Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

laskonka
4. júl 2008

ahojte dovolila som si zalozit novu temu 😵

gregy
4. aug 2008

Ozaj kočky mne mešká mrcha dnes som 30 DC a ani trošku sa mi nezdaá že by mala prísť, niekto tu spomínal neaký čaj z bazalky či čo prosím dajte radu ...

janula13
4. aug 2008

Gregy, ja si pamätam caj z majoranky, ale uz neviem kde to bolo...

gregy
4. aug 2008

A v akom pomere? koľko majoránky na aký objem? a ako často? 😀 😀 😀

janula13
4. aug 2008

Joooj, to ja neviem, ale myslim ze ako klasicky sypany caj, hadam 1x denne, skus hladat 😝

loginka
4. aug 2008

cauko gregy, ja som si zarobila tu majoranku 2 lyzicky, uz som to pila 3 dni a furt nist (jeden pohar denne), ak to do tyzdna nepride idem ku gyndoske
ozaj v piatok som stretla v Avione Behunku, nakupovala s rodinkou - kukala som na to jej dieta - cca 6 r, ze kto jej ho vyrobil 🙂

janula13
4. aug 2008

Logi, tak kto jej ho vyrobil?Bol tam aj tatik, tiez je taky usmievavy? 😀

loginka
4. aug 2008

bol, aj tatik, skade vies ze sa usmievala? 😉

janula13
4. aug 2008

je tym vraj povestna, v uvodzovkach 😀 😀 😀 ale dnes vyzerala v nalade, ked som juvidela v GF 😀

vika34
4. aug 2008

ahojte babenky,to ste cez deň toho dobre veľa popísali,Pahu gratulujem k narodkám a čítam tu ,že nie som sama s totálnou depkou,včera som bola taká precitlivelá,že som celé poobedie prerevala,dnes už to bolo lepšie.Zajtra ráno idem na krv a aj ked si od štvrtka myslím,že výsledok nebude dobrý,nádej umiera posledná.Snaživec bežec vás všetky pozdravuje a snaží sa ma nejako rozveseliť/moc sa mu to ,ale nedarí/.Práve mi znadal,že čo píšem o nejakej umierajúcej nádeji,že on je presvedčený ,že zajtra ten testík bude pozitívny,tak uvidím,napíšem výsledok,ak sa mi podarí z roboty,ked nie tak až večer

gregy
4. aug 2008

Vika myslím na Vás 😀

vika34
4. aug 2008

dík,akurát dávajú nejakú totálnu stupiditu v telke,len sa tam striela a kričí,človek si nemôže pri tej telke ani porelaxovať

vierka
5. aug 2008

Ahojte babulky, mozem sa spytat???
Mam to prehlasenie co treba dat potvrdit notarovi... a chcem sa len spytat ako stare to potvrdenie moze byt? ked si ho dame trebars tento tyzden potvrdit a pojdeme na IUI az na konci mesiaca budu to este akceptovat? alebo to treba dat potvrdit v tom tyzdni kedy prebieha IUI???
dakujem za odpovede 😀

lusilia
5. aug 2008

Dobre ranko babulky 😉
Vierka myslim, ze to je uplne jedno, hlavne, aby ste to mali 😉

larita112
5. aug 2008

Dobré ránko babulky 🙂
zase som si všetko prečítala... vika dnes budem očakávať pozitívny výsledok 😉
ahoj lusil 😉 ako sa cítiš?
o tej čiernej nálade - aj ja ju mávam v poslednej dobe často a keďže sa blíži aj čas ďalšieho pokusu (KET), akosi sa mi do toho ani nechce... neviem sa na to nejako pozitívne naladiť... všetky výsledky (včera už som mala posledné) mám v poriadku, všetko je negatívne, čo je veľmi dobre, ale stále neviem prečo. Možno to naozaj bude v mojej hlave, ale nedokážem sa akosi nastaviť tak, že teraz to už naozaj vyjde. Zvlášť po tých nevydarených pokusoch... drahý mi za to nadáva, že to tak nemôžem brať, ale...
tak som sa vám zase trochu vyžalovala 😉

lusilia
5. aug 2008

Ahoj Laritka, v celku sa to da, dneska mi je sice nejak divne, hned od kedy som vstala, ale tak da sa, uz sa neviem dockat zajtrajska, idem na to NT do Gyn-fivu...
A kedy ty teda ides na to? musis mysliet pozitivne, uz to urcite vyjde, verim tomu 😉
Vika aj ja drzim palceky, nech tu mame konecne dalsiu tehulku 😉

larita112
5. aug 2008

Lusil, asi v polovičke septembra... od budúceho týždňa začnem brať prednison a potom od ďalšieho cyklu ideme na to... 😉 budem sa snažiť myslieť pozitívne, ale keď je to také ťažké 😒 hm
...tak pekne dnes oddychuj a posielam pohladkanie drobčekovi 😉

bianka30
5. aug 2008

ahojte, takze u mna sa nic nezmenilo, vcera som sa dozvedela o dalsej mojej kamoske ze je tehu... uz nevladzem... naozaj... uz mam toho dost... AJ JA CHCEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😅 😅 😅

lusilia
5. aug 2008

Ja viem Laritka, neviem si predstavit tolko krat do toho ist anaozaj som ten najstastnejsi clovek, ze nam to vyslo na prvy krat, sama tomu stale neverim 😀 A teda naozaj sa ti to blizi, zasa to uehne ako voda, a musi sa to podarit 😉
Bianka ja to nechapem, ale to je neuveritelne, no mala by si pochytat vsetky snazilky, tusim mas naozaj nejaku moc 😀

loginka
5. aug 2008

ahojte!
dnes je nejaky divny den, strasne zle som stavala, aj vy?
vika, strasne moc ti prajem, aby bol pre teba naopak tento den ten najkrajsi!!!

bianka30
5. aug 2008

lusil asi hej , uz mi nic ine neostava len pomoct ostatnym... ja uz ani snad neverim ...

lusilia
5. aug 2008

Ale Bius, nevesaj hlavu, urcite pride rad aj na teba 😉
Ahoj Loginka, to bude tym pocasim 😉

bianka30
5. aug 2008

tak prave som ju zdvihla hore, kupila snazivcovi profertil... a budem verit..

pahu
5. aug 2008

Ahojte, tak Biuš, aj moje 2 či tri kamošky čakajú miminko. Dostala som to nadelené v pár sekundových intervaloch, včera večer. Ale asi za to môžem sama, ak by som to povedala ľuďom okolo, čo všetko sme už prešli, možno by boli opatrnejší, ale aj tak by som sa to vlastne dozvedela. Je to na prd, ešte zajtra do roboty a potom na dovolenku, len spinkať a oddychovať. Jediné pozitívum tohoto mesiaca je, že podľa pocitov už mám po ovulke a sex nebol žiadny, takže nebudem stresovať pred predpokladanou mrchou či príde alebo nie. Príde totiž určite. Ach jo, ďalší stratený mesiac. 😢 😖 Čo sa dá robiť....

P.S. Asi Vás budem dnes len čítať, nech Vás nenakazím depkou..
P.S.2, Vika, na teba myslíme... 😉

lusilia
5. aug 2008

No Bianka, neviem, ci si spravila zrovna dobre, nam profertil ani nahodou nepomohol, bolo to este horsie, ale nechcem ta tym nejak stresovat, na kazdeho to ucinkuje inak, tak dufam, ze tvojmu snazilcovi to pomoze, ved za skusku nic nedas, teda okrem tych 4. litrov , ale zazraky sa deju 😉

lusilia
5. aug 2008

Ale Pahulienka, este stale? ja viem, ze je to pre vas tazke a neviem, ako by som vas mohla povzbudit, ale aspon si uzivajte leto, treba niekam vypadnut, naozaj ta dovca vam prospeje 😉

bianka30
5. aug 2008

no tak ti poviem , ja uz som na tom tak, ze radsej nech mi to povedia narovinu, ako keby sa mali schvovat a nepovedat mi to lebo maju vycitky... nebud v depke, vsetko sa na dobre obrati a este budeme v depke ze sme nevyspate... cmuuuk

gregy
5. aug 2008

Ahojte tak vidím že pochmúrna naláda ostáva ☹
Vika pevne verím že ty nás dnes pekne rozveselíš 😀
Ja mám taký niaká deň nič sa mi nechce ale mám roboty ako na kostole len sa neviem konečne niečo odhodlať robiť, kebyže sa do toho pustím už to ide ale ten začiatok ☹ 😝 😨

A mrcha ešte stále nedorazila ☹

bianka30
5. aug 2008

lusil, dala som len 1400 sk, na mesiac som kupila , tak ti poviem uz som take peniaze vyhodila na ine blbosti... ja uz sa chytam cohokolvek.. vies ked si predstavim teraz cakat do decembra len tak... moc sa mi to nechce (pojdem na ivf c.2 az v decembri) takze som sa rozhodla tomu pomoct,,, ked sa to podarilo inym aj nam sa musi

loginka
5. aug 2008

vidim baby , ze sme na tom nejako podobne
nalada nic moc, roboty vela ale nic sa mi nechce
ale nie, tesim sa na obed a na vikend 🙂

gregy , ja som mala vcera znova davku majoranky + cerv. vino a stale nic 😒

neviem, ale bud. tyzden, ak sa bude dat, uz pojdem radsej ku gyndoske, ci je to ok

lusilia
5. aug 2008

Bius, tak potom hej, na jeden mesiac sa to da, vsak uvdite, co to spravi...ale mohlo by sa podarit aj bez lekarov, no nie? 😉 do decembra to este stihate 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre