Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

laskonka
4. júl 2008

ahojte dovolila som si zalozit novu temu 😵

bianka30
22. aug 2008

gergy supeeeeer...

bianka30
22. aug 2008

ja uz som vsetko a pre vas... co by som nespravila... cmuuuk

pahu
22. aug 2008

Gregy, Grepy, Gergy, Geregy... No vidíš 😀

gregy
22. aug 2008

Kua baby vy zo mňa aj Georga raz urobíte 😀

ni.kolet
22. aug 2008

Tak dievčence, dnes som bola na kontrolnom tehu teste a je to OK . Hcg je 406. Som taká šťastná. Teraz len 3 týždne čakať na ultrazvuk.

gregy
22. aug 2008

ni.kolet paráda 😀

janne6969
22. aug 2008

Sa zamiesam.
Nikolet gratulujem. Babky chcem sa spytat. Idem 19.9. na laparku a teraz si nepamatam ci mam predtym este prist do centra, alebo mam tam prist rovno toho 19.? A kedy? Neviete niektora?

labutienka
22. aug 2008

nikolet - to je super 😉 🙂 len tak ďalej a sem - tam nám prskni tehu bacile 😉 🙂

bianka30
22. aug 2008

nikolet supppppeeeer...

gregy, pokial z teba nespravime GERGEJA zo susedov tak je to uplne v pohode.. hehehe cmuuuk (a prepac )

janne, no urcite potrebujes nejake predoperacne, a pokial ja viem tak vraj ti ma volat este anesteziologicka, a dohodne sa s tebou na stretnuti.. preco musis ist na laparku ?

bianka30
22. aug 2008

jane a mimochodom skus sa opytat aj Zull z grafov, ona mala ist na laparku vo stvrtok a ked bola v centre na krvy tak jej zistili ze je tehu... ( co je mimochodom uplne super. ) tak ona ti urcite bude vediet povedat co tomu vsetkemu predchdza..

gregy
22. aug 2008

Bianka pohodaaaaaaaaaaa 😀

pahu
22. aug 2008

Ni.kolet, supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 😀

ni.kolet
22. aug 2008

Posielam svoje prvé tuhu vírusiky ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

janne6969
22. aug 2008

Ja tiez musim na predoperacne, ale tie mi ma robit moja doki. to je super, ze sa tomu Zull vyhla. Kiez by sa to aj mne podarilo 😉

janne6969
22. aug 2008

bianka vraj mam PCO. A doki chce pozret aj priechodnost vajcovodov, ci co. Ale aj tak mam pocit, ze ide len o penize 😕

labutienka
22. aug 2008

nikolet - chytáááááááááám a ďakujemeeeeee 😉 😀

gregy
22. aug 2008

nikolet papáááááááám 😎

labutienka
22. aug 2008

toto si kúpim, keď otehotniem 😉 :
http://www.martinus.sk/?uItem=51017&uAdClick=194

bianka30
22. aug 2008

nikolet tie boli dobreeeeeee

bianka30
22. aug 2008

labu ked ty budes tehu tak budeme vsetky spolu nakyupovat

labutienka
22. aug 2008

aj mne nakúpite? 😀 😀 😀
dnes mám nejakú dobrú náladu, isto príde mrcha, aby ma trochu schladila 😕 😅 😀 😀 😀

gregy
22. aug 2008

kočky tak ja už zdrhám ideme na nákup - zajtra robíme opekačku s mužovými kamarátmi a ja robím šoféra 😒 😖 tak sa len modlím nech nám neprší a nech sa mi muž nedoriadi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Krásny vííííkend PA

bianka30
22. aug 2008

gregy cmuuuk a uzi si to...

labu, co len budes chciet... prva vyplata padne na vas z konika...... ked budem ale tehu dobre... cmuuuk

ja idem zajtra troska von, v nedelu babke na 80 narodky... no to bude zabava...hehehe ale docela sa tesim ..

babulky krasny vikend priajem..

ni.kolet
22. aug 2008

janne6969
Aj sa mám PCO a len jeden vajíčkovod a vidíš, podarilo sa to.

bianka30
22. aug 2008

niki ale spg. ste mali asi dobry nie???
inak PCO a jeden vajickovod a IUI uspesne... teba by si mohli dat aj na nastenku ako vzor... hehehe cmuuk

sivusa
22. aug 2008

pekne ste Gregy premenovali,ale Grepy je najlepšie 😀 😀 😀

ni.kolet
22. aug 2008

Bianka30
Hej manžel mal 30 mil. spermií.

brise
22. aug 2008

Gregy, to znamená že sa v pondelok stretneme????
Ja prídem na 7,30-7,45. 😀 😀 😀 😀

brise
22. aug 2008

ni.kolet gratulujeeeeeeeeeeem veľmi. Je to úžastné, ach ta medicína a príroda. Občas sa to nejako zmieša a výsledok je takýto. 😉 😉 😉 😉 😉

petronela7
23. aug 2008

ranko vsetkym.... potrebujem vasu radu 😵
Som 30DC popri dnes uz 10injekcii Decapeptylu a menzes stale nikde... Neskutocne ma bolia prsia, mam ich plne a citlive az tak, ze ani na bruchu nemozem spavat...v noci sa budim s tym, ze si ich stale chytam a kontrolujem sa - uz mi ta bolest prechadza cez zlazy pod paze.... 😖
Coraz castejsie mi vrrrrta v hlave, ci to je normalna reakcia tych injekcii, alebo ci nahodou niesom tehu a pcham do seba tuto chemiu ☹
je to normal?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre