Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

laskonka
4. júl 2008

ahojte dovolila som si zalozit novu temu 😵

janula13
16. júl 2008

Ahoj Janne,
aj ja chodim k Behunovej, bola som tam asi 3x, 2x objednana, bola prijemna a fajn, neviem, mala som z nej dobry pocit, ked mi robila kultivacie bola ovela jemnejsia ako moja lekarka a 3x som sa prisla bez objednania len spytat, vychadzala mi folikulometria na nedelu a pondelok, tak som nevedela kedy prist, tak bola trosku bez nalady, vsetko sa jej ocividne natiahlo, nemala dobry den, aj mi to zacerstva povedala 😉 ale odpovedala 😀 Mam pocit, ze vie co robi, posobi tak seriozne, v porovnani s mojou gynekologickou je to anjelik 😀

pahu
16. júl 2008

Janne, jedine co ta zarazi je, ze je 100% profesional, usmev u nej nenajdes 😀 A mne teraz robila IVFko a bola strasne zlata, vsetko mi vysvetlila 😉

Bianka, dakujem za bocianikov 😀

Labutienka, vela stastia, ci folikov? 😵

Gregy, supis, aspon ta netrapili celym tym procesom kvoli jednemu vajku. Ty si pockas aspon na dve, nech maju Lolek a Bolek kamosky 😀

janula13
16. júl 2008

Ahoj Pahu, citam tu o tebe a drzim palceky na pondelok?Nevies mi povedat na kolko IUI mame narok a kolko IVF, sme vo vseobecnej, ak to s tym suvisi.A prezradim ti, ze Behunovu som videla smiat sa 😀 Vzdy tam zavalim nejaku hlasku, ze ju asi pobavim 😝 Paci sa mi, presne ako hovoris, mam dojem ze je 100%profik a to aj dobry pocit 😉

linav
16. júl 2008

Babulky nechcem dajak negatívne ale ja som odporučila GF kamarátke ktorá prekonala vážnu chorobu a fakt vážnu ličba jej porušila horm.sliznici a nemá menzes.Bola u Harbuláka a on ju prenechal Behúnovej ktorá sa knej správala tak kruto že po odchode z GF plakala ešte asi hodinu.Ja som extra pozitívna a toto je prvá neg.vec ktorú tu píšem na dr.z GF ale mala som chut ist tam a povedať jej čo si myslím.Je profička ale berie ľudí ako neživé bytosti a to čo predviedla včera je na žalobu.

janula13
16. júl 2008

linav, nuz verim ti, ja len ze zatial sa da, len jeden krat bola stroha a to ma tiez dost odradilo, pre mna je velmi dolezite dockat sa babatka, ale niekedy mam pocit, ze tym lekarom je to jedno, ved oni asi deti maju 😖 Aj ked som tam volal, tak sestricka nebola 2x prijemna, aj ked som sa tam bola osobne spytat, lebo som nejak nepostrehla kolko pregnylu si mam dat pichnut, lebo som netusila, ze ked otvorim skatulku, bude tam 6 ampuliek 🙂 a krutili hlavou, ze ved mi to povedali kolko, tak ja som bola ta hlupucka 🙂 neva, vydrzim, viem co chcem a nedam sa neprijemnymi ludmi odradit, snazim sa byt aspon slusna a ked to ti druhi nedokazu, ich proble.Kamosky mi je luto, minule som tam videla jednu holku plakat 😒

linav
16. júl 2008

Gregy ☹
Hlávku hore,sme tu stebou a nejaká ta stopka nás nezastaví 😉 😉 kočky majú pravdu ty si počkaj na Janka a danku alebo Janka a Marienku 😀 😀 😀
Bude dobré

Pahulienka 😉 ešte raz mooooooooooc ti prajem a vytešujem 😉 😉 😉 rozbehni ten rušen 😀 😀

larita112
16. júl 2008

Ahoj linaaaav 😀, rada ťa "vidím", ja sem teraz síce zájdem každú chvíľku, ale len prečítam narýchlo čo stihnem a píšem teraz len veľmi veľmi málo. Nemám teraz žiadne novinky, stále čakám na výsledky z hematológie... až potom budem vedieť čo ďalej... ty si teraz ako na tom?

Všetky moje spolubojovníčky zdravím... stále na vás myslím a držím palčeky... gregy, je mi to ľúto, ale lepšie ako sa trápiť potom neskôr... neboooj nabudúce to už vyjde...
pahulienka v pondelok budem netrpezlivo očakávať tvoj pozitívny výsledok
dúfam, že misi je v poriadku (aj keď musí striedať pobyt v nemocnici a doma)
bianka, logi, lusil, ell, brise, a všetky babulky - srdiečka moje posielam veľké objatie a cmuuuuk, veľa síl a pozitívnej energie (aj ja si ju teraz v lete zbieram do zásoby - na september) 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pahu
16. júl 2008

Ďakujeeeem ya všetkz palčekz... Teraz som na skok v robotke, musela som čosi porobiť a letím zase na gaučovú kultúru domov 😀

cicuska
16. júl 2008

gregy to nevadi, ako som ti uz pisala,kvoli niecomu to je, na druhy krat to bude uz v pohode uvidis.A hlavne sa z toho nestresuj ze si nejaka ina na tie hormony nereaguju vsetky baby na 100 percent,hoci som si to aj ja kedysi myslela ze ked hormoy tak to je na istotu.Takze oddychnut a hura do toho nanovo 😉

larita112
16. júl 2008

Ahoj cicuska moja 😉 😉 😉 😉 😉

mandy55
16. júl 2008

ahojte babulky

Misi vas vsetky pozdravuje, ma sa dobre aj babuliatka su OK, len ma problem s pecenou, tak do nej "pumpuju" vitaminy 🙂

ja som bola vcera v poradni aj s drahym a potom sme mali screening, doky bol taky mily a vsetko nam poukazoval a cuduj sa svete mrnus konecne ukazal svoje pohlavie 😀
takze CHLAPEC 😵 😵 😵 😵

opatrujte sa a drzkam palce cakatelkam na vysledok a prijemne stimulovanie ostatnym, papa

larita112
16. júl 2008

ahoj mandy, teším sa tvojmu malému mrňúsovi - chlapcovi, posielam mu pohladkanie 😵 😉 🙂
a teším sa tiež, že misi je v poriadku, tak nech sa tam aj naďalej o ňu dobre starajú, lebo inak tam všetky nabehneme... držím je všetky palčeky, aby to zvládli všetko až do konca... a tebe tiež 😉 🙂 😉

pahu
16. júl 2008

Cicuska 😀 Ahoooj, ja zacinam byt opat vyklepana, dnes sa mi ozyva podbrusko, akoby mi mala prist mrcha. Viem ze je to priznak mrchy, alebo priznak tehulkovania, takze 50:50... 😉

Ahoj Lari, ako sa mate?

Mandy, takze Davidko, alebo Adam? Pekny vyber..A fotecku mate? 😕 😀 Daj nam ju pekne do albumiku 😵

larita112
16. júl 2008

pahu, máme už lepšie... ešte že je leto a ja mám veľmi veľa aktivít, takže na ten neúspech toľko nemyslím a už sa psychicky začínam pripravovať na najbližší úspech. Musím sa nastaviť na pozitívne vlny... 😉 🙂 😉
uvidím, čo tie výsledky budúci týždeň a tak...
a tebe držím vážne všetky palčeky a v pondelok kvôli tomu ani nebudem pracovať... 😀 a čakám od teba pozitívne správy 😉 🙂 🙂 a žiadne stresyyyy (ako sa mi to ľahko hovorí, že? 😀 ) cmuky

pahu
16. júl 2008

Laritka ja ta budem nabijat pozitivnou energiou 😀 Som rada ze to trosku z teba odislo a ze do toho pojdete opat... 😉

A dakujem za palceky, asi ich potrebujeme dost vela 😉 Pobolieva ma brusko ako pred mrchou, tiez krize... Sice sme s manzelom hovorili aj o situacii, ak to nevyjde, ale moc momentalne nie som nastelovana na takuto vlnu 😝 Hlavne ked mrazaciky nie su a museli by sme to absolvovat opat. Viem ze keby som to musela, tak ano, o.k., ale zatial o tom nechcem hovorit 😉 Ale bradavky ma bolia stale neuveritelne moooc a aj krcok je stale pekne nizko, tak ako ma... Takze to mame stale 50:50 😀

mandy55
16. júl 2008

laritka dakujem, odkazem aj misi

pahulienka fotecku nemam, ale budem mat videjko ked pojdem nabuduce doky mi ho napali na CD, tak az potom

a co sa tyka pobolievania co pises, aj ja som mala take stavy, neboj, ono to prejde, teda resp. nebude to mrcha, ale tehuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, ja som sa stale chodila kontrolovat na WC, aj ked mi vysla pozitivne krvicka, este si uzijes, ale zvladnes to neboj a mysli pozitivne, cmukyyyyyyyy

larita112
16. júl 2008

pahu 😉 ale určite to vyhrá tých prvých 50 - tehuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀 😉 😉
mandy 😉

pahu
16. júl 2008

Mandy, tak preto chodim stale na zachod? A ja ze mi treba cikat 😀 Ale v piatok som 28.DC takze urcite sa mi teraz bude stres akumulovat 😉 Rozhodla som sa radsej vypadnut na chalupu a test ktory mam v kupelni na policke tam ostane 😀

Na videjko sa tesim, potom mi ho skusis poslat do mailiku 😀 A kedy sa stretneme? Az teda urcite po mojom vysledku ale uz by sme sa mohli, ci nemas cas?? 😀

brise
16. júl 2008

mandy jéééééééj chlapček, to je perfektné, inak aj mne sa páči Adam a David a ešte aj Filip a Samko.
Gratulujem a začnite už kupovať autíčka, myslím že ich nikdy dosť nebude 😉 😉 😀

pahu
16. júl 2008

Brise ahoj 😀

brise
16. júl 2008

ahoj pahulienka, už sa ta nebudem pýtať ako sa máš, viem sú to také zvláštne pocity 50:50.
Aj mna to čaká hmmm len neviem kedy, lebo už ma rozčuluje madam nechce sa jej prísť, čím neskôr príde tým neskôr začnem so stimulkou.
Svinucha jedno, zajtra kupujem test že či náhodou. 😅

pahu
16. júl 2008

Brise, kolky DC si dnes? A test nekupuj, ja ti darujem moj, lebo ho mam zakazane pouzit 😀

brise
16. júl 2008

som 31DC, síce viem že to nieje až také hrozné, no ani sa krásavica nehlási čo vždy som aspon týžden predtým vedela že už sa chystá.
a test si nechaj, ked ti to v pondelok potvrdia tak si ho pekne ocikaj a založ do knižky pre mimi.
Ja to tak tiež urobím, musím si odložiť po tolkých pokusoch test s //.

brise
16. júl 2008

a čím skôr chcem ísť potom na vývolavačku nech už začnem s HAK, veď ma čaká v skrinke. 😀 😀

pahu
16. júl 2008

Brise, tak dobre... Ja ho raz ocikam, ked uz budem vediet ze som tehulka 😀

Tak bezkaj do obchodu a kupuj 😉 Ja som uz nedockava, tak sa testni 😵 To by bol goool 😀

pahu
16. júl 2008

A idem spinkat, cmuk 😀

brise
16. júl 2008

Jááááj a muž mi tu do ucha hudie už celý večer, že hneď zajtra cez robotu mám vybehnúť do lekárne, mám ju naproti robotky.
Pahu ja by som asi neverila svojim vlastným očiam, ja to zajtra odfotím a či už budú / alebo // tak si to dám do albumu.
Idem do hajan, teda no plniť si svoje manž. povinnosti kým nemáme červenú. 🙂 🙂 😀

mandy55
16. júl 2008

pahulienka no uz by sme sa mohli vidiet, som sice este doma, ale snad uz od pondelka pojdem do prace, aspon na chvilku 🙂
a robis dobre ze vypadnete z domu, aj my sme boli v Tatrach pred testom a aspon som na to nemyslela

brise 😀 😀 😀 no som zvedava na tvoj testik, bolo by super keby to vyslo prirodzene

dobru nocku babulky

bianka30
17. júl 2008

ahooojte, cakam na tie testiky co si vsetky dnes chcete robit... tak sup sem s novinkami

brise
17. júl 2008

hmmm bianka ja viem, no máme tu v práci to najvyššie šéfstvo, tak musím to vybaviť cez obednú prestávku.
ešte musíte počkať. poobede ho hodím do albumu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre