Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

laskonka
4. júl 2008

ahojte dovolila som si zalozit novu temu 😵

gregy
25. aug 2008

zúfalá a úchylná bože s kým sa to ja idems tretnúť ??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

gregy
25. aug 2008

ozaj kočky mám na Vás otázku ak by bolo OPU v stredu tak na ktorý deň asi pripadá ET?

bianka30
25. aug 2008

no pekne.. gregy a to ide este aj snazivec.. riskujes moja.. hehehehe (co ty vies co mi so snazivcom poveceroch robime ked deti nam robia ini???? hehehe)

lusil neviem kto ide, ja , gregy, mozno pahu (ale ta sa stahuje, ale dufam ze by sa mohla aspon na chvilocku zastavit) a .... neviem ... je to len tak ze .... uchylne zufalkyne... hehehe

gregy, ak si dat PK tak na 5-6 den od opu ,. ak si PK nedas tak na 2-3den od opu

lusilia
25. aug 2008

Gregy na piaty den po OPU je ET, teda aspon vacsinou

lusilia
25. aug 2008

No Bius, tak to nas teda vela nebude, ale aspon nieco, aspon na chvilu vypadnem z tohto domaceho klobehu 😀

gregy
25. aug 2008

Bianka ja len v dobrom 😀 😀 😀 😀 a už somt icho 😎 😎 😎 😎
ozaj a ráta sa do toho aj den OPU napr. v stredu by bolo OPU a bez PK by mi vkladali kedy v piatok alebo sobotu?

bianka30
25. aug 2008

ja som mala v piatok opu a v nedelu et... v sobotu mi volala ze ako sa deli... takze u teba by to bolo asi v piatok...

gregy
25. aug 2008

oki bianka dík moc za vysvetlenie 😉

bianka30
25. aug 2008

sak som kukala aj do kalendara kvoli tebe.. hehehe cmuiuiiik co by som pre teba nespravila.. hehehe

bianka30
25. aug 2008

baby idem makat.. ked tak pridem pozriet poobede ze ako ste dopadli po 14,00 ale teraz uz idem nieco robit...

gregy
25. aug 2008

paaaaaaaaaaaa a cmuuuuuuuuuuuuuuuk 😀

pahu
25. aug 2008

Halooooooo 😀 Už hlásim polohu bývania z Dúbravky 😀 Síce sme stále v igelitových pytloch, ale mám predsavzatie, že to dnes vybalím 😀

labutienka
25. aug 2008

pahuuuu - vitaj v BA IV 😉 😀

gregy - ak nebudeš ma PK, tak je možný transfer v piatok. ja som mala OPU v pondelok a transfer v stredu. to idete tento víkend na tú oslavu?

pahu
25. aug 2008

Labu ďakujem 😀

gregy
25. aug 2008

labu áno tento víkend .... ešte neviem ako to urobíme ale ak by bol transfer v piatok tak možno večer by som tam už mohla ísť ??? neviem všade kde čítam tak po transfere odporúčajú normálne existovať tak neviem uvidím ale radšej si už nič neplánujem ...

labutienka
25. aug 2008

práve som prišla na to, kde bude 3. stretko 😕 prídeme pahu skolaudovať byt 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , čo vy na to? 😉
pahu, ma buď zabije, alebo jej budeme musieť veci vybalovať 😀 😀 😀

pahu
25. aug 2008

Labu, ale to už je dohodnuté 😀 A aj s mojim manželom, povedal, že ostane dlhšie v robotke a potom skočí aj na pivko rovno v meste a domov príde opitučký až v noci a my zatiaľ preberieme všetko čo potrebujeme 😀

bianka30
25. aug 2008

pahu skvely napad.. uz teraz sa neskutocne tesim ... vidis.. zas nerobim...ale ked ty prides ked ja som odisla.. pockaj budem to brat osobne.. hehehe cmuuuk
a hlavne nech sa vam v novom bytiku splnia aj tie naj naj naj tajnejsie priania... vsetky do jedneho....

labutienka
25. aug 2008

no tak super, pahu, aj kvetinku donesieme, aby si nebola taká zúfalkyňa 😉 😀

pahu
25. aug 2008

Bianka 😀 Ja som tiež nejaká zavalená eufóriou že už sme presťahovaní, že som dnes zatiaľ nič neurobila 😀

labutienka
25. aug 2008

ozaj pahu, kedy tam budete spať 1.noc? dnes? musíš si pamätať, čo sa ti bude snívať. lebo čo sa sníva 1.noc na novom mieste, to sa vraj splní 😉

bianka30
25. aug 2008

labu... ano aj ja som to pocula a vzdy sa desim toho co sa mi bude snivat.hehehe

naposledy ked som kukala do snara, nenasla som ani jedno pozitivum na tom co sa mi snivalo... skor naopak..

pahu
25. aug 2008

Labu, už sme spali, od soboty a nič sa mi nesnívalo 😀 Ale to som aj rada, lebo ak by to bolo zlé, tak by ma to trápilo 😉 Ale najviac nás teší, že my sme úplne prví čo v tom byte bývajú, že tam nie je nejaká zlá energia... 😉 Fakt je, že aj kamaráti, ktorí nám pomáhali so sťahovaním ostali na párty až do noci povedali, že je tam pozitívna energi, že sa tam cítia výborne napriek neporiadku 😀 V starom byte zomrel predošlý majiteľ, a raz sa nám stalo, že nám začali oba budíky zvoniť okolo 4,00 nadránom... Zisťovali sme čo to mohlo byť a to bol čas úmrtia predošlého majiteľa a dokonca aj dátum narodenia manželovej babičky, ktorá už nežije... Takže zrejme sa tam niečo dialo 😀

bianka30
25. aug 2008

pahu.. no tak to teraz si to uzivajte..

pahu
25. aug 2008

Bianka, ver mi že si to užívame 😀 😀 😀 😀 😀

laskonka
autor
25. aug 2008

brise ja som mala tiez luveris brala som 2 injekcie a tusim to bolo na to, aby vajka rychlejsie rastli. Dali mi to ku Gonalu

labutienka
25. aug 2008

pahu - tak to je super, že ste tam prví, ja verím na kadejaké energie a podobné a ani za nič by som nebývala v byte, kde niekto zomrel 😕 ... a možno sa ti aj niečo snívalo, len si to nepamätáš, možno sa ti snívalo, že už na vianoce budeš v novom bytíku s malým tehu bruškom pobehovať 😉 🙂

labutienka
25. aug 2008

a možno práve tá zlá energia bola príčinou, že sa vám nedarilo a keď sa teraz cítite dobre, bude to coby dup 😉 🙂

bianka30
25. aug 2008

no no labu ma pravdu...

jeziiiiis ja uz musim ist fakt robit...

sivusa
25. aug 2008

Tak hlási sa asi najväčšia zúfalkyňa: výsledok dnešnej konzultácie: nasadená ANTIKONCEPCIA na 3 mesiace ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre