Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

laskonka
4. júl 2008

ahojte dovolila som si zalozit novu temu 😵

linav
8. júl 2008

Ahoj babulky 😉
Pahu,super úroda 😉 gratulujem 😉

gregy
8. júl 2008

pahu ahoj! a ty si už v práci? čakáme 😉

gregy
8. júl 2008

pahu super, gratulujem! 😀

cicuska
8. júl 2008

pahu to je nadhera tak drzim prstiky aby to dobre dopadlo.A kolko si planujete dat vlozit?

sivusa
8. júl 2008

Pahu super, teším sa s Tebou 🙂

brise
8. júl 2008

pahu, supeeeeeeeeeer, tak držím palce aby všetky vydržali, a ozaj potrebovali ste aj ICSI???? Alebo boli bojovníci taký friškí a zvládli to aj sami???
🙂

pahu
8. júl 2008

No, tolko otazok.. Tak teda po rade...
Ja som doma na PN, lebo nechcem mat ziadny stres, ani len nedviham pracovne telefonaty...
Citim sa fajn, obcas ma tam dole pichne, ale vsetko v ramci normy 😉
Vlozit si dame 2 mimiska, ale vsetko zavisi od toho, ako vydrzia predlzenu kultivaciu... 😵
A ani vlastne neviem, ci to bolo IVF alebo ICSI, zabudla som sa opytat...ale embryologicka nam ich nechala na IVF a ak by sa im to nepodarilo, tak by ich napichla,... Takze netusim, popytam sa vo stvrtok, ked mi budu volat 😉

Sivuska, pocula som, ze Vam to nevyslo... Je mi to luto, a to som ta aj v sobotu spoznala, ked si isla na odber, ale uz si bola vo dverach... 😨 🤐 Je to zvlastne, som rada, ze si nasla silu a si tu napriek tomu s nami... Cmuk a drzim palceky, nech sa ti to podari co najskor... 😉

laskonka
autor
8. júl 2008

super pahu blahozelam 🙂

gregy, co sa tyka liekov ktore davaju v GF pred IVF tak to je dithiaden, neiviem ci sa to takto pise, ale je to na ukludnenie a este nejaky cipok, aby sa uvolnil krcok ked vyberaju vajicka.

pahu
8. júl 2008

Laskonka, ja to viem trochu inac 😀

Pred OPU - vyberanim vajicok, dostanes antibiotika, jednu tabletu vecer pred a jednu rano pred odberom...

Pred transferom - ked ti vkladaju embryjka, jednu tabletu Dithiaden 2 hodiny pred transferom a 1 cipok do zadku 1 hodinu pred transferom 😀

bianka30
8. júl 2008

pahulieeeeenka... no co nudkas sa domenka???

mimochodom vlastna skusenost , po OPU som spala cely den... z toho didiadenu som bola cela okrepena...

pahu dakujem za sms a veeeelmi sa tesim , predpokladam ze 2 dnu a 2 mrazaciky... alebo to ides riskunut a das 3???

laskonka
autor
8. júl 2008

aha pahu mas pravdu neviem preco som si myslela, ze pred odberom ja som bola v decembri a tak som sa sekla
ospravedlnujem sa ale aspon lieky som trafila

pahu
8. júl 2008

Bianka a aj ty si mala po OPU dithiaden? To iba ja som ho nedostala? Alebo az po transfere? 😨 😵

bianka30
8. júl 2008

ja som mala diazepam...ten ti vcera nedali aj s tym cipkom?? ale ucinok maju rovnaky aj didiaden aj diazepam

pahu
8. júl 2008

Bianka a este nevieme, este je tam rizikovy ten 3-4 den, ked sa skoci z 8 buniek na 100... Az potom sa uvidi, kolko z nich to zvladne 😉 Ale ak vsetky, tak to bude 2+2 😀
Laskonka, ja uz som si myslela, ze mi zabudli dat lieky 😀

jvo
8. júl 2008

ahoj pahu tak to gratulujem, mna to vsetko caka o necely mesiac ale ja budem mat kratky protokol tak to pojde rychlejsie, chcela som sa opytat kdo ta vypisal na PN?

gregy
8. júl 2008

pahu tak pekne oddychuj aby si bola fit ked ti budú vkladať mimčá. a kedy si si pýtala ty tie lieky? ja už antibiotíká mám, nemám len tie čípky a dithiaden podľa toho čo píše Pahu mi stačí pýtať čípky a Dithidaden až po OPU nie? alebo ako pahu?

bianka30
8. júl 2008

pahu, a to budes vediet kedy ze ci sa preklopili alebo nie? takze vidim ze ste si dali PK a ten hatching si si davala alebo nie ?

linav
8. júl 2008

Babulky čo je s Logikou????????
Dlho sa nám neozvala.
Ja som už stratila prehlad,kto traz?čo tera?kedy?Dajte troška aktualizáciu 😀 😀 😀 som už staršia osoba,ha
Pahulienka Držím palce.

gregy
8. júl 2008

linav loginke sa bábätko prestalo vyvíjať a musela ísť na kyret ☹ ☹ ☹ mala som z nej dojem že sa neaký čas neukáže ...
Ja som už dnes začala stimulovať ...
Bianke IVF nevyšlo a o ostatných už nemám až taký prehľad ... jáj a lusilia je OK, labutienka začína asi o dva týždne ...

lusilia
8. júl 2008

Pahulienka, ta gratulujem, 4 krasne vajicka, ta dufam, ze sa pekne rozmnozuju 😉 ono to inak tak sialene leti, ze ja nechapem, len nedavno si bola na IUI a uz budes co nevidiet po ET 😀

sisab
8. júl 2008

Ahojte, pri stimulacii na IVF mi ku Gonalu pridali Luveris, ten mi dali zadarmo, je to LH hormon. Pred ET mi davali Diazepam, preto treba mat doprovod. Pred OPU davaju dve tabletky antibiotik a potom uz len narkozu, aspon ja som mala tak...
Zajtra idem znovu na kontrolu tak dufam, ze uz budu vajka zrele...

linav
8. júl 2008

gregy si zlata,logike viem čo sa stalo,ja len či sa neozvala. ☹
Presne o tých čo si písala mám aj ja 100%prehlad................pribudli knám nejaké nové GF váčky tak nech sa necítia že sme tu klan 😀
No tebe gratulujem k zahájeniu stimulky takto na leto to bude fuška..............ktorú samozrejme zvládneš a ja ti držím palce.
Laritku,Ell,suvisu a Bríse si zabudla 😉 ☹ zdravím Babulky 😉
Prosím o doplnujúce info 😀 😀 😀 na koho sme zabudli

loginka
8. júl 2008

kuku holky, som tu nakukla
ja uz zarezavam, takze kopu roboty, EURO a pod. aspon nemyslim stale na vajicka a spermie 🙂
pahu, tak uz si po odbere, super, super, krasne si ich v brusku chovaj

inak mojej sestre sa pre par dnami narodilo babatko, mali sme zo zaciatku velky sok a strachy, lebo muselo ist nahle vonku cisarom a nedychalo, placenta ho prestala vyzivovat, ale uz to vyzera byt ok a zajtra sa ma stretnut s mamickou, lebo bolo v inom meste v inkubatore

takze sa velmi tesim 🙂
babatko mame 🙂

linav ako ako? kedy idete na dovcu? my mozno az v okt., mame este pred sebou stahovanie, takze sa nudit nebudeme

gregy
8. júl 2008

nezabudla len nemám prehľad na dovolenke som ho akosi stratila ☹ 😉 🙂 potom som mala v práci ešte blázinec ale už budem mať kľud ... tak ho hádam nadobudnem ...

a ku tým liekom, neako to nejdem riešiť však mi ich hádam len dajú ... pred OPU sa ich na to opýtam, ozaj kočky čo ste si pichali Fostimon, dnes som sa sestričky pýtala aké ihly si mám nakúpiť a dala mi vzorky - ružové na riedenie a sivé na pichanie ale zdajú sa mi tie sivé hrozne hrubé vy ste si to čím pichali?

lusilia
8. júl 2008

Gregy ja som pichala ihlami 0,20, alebo 0,25, ale to bolo do bruska, takze neviem ci ti budu stacit, su tenucke, takze pohodka

linav
8. júl 2008

Logi,ahojček.
Tak to je telepatia akurát som ta postrádala.
Ja idem na dovču v auguste teším sa jak malé decko,tiež nechcem mysliet stále na vajka,spermie atd.Ani do GF som sa este neobjednala,tak vnútorne cítim že potrebujem pauzu.Volno si vezmem aj tento mesiac,ja som taký pracovník že ešte mám dovču zo starého roku,takže možem čerpat 40 dní a aj plánujem poriadny oddych.

linav
8. júl 2008

PS:logi aj moja sestra má sice už ročnú velku slečnu ale okupujem ju 😉 v sobotu si ju vezmem a v nedelu večer ju velmi nerada vraciam 😉

larita112
8. júl 2008

Ahojte slniečka moje, aj ja len nakukujem... na všetky moc myslím a držím palčeky... pahu-lienka gratulujem k 4 embrijkám, nech im to vyvíjanie vydrží až do konca 🙂

linav, ahoj moja... ja ti teda poviem v skratke o mne - už mám za sebou krvné testy na štítnu žľazu, ktoré boli v poriadku a minulý týždeň som bola na hematológii v TT, kde mi budú robiť testy na zrážanlivosť krvi a také podobné "srandy" 🙂 výsledky budú o 2-3 týždne a potom uvidíme podľa výsledkov, čo ešte ďalej...
a inak si užívam leta ako sa patrí... síce nejdem nikam na dovolenku, ale už mám za sebou 2 víkendové chaty a v takom podobnom duchu budem pokračovať...
a ty ako... pekný dník

cicuska
8. júl 2008

ahoj larita, tak vidim ze nezahals a chodis po lekaroch, to je dobre 🙂

alicka27
8. júl 2008

Čaute kočenky moje!
Podobne ako Laritka, len nakukujem, od pondelka som už totiž v práci a n e s t í h a m !!!! Ale aspoň nemyslím na "somariny" ( loginka 😉 )

Pahu gratulujeeeeem a hlavne klídek, sivuska ☹ , a všetkým, všetkým držím palčeky moc, moc.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre