Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

laskonka
4. júl 2008

ahojte dovolila som si zalozit novu temu 😵

krakulka
11. aug 2008

Ahoj Zuul, ja som bola na laparke, do nemocnice som prisla v pondelok odpoludnia, zakrok robili v utorok a domov ma pustili po velkom prosikani vo stvrtok. Robili mi laparoskopiu aj hysteroskopiu. Co sa tyka samotneho zakroku, je to celkom vpohode. Ale to nafuknute telo ☹ to bolo hrozne. Preve dva dni som sa nevedela priadne dvihnut z postele, ako ma pichalo v pravom ramene. Je to straasne neprijemne. Trvalo to asi tyzden, kym to bolo uplne v pohode. Lekar mi vysvetloval, ze ma musia nafuknut 3l CO2, aby vsetko poriadne videli v brusnej dutine. Oni ta potom vyfuknu, ale tym, ze ta nafuknu, trochu posunu niektore organy - postlacaju ich. Tak preto to boli. 😖
Uvidis sama, ale aj by som si to netrufala. 😕

bianka30
11. aug 2008

zull milacik, tak to by som asi na tvojom mieste tie tatry zrusila... ja som na laparo sice nebola ale ked som videla kamosku... no neviem ci to je dobry napad.. aj ked pahu hovorila ze bola tiez tak ako ty a v pondelok bola uz v robote... ale neviem

riska
11. aug 2008

zuul, obávala by som sa práve toho piatku,ja som bola vo štvrtok - a je síce pravda, že v sobotu som normálne fungovala, dokonca som aj varila, ale celý piatok som doma preležala. a to som všetko znášala dobre, ani som nemala bolesti...
premysli si to, je to veľmi individuálne...

larita112
11. aug 2008

ahojte babulky, aj ja iba nakukujem, vždy si vás len rýchlo prečítam a utekám... 😀
labutienka, držím palčeky, aby sa o dva dni udial zázrak a keďže si to nemala nulové, tak aby ti hodnoty narástli (veď aj ja som začínala s hodnotou HCG 15 a o pár dní mi to už stúplo na 245... takže nádej je 😉 )
ahoj vikuška, kvôli bábätku vydržíš aj zospodu 😉 je to tak ako písala lusil - lepší účinok a menšie zaťaženie pre pečeň... 😉
a ostatným babulkám 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
inak dnes som musla odísť už o desiatej z práce, lebo ma taaaak bolela hlava a napínalo ma, že nemalo zmysel sa tam trápiť... pa pa pa cmuky

vika34
11. aug 2008

ahojte ,dakujem za povzbudenie a kedze je uz strasne neskoro ,tak dobru noc 😔

gregy
12. aug 2008

Dobré ránko babuľky 😀 😀 😀
bianka ja som o tom že ty si šikovnica preukrutná nikdy nezapochybovala 😀 ja som zvládla len trošku pomôcť mužovi pri zateplovaní, navariť a ožehlila som dve práčky ďalšie 4 na mňa čakajú 😀 😀 😀 to len na okraj k šikovnosti 😀
Vika držím palec nech je to OK 😵 😵 😵
Logi gratulujem k mrche ja ešte stále nič a to som 39 DC 😔 no však v stredu už možno dostanem vyvolávačku a budeme pokračovať ... 😉
Brise tak veľa šťastia 😉

zuul
12. aug 2008

dievčatá ďakujem Vám, uvidím či nám potvrdia vo štvrtok termín a keď tak tatry zruším, no ako sa poznám keďže budeme doma pustím sa asi do maľovania spálne, ale ja budem len kybycovať 😀

labutienka
12. aug 2008

ahojte dievčatá,
nejak sa nechcem vzdať, ale nerátam s pozitívnym výsledkom... larita, ja som bola včera už 12. deň od transferu, čo je dosť. uvidím zajtra. podbruško stále pobolieva ☹ som z toho celého mimo...

sivusa
12. aug 2008

Ahojte 🙂
Ale ste toho popísali, ja som mala včera v robote totál chaos,nestíhala som sem ani nakuknúť
Zuul ja by som tie tatry určite zrušila,ja som bola po laparke týždeň PN
Gregy keď si taká rozbehnutá,prosím dojdi aj k nám, trebalo by nám ožehliť 😀 😀 😀
Ja nenávidím žehlenie, poupratujem kludne celý byt,len nie žehliť 😝

dyta
12. aug 2008

labutienka, 🙂 straaaaaaaaaaaaaaaaašne držím palce...
robila si si test?

labutienka
12. aug 2008

robila, ešte v nedeľu a bol negativ. ďalší doma nemám a ani si nekúpim, kašlem na to. do zajtra už nejako vydržím, keď som vydržala doteraz... 😅

cicuska
12. aug 2008

aj ja nerada zehlim gregy neprides aj k nam? A este nam treba aj pomalovat len chodbu neprihlasi sa niekto 😀
labutienka mas nejakych mrazacikov?

mandy55
12. aug 2008

babulky dobre ranko a
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

rano som si merala brusko a zase sme pribrali 2 cm za 2 tyzdne, som zvedava akeho valibuka mi dnes doky ukaze 😀 😀 😀 😀

tak pekny den

labutienka
12. aug 2008

cicuska, nemám žiadnych, ja som mala len 2 vajíčka...

gregy
12. aug 2008

mandy ďakujem chutilo 😀 😀 😀
hej hej hej kočky ja som nepovedala že som to robila s radosťou 😀 ale so zaťatými zubami lebo manžel už včera obchendoval okolo kopy že by si aj košelu obliekol 😀 😀 😀 tak mi neostávalo nič iné len mu časť tej kopy požehliť aby nehundral a tá ďalšia počká zase do vtedy dokým nepovie že by z nej niečo chcel 😀 😀 😀

cicuška ale na maľovanie by som sa dala kľudne my sme s manželom už zohratá dvojka, najprv všetko olepíme a pozakrývame aby sme na konci nemali veľa riadenia, príprava je možno dlhšia ako samotné maľovanie ale potom sa aspoň nenarobíme 😀 😀 😀 už sme takto maľovali aj našim a aj svokre normálne uvažujem či nezaložíme žiívnosť 😀

gregy
12. aug 2008

labutienka, ja si počkám až do zajtra zatiaľ nič nie je stratené 😉 držím ti palčeky, veľmi veľmi veľmi 😵

cicuska
12. aug 2008

labutienka tal to je smola budes musiet vsetko odznova 😖 Kedy sa chcete dat znova do boja?

bianka30
12. aug 2008

cicuska nieje problem... vymalujem aj ja...

naposledy ked isiel manzel na sluzobku , tak som prehodila obyvacku( 180 stupnov) a vymalovala z bielej na zlto oranzovu... skoro odpadol ked prisil domov...

gregy... no ze by som to robila s radostou to nemozem povedat, len problem bol v tom ze na mna zautocila slaninka v kuchyni (robila som bryndzaky) a tak som zacala gruntovat... no a uz ked som bola rozbehnuta... nebojte sa sama som sa sebe divila.. hehehe ale aj take dni musia byt a hlavne mam pred mrchou takze....

brise
12. aug 2008

tak prvá injekcia dipherelinu je zamnou - teda v ruke, zajtra pokračujem, no v mojom blízkom okolí sa nenašiel nikto kto by bol hrdnina a pichal mi to, a ani ja taký odvahu nemám tak budem nastúpená v GF každé ráno.

brise
12. aug 2008

labutienka, držííííím palce 🙂

bianka30
12. aug 2008

brise... myslim na teba... cmuuuk
labu.... ani si nevies ako zle sa mi robi v robote... velmi takze sa mi pise na klavesnici ked ti tak moc drzim palceky... posielam veeelike cmuuk

gregy
12. aug 2008

bianka 😀 šikovnica jedna

brise aj ja som chodila do GF si dávať pichať inekcie ... sem tam na mňa škaredo pozreli ale ináč boli ochotné hlavne tá mladá, malá tenká blondína, tá bola ozaj zlatá

misi76
12. aug 2008

Ahojte kočky,
tak ja som už doma z nemocnice a zostali sme s manželíkom úplne sami.
1.8. som porodila dievčatko a 3.8. aj chlapcov. Výsledky histológie - úplne zdravé detičky, len moje telo to nezvládlo.
Na istý čas sa s vami lúčim, musím dať hlavu a telo do poriadku.

Prajem každej z vás veľa zdravia a šťastia a nezažite nikdy v živote to, čo som zažila za posledné dva týždne ja v nemocnici. Bozkáva vás všetky MIŠI.

brise
12. aug 2008

som zvedavá, dúfam že im to robiť problém nebude, len rozmýšlam ako to vyriešim cez výkend. zrejme pohotovosť to rieši.

bianka30
12. aug 2008

misiiiiiiii..... ja neviem co k tomu dodat... len tolko ze sa mi kotulaju slzicky po licach... je mi to tak neskutocne luuuto ..........

brise
12. aug 2008

misi, ja nemám slov zostala som úplne zaskočená, len mysli na to že sme všetky s tebou. Hlavne ti želám teraz veľa veľa veľa síl, samozrejme aj manželovi. myslíme na teba ...........................

gregy
12. aug 2008

och misi až mi slzy vyrazili von z očí 😢 😢 😢 slová sú asi zbytočné, ale myslíme na teba a prajem ti, vám aby ste sa z toho čo najkôr zpamätali ak sa to dá ☹ , je mi to nesmierne ľúto

zulka29
12. aug 2008

Misiiiiii 😨 😔 😔 ☹ veľmi veľmi mi je to ľúto, včera som plakala nad sebou, ale už nebudem...drž sa a strašne veľa síl ti prajem, niet iné čo dodať...prosím ukáž sa nám tu niekedy.

labutienka
12. aug 2008

misi - ani ja nemám slov, zato slzy v očiach... život vie byť strašne krutý 😢 a človek nevie prečo....

baby, v tomto momente som zistila, že môj problém či som alebo nie som tehu, nie je žiaden problém... 😔

lusilia
12. aug 2008

😢 😢 😢 Misi, to su tie najhorsie slova, ake si mohla napisat 😢 😢 😢 , je mi to hrozne luto, urcite to raz preboli, ale urcite aj nikdy nezabudnes. Drzime vsetky s tebou a bud silna...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre