Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

laskonka
4. júl 2008

ahojte dovolila som si zalozit novu temu 😵

labutienka
12. aug 2008

babuľky, to bola veľmi smutná správa od misi ☹ a zrejme nemá nikto chuť písať a ja to chápem... ☹
ale pošlime jej na diaľku veeeľa pozitívnej energie, misi ju potrebuje najviac z nás 😔 a k tomu veľmi silné a vrúcne objatie 😔

janula13
12. aug 2008

Misi, tiez si mi dala pocitit, aka som malicherna a zbytocne sa lutujem , su aj ovela zranujucejsie veci, ako tie co zazivam. tazko hladam slova, je mi to tak velmi luto, nie je to spravodlive, teraz ti ich vziat.Myslime tu na teba a dufam ze to casom preboli.

gregy
12. aug 2008

labutienka pridávam sa 😔 ja na ňu stále musím myslieť neviem ale tak ste mi za ten pol rok prirástli k srdcu že ked niektorú z nás stretne takéto nešťastie tak sa ma to tiež veľmi dotkne ☹

loginka
12. aug 2008

miši, posielam ti vela energie a sil, myslim na teba, tvojho muza a Vase krasne deticky, ktore si s laskou nosila pod srdcom
zivot vie byt velmi kruty

cicuska
12. aug 2008

misi 😔 drzte sa ,je mi to velmi luto

gregy
12. aug 2008

Ahojte kočky ja už idem dom.

loginka
12. aug 2008

pa gregy!
ja som cely den doma, lebo ma pochytila crevna chripka, rande na vecku vkuse

zuul
12. aug 2008

dievčatá pozdravuje Vás Pahulka, že sa majú úúúúúúúúúúúúúúúžasne na holiday 😀

bianka30
12. aug 2008

jeeeeej to je super.... velmi sa tesim s nou... dufam ze najde aspon troska stratenu pohodu... ozaj a co povedala pojde???

zuul
12. aug 2008

jasne ide. bianka poď k nám. okopčila som tam čo mi odpísali. 🙂

loginka
12. aug 2008

diky zuul, kde vlastne dovolenkuje?

larita112
13. aug 2008

aj ja sa dnes pridávam - prečítala som si tú najsmutnejšiu správa - misi, je mi to nesmierne ľúto a viem, že slová sú v tejto chvíli zbytočné... 😢 ale cítim s tebou a verím, že časom to trošku prebolí, aj keď nikdy nezabudneš a vždy ti bude smutno... posielam veľké objatie... cmuky

sylvyka
13. aug 2008

ahojte dievcata tak bola som vcera na utz a neni to dobre z dvoch embrijok sa mi ujalo jedno a ani to neni take ako ma byt je to strasne malinke tak mi dali dalsi utz o tyzden a pripravili ma aj na to ze mozem krvacat bo babo prestalo rast ☹ ale strasne dufam na zazrak tak strasne s tymto som neratala ☹ ☹ ☹
mala niektora z vas podobnu skusenost ?

lusilia
13. aug 2008

Sylvyka, dufam, ze sa to upravy, stava sa aj toto a aj v neskorsich tt, ale musis teraz davat na seba pozor, len pekne doma lezkat a verit v zazrak. Drzim ti moc palceky, bolo by mi to velmi velmi luto, keby ti to nevyslo.

sivusa
13. aug 2008

Ahojte.
Sylvyka nestraš, všetko dobre dopadne, pekne oddychuj a dávaj na seba pozor.
Bude to v poriadku, ten váš bojovník to nevzdá 🙂

sylvyka
13. aug 2008

no budem muset nemyslet na to lebo sa zblaznim a tak strasne som sa tesila musim to predychat inak som v praci neni som na pn doma by som len rumazgala a takto aspon sa snazim pracovat 😉

larita112
13. aug 2008

Sylvynka, ja budem s tebou dúfať a veriť v zázrak... dávaj si pozor, aj keď si v práci, len tak opatrne... a stále sa to môže otočiť k lepšiemu, lebo ti na rovinu nepovedali, že nie... len ťa pripravili na možnosti, ale budeme teda spolu naozaj, naozaj veriť, že bude všetko v poriadku. Cmuky, posielam ti veľký kúsok svojej pozitívnej energie. Držkaj sa a nevzdávaj to, hlavne, ak to ešte nevzdalo tvoje bambuliatko... 😉

lusilia
13. aug 2008

Tak pokial sedis za compmom, tak sa to da, ale ked budes doma tak sa nenamahaj, poriadne oddychuj a ziadne vlacenie tasiek z nakupou a podobne

labutienka
13. aug 2008

Dobré ránko babuľky,
nejak nám to tu posmutnieva a ani ja nemám tie najlepšie správy 😒
dnes ráno som bola na krvičke a som sa pýtala na tú chybu v teste a sestra že tam žiadna chyba nenastala, je to nulové.... ale že možno spravili chybu v labáku...
to akože urobili iný test??? to ako im mám potom veriť všetko ostatné, čo mi tárajú do telefónu........ 😕 😠

monika3
13. aug 2008

ahojte kocky,
mam na Vas jednu otazku, ak mate niektora poistovnu Apolo, neviete ako dlho je platna schvalena zmluva-pol roka ci rok? Diki 😉

labutienka
13. aug 2008

ahoj monika, myslíš žiadosť na ivf? ja mám tiež apollo a platnosť som mala na 1 rok.

monika3
13. aug 2008

Labutienka dakujem, presne to som myslela... 😉

labutienka
13. aug 2008

babulky, kde ste? 😕

sylvyka
13. aug 2008

labu asi som tu len ja 😉

lusilia
13. aug 2008

Aj ja som tu, ale len obcasne, cisitm hrusky, ideme zavarat🙂
A inak babulky uz som na stalo doma, nechala ma na rizikovom, takze mam pokoj od tej mojej hnusnej roboty 😀 , len som si zabuda vypytat vychadzky, ja truba 😀

labutienka
13. aug 2008

to je super, lusilia 🙂 ja vám to tehuľkám tak strašne prajem 🙂 už aj ja chceeeem 😅 😔
veď si vypýtaj vychádzky, keď pôjdeš na kontrolu, alebo tam zbehni aj mimo kontroly. a moc nepracuj 😉

labutienka
13. aug 2008

a ešte som vám chcel napísať, že na také veci ako pozitívne myslenie a pohoda a žiadne stresy už neverím 😠 u mňa bolo po tejto stránke všetko o.k. od začiatku stimulácie a vyslovene som sa na všetko tešila a čo z toho mám? PRD!
...je to všetko len HRA OSUDU...

sylvyka
13. aug 2008

labu tak ja som tomu zas neverila ze sa podari a i tak to je na prd mam teraz take nervy a stresy ze az a strasne sa bojim presne STRACH to som cela ja ale tak trosicka dufam ze sa to zmeni 😉 hlavne ked si dam dobry obed bo uz som strasne hladna hadam ten obed ostane tam kde ma 😀

labutienka
13. aug 2008

tak dobrú chuť sylvyka a dobre sa napapaj, aby babuliatko rástlo 😉

linav
13. aug 2008

Dievčatka moje ☹ ja sa neviem stých smutných správ spamätat ☹
Miši,to ako je mi lúto čo sa Vám stalo sa nedá napísať a určite som nebola jediná čo sa rozplakala ☹ neviem napísať nič čo by zmiernilo tvoje trapenie.len to že na teba moc myslím
Labutienka aj na teba myslím a chápem všetko čo prežívaš.sama som to zažila a zvládala neúspech tažko.Držkaj sa
sylvyka ešte to nevzdávaj všetko može na dobre obrátiť,to ešte neni verdikt........posielam vela energie 😉

Pozdravujem pahu,Bianku,loginku,brís,gregy,lusi,laritku a všetky moje spolubojovníčky.
20.aug.idem do GF 😠 už nemám žial takú doveru idem tam trošku s nechuťou.......

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre