Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

laskonka
4. júl 2008

ahojte dovolila som si zalozit novu temu 😵

sivusa
27. aug 2008

jedno a aj to bolo nezrelé

gregy
27. aug 2008

sivusa a tebe niekto pred tým robil folikumetriu? ozaj robili vám homonálny profil aj iný ako 4DC?

wuela
27. aug 2008

ja som tak mala prvy krat 75j,aj 150 a tiež som nereagovala,preto som si sama pridala,poradili mi to aj baby z centra.dokonca vedela o tom aj vrchna sestra,lebo od nej som si kupovala injekcie,pretože inak by mi to nevyšlo! a ani nebola velmi prekvapena

zuzanka2
27. aug 2008

Ahojte 🙂 , všetkých vás zdravím a sivuške všetko najlepšie k meninkám 🙂 !

Asi pôjdeme aj my na imuno vyšetrenie, čakám odpoveď, čo mi napíšu, aby sme išli do 2. IVF s kľudnejším svedomím.

wuela
27. aug 2008

ahoj zuzanka akam idete na imuno?

sivusa
27. aug 2008

Zuzi dakujem 🙂
Gregy mne folikulometriu robil môj gynekolog za posledný rok pomaly každý mesiac, na hormonálny profil som chodila aj 3 krát počas jedného cyklu
Wuela tak to si ma šokovala 😲

petronela7
27. aug 2008

babky... trosku odbocim od vasej temicky.. zajtra rano idem na 4DC uzv.... a zajtra zacinam s fostimon ...ale prave pozeram, ze krabicka obsahuje prasok a vodicku only! ... ja by som si ho potom chcela pichavat sama doma..na to ste si kupovali striekacky? alebo ste chodili denne do GF?

zuzanka2
27. aug 2008

wuela.ešte zisťujem či sa nerobí aj niekde bližšie ako v Prahe, našla som v Košiciach, v Brne, v Ostrave, poslala malily, tak čakám, či odpíšu, ak nie tak ostáva Praha...

Sivuška čo nové?

wuela
27. aug 2008

petronel,kup si striekačky,spolu to namiešaš,natiahneš do stiekačky a pichneš.v pohode,neboj

petronela7
27. aug 2008

ok dik 😉 to zvladneme

sivusa
27. aug 2008

Zuzi, v pondelok som bola na konzultácií u Harbuláka a nasadil mi antikoncepciu na 3 mesiace a niekedy v januári,februári ideme na druhé IVF

sivusa
27. aug 2008

aj keď neviem,či sme radšej nemali vyskúšať iné CAR 😖

gregy
27. aug 2008

Sivusa ja som sa o tom bavila so segrou a ona mi spomínala že jej po tých potratoch sledovali cyklus a robili HP na 3, 7, 13, 17, 21 DC zakaždým jej brali krv a sledovali zmeny, potom sledovali či sa po prasknutí folikulu vytvorilo žlté teliesko ... a to ma trošku nakoplo tak sme sa dohodli že sa na to opýtam Drábeka a ak mi to nebude chcieť urobiť pôjdem k jej gynekológovi, potom mi navrhla konzultáciu v Heliose v martine jej šéf tam má neaké kontaky takže si od drábeka chcem vypýtať kópie všetkch vyšetrení a pôjdem tam na konzultáciu a napokon pôjdeme ešte do tej prahy a až potom v neakom centre podpíšem žiadosť ... Takže plány preveliké uvidíme aká bude realizácia ale jedno viem nenechám sa len tak, nechcem premrhať druhý pokus to radšej naň počkám rok ale pôjdem niekde kde budem mať pocit že všetko nastavujú konkrétne na mna ...

zuzanka2
27. aug 2008

Takže antikoncepciu? Kvôli hormónom? Ja som bala z nej taký pocit, že mi potlačila všetko a potom som nereagovala,no uvidíme či dajú aj mne, začiatkom septembra sa idme objednať na konzultáciu.
Mimochodom dnes som priniesla domov Profertil 😅 .

Wuela a ty máš už 3.IVF za sebou?

wuela
27. aug 2008

spolu mam 4,ale pri jednom som nemala vajka,takže IVF boli 3,teraz idem vlastne na piate ale už do ineho centra

zuzanka2
27. aug 2008

gregy ja tiež nechcem premrhať druhý pokus, radšej nech čakáme aj rok, len aby to bolo v poriadku...

zuzanka2
27. aug 2008

a do ktorého centra? to už ako samoplatcovia? ak sa môžem spýtať, u vás je v čom problém?

petronela7
27. aug 2008

ooch wuela, to sa az zle cita... ☹ ☹ ☹ boooze, ale nespravodliveeee to je ...

wuela
27. aug 2008

ako samoplatca som bola už ten posledny krát,poistovna ti preplaca len 3 pokusy,v utorok idem na konzultaciu do Ferticentra.U nas je problem vo mne ,moje vaječníky vraj "melu z posledného",to mi povedal Harbulak.

petronela7
27. aug 2008

wuela, kolko mas rokov ak sa smiem spytat?

zuzanka2
27. aug 2008

Áno, to hovorili, že tri pokusy, len som nerozumela tomu, že keby sme po troch pokusoch prestúpili do iného centra, či tam už tiež iba ako samoplatcovia / prípadne zmeniť poisťovňu /, lebo teda niesú to malé položky...
To je hrozné, keď doktori niečo takéto povedia...

petronela7
27. aug 2008

to nieje zly napad , zmenit poistovnu, za skusku by to predsa stalo.. aspon sa popytat...

wuela
27. aug 2008

38,ale to mi povedal ešte pred dvomi rokmi,odkedy som tam začala chodit



zuzi aj ked zmeniš poistovnu,to ti nepomože,oni si ta preveruju,inak by neboli samoplatkyne.

gregy
27. aug 2008

Dobre kočky idem ja búvať aj tak som grogy 😖 dobrú noc.

zuzanka2
27. aug 2008

ja viem, len som rozmýšľala nad všetkým, len je to hrozne nespravodlivé, keď niekto tam z hora, povedal trikrát a dosť! keby sa to týkalo ich, nieje to tak, ale čo my bežný ľudia... Grrr, ma to rozčuluje tento systém, všetko možné financujú, podporujú čo by nemuseli, a čo by mali podporovať - hlavne chcené detičky tak to nie...

wuela
27. aug 2008

idem aj ja ,dobru 😔 .

zuzanka2
27. aug 2008

dobrú noc 😔

petronela7
27. aug 2008

bru 😔

baby33
27. aug 2008

Ahojte,
Vyskusala niektora z vas inseminaciu? Ja sa chystam v sobotu a mam trosku strach. 😕

bianka30
28. aug 2008

ahojte babulky... fuuuuha sme az na 2 strane...

tak ja hlasim dnes vysledok mojej folikulometrie... hehe mame 19mm folik, krasne rastie...a olulka bude asi cez vikend...na odporucenie lekara nemam pustit snazivca z postale.... hehehe tak sa docela tesim

baby33 - bola som na inseminacii, nemas sa vobec coho bat.... je to asi ako gyn.vysetrenie, trosku neprijemne je zavadzanie hakov, ale inak vooooobec nic necitis... nicoho sa nemusis bat... drzim palce...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre