Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

laskonka
4. júl 2008

ahojte dovolila som si zalozit novu temu 😵

lusilia
4. aug 2008

Loginka to schvalne, si robi co chce, mracha jedna mrchava 😀

sylvyka
4. aug 2008

este neviem dokedy asi az po ultrazvuku mi vsetko povedia , a ze to uteka ako voda to mi je jasne 🙂

lusilia
4. aug 2008

Sylvyka hej, po ultrazvuku ti daju aj tu zaverenu spravu a tam bude aj to, ze do kedy mas brat utros

sylvyka
4. aug 2008

lusil a ty si mala jedno embrijko?

lusilia
4. aug 2008

Sylvyka nie nie, mala som dve, ale to jedno sa nejak stratilo ☹, ale tak sme vdacny, ze aspon to jedno nam ostalo 😉 , ja uz som to vedela podla HCG, ze bude len jedno, takze ma to v podstate na ultrazvuku neprekvapilo...

sylvyka
4. aug 2008

podla HCG a ja ako to ze neviem no aspon sa prekvapim to sa da ze sa strati ? 😉

lusilia
4. aug 2008

No vsak ked ti povedali, ze si tehu, tak ti povedia, aj ake mas HCG, teda ak sa na to opytas, ale budes mat aspon prekvapenie 😀
A tak vidis, da sa, proste tam bolo len jedno a po druhom ani stopy 😀

sylvyka
4. aug 2008

no mna to nenapadlo sa opytat na hcg to som o tom ani netusila co uz so mnou ja som taky polepetko a hlavne strachoprd 😀

lusilia
4. aug 2008

No ani ja by som o tom nevedela, ale sa ma baby opytali, ze ake mam hcg, tak som tam potom volala, tiez by som inak nevedela, ale vsak ono je to jedno, hlavne, ze to mas pozitivne a uz ci bude jedno, alebo dve, tak to bude to prekvapko 😉

gregy
4. aug 2008

Ahojte

Misi je mi to veľmi ľúto ale verím že chlapci to zvládnu, držte sa!!! 😉

Labutienka džkaj sa, veľmi veľmi držím palce 🙂

Pahu gartulujem 😉

Bianka rýchlo sa vylieč ...

Ostatné zdravím a prajem kásny deň

Ja som dnes ostala robiť doma lebo po sobotňajšej akcii som asi chytila neaký vírus včera som mala horúčku a bolelo ma celé telo dnes je to lepšie ale žalok ešte stále neposlúcha a z chľastu to nebolo lebo som skoro nič nepila a večer som robila ešte aj šoféra v tom teple mi ani poriadne nechutilo 😝 ale oslava bola super a tak obré koláče ako sme si teraz dali upiecť som ešte nejedla 😵

labutienka
4. aug 2008

ahojte babuľky 🙂

pahulienka, všeeetko najlepšie k včerajším narodkám a z celého srdiečka ti želám, aby sa ti splnil čo najskôr ten vytúžený sen - bábätko 😉

ja som v úúúplnej pohode, absolutne žiadne stresy 🙂 tak sa vytešujem, tfuj, tfuj, tfuj, ani utroš mi nevadí, to je výživa pre moje babuliatka 🙂

sylvyka
4. aug 2008

labu kedy ides na krvicku ?

labutienka
4. aug 2008

presne o týždeň

sylvyka
4. aug 2008

cize 11 ja idem 12 na utz 😉 budem ti drzat palceky 😀 😀 😀

labutienka
4. aug 2008

aj ja tebe 😉

mandy55
4. aug 2008

sylvyka asi ides na UTZ rano, vsak?
ja idem na 12,00 do poradne a potom mam 3D

babulky mate aj vy niektora termin 12.8 do GF?

pahu
4. aug 2008

Ahojte, ako sa máte? 😨

bianka30
4. aug 2008

pahu dobre, uz ani kolienko ma tak neboli...

mandy55
4. aug 2008

Pahulienka ahooooooooooj

larita112
4. aug 2008

ahooooojte, ja zase iba kuk 😀
pahu, tak aj ja všetko len to naj, naj, naj k Tvojim narodeninkám... hlavne splnenie veľkého želania 😀
ahoj bianka, mandy 😉

pahu
4. aug 2008

Dakujem gratulantky 😀
Prepáčte, mám nejaký blbý deň, plakala by som niekde v kútiku a k tomu kopec roboty... 😖

mandy55
4. aug 2008

laritka ahoj, ako sa ti dari?

mandy55
4. aug 2008

pahulienka aj take dni su, neboj, bude lepsie, alebo si chod do kutika a potom bude lepsie

Adamko ti posiela kopki-kop aby ti bolo veselsie 🙂

pahu
4. aug 2008

Dakujem 😉
Mám pocit, že mi momentálne nič nevychádza 😔 Kašlať na to, dúfam že to čo najskôr prejde. A tehuľka tento mesiac nebudem, bez sexu to asi nejde, však? 😢

bianka30
4. aug 2008

pauuuu to bude z pocasia... cmuuuk (ja som mala vcera co robit aby som sa udrzala na uzde bez slziciek) dosla kamoska z dovolenky, robila som jej obed nech sa nemusi nahanať, sedeli u nas, a ze ju boli brusko a ze je sfucana a tak som jej dala testik... no ten pohlad ked vysla z WC stal za to .... plac, smiech ,radost , strach .. no proste vsetko ale s // v ruke... velmi som sa tesila a zaroven jej aj strasne zavidela...(podotykam ze v januari mala mimomaternicove a je bez jedneho vajcovodu...)

mandy, laritka... cmuuuk

mandy55
4. aug 2008

bianka co napisat, aj mne sa tlacia slzicky, tusim by si mohla zacat pisat knihu
mas tolko kamosiek a za posledne mesiace sa tolko pribehov odohralo v tvojom okoli 🙂

neboj aj na vas pride rad. mozno teraz nebol ten spravny cas, babo si najde cestu, ked budú Elementalové nakloneni 🙂

bianka30
4. aug 2008

mandy... uz aj nad tym som rozmyslala... heheh aspon by som mala na IVF... hehehe

ja uz mam taky pocit ze ked sa ja chytim nejakej tehule, a potom babu co chce byt tehula, tak to mna preskoci a chyti sa to u nej... tak neviem ... ale snad to stastie aj na mna padne... verim tomu...nic ine my nezostava... takze ... babulky praci zdar...

bianka30
4. aug 2008

a teraz mi volala ze vsetko je tam kde ma byt takze uz to nemoze byt mimomaternicove... a ja som taka stastan..... velmi sa tesim

lusilia
4. aug 2008

Bianka, to je naozaj uzasny pribeh 🙂 tusim kazda tvoja kamaratka je tehulka, no dufam, ze to uz aj teba konecne stretne 😉

pahu
4. aug 2008

Bianka, tak to by mňa si zložilo ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre