Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

laskonka
4. júl 2008

ahojte dovolila som si zalozit novu temu 😵

lusilia
26. aug 2008

ach zienky moje, ani nehvorte a to este tvrdil, ze som v 16tt, akoze bola som, ale na poslednom utz. sa mi to posunulo a som uz len o dva dni pozadu a nie o dva tyzdne, ale aj tak si tvrdil svoje, no co k tomu dodat...kaslem na nich 😎

pahu
26. aug 2008

Lusil 😉

sylvyka
26. aug 2008

pahu napisala som ip

sivusa
26. aug 2008

Lusil ja by som im dobre vynadala, sestričky síce nie sú lekárky,ale kedy sa robia utz.by mohli vedieť 😠
Ozvať sa treba,lebo keď budú všetci ticho,tak sa to tam nikdy nezmení

Sylvyka vy máte aj nejakých mrazáčikov?

sylvyka
26. aug 2008

sivus no nemame ako kazda z gynfivu ... ale pri PK sa asi ani necudujem / dobre tak troska cudujem/
no ale moze byt ze sa stane aj zazrak a sa to podari do 2ivfka fakt zazrak ale preco aj nie vsak ? 😅

sivusa
26. aug 2008

to by bolo ideálne,keby sa nám všetkým zadarilo a nemuseli by sme ísť znova na IVF
len ja pri braní tej antikoncepcie,neviem,neviem 😀 😀 😀
Bianke sa blížia plodné dni,tak do nej vkladáme veľké nádeje 😀

lusilia
26. aug 2008

Sivus, to ma neobjednavali sestricky, ale na recepcii, tak neviem, ci tie to maju vediet, ale tak ked objednavaju, tak asi aj ano.

bianka30
26. aug 2008

hehehe prosim len tie plodne dni dnes nespominajte pred snazivcom... konecne stratil prehlad...

sivusa
26. aug 2008

Bianka jasné,budeme mlčať 😀

pahu
26. aug 2008

Aj mne sa blizia plodne dni 😀 Dnes som 11 DC a ovulku mávam cca 12-15 DC 😀

petronela7
26. aug 2008

Ahojte, uz som tu aj ja.. ale len na hodku a padam na zlate 😀

gregy
26. aug 2008

Ahojte tak uspešne som si urobila ohliadku a už som aj doma sedím pred TV mám akože robiť, ale o hodinku mi má prísť dizajnérka a idemem navrhovať zariadenie bztu tak sa teším a kašlem na robotu 😀 😀 😀
Ja prídem na 17,15 pred mekáč na metalízovom nissane almera ak sa niekto chcete zviesť z Podunajských alebo s ružinova napíšte mi 😉

gregy
26. aug 2008

bože toľko preklepov až sa hanbím sorry 😲

bianka30
26. aug 2008

z polusu alebo z Apola mozem zobrat ja...

petronela7
26. aug 2008

ja dnes tiez pridem 😀 .... mozno budem trosku meskat, ale mam Biankine mobile no, takze vas potom najdem niekde papkat 😝

petronela7
26. aug 2008

no fasa 😖 prave mi modry konik zmazal moju `budha foto` zevraj to niejsom ja, hehe 😀 - to veru niesom,... asi si dam spat moje `ocko` to som uz ja 😀

brise
26. aug 2008

torška smutné:
http://www.cas.sk/clanok/86978/po-tazkej-chorob... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

brise
26. aug 2008

chcela som napísať troška ☹

petronela7
26. aug 2008

ups 😢 😢 😢

pahu
26. aug 2008

Hmmm, škoda ho, bol jedným z mála fakticky dobrých slovenských hercov... 😔

P.S. Ja dnes neprídem, o 17,15 mám vyzdvihnúť maminu a ideme do KIKY zobrať záclony, už sú vraj ušité 😀 A potom na byt ich zavesiť 😀

bianka30
26. aug 2008

pahu... zober maminu na hamburger, ved avion je vedla...

docka bude fakt skoda.... " dobry vecer, na drobu noc, macko z plysu spieva vam. Volaju ma, macko usko, lebo smiesne usko mam. Huncut som a rad sa hram, s humorom je predsa fuska, vsetky deti rad ja mam, to je heslo Macka Uska........."

pahu
26. aug 2008

Bianka, tak na to som už úplne zabudla 😉 To je krásne, spomienky na detstvo 😀

linav
26. aug 2008

Ahoj Snažilky 😉
Tak dnes je stretko a ja zasa nemožem 😒
Moje 2 zlatíčka koleg.sú na dovolenke a ja robím s ľadovou Mery.Brrrrrrrrr.Za celý den sa neusmeje,odvrkuje,je nepríjemná a ešte ktomu stale frfoce a to som jej šefka.Takúto kombináciu už nikdy viac

No Bianka tak ja som mala včera akože ne-organizovanú súlož a tiež to musím tajiť lebo tan moj mal s plodných dní už paniku 😀 😀 😀 vraj je to tlak.No ja im dam tlak nech idú na laparku alebo sa prepichujú ihlou 😉

Sylvyka ☹ je mi veľmi lúto.Posielam veľa energie 😉
Gregy tebe držím palčeky a fakt...........nechod tam holááááááááááá 😉 alebo že by ?ved budeš mat plodné 😀 😀

janula13
26. aug 2008

linav....tak to si sa trafila o tom tlaku 😀 😀 😀 u nas je to tak isto, keby tak nase polovicky museli robit co my, tak sex aj ked palnovany je prechadzka ruzovou zahradou 😉 U nas presne to iste, on vie lepsie, kedy mam ovu ako ja sama,tak ho musim nejak zmiast, nech nemaka na mne ako taka masinka 😀 😀 😀 ale samoska ze si vrzneme aj mimo, pre radost 😀 😀

bianka30
26. aug 2008

no tak viete preco mu to nechcem hovorit... vidim ze nie som sama... hehehe

janula13
26. aug 2008

Bius, len nech si to tu neprecita 😀 Ozaj a kto okrem teba a Petronely dnes pride?

bianka30
26. aug 2008

no este gergy, snazivec.. hehehe , lusilia (asi), pahu vraj nie... neviem....ale my dve s Gregy urcite... taku mam chut na ten mckac uz ze az..

vika34
26. aug 2008

ja neviem ešte na 100%či prídem,ale môj bežec snaživec ma posiela ,že ma vyliečite z depky tak ešte uvidím

sivusa
26. aug 2008

Bianka na mňa si zabudla? 😔
Vika prídi,my ťa vyliečime z depky 🙂

gregy
26. aug 2008

Ahojte no Dočka mi je strašne ľúto 😢 No kočky ja prídem tiež len na skok lebo ešte musím doriešiť ten návrh našej obyvačky .... Ozaj a neprehodíme ten termín ked to skoro nikomu nevyhovuje ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre