Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

laskonka
4. júl 2008

ahojte dovolila som si zalozit novu temu 😵

bianka30
4. júl 2008

laskonka je ti dovolene... si sikovna... 😎 😎 😎

laskonka
autor
4. júl 2008

dakujem aj ked neprispievam az tak vela ale aspon stiham citat

bianka30
4. júl 2008

super ved aj to treba...

laskonka
autor
4. júl 2008

teraz v lete mam trosku volnejsie v praci vsetci su na dovolenkach a dufam ze aj ja coskoro pojdem alle uz na matersku dovolenku 😅

bianka30
4. júl 2008

hovor mi nieco, a ty robis v tam u nas alebo v BA?

bianka30
4. júl 2008

gregy • Dnes o 14:12

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš bianka ale ja ho ináč nesmierne ľúbim len niekedy mi pripadá ako keby sa rozumom zacyklil niekde v 15 ale to zrejme asi väčšina chlapov ostane celý život dieťaťom ...

Tá laparka je viac menej nutnosť mne hned na začiatku Drábek povedal že v prípade že prvé IVF nevyjde jednoznačne na laparku a až potom na druhý pokus ... ja sa snažím veriť že je všetko tak ako má byť a vyjde to na prvý šup ...
A veľa si pribrala po IVF? ja som toho trošku obávam v poslednej dobe som náchylná na výkyvy telesnej hmotnosti tak len dúfam že nebudem ako jedna veľká guľa ale vnútorne sa stále presviedčam že aj ked by som pribrala že to robím preto lebo chceme mimi tak sa tým snažím veľmi netrápiť moju šedú kôru.

ja pozdravujem snaživca veľmi nápadne mi pripomína vyjadreniami môjho otca a manžel tiež nemá ďaleko ...
držím place aby si bola ok

bianka30
4. júl 2008

gregy, co ti budem hovorit, aj tak je to plemne satanovo... vsetci su rovnaki ...ze vyzeraju inak to je jedna vec ale vo vnutri... ziaden rozdiel..hehehehe

hehehe vyzera to tak ze som porusila nejake pravidlo, tak snad mi to admin odpusti... ☹ ☹ ☹

pipika
4. júl 2008

Ahojte! 🙂
Pahu tu asi nebude, ale ja jej tu necham dennu davku virusov, mozno neskor nakukne.
TTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTT
Slubila som jej denne virusiky 🙂

bianka30
4. júl 2008

pipi jaaaaj tak preto mi to nevyslo...hehehehehee no pockaj ked pojdem znova... to budes plut o 100 6.(o sto sest)hehehe

aj mandy uz davno neplula... zije???

laskonka
autor
4. júl 2008

bianka ja robim v BA

gregy
4. júl 2008

Ahojte ved sme ešte mohli vydržať aj tam to nás neupozorňoval admin ale len neaká kočka ... ale nevadí aspoň to pôjde rýchlejšie 😉
Laskonka len prosím ťa popros admina nech upraví názov témy lebo CAR sa volá len GYN FIV nech to potom nepletie ... 🙂

Bianka nič si neporušila pravdepodobne si dala omylom odstrániť môj príspevok ... 😀

bianka30
4. júl 2008

gregy booooze tolka skoda..... to som nechcela .hehehe

laskonka...a dochadzanie ako ? lebo ja sa teraz vytesujem rano sa ide uplne suprvosky, ale na 2/9 si asi mozno aj dovolenku zoberiem.. hehehee

laskonka
autor
4. júl 2008

gregy dakujem za upozornenie uz som pisala admin
bianka aj my sa vytesujeme chodime autom cca na 08:30 a teraz je to min. o 15 minut kratsie a na ten prvy skolsky den bud lieky na ukludnenie alebo dovcu 😀

pipika
4. júl 2008

Bianka, to si pis, ze budes denne dostavat aj ty. 😉

laskonka
autor
4. júl 2008

ja dnes nemam okuliare v praci tak zmurkam do toho noteboolu

bianka30
4. júl 2008

ja chodim na podobny cas ako ty...mozno sme sa uz aj videli..hehehehe je to lepsie ako na 8:00 ...

pipi vopred dakujeeeem

laskonka
autor
4. júl 2008

to ano ked obcas pocas skolskeho roku potrebujem ist na 08:00 tak z domu musim ist najneskor 07:10 aby som dosla na cas a nesedela na porade zadychcana

brise
4. júl 2008

ááááááá čo to viídím nová temička???
Tak nám prajem všetkým skoré tehulkovanie. a už tehulkám trpezlivosť pri nosení bruška a tie najkrajšie zážitky ked už bude mať každá svoj uzlíček v rukách,
Mandy ved ty máš už polovicu zasebou............. och ako ten čas letííííííííííííííííííí.

gregy
4. júl 2008

Veru máte pravdu teraz sa ráno chodí super do práce, konečne po mne muž nehuláka že si mám švihnúť lebo bude zápcha 😀

laskonka
autor
4. júl 2008

milujem prazdniny aj ked uz nechodim do skoly. Cesty su volne v praci pohoda lebo vzdy je niekto na dovolenke a tak tych porad a stretnuti je menej. Uz aby bolo 15:30 a idem domov teda k svokrovcom 😵

darla27
4. júl 2008

Ahoj Pipika, tak aj mne prvé IUI robila Behúňová ako tebe, no bol to zážitok.
Začína ma to bruško pomerne dosť bolieť, to je asi normálne, že?
Mne aj dávala sestrička nejaké inštrukcie, ale akosi som bola už mimo. 😖

laskonka
autor
4. júl 2008

Tak sa majte bambulky krasne, ja som sa rozhodla, ze idem domov v pondelok na Vas zmurknem.
Vsetkym krasny vikend. 🙂

pipika
4. júl 2008

Darla super. Uz len vydrzat 2 tyzdne bez stresu. 😉
Asi ti sestricka vysvetlovala ako mas uziat utrogestan a kedy sa mas ukazat na testy. Mne ine nikdy nehovorila.

linav
4. júl 2008

Darla 😉
Držím palce 😉 IUI som nepodstúpila ale viem že bruško pobolieva každú 😉 je to v pohode.
Traz už len žiadne "možno"ale určite

Bianka,moja 😉
Mna doky poslala na laporku hned 😉 vieš je to rozne každá má iny prah bolesti mne ju robili v piatok a v pondelok som išla do roboty,bruch máš asi ako po OP a na 5 den sme už doma snažilkovali,samozrejme tak dietne.
Hned po laparke začínaš stimulovat?alebo jeden C pauza,ja pojdem koncom augusta k doky podat žiadost,septenber čakame a dam na babské reči pojdem až v novembri vdedy sa mi zadarilo prvé dietatko 😉 dietatko už je vedčšie ako ja 😉 také slonie mláda
V každom prípade bojujeme spolu 😀

PS:a mne je smutno za starou téééémičkou ☹

bianka30
4. júl 2008

linav... ahooooj, no mne vysiel termin na 25/09 , takze oktober ant. a niekedy v novembri zaciatkom decembra je na mne rad... takze zas budeme chvilku po sebe tak bud taka laskava a snaz sa ano :??? hehehehe cmuuk

macadi
4. júl 2008

Ahojky darla, tak už to máš za sebou, držím palce... 😉 Ako sa cítiš? A ako to prebehlo? 🙂

bianka30
4. júl 2008

darla, mne pomohol teply obklad na brusko... termofor, alebo takze tie gelove vankusiky... a lezat

bianka30
4. júl 2008

a este jedna infoska Pahulienka ma zajtra este kontrolu...ale urcite vam da este vediet... cmukkkk 😖 😖 😖
pekny vikend

pahu
4. júl 2008

Pipika ďakujem, HAM 😀
Bianka, aj tebe ďakujem 😉
Takže asi už viete ale ak nie... UTZ mi robila Behúňová, a bola milá 😉 Začala sama od seba, že no narástlo nám to trošku.. A ja že pani doktorka a mohla by ste mi povedať koľko ich mám? Baby, také vypleštené oči som ešte nevidela. Ona bola stráášne prekvapená že ja to neviem, že mi to nikto nepovedal... Takže len tie najväčšie, vpravo sú 4 a vľavo 2. A potom ešte aj kopec nejakých drobcov, ale to že teda vraj nestihne dorásť. No a zajtra mám zase ráno kontrolu, takže sa to blíži... Hlavne dúfam, že mi neprasknú skôr, lebo ich zase nemám až tak veľa aby som si mohla dovoliť nimi plytvať... 😉 A ani Fostimon už nemám, ale ráno keď prídem, tak mi vraj tam pichnú, teda predajú... 😉
Cmuk, zatiaľ finišujem s nejakými uzávierkami a dúfam, že sa tu stihnem s Vami rozlúčiť 😀

darla27
4. júl 2008

Bianka, laparka je v pohode, a ja mám dosť nízky prah bolesti, ale dalo sa to vydržať. Aj klystír - pohoda.
Po LSK som bola ďaleko kľudnejšia než pred ňou, pretože som vedela ako na tom som, dovtedy ma strašili všetky diagnózy na internete. 😀
Bianus, ja by som si dala brufén, ale nechcem byť padavka, tak vydržím, doteraz som polehávala.
Ani si neviem predstaviť, ako z takéhoto drobného zákroku môže niekto ostať tehotný. 😀

Macadi, prebehlo to dobre, bolelo ma len keď do mňa narvali obuváky /sorry za výraz/ na toto už niesom zvyknutá, môj doki je teda oveľa jemnejší ako tá dokina, ale čo už , chlap je chlap. 😀

Linav , ja to beriem v pohode. Nevýjde prvé, nevýjde druhé, tak pôjdem na IVF a tam to už musí!!!
Teraz letím papa, ešte večer nakuknem, čo ste všetko popísali. Pekný deň. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre