Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

laskonka
4. júl 2008

ahojte dovolila som si zalozit novu temu 😵

gregy
11. júl 2008

ahoj smejko, áno berie aj normálne pacientky, ale tiež sa niekdy čaká na termín dlho, ja som zatiaľ mala takú skúsenosť, že ked som pri objednávaní povedala, že mám akútny problém vždy ma niekde pichli tak aby som sa najneskôr do dvoch dní k nemu dostala ... ale nehovorím že to tak musí byť vždy.
Drábek je aj pôrodník ale mám dojem že má zmluvu len s Ružinovskou nemocnicou ... ale to sa už mohlo zmeniť ...
čo sa týka objednávania za objednanie sa platí vždy 300 sk alebo si zaplatíš klubový poplatok čo na rok predsatvuje 1500 sk a potom už za objednanie neplatíš ... odporúčam zaplatiť klubový poplatok tie pacientky sú zvýhodnené oproti normálnym bez klubového členstva ... ☹

pahu
11. júl 2008

Ahojte 😀

gregy
11. júl 2008

ahooooooooj tak píš info 😵 😵 😵

bianka30
11. júl 2008

pahuuuuuuuuuuuuuu

zuzanka, moze sa to stat, lebo tie embrijka sa ziva uz same zo seba a vonku predsa len nemaju take prostredie ako u teba v nutri... tie sa maju naj naj na svete... hlavne klud... tym tvojim co mas vo vnutri sa nic nestalo....

gregy
11. júl 2008

Zuzanka ja som niekde čítala že embyá s predĺženou kultiváciou majú veľmi malú šancu dať sa dobre zmraziť ale ešte mi to embryologička presne nevysvetlila takže nechcem zavádzať ...

zuzanka2
11. júl 2008

No len sa my nezdá, keď včera boli všetky v poriadku a dnes všetky skončia s vývinom 😢 😢 .

bianka30
11. júl 2008

gregy ale zas su omnoho lepsie pripravene sa vstrebat do tela...

pahu
11. júl 2008

Gregy 😉
Takze, bola som sice objednana na 10,00, ale dnes mali nejaky problem na operacke, tak som sa tam dostala az okolo 10,45.... Najskor som sa vyzliekla v pripravni, potom som isla do operacky, kde bola Dr.Behunova a urobila mi UTZ. Potom som presla do mensej miestnosti kde som sa vyzliekla a nasi manzelia tam tiez obcas chodievaju 😉 a transfer mi robila tam. Vsetko mi hovorila.. Teraz Vam tam dam gynekologicke klieste, vydezinfikujem krcok, nastavim si jeho sklon a teraz Vam zavediem kateter s 2 embrijkami... No a potom ma poucila co mam robit a sestricka ma poprikryvala dekou a nechala ma cca 20-30 minutiek lezkat.... Embryologicka mi teda este povedala, ze dve, ktore nam ostali v misticke sa mnozia trosku pomalsie a este ich chcu pozorovat do pondelku, takze mam im v pondelok po 11,00 cinknut ako to zvladli a ci ich mozu zamrazit... 😉

bianka30
11. júl 2008

takze Behunova bola dnes fajn??? aky mohli mat probloem na operacke ,,,, haloooo ja tam idem na laparo tak ma nestras.. hehehe

gregy
11. júl 2008

Takže podstate to bolo OK? Ozaj kedy ti dali tie lieky čo rozoberali kočky?
Tak držím palce aby to zvládli ... nie len tie čo sú v brušku ale aj tie čo sú ešte v mištičke ... 😀 😀 😀

Bianka áno to máš pravdu to je výhoda PK a nevýhoda je to mrazenie ...

pahu
11. júl 2008

Bianka, neviem neviem,... Ale podla mna sa im len predlzil nejaky zakrok... 😉 Neboj sa ty strachoprdka 😀

Gregy, myslis, ze Diazepam a ten cipok? To mi dali ked som sa zobudila po OPU, neboj sa, urcite ich daju aj tebe 😀

A Behunova bola fakticky mila, nehovorim za by sa usmievala ale bola mila... 😉

bianka30
11. júl 2008

zuzka, nebud smutna teraz sa musis orientovat na tie co mas v brusku... tie to musia zvladnut... takze nad tym nerozmyslaj, musis byt v klude... c muuuuk

gregy
11. júl 2008

Ja sa nebojím 😉 len som zvedavá 😀 😀 😀
Veru zuzka bianka má pravdu musíš sa zamerať an tie bambuľky čo máš v brušku 😉

pahu
11. júl 2008

Zuzka, nikdy nevies... Aj mne dali dnet do bruska tie najvacsie, takze tie co mi ostali na pozorovanie su drobcekovia a su slabsie... 😉 Kedy ides na krv? Mne to vzchadza 21.7. 😵

bianka30
11. júl 2008

pahu zmen si pas... vychadza mi z toho ze pri ET cize transfere 4 embrija... to je trosku vela nie hehehehehe🙂)))

a laskavo sa snaz 26/7 mam meniny, tak nech mam co oslavovat... a potom ta vychytam...

a mimohcodom kamoska este stale rodi, ale uz ma len 2 min.kontrakcie... takze uz o chvilku privitame na tomto svete maleho Marka...(teda Marko to bol do vcera, ci este zmenia meno to netusim )

macadi
11. júl 2008

Ahojte kočky, takže bola som na krvičke, sme tehotní, hcg je 3800... 😀

gregy
11. júl 2008

macadi gratujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😀 😀 😀

sylvyka
11. júl 2008

ahojko sivus zuzka no tak strasne dufam ze vsetko dopadne dobre dnes som aj ja volala a tiez som dopadla zuzi ako ty ☹ tak strasne prajem aj tebe aj mne aby to dopadlo co najlepsie musime pozitivne mysliet 🙂 a pahu drzim ti palce 😀

macadi
11. júl 2008

A ešte raz veľmi ďakujem z celého srdiečka všetkým... 😀

bianka30
11. júl 2008

macadi... super....

zuzicka nebud smutna , prosim ...... tie dve su tie prave...neboj..

zuzanka2
11. júl 2008

PAhu ja som bola so sylvykoou, vychádza nám ísť na krv 19.7. -sobota a sestrička nám povedala, že môžme prísť v piatok a držím palčeky!

Sylvyka ta aj tebe ?? No to by ma nenapadlo... Myslela som, že budeme mať aj zadné vrátka, ale musíme veriť! A ako sa cítiš? Ja som nejako nafúknutá, neviem prečo...

Bianka ďakujem, nebudem smutná, hladkáme bruško, tak snáď všetko dobre skonči 🙂

bianka30
11. júl 2008

zuzicka, sylvynka ... urcite..... cmuuuk

zuzanka2
11. júl 2008

Budeme si tu posielať pozitívnu energiu a verím, že všetko dobre dopadne 🙂 🙂

gregy
11. júl 2008

kočky držte sa!!!! 😉

sylvyka
11. júl 2008

zuzi ja som asi v pohode teda mysim no sak este sa ozvem 😉

pahu
11. júl 2008

Teda, zmazalo mi prospevok.. 😠
Sylvy, Zuzi, podari sa nam to 😉
Macadi, gratulujeeeem 😀
Bianka hotovo 😵 Pas mam zmeneny... 😀

sivusa
11. júl 2008

Babulky všetkým Vám veľmi držím palčeky 🙂
Určite sa to podarí a budete tehulky , my ostatné sa v zime pridáme,však Bianka 😀

pahu
11. júl 2008

Sivuska a ak to vyjde mne, kazdy den na Vas flusnem nejake tie virusiky 😀

sivusa
11. júl 2008

Ja budem poctivo oblizovať monitor,slubujem 😀

brise
11. júl 2008

pahu, gratulujem k vloženiu bambulatiek a držkám palce najbližších 10 dní. Musíš sa teraz s nimi rozprávať aby sa pekne zakusli.
Macadi gratulujem k potvrdeniu tehu, to je úžasné.
sivuska je jedno či budeme tehu teraz alebo v zime, hlavné je že každá bude mať svoj uzlíček prisebe. A poprípade ktorá bude mať viac štastia tak aj dva či tri uzlíčky.
želám krásny víkend. 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre