne pobolieva podbrusko.
Inac vsetkym vam drzim place a myslim na vas.

labutienka
18. aug 2008

ahoj stascha, niečo sa mi marí, že si sem chodievala, tak gratulujem potichúčky k pozitívnemu testu 😉 a ako ťa napadlo testnúť? či si to vydržať nemohla? 😉 🙂

brise
18. aug 2008

laskonka kľudne ma nasleduj, aspoň nebudem v tom sama.

labutienka
18. aug 2008

pahu - niekde som vyčítala, že sa máš stahovať do dúbravky? 😕

sivusa
18. aug 2008

Pahu my sme sa tiež teraz sťahovali a už teda nikdy viac 😝
To bolo strašné, toľko vecí,neviem,kde sme to mali a to teraz sme vo väčšom byte a už to nemám kam dávať

sylvyka
18. aug 2008

sivuska ako sa mas ? 😉 no ani nam nestaci ten nas byt chichi ja tiez netusim odkial mame tie veci 😅

stascha
18. aug 2008

labutienka, bolo to tym, ze cyklus mam 25-26 dňový, a odkedy som mrchu dostala ako pubertacka nad 28 dni som ani nesla teda som ako svajciarske hodinky. Tak uvidime, sned to vyslo urcite dam vediet, ved vy to vsetko chapete najlepsie.

labutienka
18. aug 2008

no ja to chápem 🙂 a hneď by som aj ja také niečo brala 😉 😀 ale mne akosi neni osud naklonený a musím si najskôr všetko pretrpieť, aby som sa mohla radovať 😕 ja neviem, čo som komu urobila 😕 😅 😀 😖

ni.kolet
18. aug 2008

Baby, stal sa zázrak, som tehotná. 2 IUI vyšlo a hodnota je 98. Som hrozne šťastná. 😅 😅 😅 🙂

sylvyka
18. aug 2008

nikolet gratulujem davaj si pozor 😉

gregy
18. aug 2008

ni.kolet gratulujem 😀

ni.kolet
18. aug 2008

Ďakujem

labutienka
18. aug 2008

nikolet - gratulujeeeem 🙂 a opatruj seba a bubuľku 😉 koľko si mala vajíčok? jedno? no možno sa ešte rozdelí 😉

ni.kolet
18. aug 2008

Labutienka
No mala som dva veľké folikuly a predpokladám, že keď sa pichol pregnyl, tak praskli obidva.

stascha
18. aug 2008

labutienka ja ta chápen, presla som si hadam vsetkym, ale este sa neviem tesit, az ked to vsetko bude na papiery, no snad sa vsetky co stale len pocitame a cakame raz dockame. A hlavne nemysliet ny to co sme komu urobili, ale ja som taka ista.
ni.kolet no super gratulujem, drz sa snad sa k vam coskoro pripojim.

pahu
18. aug 2008

Nikolet, Stascha, tak Vám to babulky prajem a gratulujeeeem 😀

Labutienka áno, do Dúbravky 😉 Aj ty tam bývaš? 😨 😵

brise
18. aug 2008

stascha, ni.kolet wauuuuuuuuuuuuuuu tak to je super správa, gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeem.

pahu
18. aug 2008

Brise, napísala by som ti všetko ako mi prebiehalo, ale veľa si z toho už nepamätám.. Idem mrknúť do mobilu, tam som si to značila 😀

stascha
18. aug 2008

bris, pahu este to nemam potvrdene lekarkou, ale snad to bude vsetko ok zajtra este rano urobim jeden test a ak bude opät pozitivny ides sa k dr., ale poslednu mrchu som mala 18.7.

pahu
18. aug 2008

Stascha, tak ešte budeme potichu a nevytrúbime to, držkám palčeky 😉

Kde je Bianka? 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre