Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

laskonka
4. júl 2008

ahojte dovolila som si zalozit novu temu 😵

pipika
17. júl 2008

Ahojte! 🙂
Bianka, je ti dnes uz lepsie?
Brise, ty ides dnes testovat? Zaostala som....

pahu
17. júl 2008

Ahojte 🤐 😵 Dnes mam blby den, uz som si aj poplakala... Asi sa privelmi sledujem a potom ked je nieco ine nez by teoreticky malo, som nestastna... Stiahol sa mi krcok, uz je trochu vyssie.. ☹ 😢

pipika
17. júl 2008

Moja, ja som mala nizko krcok, ale az tak ze by trcal von nie. Trochu sa ti stiehol, to este NIC neznamena. Ukludni sa,prosim.

brise
17. júl 2008

pahu kľud a fakt sa tak nesleduj, toto si robila aj pri IUI, takže pekne sa vykašli na každé pichnutie a pekne si užívaj letné dni-aj keď tak nevyzerajú, vybehni niekam do centra nakupovať je všade kopa výpredajov a kúp si niečo pekné naseba, uvidíš že ti bude lepšie.

pahu
17. júl 2008

Pipi, ja neviem... Chyta ma nejaka melancholia, manzel je v Prahe, vcera sme sa v noci po telefone pohadali, proste mam toho vsetkeho nejako dost a hlavne ten psychicky tlak, test v pondelok...

pipika
17. júl 2008

Neradim ti, aby si si nahovorila, ze si tehotna, ale si myslim, ze si nahovaras, ze prichadza mrcha 😠 co urcite nie je pravda. Skus sa ukludnit, pospi si trosku a vydrz prosim do pondelka. Citim, ze bude pozitivna sprava. 😉

pahu
17. júl 2008

Idem si kupit knihu. Cmuk.

pipika
17. júl 2008

ok, chod! Kup si Lolka a Bolka. 😵

bianka30
17. júl 2008

pahu.... ja ti poradim aj to aby si si poplakala uvidis ako ti bude potom dobre... mne to vzdy pomaha...

pipi, je mi lepsie, hlava uz tak neboli ale zato brusko vela, lebo som dnes dostala mrchu...krasne na 28DC takze paradicka...

mimcohdoom aby ste vedeli vcera Snazivec hadzal vecer cca o pol dvanastej von z balkona napustene sacky z vodou -.... dovod? jednoduchy, pred domom mame topole a tam je niekde schvoany cvrcek... ale akyyyy bordel robil vcera vecer parchant jeden krpaty... zaspat som nemohla a hlava ma z neho rozbolela, telku som nepocula...po 2 zasahoch stichol asi na 10 min. a ked som uz bola tat tak tak ze este 3 sekundy a som tvrda tak zacal znova... tie nadavky ste este nepoculi, nakoniec som zavrela okna...... tak ma vytocil... hehehe

pahu
17. júl 2008

Bianka, Pipi 😉 Zase si ma trosku rozveselila, viem si ho predstavit v trenkach na balkone a triafajuceho cvrcka 😀

bianka30
17. júl 2008

nieeeeeee trenky nemal......

janne6969
17. júl 2008

Baby dakujem za nazory. Dnes som tam bola. Oproti mojej doki je tato az neuveritelne usmievava 😀 Naozaj mam dobry pocit. Hlavne preto, lebo mi hned spravila tolko vysetreni, ze som sa az nestihala divit. Aj krv na hormonalny profil mi hned zobrala. Tak uvidim co bude. Idem tam 19.8. znovu a potom sa uvidi aku liecbu nasadi. A hlavne mi vyhovuje, ze nema kopec zbytocnych reci.

linav
17. júl 2008

Jane tak to som rada že máš také skvelé dojmi lebo dovera doky verzus pacient je nesmierne doležitá 😉
Držím palčeky a dúfam čoskoro bude bejby 😉 😉 😉 😉
Ja som objednana 20.8 na konzultáciu a hlavne zahajujem 2 pokus IVF 😉 teraz mám vegetačné obdobie,telo v klude.
😉 Držím palce 😉

linav
17. júl 2008

Pahulienka 😉
Tak ja som na tom bola asi tak že som nevedela čo mám sledovat a hlavne ani to že ma byt zvädčený krčok,takže nevedoma ale asi lepsie 😉
Lahko sa radí každa sme stresovali 😉 čo ti ale poradím nemysli 50 na 50 ale ver na 100.Ak sa bojíš povedat budem na 100% tehu aby si to nezariekla je ok podvedome sa pripravuješ na všetky možnosti ale s toho vzniká ta nervozita.Mysli teraz len na možnost že sto pro budeš 😉 😉

janne6969
17. júl 2008

Baby skusim sa spytat. Na ultazvuku mi doki povedala, ze jeden vajecnik sa jej zda ze ma vela folikov a ten druhy je vraj asi O.K. Co z toho plynie?

pahu
17. júl 2008

Bianka 😀 😀 😀 Az tam moja predstavivost nesiaha... 😀 😀 😀

Linav, este vcera som si bola 100% ista ze tehulka som, dnes na mna zautocil nejaky strach ze co ak sa to nepodari a potom som si vsimla ten krcok... Viem ze sa stale meni, ale obavy su obavy... A dokonca mi rano zacali krvacat dasna a potom tu Bertica pisala ze dalsi tehu priznak su krvacajuce dasna... Takze neviem co si mam o svojom tele mysliet. Zajtra budem 28.DC, takze uvidime co bude... 😵

loginka
17. júl 2008

Ahojky,
ako sa mate kocky?
pahu, ja som tiez bola v sladkej nevedomosti, ani neviem, ci to co som citila bol krcok, pri vkladani som len zasupla a bolo, vobec som nevedela, ci ma byt dole, ci hore, teraz po tom vsetkom som sa len utvrdila, ze je lepsie, ak to clovek moc neriesi, a hlavne sa neporovnava, lebo kazda sme ina, a aj priznaky su indivindy, dolezita bude krvicka a dalsia krvicka a potom utz, ale mam taky silny pocit, ze Ti to vyjde !!!

joj, vcera ma chytila po dlhsom case taka melancholia, v praci sa mi rysuje perna jesen, z toho som rozladena, ako to zladit s mojimi dalsimi planmi
mozno to este necham do konca roka tak a pojdem az na rok do GF alebo FC, v GF by som chcela ist k Harbulakovi, myslite, ze nebudu urazeni, ze chcem v ramci GF zmenit doktora? a ma to vobec zmysel, ked pri monitorovani a zakrokoch sa ti doktori aj tak striedaju?
rozmyslam este nad zmenou poistovne, cisto teoreticky keby som do septembra zmenila, s platnostou od januara, schvalila by mi stara poistovna ziadost do konca roka?

bianka30
17. júl 2008

pahuuuuuuu aspon som ta pobavila... hehehee

pahu
17. júl 2008

Loginka, skoda ze o tom tolko viem 😀 Neviem, uz len pockam do pondelku 😉

Hmm, a na tvoje otazky ti velmi neviem poradit. Ale podla mna nema zmysel menit lekara v ramci GF aj tak nikdy nevies, kto ti urobi zakrok... A aku mas poistovnu?

bianka30
17. júl 2008

logi obavam sa ze Pahu ma pravdu... Harbulaka by si stretla len keby si potrebovala konzultaciu (ale ked planujes dalsie IVF tak je to jedno ... nevies kto ti to bude robit.)

loginka
17. júl 2008

bianka, vy ste ale so snazivcom cisla 🙂
ja teraz mangela doma nemam, isiel si dat rezat koleno, takze som mu davala rozumy, ako prebieha anesteza a pod. 🙂
mne inak cvrckovia nevadia, my mame z aoknami takeho debilneho vtaka, ktory skrieka okolo 5,6
asi na neho vyuzijem vasu metodu so sackami 🙂

pahu
17. júl 2008

Bianka, pobavila a poriadne 😀 Aj ked, ale vlastne nie, neplakala som uz 40 minutiek 😵

linav
17. júl 2008

logi
Tak to neviem,či sa budú hnevat ale to by ti malo byt jedno 😉 Ja sa pojdem informovat aj v iskare ako to tam prebieha a tak 😉 mam svoj dovod a telefonovala som s dvojicami ktoré už bekby majú a ako sa im to podarilo ake bol postup adávkovanie liekov.Ono by sa nenalo stat že napr.Bianke popraskali folikuli ešte pred odberom.
Ja chodím Dr.Stenovej a keby ma mala len ona bolo by to super,ona mi vyhovuje a VERíM JEJ.
Len si myslím že nieje to jednoduché pre organizmus,psych.a aj peniaze 😉 chcem vediet možnostia porovnat 😉
V GF to tak proste funguje ani na tom nezáleží koho si pacientka,to je dost neosobné.
Možno je to tak všade neviem,chcem to zistit 😉

pahu
17. júl 2008

Linav, vo FC je to ine.. Ak ti teda mozem odporucit, urcite nie ISCARE... Ferticent je vraj O.K. 😀

bianka30
17. júl 2008

linav, tak to som zvedava, na iscare som nepocula dobre veci, kamoska tam bola na IVF a pytala sa ma ako je to v GF lebo chce odtial odist... tak neviem

loginka
17. júl 2008

ano linav, urcite stoji za to to porovnat, objednat sa na konzultaciu aj inde
ja som to pred tym neurobila, teraz mozno vyskusam skonzultovat aj ine centrum
neviem, ale ako to prebieha, ked zmenis centrum, ci ta nanovo vysetruju, myslim tie hormonalne profily, hsg a pod. ci ti z GF daju do ruky vysetrenia a priebeh predchadzajuceho IVF. Myslim, ze by to druhe malo od toho nejako nadviazat. Ja doteraz neviem zhodnotenie priebehu 1 IVF, ci tych 20 vajicok bolo kvalitnych, ci to bolo prilis vela, preco sa nam oplodnilo IVF viac ako ICSI... Behunka sa o tom so mnou nechcela bavit. Inak sa mi potvrdila anembryomola - cize vak bez plodu, tak neviem, co videla predtym moja doktorka, ked mi ukazovala srdiecko. Mozno aj bolo. Pojdem este za nou a popytam sa.

linav
17. júl 2008

No kočky ja som včera po tom nerve čo Behunová total položila moju kamarátku ktorá hladala poslednú nádej a podporu,volala s 3 kočkami a tie emigrovali z GF do iscar.V GF boli všetky nespokojné a neuspešné,žiadnej neostali embrijka a do vloženia boli vždy všetky super,super až do PK a potom mrzí nás nezvládli to 😉 ale 5_6 tisíc už bolo v pokladni.Dve majú dvojky a jedna Chlapca.Určite nechcem porovnávat a centrum iscar je tu najdlhšie taskže aj negatív má najviac
Len chcem poznat moznosti a aj Ferticent preverím.
Ono je to tak ak sa to podarí a babulka ostane tehu tak centrum kde sa jej to púodarilo ospevuje 😉 ved je to legické.Ak sa to neklapne tak postupne straca chut a hlada ríčinu možno aj v samotnom centre.
Ja by som chcela jedného doktora 😉 čo ma bude sledovat,vyšetrovat,merat a poznat moje telo,moj zdravotný stav 😉 😉
Ale verím že teraz ked bude Pahu tehulka tak tie moje mŕačná rozoženie 😀 😀 😀 😀 😀

loginka
17. júl 2008

urcite centrum nie je pricinou, ale clovek za to usilie, psychicke naroky a nemalo penazi, chce mat to najlepsie
myslim, ze si to zasluzime
a s tym jednym doktorom je to asi tiez lepsie, ja som v GF vobec nemala pocit ze ku Behunke patrim, lebo ked ma tam nahodou videla, ani na mna nikdy nijako nezareagovala, ale fakt je pravda, ze je pri zakrokoch a vysetreniach bola velmi jemna, robila mi hsg a nebolelo to moc, ani pri utz vysetreni ma to nebolelo, zato pri Drabekovi som nemala ten pocit setrnosti
veru, pahu si nadej na vzkriesenie povesti GF 🙂
drzim ti palceky a moc ti to prajem !!!

labutienka
17. júl 2008

ahojte babuľky 🙂
tak som dočítala do konca, a musím vám zakázať takto tu písať, že pahu je pre nás vzkriesenie a navrátenie dobrej povesti GF! keď si to totiž pahulienka prečíta, bude mať obrovský pocit zodpovednosti a ešte viac strachu, že čo ak to nezvládne.

takže pahulienka, kašli na to, čo tu baby popísali, ja verím tebe a tvojim bábätkám, a jednoducho viem, že to zvládnete 😉 aj u cicušky som mala ten pocit 🙂 😉 a hlavne sa prestaň kontrolovať, skús si nájsť nejakú činnosť, alebo ísť ku kaderníčke, na kozmetiku, pedikúru, daj si zvláčňujúcu masku, aby si bola ešte krajšia ako si 😉 niečomu sa proste venuj 🙂

ľahko sa mi to tu píše, ale baby, fakt nerobte na pahu nátlak, mohlo by sa to nevyplatiť... 😠

ja idem v pondelok na 1. kontrolu 🙂

labutienka
17. júl 2008

jéééj, toto je 600. príspevok 😀 ja ich rada zaokrúhľujem 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre