Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

laskonka
4. júl 2008

ahojte dovolila som si zalozit novu temu 😵

gregy
15. júl 2008

ell ahoj 🙂 no ja pobiendejšie moje telo neako divne reaguje na stimulku, mám síce dosť vajíčok ale sú strašne malé Drábek mal až podozrenie na to, že je zle pichaný Fostimon, ale ja chodím do CAR takže ostal zarazený (lôen dva krát mi to pichal niekto iný raz muž a druhý raz ožratá dokrotka na pohotovosti 😝 ) ... zajtra idem na kontrolu tak neviem či ma náhodou nestopnú ... jáj a perlička to som Vám ani nepísala doktor na inetrnom ma zdrbal lebo mám vyský cholesterol a nariadil mi diétu a normálne musím ísť k nemu ešte raz na kontrolu!!! a to moja hodnota nebola až taká hrozná len 5,8 ... ked som mu povedala že moja setra počas druhého tehotenstva mala hodnotu 8 až mu oči z jamiek vybehli ... potom usúdil že to bude asi dedičné 😀 😀 😀 alôe na kontrolu musím tak či tak 😝

labutienka sorry ja som sa zle vyjadrila myslela som po neúspešnej stimulke nie ako po celom cykle IVF ...

ell7
15. júl 2008

Ahoj Gregy, tak snad ti vajka este dorastu. Ved ak ti zvysil davky, tak to asi az tak biedne nevidel. Neboj bude dobre. Ja zas mavam malo tak 2-3 ale zreju pekne. A aka je norma cholesteru, ked ti uz nariadil dietu? Ja som naposledy mala 4,1.

zuzanka2
15. júl 2008

Gregy, chcem ťa len upokojiť, ja som tiež veľmi zle reagovala na stimulku, vôbec a doktorka mi ešte povedala, že nechce predbiehať, ale existujú aj iné protokoly ako mám ja a že s takým niečim nerárali a tiež sa ma traja doktori pýtala kto mi pichá injekcie / pitom som chodila do GF každý deň / 😕 .
Nakoniec mi tak zvýšili dávky, že foliky podrástli a na 20DC som mala pukciu, takže neboj, oni narastú, preto zvýšili dávku 🙂 . Držím palce!

gregy
15. júl 2008

zuzanka dakujem to sa super číta, ale ja som radšej realista bojím sa strašne zajtrajšieho verdiktu tak sa radšej prirpravujem na to že ma stopnú a budem sa tešiť ak nie ...

Hladina cholesterolu je okolo 5,2 takže nechápem tie poviky ked tehotná sestra mala 8 ... a ona má stravu zdravú tak to vôbec nechápem, to je ale aj stresom

lusilia
15. júl 2008

Ahoj Ell, tak dneska moja prva poradna 😉

Dostala som knizocku, ale babo je o 10 dni mensie, ako podla MS, ale predpokladam, ze to je tym, ako neskoro mi robili ET, taze hadam je to v pohode, inak srdiecko bije a aj sa hybe, len mi ta moja mila dr., nespravila foto, lebo, ze sa jej to rozmazalo a ze nabuduce, ked pojdem na krv, co je 28.7. mi ju spravi, takze parada ☹ , ani neviem ako vyzera., lebo na mna ani monitor neotocila a ani neviem ake je velke, len podla knizky si myslim, ze to je tam napisane, ze ma 3,13cm, ale to len predpokladam, idem mrknut, ze co to tam vsetko znamena.....

ni.kolet
15. júl 2008

Ahojte babenky. Dnes už 12 deň beriem utrogestan a dnes som si uvedomila, že ma ten podbrušok nejak prestáva bolieť a teraz neviem či je to dobre alebo zle. V piatok idem na krv /IUI/ a dúfam, že to bude //. Moja švagriná je už v 17. týždni a ja si tak v duchu hovorím, že som práve začala 4 týždeň. 😅

kakusa
15. júl 2008

Ahoj kocky, pahu? tak ja ti drzkam moc palceky🙂
ja som chodila k behunovej je fakt uuuuzasna🙂

darla27
15. júl 2008

Nikolet cítiš sa byť tehu? Ja ani omylom, navyše som chorá a mrche bráni v rozjazde len utrogestan.
Ja som si tehotenských príznakov ani nevšímala, a to že som ich mala 😀 , pretože som vedela,
že je to z hormónov. Každopádne keď ti to výjde, rozšíriš pekne štatistiky, lebo 1 iui nevyšla ešte tuším nikomu.
Ale máte zase super spermoš, tak držím palec. 😉

ell7
15. júl 2008

Ahoj lusilia, gratulujem k prvej poradni. Tesim sa ze ste OK.Inak ako, byva ti aj zle?

lusilia
15. júl 2008

Ell nie, nastastie vobec, obcasne nechutenstvo, ale uz aj to ma preslo, tazke ani sa necitim, ze by som bola tehu, ale tak brusko pomalicky rastie, tak aspon nejaky ten priznak 😀
A ty teda kedy nabehnes na dalsi pokus?

zuzanka2
15. júl 2008

Gregy, ja som tam tiež išla s tým pocitom, ale keď som poobede volala, aké boli výsledky krvi, tak mi povedali ešte vyššiu dávku, tak som bola kľudnejšia, a z mojim malinkých folikov bolo nakoniec 17, neboj držím palce 🙂 !

ell7
15. júl 2008

Jaj to keby som vedela. Stale cakame na vysledky z tej genetiky. A koncom augusta by som mala ist na tu laparku. Takze nejak september az oktober najneskor. Chcem mat vsetky vysetrenia pred tym tretim pokusom. Ktory snad uz bude uspesny.

ni.kolet
15. júl 2008

Darla27
No bolia ma hrozne prsia a aj mi pekne narástli. Z 85 na 93cm. Včera večer sme si grilovali mäso a nejak mi dobre nepadlo a na moje počudovanie som už nechcela špekačku. Pritom naposledy som zjedla dve a k tomu slaninku.
😨

lusilia
15. júl 2008

Ell urcite bude, tak nech t to cim skor ubehne, aspon si trochu od toho oddychnes, aj ked teda laparka asi moc odddych nie je, ale ty to zvladnes a co chvila pojdes na ten posledny pokus 😉

ell7
15. júl 2008

lusilia 🙂

bianka30
15. júl 2008

ell ja idem na laparku v septembri... nie ze by som sa bala ale so nejaka nesvoja...a potom dufam ze v oktobri novembri znova na IVF a to som uz kludna lebo viem co ma caka....

lusi, super, aspon vies ze ste v poriadku, fotku das nabuduce... tesim sa...

gregy drzim palce

labutienka a ostatne VSETKYM vam´posielam veeeela pozitivnej energie a vela sili na bojovanie... cmuuuk

janula13
15. júl 2008

Kakuska blahozelam, tak to ma tesi, si uspesny vysledok Behunovej, to ma motivuje, aj ja k nej chodim, ale prave ma odpisali pred dalsou stimulaciou, ma dovolenku, tak mi clostyl nema kto predpisat a najblizsi termin mi dali 21.8, to uz mam MS, este len treti den, ak budem presna a hadam to stihnem nasadit...tak ti drzim palceky,nech si to tehu uzivas.Ako sa ti podarilo otehotniet?

loginka
15. júl 2008

ahojte dievcatka!!!
lusi - super uz prva poradna, ja by som mala mat zajtra 😢 no, nic mam houby, ale co nas nezabije , to nas posilni
gregy nebojkaj sa, este mozno podrastu, zazraky sa deju, zajtra sa to dozvies?
kakuska, ja som tiez patrila k Behunovej, ale nie som jej pozitivny vysledok, bohuzial 😒
macadi - to mas super stastie, ze sa Ti to podarilo prirodzene pred tymi procedurami, blahozelam 🙂
ja teraz usilovne pracujem, uzivam leto, ak teda je nejake a inak som v poho, nemyslim na to teraz
kedy ma pahu vysledky?

ell7
15. júl 2008

Bianka ahoj moja,

No nam to vychadza vsetko tak nejak podobne, ze myslim tie terminy.? Ja uz mam 3 laparky za sebou, takze uz mi to velmi nic nerobi akurat z narkozy mi je velmi zle a odtrpim si svoje. Aj dokyna hovorila, ze velmi zle snasam narkozu, ze to este nevidela. Ale co uz, toto ma byt vraj len diagnosticka, trva len chvilku.

Inak ako sa mavas a co porabas?
Loginka a ty ako moja?

janula13
15. júl 2008

akoj loginka, este stale patris k Behunovej, ci uz je to minulost?Vies nahovaram si, ze tak ci tak maju vsetci tam rovnaky postup, len zalezi na nas, ako im zdvihneme uspesnost 😉 Tak ti drzim palce, raz sa dockame.Mna zase predbehla uz snad posledna netehotna kamoska, uz som sama samucka, nemam sa s kym ani postazovat ☹

lumah
15. júl 2008

janula ja som síce chodila k Drábekovi, ale IUI aj IVF mi robil Harbulák.

ell7
15. júl 2008

Lumah ahoj, ako sa mas? Uz sa ti to krati 🙂

janula13
15. júl 2008

Vidis Lumah, ja tiez chodim k Behunovej a IUI mi robil Drabek 😉

ni.kolet
15. júl 2008

Ja zas chodím k Dráberovi a IUI mi robila Behúňová. 😀

janula13
15. júl 2008

Niki, tak vidis, myslim ze je to jedno, kazdy lekar ma raz lepsi a raz horsi den, Drabek bol mily a to ked som ho videla pobehovat po chodbach, tak som si myslela, ze je to nejaky mlady asistent 😀 Behunova bola zatial fajn, len raz, potrebovala som sa nieco spytat, cakala som tam kvoli tomu hodinu a otvorila dvere a hned na uvod povedala, dnes nie je dobry den, tak uz som sa aj bala spytat 😅

lumah
15. júl 2008

ell veru-buduci týžden by som už mala rodiť. 🙂

ell7
15. júl 2008

lumah tak ti drzim palceky a tesim sa s tebou 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

janula13
15. júl 2008

Lumah, tak drzim palceky, nech je k tebe kazdy mily, nech ti to ubehne a uz len radost z drobceka 🙂

zina2
15. júl 2008

Ahojte babulky, ja som trosku v strese, ze mi nebola predpisana antikoncepcia. Precitala uz skoro cele forum a niektora pri IVF od 1DC berie HAK ci nieco ine a niekto zacina ako ja az 21 DC decapeptylom. No ja nemozem prestat s tou myslienkou, ze co ak sa nam to predsa len podari a ja o tom nebudem vediet a zacnem si pichat ten decapep. a cele to pokazim... Uz mi asi sibe sa tu stresujem, ked po 2 rokoch nam to nevislo tak teraz by to bolo asi viac ako sibnute.

loginka
15. júl 2008

zina, ja som tiez nebrala, ale moc sme sa nesnazili vtedy, takze by to bola nahoda ako blbec
lumah, parada uz 37 tt s dvojickami, super, drzim palce aby bolo vsetko ok
kto vie ako sa ma nasa misi s trojkami, ze vraj je striedavo v nemocke, ozvala sa?
janula, nic si z toho nerob, vsetky moje kamosky uz maju davno po dve, ja to teraz povysujem na prednost 🙂 (ale kecam, stve ma to, ale co uz 😠 )
ell, zase laparka? a to preco znova? mne nerobili vobec, iba hsg, to som si vtedy mohla vybrat
potom ides na dalsie ivf? mne sa o dalsom este nechce rozmyslat, uvidime po lete, teraz mam aj tak pauzu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre