Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

laskonka
4. júl 2008

ahojte dovolila som si zalozit novu temu 😵

loginka
22. júl 2008

dobre ranko,
aj ja prajem krasny den a vela sily a radosti nam vsetkym!
kde ste tehulky? lucilia, mandy, misi?
sylvika blahozelam, drzim palce, opatrujte sa!
lauritka bud len rada, ze mas vsetko ok, vela stastia pri KET!!!

bianka30
22. júl 2008

dobre ranko...

labutienka
22. júl 2008

ahoj bianka, ako sa mááááš? 🙂

bianka30
22. júl 2008

labu.... dobre... prave som domrchovala, tak sa vytesujem... a idem si uzivat neviazaneho sexu hehehehehehehe (teda viazaneho s manzelom hehehe)

ale nie, nejako sme sa dohodli ze skusime normalne, chcem sa dohodnut so svojim gyndosom ci by som nemohla k nemu chodit na ulz.na kontrolu folikov a skusime takto riadene tulenicko.. mozno....

gregy
22. júl 2008

Ahojte kuriatka 😉

Bianka tak držím palce ...

petkabb
22. júl 2008

babulky, prosim vas, viete mi odporucit nejakeho dobreho gynekologa v ba? mate niekto skusenosti s gynekologiou v Prosanuse? neviete ci je tam nejaky dobry gynekolog? alebo ak aj nie tam, tak hocikde inde v ba. potrebujem niekoho fakt dobreho. vopred vam dakujem za radu

bianka30
22. júl 2008

petka rada by som ti poradila ale ja mam v samorine... v ba neviem,nepoznam...
ale drzim palce

gregy no skusim ... rozmyslam ci ist na laparo alebo nie, tak chcem pocut aj niekoho ineho nazor...

sylvyka
22. júl 2008

ahojte 🙂 dakujem kazdej za palceky zajtra idem na druhy test 😉 dufam ze bude taky ako prvy
bianka ja som bola na laparo a dovtedy som ani netusila ze mi daco je som nemala absolutne ziaden problem len to ze sme nemali babo a manzel bol vporiadku a potom ked som sa zobudila po laparo som skoro odpadla ze co mi vsetko je 😅 😅 tak asi by som isla

bianka30
22. júl 2008

ja viem, u nas je ale IVF kvoli manzelovi, ma zle vysledky... ty si mavala aj mrchu ok?, aj ovulku ok? aj hormonalny profil ok? aj stitnu zlazu ok? co ti zistili na laparo?

gregy
22. júl 2008

sylvynka a to čo ti zistili malo neaký dopad na to že ste museli ísť na IVF? alebo by ste na IVF museli tak či tak?Ináč podľa mňa IVF obchádza veľa defektov vajcovodov, a veľa lekárov zastáva názor, že je to zbytočný zásah do organizmu pokiaľ musíš ísť na IVF ... Problém je v tom, že každý lekár považuje za dobré niečo iné ... a ty sa v tom potom vyznaj ...

sylvyka
22. júl 2008

vsetko som mala vporiadku mrchu uplne total presnu ziadne bolesti a zistili mi nepriechodne vajcovody oba potom endometriozu a este som mala aj troska zviseny testosteron ale fakt ja som netusila ze mi daco je a to som chodila poctivo roky mozno aj 12 na pravidelne kontroly 😅

bianka30
22. júl 2008

sylvyka, vies ide o to ze ja na IVF musim ist tak ci tak kvoli manzelovi, takze ci zistia mne nieco toje uz podla mna uplne jedno , lebo presne to co si napisala je to co IVF obchadza a pomaha...

sylvyka
22. júl 2008

vlastne prave pre nepriechodnost a aj enometriozu ma moj gynekolog poslal na IVF a vravel ze je pre mna zbytocne operovat vajcovody pre dalsie mozne zrasty a uz dr.stenova mi vlasne povedala ze v mojom pripade ani tu endometriozu nebudu liecit bo nemame casu nazvys tak som sa sem vlastne dostala 😉

sylvyka
22. júl 2008

tak mne uz zostava bianka len vam drzat palceky a pozitivne na vas mysliet 😉

bianka30
22. júl 2008

casu nazvys...kolkko mas rokov??

no a prave preto co si tu napisala rozmyslam ze na laparo nepojdem

sylvyka
22. júl 2008

nemam vela chichi 31 ja neviem preco to vravela 😉

bianka30
22. júl 2008

sylvyka... pekne... tak to by som si snou vysvetlila hehehehehe 😎 😎 😎

no ja som mala teraz 30 takze ... ano chcela by som byt tehu co najrychlejsie, ale .... neviem .. ja som tak nerozhodna dnes... vcera som nad tym rozmyslala, a tak ma napadla moznost este aj ina ako ist hned pod noz

sylvyka
22. júl 2008

tak ja neviem ale drzim palce fuuu to keby ste vedeli co vsetko sme skusali ked som este nevedela ze nemozem mat babo normalnou cetou fuuuu gymnastky co sa chystaju na olypiadu nemali taku kondicku ako ja 😀 😀 😀

bianka30
22. júl 2008

sylvy... ano ... tiez ma raz seklo pri sviecke hehehehehe

ell7
22. júl 2008

Ahojte milacikovia,

Chcem sa vas opytat neviete ci Drabek robi, alebo je na dovolenke? Diky 🙂

bianka30
22. júl 2008

fuuuha neviem, to asi len skusit zavolat..

labutienka
22. júl 2008

ell, včera ráno bol v práci,

darla27
22. júl 2008

Pahu, je mi naozaj veľmi ľúto že ti to vyšlo negatívne, myslela som že tebe to fakt výjde. ☹
Bola som z toho včera úplne na nič ako som si to tu čítala...

Ell, daj nám prosím vedieť, či Drábek tento týždeň robí. 😕

labutienka
22. júl 2008

no a tak v krátkosti info o mne, keby ste chceli vedieť 😅 dnes som 9 DC, viaceré folíky sú, ale sú drobné, tak mi zvýšili dávky a po ďalšej kontrole uvidíme 😉

petkabb
22. júl 2008

ahojte baby, prosím vás máte niekto skúsenosť s gyn.centrom GYN FIV v ba, s dokt.Stenovou alebo dokt.Drábkom? alebo nejaky typ na iného dobrého gynekológa v BA? potrebujem urgentne zohnat dobreho gynekologa v ba.prosim vas o radu. dakujem

darla27
22. júl 2008

Labu, oni ešte určite narastú. Kedy ideš na ďalšiu kontrolu?
Baby, mňa by zaujímalo, vy čo ste mali STOPky, vy ste pred tým prirodzene neovulovali alebo ako je možné
že po hormónoch telo nevyprodukuje folikuli? Ja tomu celkom dobre nechápem, čím to je?
A ja som dnes 7 DC a poctivo papkám clostil. 🙂

sylvyka
22. júl 2008

petka ja chodim k stenovej myslim ze je vpohode, drabek neviem robil mi ultrazvuk ale akoze nebol moc nezny tak neviem poradit 😉

labutienka
22. júl 2008

petkabb - dr. Drábek je aj môj gynekológ a som spokojná. Ak máš ale nejaké problémy, kt. treba stále liečiť, je lepšie asi mimo GF, lebo tam je všetko na termíny - objednávanie, a to nie každému vyhovuje...

darla - ja som mala 1.stimuláciu (na ivf) stopnutú, stimulovala som fostimonom 3 amp. denne a nereagovala som, mala som nejaké 1-2 folíky a malé, tak ma stopli. neviem, čím to je, teraz mám gonal vyššiu dávku + fostimon nižšiu dávku a zatiaľ sa folíky - viaceré - vytvorili, tak verím, že budú pekne rásť 😉

a ďalšiu kontrolu mám vo štvrok 🙂

loginka
22. júl 2008

labu, tak sa zalievaj, pi vela vody, aby narastli 🙂

ahoj bianka,
aj ja tak chcem este vyskusat mozno 3 mesiace prirodzene,
tu laparku, no neviem, mne by sa na nu tiez nechcelo ist, keby boli indicie, ze som ok, preco Ta na nu posielaju?
inak aj zavidim, ze si uz po mrche, ja este kde nic tu nic, netusim ani kedy pride
ako pahulienka? zvlada to ?

petka, inak ja som tiez teaz naposledy rychlo zhanala gyndosa, ked som bola akoze tehu, prihlasila som sa do Prosanusu ku Durinovej, bola zlata
plati sa tam 3000 rocne, ale neviem poradit co sa tyka ostatnych skusenosti, lebo som tam bola len 2x

ni.kolet
22. júl 2008

Ahojte. Práve som došla od Drábeka a už od dnes začínam stimulku clostilom /2 IUI/ a to som len tretí deň cyklu. Takže nejaká zmena oproti minulému. Že som mala stošku nižšiu sliznicu, ale že možno to bola len náhoda 😕 . A na prvú kontrolu idem v utorok na 10 DC. Majte sa krásne. A pahulienke posielam pozitívnu energiu do ďalšieho boja.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre