Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

laskonka
4. júl 2008

ahojte dovolila som si zalozit novu temu 😵

sivusa
30. júl 2008

Ahojte.
Vyzerá to tak,že to dnes na stretko stihnem 😀
teším sa 😀 😀 😀

bianka30
30. júl 2008

sivusa si sikovna...

sivusa
30. júl 2008

😀

lusilia
30. júl 2008

Bius ja by som najradsej ostala uz doma, ale neivem co povie doktorka a ci sa to da len tak, ze chcem ostat na rizikovom 😕
Gregy som na PN, minulu stredu som mala vytok, tak som utekala ku gynde a dala mi nejake lieky a vypisala ma, ale uz je to hadam v pohode a aj babo mi kontrolovala a vseto bolo ok, tak hadam je to aj teraz tak...a teda na kontrolu idem az 12.8. ked mam aj dalsiu poradnu...

pahu
30. júl 2008

Aj ja sa teším, ale makám ako fredka 😀

sylvyka
30. júl 2008

ahojko kocky ako s amate ?
sivus dufam ze ti je lepsie a uzivas si toto kraaasne leto ! 😉
skoda ze nebudem na tom stretku hm pridem o to vas vsetky spoznat ☹

lusilia
30. júl 2008

jeeee Sylvyka to ake tam mas tt? 😀 😀 😀

sylvyka
30. júl 2008

lusi som si to opravila chichichi

lusilia
30. júl 2008

no, tak uz to vyzera lepsie 😉 😀

dyta
30. júl 2008

ahojte kočky, dlhšie som tu nebola... 🙂 nuž, veľa práce...
cez leto som si dala pauzu s Ket-kami a idem na to od septrembra 🙂 ..
neviete, či náhodou nemajú nejaké voľno v G-F?.. od rána sa tam pokúšam dovolať, chcem si spraviť termín a nikto to tam neberie...
idem si prečítať, čo ste popísali... 😉 😉

bianka30
30. júl 2008

sylvyka neprides.. budu aspon fotos...

dyta
30. júl 2008

bianka, organizujete stretko??... rada by som sa k vam pridala, ale dnes , nemôžem 😒 ... škoda, to imuno by ma dosť zaujímalo... samozrejme okrem Vás 😉 😉 tak si to užite! 😵 😵 😵

bianka30
30. júl 2008

dyta neboj sa este nejake bude... a potom prides..

pahu
30. júl 2008

😀
Idem papať, kúpila som si mekáč 😀 Zdravá strava pre budúcu tehuľku 😀 A v kabelke mám 3 mrkvy... 😉

jvo
30. júl 2008

ahojte kocky znova vam sem na chvilku skocim, ako ste mi poradili objednala som sa v SNOPE na predoperacne vysetrenia 07.08 idem na odbery a potom 11.08 na interne (lebo teraz ma Dr. dovcu tak hadam to stihnem) napadlo mi vsak ze toho 07.08 ked idem na odbery budem aspon teda dufam 4DC nebude to vadit? Myslim hlavne koli tomu ci sa robia vysetrenia aj mocu.....ten mam doniest so sebou ci im tam potom nacikam do skumavky? 😀 Nic mi vcera k tomu nepovedali resp. som sa neopytala povedali len ze mam prist na odbery...dakujem pekne vsetkym za rady 😉

bianka30
30. júl 2008

jvo , tak ja ti neporadim, lebo mne na predoperacne moc nebrali, a ked som sa ich na to pytala tak vravela ze vsetko co potrebuju zistia z krvy. ale nebola som v SNOPE...

bianka30
30. júl 2008

ahojte, takze len pre pripomenutie ak by nahodou niekto zabudol....

kedy? dnes cca nieco po 17,00
kde? AVion pred TMobilom
kto? komu sa len chce a vsetky ste vitane... a uz sa tesiméeeee

cicuska
30. júl 2008

caute baby je mi luto ale mne to dnes moc nevyhovuje ☹ Snad niekedy na buduce...

bianka30
30. júl 2008

no pahu nakoniec tam budelem len mi dve... hehehe

kacarina
30. júl 2008

caute caute, no ako? konalo sa stretko? a boli ste tam "vsetky dve" alebo aj viacere? 😀 ja som dnes musela bohuzial na obed utekat z BA spät domov 😢 , lebo som bola objednana internistovi na predoperacne ... a dnesna kontrola v GF: ... vraj folikulov sa tvori habadej, ale pomaly dozrievaju, ze potrebuju svoj cas, tak Gonal znizili, aby sa ich netvorilo uz viac, ale pridali Luveris na dozrievanie ... a v piatok dalsia kontrola ... takze odber cez vikend je velmi nepravdepodobny, az zaciatkom tyzdna... dobru noc, idem spat, lebo ma dost uspava ta kombinacia injekcii, uz som poobede spala ako male babo 🙂 To asi ten Luveris robi...

vika34
30. júl 2008

čaute kočky,stretko sa konalo bolo nás 6 plus dvaja manželia,ten môj sa natlačil neohlásene ,ale dúfam že to nevadilo,napodiv sa aj dosť zapájal do debaty.Veľmi sa mi páčilo a mohli by sme to niekedy zopakovať.

lusilia
31. júl 2008

Dobre ranko babulky 😉 Jee tak to je super, ze to nakoniec vyslo, tak dufam, ze cim skor uvidim tie foto a dufam, ze bude urcite aj to dalsie stretko a bude nas viac 😀

bianka30
31. júl 2008

ahoojte, bolo super, fotky nemam lebo vacsina si nezela mat fotky na nete, takze respektujem...

Gregy som neskutocne rada ze som ta spoznala.... samozrejme ze aj loginku, sivusu, viki....
Pahu.... som rada ze som ta videla...hehehe

bolo super a moc sa tesim na buduce...

bianka30
31. júl 2008

a najviac sa tesim ked sa stretneme potom uz aj s kocikmi... som zvedava ako bude potom stihat ten casnik...hehehehe

sivusa
31. júl 2008

Dobré ránko.
Stretko bolo super 😀 , mohli by sme ho častejšie zorganizovať 🙂
Bianka to by ten čašník nezvládol 😀
Logi aké bolo divadlo?

mandy55
31. júl 2008

dobre ranko babulky

ranajky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

som rada ze ste sa videli, mozno nabuduce sa uvidime 🙂 uz sa tesim

lusilia
31. júl 2008

Bius vsak tie fotky by si nemusela davat na net, stacilo, ak by sme si ich rozposlali len medzi nami na mail, no co uz s vami, vsak hadam vas uvidim aj nazivo 😀

gregy
31. júl 2008

Ahojte 😀
tak stretko bolo suprove mala som v pláne ísť len na chvíľu lebo mi mala prísť návšetva tak bolo treba niečo pripraviť no a nakoniec som ostala až do konca a ani to sa mi ešte nechcelo ísť domov 😀 😀 😀
Bolo mi cťou Vás kočky poznať 😉 😀 😉
Bianka podobne 😉

sivusa
31. júl 2008

dúfam,že na ranajky ste si dali mrkvu 😀 😀 😀

loginka
31. júl 2008

kuki dievcatka 🙂
som velmi rada, ze som Vas spoznala - Bianka (+snazivec), Vika(+snazivec bezec do schodov 🙂 ), Gregy, Pahu a Sivusa
Mala som z toho velmi dobry pocit , velmi ma mrzelo, ze som musela tak skoro odist, v podstate sme len zacinali debaty, a este by som si s Vami rada pokecala. Prijemne.
Vyzeralo to najprv, ze v divadle zmokneme, ale nastastie sa vycasilo - predstavenie Otevrene manzelstvi - hodina a pol o tom ako sa Krausova s Rodenom hadali kvoli neveram, no nastastie to netrvalo tak dlho 🙂

Lusi, Mandy, a dasie kocky, skoda, ze ste nemohli prist. Chybali nam tehulky. Ale Vika bude zachvilku. Kedy mas test? (Aj my samozrejme - potom sa rada hrdo pofotim 🙂 )
Mali sme tam aj na ukazku male mimco, ze Bianka?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre