Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

laskonka
4. júl 2008

ahojte dovolila som si zalozit novu temu 😵

bianka30
11. sep 2008

awe sme v temy PIPINY z Ginfivu..... tuto temu uz nepouzivame, tak ak potrebujes nejake info , skus tam...

iwusa
19. jan 2009

cakatelka, reni a ostané kočky z témy Gyn-fiv BA - skúsenosti, rady, tipy... našu témičku nám zamkli ale presunieme sa hádam sem, no nie? no čo, už ste boli na vyšetreniach? pocity, dojmy - rýchlo, rýchlo som zvedavá, aj ja vám napíšem, len dúfam, že sem zablúdite 🙂

miluska.h
19. feb 2009

Ahojte kocky 🙂 mate niektora skusenosti s Dr. Bertoldovou? Budem vdacna za info

larita112
19. feb 2009

ahoj miluska, ja nemám, ale skús sa spýtať skôr v téme "Pipiny z Ginfivu" - sem už neprispievame...

moncika15
23. nov 2009

ahojte,
moc vas prosim, poslite mi do IP kontakt na Dr. Misanka (urolog v GYNFIVe)
dakujem

kachora8
17. apr 2010

ahojta

silvinka11
17. apr 2010

AHOJTE.CHCEM SA SPYTAT.S MANZELOM SME OBJEDNANI NA PRVU KONZULTACIU K PAN.DOKTOROVI DRABEKOVI,NEVIETE AKO TO TAM BUDE PREBIEHAT? CI NAS BUDE AJ VYSETROVAT,ALEBO AZ NA DRUHEJ NAVSTEVE.PROSIM PORADITE MI?DAKUJEM

labutienka
19. apr 2010

ahoj silvinka11,
ja som chodila k dr. Drábekovi, a moja skúsenosť je taká, že na čo sa ho nespýtaš, to ti nepovie. takže si vopred priprav všetky možné otázky. je možné, že ak v deň konzultácie nebudeš mať MS, tak ťa s veľkou pravdepodobnosťou vyšetrí. Tvojho manžela vyšetrovať nebude, to sa budete musieť objednať k ich urológovi Dr. Mišankovi.
Prajem ti veľa šťastia 🙂

katla
25. aug 2011

Ahojte. Ja som dnes bola na konzultaciu u MUDr. Harbulaka. Moj prvy pocit super. Vysetril ma, odpovedal na vsetko co som sa pytala, manzel tam ide buduci tyzden a ja potom o par dni skocim pre vysledky a povedia mi aky bude postup.
Inak chcem sa opytat ci viete poradit ako je to s preplacanim u poistovni. Ja som VZP.

sarah00
25. aug 2011

katla na základe čoho ste išli na konzultáciu do gynfivu? nás tam poslal môj gynekológ, lebo podľa neho má môj manžel "katastrofálny" spermiogram. ale veľa dievčat aj z iných tém mi povedala, že až taká katastrofa to nie je. preto by som chcela ešte počkať a viac sa snažiť, či to nevyjde prirodzene. odporučili nám hneď icsi. ja by som ale chcela ísť do gynfivu s tým, aby ma viac sledovali, aby sme vedeli sexík presne naplánovať a možno sa zadarí 😉 asi som veľký optimista 🙂 🙂

paaat
26. aug 2011

@pahu Ahoj no ako ti dopadol transfer ?Mna to caka teraz v 2.septembra a trosku sa toho bojim ,mozem mi napisat ako to prebieha.davala si si predtym aj tabletku aj cipok-pred zakrokom.dakujem za skoru odpoved a komu este chodis?

katla
29. aug 2011

@sarah00 My sme sa snazili o babo rok a nedarilo sa, tak sme sa rozhodli, ze pojdeme do centra aby sme vedeli ci sme ok. Prvykrat sme boli vo ferticent, ale tam som spokojna nebola lebo doktor mal cudne otazky a pod.(to je v podstate nepodstatne). Manzel,ale uz tam nemal dobry spermiogram. Siel este urologovi a ten mu zistil, ze ma malo testosteronu. Aby sme mali istotu, tak som mu dohodla este aj endokrinologa a ten ten testosterom potvrdil a naordinoval mu lecbu, ktora trva stala (je tomu uz viac ako pol roka). Ja som uz uvazovala aj o zmene gyndy, ale kamoska ktora robi vo forme a spolupracuju s gynakologiami mi povedala aby som sla za MUDr. Harbulakom a tak som tam bola minuly tyzden. Na prvu konzultaciu tam som sla bez manzela, ale zobralasom jeho a aj svoje vysledky co som mala. POvedal, ze su neni stare a mne nove ani robit nebude len mi zobrali krv, ze nieco doplnia a manzel ma ist teraz v piatok na sparmiogram. Ja tam potom 5.9 idem a povedia mi co ako ako. Ale doktor sam povedal, ze podla neho bude sparmiogram podobny a teda bude potrebne konat a pomoct nam 🙂 Vraj spermie ma, ale je ich mala a je teda mala sanca, ze nejakedoplava tam kam ma. Tak im pomozeme a hadam sa vsetko podari ako ma a bude to na prvykrat uspesne. Musime verit. Ja som uz zacala papat vitaminy, pit caj a pod. aby bola pôda pripravena v ten cas.

katka159
31. aug 2011

@katla Mudr Harbulak je vynikajúci lekar ja som s ním velmi spokojna preve včera som tam bola a začal ma pripravoať na IVF... 🙂

sarah00
31. aug 2011

@katla katla, ďakujem ti veľmi pekne za odpoveď. asi sa tam teda vyberiem aj ja, kým mám tiež výsledky ako tak čerstvé. manžel by mal tak či tak na kontrolný SP, tak asi čoskoro zavítam 🙂
držím palčeky, aby ste sa dočkali krásneho bábätka. A budem rada, keď budeš písať aký bude ďalší postup 🙂

katla
31. aug 2011

@sarah00 Jasne, dam vediet hned v pondelok co nam povedal a ako postupujeme.Urcite tam skoc. Ako pise katka159 Harbulak je ozaj super.

pici
31. aug 2011

@paaat vklad je v pohode, diazapam dve hodky pred tym spasmosan hodku... prides, vylezes na kozu a o pol hodku ides domov, je to v pohode, nemusis sa nicoho bat

paaat
1. sep 2011

@pici tak dakujem velmi pekne za radu nechame sa prekvapit

pici
1. sep 2011

@paaat naozaj vklad je uplna brnkacka :D

paaat
1. sep 2011

@pici ahoj a kolko si platila za transfer?Ja uz zajtra idem na transfer

paaat
1. sep 2011

@pici za kolko ta pustili domov po transfere?

pici
1. sep 2011

@paaat transfer bol 120 a pustili ma domov za 20 min co som si polezala... ale s doprovodom.... po diazepame nesmies soferovat drzim ti palce....

paaat
1. sep 2011

@pici o.k. dakujem.

nelly3
1. sep 2011

@paaat
presne ako pise pici, cca 20 minut si polezis a ides domov, ja som naposledy isla busom, lebo manzel nemohol ist z prace, tak som isla sama a v pohode, je pravda, ze ja som si dala diazepan len polku 😉 a takto to uz robievam, lebo pri prvom ET som bola ako nadrogovana 😀 tak pri dalsich ET som si dala polku, spominala som to aj lekarovi a nic nato nepovedal 🤐

paaat
1. sep 2011

@nelly3 o.k ja som z trencina takze moja polovicka ide so mnou,lebo by som sa bala ist sama autom.Chcem sa ta opytat este ze ak by nam to nevyslo na prvy krat a ostalo nam este zamrazenych 6 embrijok tak potom budeme platit uz len za transfer tych 120-eur?A co vam sa to nepodarilo?Davala si si aj cipok?

nelly3
1. sep 2011

@paaat ja mam za sebou uz dve KET-ka, zial neuspesne, mam este 6 zmrazenych ako ty, na jesen idem do toho opat, no dufam, ze raz sa podari, musi 😵 ano plati sa 120 eur za KET, no a potom kazdy rok za uskladnenie 😉

paaat
1. sep 2011

@nelly3 o.k. dakujem za info

lucy1311
27. sep 2011

baby neviete ako je to v Gynfive s vysledkami krvi = tehu test. Stvrtok idem a neviem, ci sa dozviem hodnoty HCG hned rano alebo si budem musiet zavolat o 14,00 ... dik za odpoved

katla
2. jan 2012

Ahojte. Chcem sa opytat na Vas nazor na EmbryoScope? Idem na IVF teraz prvykrat (zajtra si zacinam pichat) a bolo nam to ponuknute na zvysenie sance. Sme s manzelom rozhodnuti si to priplatit, ale zaujimal by ma Vas nazor a hlavne skusenosti a referencie ci na to mate.
Dakujem a vsetkym nam prajem PLODNY ROK 2012 🙂

gaganka81
5. jan 2012

@katla ahoj my sme mali embryoscop, nevyšlo to... držím päste...

gaganka81
5. jan 2012

@lucy1311 voláš si poobede po 14

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre