Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

laskonka
4. júl 2008

ahojte dovolila som si zalozit novu temu 😵

vika34
23. júl 2008

tiež som bola v šoku,lebo v piatok som bola na konrole u dr.Behunovej a ona nič nehovorila a ked som sa opítala,že ako to vyzerá povedala len ,že dobre a ,že to vyzerá ešte na jednu kontrolu,tak som si hovorila,že sa opítam potom,ale ked som telefonovala,tak uz ma zavolali na pondelok.Dobrých bolo 18 a oplodnili sa 14 a zajtra mi majú volať,kolko ich vydržalo a treba ich zaslať na genetické,tak preto by mi to mali robiť až v sobotu

gregy
23. júl 2008

a čím si stimulovala? Fostimonom?

vika34
23. júl 2008

ja som mala dlhý protokol ako Pahu,začínala som na 22DC decapeptyl,potom na kontrolu v čase menzes a potom puregon,memopur.Ked som stimulovala bola som iba na dvoch kontrolách a na 14DC mi to robili

ni.kolet
23. júl 2008

Darla 27
Hej, ja som išla bez pregnylu. Naj folikul mal 17mm a ovulka bola vľavo.

vika34
23. júl 2008

labutienka,začala som ako som už písala decapeptyl po jednej ampule a na 3 až 6 DC som pichala 225 puregon a od 7 DC som davala 150 puregon a 75 memopur a asi na 10DC som znižila decapeptyl na polovicu ampulky a puregon na 125.Ja som v minulosti brala hormony vo forme liekov na stimulaciu,tak neviem či moje telo tak dobre reagovalo,alebo to bola len náhoda.

labutienka
23. júl 2008

tak to si ozaj pekne reagovala, to ti vlastne ešte aj dávky znižovala, obyčajne ich zvyšujú 🙂

vika34
23. júl 2008

Labutienka ja neviem či znižujú alebo zvišujú,absolvovala som to prvý raz a dúfam ,že posledný.Môj problém je trochu iný,ja som bola tehotná už šesť krát,ale som 4 razy potratila a posledný raz som mala mimomater.,takže mi zobrali vajičkovod.Povedali,že genet.vyšetrenie embrya je posledná možnosť,tak som veľmi rada,že zatiaľ mám 14 embrií,lebo na to vyšetrenie chcem dať poslať čo najviac/neni to lacné/tak uvidím ako to celé dopadne

labutienka
23. júl 2008

tak držím palce, ale aspoň jedno dieťatko už máš. ja nemám žiadne 😒

gregy
23. júl 2008

vika držím place ..
labu a ty si absolvovala laparku? a po stopke ti ju drábek nenavrhoval?

vika34
23. júl 2008

ja vas chápem a preto sa aj velmi málo zapájam,viac iba čítam,lebo je to naozaj o niečom inom,ked sa mi podarilo jedno dieťa donosiť a povedala som si ,že skúsim ešte toto,ale ked by sa nedalo tak to určite lepšie rozdýcham ako keby som nemala vôbec deti,čítam,že teba stopli pri prvej IVF,stalo sa niečo?

gregy
23. júl 2008

no nás obidve stopli pri prvej stimulke lebo sme neragovali na hormóny mali sme málo folikulov a aj boli malinké, ale prečo sa to stalo to nám nikto nevysvetlí ... každá žena na IVF reaguje osobite ...
Labutienka už stimuluje druhý krát a ja čakám na mrchu mňa stopli len minulý týždeň v stredu ☹

vika34
23. júl 2008

gregy diky za podporu a teba tiež stopli?prečo?

gregy
23. júl 2008

už som ti odpovedala v predstihu 😉
vika ja viem že ani prežiť toľko potratov nie je ľahké, zažila som to pri sestre našťastie 5 a 6 tehotenstvo boli úspešné ale veľa krát som veru plakala aj ja s ňou, no to som ešte netušila že moja snaha o dieťa bude tiež taká zložitá ☹ teraz plače ona so mou ☹

pahu
23. júl 2008

Neplačte lebo aj ja budem 😢 😀

gregy
23. júl 2008

Ja už teraz neplačem odrevala som si to v stredu 😒 teraz som len nas...á to čo je akože toto za počasie! 😀 ja už rátam dni do 13. 8. na konzultáciu ... 😀

vika34
23. júl 2008

moju kamarátku tiež stopli a brala to strašne zle a ja som sa ju snažila utešiť,že možno sa to stáva a teraz čítam,že sa to naozaj stáva často,tak som nebola ani daleko od pravdyS potratmi to nebola žiadna sranda aj ked prvý som brala,že sa to stáva ,druhý som veľmi oplakala a potom som porodila dcéru,vôbec ma nenapadlo ,že sa mi to stane znovu tak som si dávala načas,že druhé dieťa až po 5 rokoch a tie dalšie potraty ma naozaj zaskočili. V r.2006 som mala to mimomat.a to už bol vrchol.Musela som to začať rýchlo riešiť,lebo mám už veľa rokov37,tak sme začali šetriť a teraz veríme v ivf

sylvyka
23. júl 2008

ahojko pahu si tu som rada 😀 drzim palceky pre buducnost!
zuzi tak aj druhy test pozitivny 😀 sa tesim a neviem tomu uverit 😀 😀 😀 prajem kazdej tuto zvlastnu radost

xena21
23. júl 2008

helou, asi sa pridavam aj ja...a to ste vsetky v gynfive? ja tam chodim skoro rok...mam za sebou missed ab. pred 2,5 roka a od vtedy sa nam nedari...no a pred 2 tyzdnami som bola na laparoskopii a histoskopii ci co to bolo... a dnes som zacala s clostil...

zuzanka2
23. júl 2008

sylvyka, neskutočne sa s tebou teším a blahoželám 🙂 🙂 , môj samozrejme negatívny.., vedela som to 😢 😢

gregy
23. júl 2008

sylvynka gratulujem!!! 😀

bianka30
23. júl 2008

zuzanka co takto v stredu do avionu na stretko nepojdes???

pahu
23. júl 2008

Sylvy, tak gratulujeeeeeem 😀 Supis, aspon niekomu z tejto varky to vyslo 😉

Zuzanka, nic si z toho nerob, aj ja som na tom rovnako, takze snad na buduce 😉

loginka
23. júl 2008

ahojte dievcatka,
kraaaasny den, parada, ako dobre sa mi teraz pracuje v praci 🙂
pahu rada Ta vidim!!!
sylvyka, super, super, inak ja som tvoj menovec ale s makkym i 🙂
tesim sa na stretko!

gregy
23. júl 2008

logi ahoj 😀
tak super aj ty prídeš no paráda!!!!

bianka30
23. júl 2008

ja sa tesim ... a viete co . prave mi volal manzel ze ideme na predlzeny vikend do bojnic... a mimohcodom Gregy na imuno som objednana na presne rovnaky datum ako Pahu... 7/10

gregy
23. júl 2008

tak super, že sa Vám to podarilo 😉 a tie bojnice Vám uprimne závidím 😀 😀 😀

bianka30
23. júl 2008

juuuuj mazela snad ani z postele nepustim hehehehe... ale nie docela sa tesim lebo ideme este s kamoskou a jej frajerom ... tak bude super... a tulenicko .. no tak na to sa uz teraz tesim

gregy
23. júl 2008

možno aj niečo vytulikáte nikdy nevieš 😉

bianka30
23. júl 2008

no to neviem, to mas pravdu... ale ...kamarat prave povedal ze nieco im do toho doslo.. takze idem do r... a spatky... sakraaaaaaaaa, tak som sa tesila.. tomam za to ..

boli ma hlava a idem domov... cmuuk

gregy
23. júl 2008

môžete sa tulikať aj doma 😉 my ideme k segre a tam bude antikoncepcia dvaja malí diabli (neter a synovec) a tipujem že jeden nám skončí v posteli 😀 😀 😀
pa aj ja už pôjdem neako som sa tu zasedela 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre