Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

laskonka
4. júl 2008

ahojte dovolila som si zalozit novu temu 😵

obelix
16. júl 2008

gregy - nebojkaj moja aj my sa dockame. je tu dost pozitivnych prikladov 🙂

cicuska
16. júl 2008

gregy musis to tak brat ze to tela z nejakych dovodov nereaguje a mozno ten dalsi cyklus bude ovela lepsi, aj normalne neotehotnies v kazdom cykle.A tie hormony ako vidis tiez nie su 100% a zavisi to este od kopec dalsich veci.Ja som mala na 2.krat 3 vajicka a vsetky tri embrijka boli velmi kvalitne ako vidis cakame dvojicky a jedno mam po PK este odlozene.Takze vsetko mas svoj dovod 😉

obelix
16. júl 2008

no poobede mi povie, dnes som mal aeste cely, ale urco mam od zajtra iba polovicu. uz to vidim. po nastudovani reakcii mi je to jasne ako facka. ja mam nevyhodu, ze mi injekcie pich amanza rano o 6 a potom idem na krv a tak... 😀 ale urcite som tou 4 ampulou nic nestatila. ved niektore stimuluju uz rovno 4 amp. co myslis ?

obelix
16. júl 2008

cicuska - tak to si nam dodala nadeje s tymi 3 vajkami. mala si PK pri vsetkych ?

cicuska
16. júl 2008

obelix pohoda-aspon budes mat vacsie vajcia 😀
gregy a tebe hrozi stop cyklus? Preco sa tak obavas?

obelix
16. júl 2008

cicus - jezisi diky. uz som kludnejsia . asi som mala vnutorne hlasy, ze nebudem cakat na 4 amp do zajttra a mozno som ho prepocula. jezi ved v takom strese mam ako pocuvat. len nech mi tam este nieco narastie. normalne som sa tak vystresovala, ze som si pichla tu 4 ampulu ze mi je teraz nanic.
gregy - to zvladneme. nebojkaj moja. mozno bude prekvapena a ides dalej moja.

gregy
16. júl 2008

obelix jasne mne na 10 DC po kontrole rovno zvýšli z dvoch ampuliek na 4 a prečo ked ideš do CAR si to nedáš pichnúť tam? a vezmi radšej o F viac ten sa nemusí skladovať v chladničke tak tomu prenos nevadí a máš po probléme ... neboj všetko bude OK

cicuška ja viem že to tak je aj moja sestra ma ukľudňovala že toto nie je veľká prehra že to mám brať len ako malý nezdar a pokračujeme ďalej že sú aj horšie veci ako stopka /po jej 4 spontánnych potratoch mi potom moja stopka prišla ozaj len ako malá prekážka .../ ale aj tak to bolí ako veľký nezdar 😖

pahu
16. júl 2008

Nooo, mrazaciky-Matko a Kubko to nezvladli, takze nemame ziadne... Vsetko to hodili na plecia Lolkovi a Bolkovi 😉

Cicuska, ET bol v piatok 11.7. len neviem, ci mam pocitat aj tento den alebo az od soboty 😀

gregy
16. júl 2008

cicuš som 9 den stimulky a vajíčka sú veľmi malinké vôbec nerastú a stenová ma na to veľmi jemne pripravovala že aby som rátala s tým že ma môžu stopnúť že uvíme po krvi ... a to isté mi vravel drábek aj pri prvej kontrole len ked som si vtedy v pondelok volala tak mi to povedala takým spôsobom že no teda ešte to skúsime ... už v pondelok ma mohli stopnúť ale dali mi šancu s tým že mi zvýšli F na max. a aj tak som vôbec nezareagovala takže preto tá STOPKA a po Stenovej slovách mi to bolo viac menej jasné.

obelix
16. júl 2008

pahu - tak to by bol čert v tom aby to Lolek a Bolek nezvladli. 😅
gregy - ja viem - ale ma to ani nenapadlo, ze budem potrebovat zvysit davky. no snad som nic nepokaslala .

sivusa
16. júl 2008

Ahojte.
Gregy ja som asi podobný prípad ako ty.
Keď som bola na kontrole na 10 DC. tak som na ľavej strane mala veľa malých folikulov a na pravej len jeden väčší, takisto mi zvýšili dávku liekov, ale aj tak nič z toho, folíky aj tak nepodrástli ☹
Nakoniec z toho bolo len jedno vajíčko a to tiež nezrelé
Nechcem ťa teraz strašiť,dúfam,že dopadneš lepšie 🙂

Zuzanka,Sylvyka- ahojte 🙂
Už sa neviem dočkať piatku,dúfam,že obidve ste tehule 🙂
Teda určite ste 🙂
By ma zaujímalo ako dopadla tá baba,čo bola s nami na odbere, ona mala tiež iba jedno vajíčko ako ja.

Pahu takže Lolek a Bolek 😀
Ty ideš v pondelok? Budem veľmi veľmi držať palčeky.
Baby ja to normálne s Vami prežívam, som nervózna,ako keby som mala aj ja ísť.

Pozdravujem aj všetky ostatné babuľky 🙂

obelix
16. júl 2008

sivuska - a cim si stimulovala ?

sylvyka
16. júl 2008

ahojko sivus 😀
fuha bude to ale cakanie ale zvladneme to neboj 😉
no vies ze aj ja som myslela na nu ale som ju tam nezazrela ☹

sivusa
16. júl 2008

Decapeptyl, Puregon,Menopur

pahu
16. júl 2008

Ahoj Sivuska 😀
Ano, mame pracovny nazov, Lolek a Bolek, to nam vymyslela mamina 😵 Dakujem za palceky... Aky je postup u Vas? Idete podat ziadost o dalsi pokus, alebo idu skusat nejake testy, preco si nereagovala? 😨 😕

cicuska
16. júl 2008

pahu rata sa az ten dalsi den po ET ako prvy. Pahu drz sa! Inak s manzelom sa smejeme ze ked budu chalani tak Taras a Bulba a ked baby tak Sodoma a Gomora 😀 😀 Ale aj tak po narodeni dostanu po zadocku kde tak dlho boli 🙂
Gregy - je lepsie ked nereagujes ked ta stopnu skor aspon ti zostane viac liekov na dalsiu stimulku a o to menej si budes musiet dokupovat
Idem baby oddychovat lebo som nejaka utahana.Dvaja loptosi daju zabrat.

sylvyka
16. júl 2008

cicus a ja som sa pytala ked som bola na et a tam mi povedali ze sa rata aj ten den et tak teraz co ? 😅

cicuska
16. júl 2008

sylvyka tak ja neviem mne to nejaka baba zasa poradila takto.Ale to nevadi ked si tehu a ides aj o den skor tak hcg tam urcite nejake je.

sylvyka
16. júl 2008

😀 😀 😀 no neva hcg tam bude 😉

pahu
16. júl 2008

Mne to je vlastne jedno, lebo ak by som brala aj den ET, 10.den je nedela a ak nie tak pondelok a ja idem na krv v pondelok 😀

Sylvy, ak ti to povedala lekarka, tak sa neboj, Hcg tam urcite bude... A sledujes si aj krcok ked si davas utrogestan? Ja ho mam veeelmi nizko, akoby mi uz skoro trcal von.. 😀 A vraj by to mohol byt aj priznak 😀 Ty ako?

lumah
16. júl 2008

pahu ty budeš 21.7. vedieť vysledky o tehu a ja nastupujem tento den do porodnice-významný den budeme mať obe. 😀

sivusa
16. júl 2008

Pahu 25.8. ideme na konzultáciu k Harbulákovi, uvidíme,čo povie...

sylvyka
16. júl 2008

pahu akoze ano sledujem mi tam dajako zavadza 😀 najme ked je sest hodin rano a ja ledva som prebrata ked si davam utrogestan 😀 😀 😀

lumah
16. júl 2008

kočky nech vám tento rok vyjde každej pozitívny výsledok a tešíte sa z rastuceho bábatka v brušku. 🙂

gregy
16. júl 2008

cicuška a chcela som sa ťa opýtať to už poisťovňa potom nerieši? Lebo oni schválili určité lieky na dlhý protokol a ked ho stopnú a prepíšu iné lieky a iný protokol? nemusím to potom znova schvalovať v poisťovni?

pahu
16. júl 2008

Lumah, sa tesim ale ty mas termin az 10.augusta, co tam budes tak dlho vylihovat? 😀 Inac ja mam 3.augusta narodky, tak to potom pekne potiahni...Aj ked mat doma 2 levikov 😀 😀 😀 A hlavne nech to mate bezproblemove 😉

Sylvy, tak je to vraj priznak, tak sa zatial potichucky tesim 😀

Gregy, podla mna ti uz len poistovna schvali lieky zvlast, ja som si aj tak musela dat recepty opeciatkovat tam... 😵

zuzanka2
16. júl 2008

Siviska ahoooj 🙂 !

Ďakujeme, že na nás myslíš, však ti v piatok napíšeme a my to zvládneme, že sylvynka a pahu 🙂 🙂 ?
A mimochodom aj mne ten kŕčok nejako zavadza keď dávam Utrogestan, myslím, že sú to dobré znamenia!

Sylvyka a ideme v piatok, nie v sobotu, však?

ni.kolet
16. júl 2008

Aj ja a Darla27 ideme v piatok na krv.

cicuska
16. júl 2008

zuzanka,pahu sylvy vy ste boli vsetky tri spolu? DRzim prsty aby boli pozitivne vysledky 🙂

GREGY skus sa dohodnut s lekarom ja som to uz neriesila cez poistovnu,priamo v GF u vrchnej sestry mi dohodol moj Dr. ze i daju zbytok potriebnych liekov ktore som si tam dokupila za doplatok ako keby som ich mala cez poistonu.Oni tak zvyknu mat nejake zasoby od bab ktore mali liekov zase nazvys.

zuzanka2
16. júl 2008

ni.kolet a to idete užna druhý tehu test?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre