Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

laskonka
4. júl 2008

ahojte dovolila som si zalozit novu temu 😵

sylvyka
27. aug 2008

aspon je sranda fu ha uz sa aj usmievam 😀 / a nie je to nasilu /

janula13
27. aug 2008

Zufale sliepky zneju taaaak optimisticky Sylvyka 😀 😀 😀 co, ideme zalozit??? 😀

vika34
27. aug 2008

ked už tak sliepočky-zúfalky,to sa mi zdá také krajšie,ved si to zaslúžime 😀

bianka30
27. aug 2008

a co takto pipinky... nech uz fatk nie sme uplne sliepky... hehehe

janula13
27. aug 2008

pipusky Bius, to sem pridu kecat aj chlapci 😀 😀 😀

bianka30
27. aug 2008

nooooo aspon by sme sa zabavili...hehehe hned nazeniem aj snazivca..

sylvyka
27. aug 2008

dnes sme nezapisali skoro ani stranu no neviem neviem ako to dopadne, tak idem aj ja pracovat papa zajtra krasny den 😉

pahu
27. aug 2008

Ja ju idem teda založiť, aj keď dnes to tu vyzerá biedne 😀 a asi by som si tu vypisovala úplne sama sebe 😀

pahu
27. aug 2008

Mám to, PIPINY Z GYNFIVU 😀

loginka
27. aug 2008

ahoj zufale pipky 😀

vidim, ze nakoniec by nas bolo aj dost na stretku, vika aspon si si pochutnala na hambaci, ako sa mas, este ides na utz, ze?

gregy moja 😔 , , sakris, nech uz pride pozitivna vlna !!!!!! 😲

vika34
27. aug 2008

na UTZ pôjdem až na budúci týždeň a ked nebudem krvácať a žiadne bolesti,tak sa nebudem ponáhľať/neni vlastne ani kam/
gregy to je fakt smola ☹

loginka
27. aug 2008

mici, preco nekonkretizujes ten CAR, kde chodis a kde neodporucas chodit? my si tu sprostredkuvame skusenosti, tak by to bolo celkom fer

gregy
27. aug 2008

Ahojte 😢 no som psychicky na tom dosť zle kedže si uvedomujem že vlastne nakoniec môžem byť neplodná v našom páre ja 😔 , čo sa síce Harbulak snažil poprieť ale ... takže oni nevedia nijako zistiť okrem OPU či vo folikule je vajíčko alebo nie to že prirodzene mám folikuly ešte neznamená že je v nich aj vajko, kedže mám ale hormonálny profil OK a aj všetko ostatné bol z toho prekvapený ale nie zaskočený. Jediná pozitívna správa na tom je že vo folikule sa nachádzala teutina ale bol tam aj neaký zhluk buniek ktoré by mohli naznačovať že by sa vajko tvoriť mohlo ale to sú len dohady ...
Sestrička ináč bola úplne senzačná aj aj kočky čo so mnou ležali tie mali po 13 a 10 vajok a videla som ako im o bolo nepríjemné kôli mne ale ved oni za to nemôžu ....
Ked sme s mužom odchádzali z GF tak sme sa dohodli že ked sa z toho zpamätáme pôjdeme na konzultáciu do Prahy do centra ke pomohli aj švagrnej, nech to stojí čo to stojí ideme konzutovať s viacerými lekármi nielen moje foliky ale aj môj protokol na margo ktorého sa Harbuliak vyjadril že tento protkol sa používa vtedy ked už siahajú na úplné dno 😒 No a mimo všetkého sa pokúsim podstúpiť native IVF nech vieme či prirodzene mám alebo nemám vajíčka takže pred sebou mám toho dosť ale najprv musím zaliečiť rany a rozhodla som sa že s mužom pôjdem na formulu do Talianska a urobme si perfektný predĺžený romantický víkend ... len nech je to už za mnou ☹

Mimochodom hrozne ma pichá v pravom vaječníku mali ste to aj vy????
Prosím Vás žiadne sústrasné vety ešte ma viac rozciťujú a potom len plačem a to som už robila dnes od 10 a viac na to nemám síl, ked sme prišli dom tak sme si pustili S tebou mě baví svět a idem si ho pustiť zase 😉

bianka30
27. aug 2008

gregy laaaaaasko ... postavila si sa k tomu uplne super a velmi ti drzim palce... ja viem ze je to teraz neskutocne takze ale veeeelmi , naozaj velmi sa mi paci ze ides bojovat a nehadzes flintu do zita...
ak budes cokolvek potrebovat urcite zavolaj

co sa tyka sestriciek co su pri OPU - snad ako keby ani v GF nerobili ze? uplne su ine a neskutocne mile... aspon nejake pozitivum...

a to ze ta picha v pravom vajecniku, to prejde do zajtra...

prajem ti krasny vikend, a ver alebo nie urcite si ho uzijes.... cmuuuk

larita112
27. aug 2008

Ahoj gregy, takže žiadne sústrastné vety... ja viem, že vieš, čo ti chceme napísať, takže mysli na to, že ako by sa stalo... prežívame všetko spolu a hotovo 😉
inak to si si pustila skvelý film na zdvihnutie nálady... schvaľujem. a pozeraj ho dokola, až pokiaľ ti nebude úplne super... aj keď to ešte potrvá, no tak čo - budeš ho proste pozerať 2 dni, týždeň, mesiac (aaale tak dlho snáď nie 😉 ) a ten víkend v Taliansku - noooooo dala by som si povedať. Užite si to spolu ako sa najviac dá. Poriadne. Cmuky a veľké objatie 😉

bianka30
27. aug 2008

larittttkaaaa ty nas potajomky citas a pises len vecer???

ako sa mas? ake su vase dalsie kroky??

larita112
27. aug 2008

ahoj bianka 😀 srdiečko moje 😀 rada ťa vidím...
ja si tiež myslím, že gregy sa k tomu postavila úplne super (budem si ju brať za vzor 😉 )

larita112
27. aug 2008

jasné, že vás v práci narýchlo a potajomky čítam (veď bez vás by som už ani nemohla existovaaaaaaať 😀 )
ďalšie výsledky som mala negatívne (toxoplazmóza) a dnes som bola ešte na hematológii (ešte mi tam idú niečo skúmať, zase ma úplne odkrvili 😀 ) a už od najbližšej mrchy začínam s prednisonom a potom o mesiac idem na tooooooooooooooooo...

larita112
27. aug 2008

a teraz čítam, že ideme založiť novú tému - dúfam len, že oveľa, oveľa plodnejšiu a úspešnejšiu... aby sme už konečne tehulkovali o sto-dvesto...
bianka - práve odchádzam z práce, ja sa zase ozvem z domu - cmuuuuuuuuuuk

bianka30
27. aug 2008

laritka.. gregy je bojovnicka ja to viem... a navyse velmi sympaticka...

buduci mesiac.. super... budem sledovat co ´pises a drzat veeelmi palce...

gregy
27. aug 2008

Babuľky ste moje srdiečka viee o tom????
Aj som sa pousmiala takto pri Vás 😉

bianka30
27. aug 2008

laritka... drzkaj sa...

gregy... ty si nase (aj ked teraz smutne ) ale slniecko a predsa ta v tom nenechame samu...

ja viem nazaov novej temy : Tie co zdrhli z GF...hehehe

janula13
27. aug 2008

gregy smekam pred tebou, dufam ze aj ja som aspon z desatinky taka ako ty, inak tu nemam co hladat 😀 predychaj a pusti sa do toho, niekedy to niektory lekar s prepacenim pose...ie a treba sa popytat inych, nikto nie je neomylny...tak drzim palciska a na margo filmu...ja pozeravam ked mi je pod psa Bridget Jones Diary, videla som to snad 100krat a stale mozem ako 1x 😀 😀 😀

janula13
27. aug 2008

laritka, aj mna odkrvuje, ale mrcha mrchava 😀 ale aspon ze prisla presne...tak popijam cervene vinko, hrkni si aj ty 😀 😀 😀

bianka30
27. aug 2008

janula... nad Dennik Brigite jonesovej nic nieje... ak mas depku... naozaj ten pravy liek... ako moze byt nieco tak nemotorne ako je ona... to mi je zahadou .. hehehhe citim sa po tom filme minimalne ako dokonala... hehehe

janula13
27. aug 2008

moja rec Bius, moja rec, tak som sa namaskrtila, ze si to dnes asi zase pustim 😀 😀 😀

bianka30
27. aug 2008

mam aj 2 cast.. obe na DVD

gregy
27. aug 2008

ja by som si ju teraz tak pustila ale to doma nemáme ☹ asi vyženiem muža do požičovne 😉

janula13
27. aug 2008

aj ja mam 2cast, ale ta na jednotku podla mna zdaleka nema 😀
gregy, keby mozem, tak ti ju aj osobne dorucim, ale som v SC, tak ostava ti len vyslat muzika, za toto ma znenavidi 😀 😀 😀

bianka30
27. aug 2008

gregy zajtra idem do robotky a donesiem ti to... dnes sa uz zo samorina nedostanem ale zajtra... mas ju mat aj 1 aj 2 cast... cmuuk

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre