Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

laskonka
4. júl 2008

ahojte dovolila som si zalozit novu temu 😵

vika34
5. aug 2008

no ahojte,až teraz som sa dostala domou,Vikinka je u sestry na prázdninách ,tak som ju bola pozrieť.Po tranfere som sa presviedčala,že tehotná budem určite,lebo s tým problém nemám,ale po štvrtku som mala také zmiešané pocity a som si hovorila ,že to bude gól,ked neotehotniem.Vnútorne sa teším je to prvý úspech,ale ako som už písala toto je moje 7 tehotenstvo.Pri tom poslednom som bola rozhodnutá,že dokiaľ neprejde kritický 5 tt,tak nejdem ani k lekárovi,tak som išla až v 6tt a to,že pri mojej smole môžem mať ešte aj mimomaternicové,s tým som naozaj nerátala.Tak ešte stále som veľmi opatrná vo vytešovaní,čím som staršia tým horšie beriem prípadný neúspech/a že ich už bolo hodne o tom by som mohla písať aj dva dni/Všetkým dakujem za podporu mám pocit,že ste verili viac ako ja.Teraz je další termín predomnou,tak čakám na piatok

janula13
5. aug 2008

viki, tak ci tak,mysli pozitivne,vidis ako sa urodilo Biance po pozitivnejsom pristupe 😀 vidim, ze mas dost sklamani dost, ale az taky smoliar nie si, aspon sa ti podarilo otehotniet, niekto sa ani k tomu neprepracuje, aj ked neviem co je väcsie sklamanie, ci prist o babo, alebo sa nemoct k nemu dopracovat.Tak sa pekne setri, tes sa z toho, co sa vam odarilo a male to vyciti a nepusti sa ta 😀 tak cakam co piatok, dufam ze dobra sprava zase 😉

vika34
5. aug 2008

ahoj janula ,ty si tu asi jediná,babi väčšinou píšu z roboty a ja vždy večer musím všetko poprečítavať.Snažím sa myslieť pozítívne,ale môj muž tvrdí,že som notorický kverulant/v preklade upindaný pesimistA/tak to myslenie sa nedá tak rýchlo prehodiť,ale budem sa snažiť,lebo moje biolog.hodiny už veľmi hlasno bijú,tak už nemám až toľko veľa času,tak sa musím nejako prinutiť myslieť pozitívne a hlavne byť v klude a nerozčulovať sa

janula13
5. aug 2008

vies ja som teraz tak navolno, mam viac casu, tak si pisem hocikedy, vsetko odsuvam na vecer a potom utekam k netu, lebo sa mi strasne nechce nic robit.Tak to iste hovori aj mne manzelik, ze som pesimistik vecny, a vdis tu ti davam rozumy 😀 ti tak tik tak...ved aj mne biju a ako vdim, teba uz jedna ratolest doma tesi, ved to je parada 😀 juuuj, kym sa my k tomu prepracujeme.. 😝 to bude asi fuska 😀 a tiez je mi tazko byt kludna a nerozculovat sa, ved to sa ani neda, ale snazim sa na to pozerat s nadhladom 😉

vika34
5. aug 2008

koľko máš rokov,ked sa môžem opítať,ja som mala vo febr.37 a naozaj s tých 7 pokusov som úplne bez problémov donosila dcéru,ale kedže som druhý raz vydatá ,tak chceme ešte jedno ,môj terajší je bezdetný/zatiaľ/

janula13
5. aug 2008

Ja budem mat vdecembri 32, ale este sme obaja bezdetni, manzel bude mat 36 a velmi by mu uz pristalo byt tatinom, vie sa uzasne spravat k detom, tak je mi luto, ze prave takemu cloveku to nie je tak lahko dopriate...fuuu, ja neviem kolko neuspesnych pokusov vydrzim, nemyslim si, ze som velmi silna, keby nemam takeho super podporujuceho manzela, tak neviem...

vika34
5. aug 2008

nejako som nepostrehla,teraz si pred IUI,alebo už IVF?A 32 rokov to je fajn,to mám už dávno za sebou ,ale cítim sa na 25 😀

janula13
5. aug 2008

Ja idem zajtra na 2 IUI...32 je fajn, ak uz mas babo, ale takto je vsetko take neiste ☹

vika34
5. aug 2008

držím palce na zajtrajšok a verím,že je to iné,ked ja už mám jedno dieťa a vy ešte nie,ale už aspoň robíš niečo preto ,aby si mala,ale v našej partii sú baby,tak staré ako ja a viac a ešte nič.To je iný nervák,a čo to stojí peňazí 😠

janula13
5. aug 2008

ved to, mas recht 😀 dakujem, uz sa vidim aka budem zajtra vytrasena, nemam rada, ked sa vo mne rypu 😅 ale vydrzime vsakze.Vidis, aby sme zacali setrit prasule, teraz sme zase vycucnuty, kupili sme auto 😝 Uz som sa s tebou lucila v optimistkach, tak aj tu, dakujem, zajtra sa ozvem, aj ked nebude nic nove okrem plavcov vo mne, musim drzat nozky spolu 😀 tak sa aj ty drz, nech zase potesis 😀

bianka30
6. aug 2008

babulky a ja vam vsetkym prajem krasny den... pahulienka ma uz tusim dovcu... tak nech sa jej vydari... cmuuk

gregy
6. aug 2008

Ahojte
lubka tak klobúk dole ale s takým stresom každý deň v práci to musí byť hrozné 😨 obdivujem lekárov a sestričky, ktoré to tempo zvládajú a ešte sú aj milé voči pacientom ...

Vika treba len vydržať, veľmi ti držím palce 😉

Tak pahulienka krásnu dovču si uži 🙂

hugi
6. aug 2008

Ahojte.Som tu 1 krat. Chodime do Gyn - Fivu 2 mesiace a chcem sa opytat ci niekto ma skusenosti s laparoskopiou a ako to prebieha, ci mu to pomohlo . dakujem.

sivusa
6. aug 2008

Ahojte.
Vika gratulujem, veľmi sa s Tebou teším 🙂
Ja som bola v pondelok v GF vrátiť lieky, dali mi za ne 4.300 Sk, mala by som si ísť niečo za ne kúpiť, urobiť si radosť 🙂 , keď už som si tie injek. vytrpela
Hugi a na laparoskopiu ideš do GF?
Ja som bola v Ružinove na laparoskopii, či mi to pomohlo, no jedine sa mi odvtedy upravil cyklus.
Predtým som mala aj 40-50 cyklus, teraz mám 28 dňový.
A prečo máš ísť na laparku?

sylvyka
6. aug 2008

ahojko sivus 🙂
ako sa mi mas no to by si si mala nieco kupit potesi aj malickost 😀

sivusa
6. aug 2008

Ahoj Sylvyka 🙂
Ty sa pochváľ ako sa máš ako tehulka.
Ja sa mám dobre, všetok ten smútok z neúspešného IVF ma už prešiel, už sa teším na druhé IVF,ktoré už určite vyjde 🙂
Ty už si 7tt , strašne to letí ,už si bola aj na utz., či to náhodou nebudú dvojičky 😀

sylvyka
6. aug 2008

v utorok idem na utz 😀 no teda necham sa prekvapit ale dajako podvedome to vidim na dve 😀
a to druhe ivfko bude pre teba to spravne kedy by ste to chceli spustit?

mandy55
6. aug 2008

ahojte babulkyyyyyyy

vika blahozelam a drzim palec na uspesny koniec, aj ked je este daleko

pekny den

gregy
6. aug 2008

ahoj mandy 😀 ako tehuľa???

Fuj baby mne je zle 😝 😝 😝 objednala som si obed a tak som ho zlhltla že mi je na zvracanie, bože prečo ja som len taká pachltná!!!! Ale kedže som nemala raňajky už som bola hrozne hladná ☹

mandy55
6. aug 2008

gregy to poznam, este horsie to bude az budes tehulka, teda aspon mna prepadaju vlcie hlady a musim jest okamzite, inak mam pocit, ze omdliem 🙂
aj teraz to na mna ide, tusim idem radsej obedovat

inak sa to celkom da vydrzat, konecne sa zacal Adamko vrtiet, teraz mal skoro 2-dnovu pauzu, uz som zacala pomaly panikarit ci je vsetko OK.

babulky budete velmi velmi trpezlive do buducna, ani neviete co vsetko vas este caka.
ale aby ste to co najskor zazili vam posielam taku obednu davku
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

nech viete o com pisem 😀 😀 😀

janula13
6. aug 2008

Akojte babulky, Vika nie si tu?tak hlasim, ze IUI vyzera slabo, spg bol zase prekvapivo nanic, tak rozmyslam ze na 3IUI ani nejdem a zacnem vybavovat IVF,nech nam sance stupnu a manzel uz nebude v strese, zato ja budem 😀

gregy
6. aug 2008

janula nehádž flintu do žita .... jeden nikdy nevie 😉

janula13
6. aug 2008

gregy, nemam ani len tu flintu, tak ani nemam co hadzat 😀 😀 😀 taka som z toho rozhodena, preco to je take zdlhave a tazke?gregy a co ty mas za sebou, ci pred sebou?

gregy
6. aug 2008

Mna stopli pri prvej stimulke teraz čakám na mrchu a 13. idem k Drábekovi na konzutláciu takže neviem čo ma čaká ...

janula13
6. aug 2008

tak dufam ze ta cakaju dobre spravy, ja sice k nemu nepatrim, ale obe IUI mi robil on a bol fajn.Ja som u Behunovej, idem tam na konzultaciu 21.8 a ako pozeram den predtym idem na HCG test 😝 Ha aka sranda, caste navstevy centra 😀

gregy
6. aug 2008

dík aj ja dúfam ... pevne verím že kedže už mrcha mešká počká až do 13. a Drábek mi povie že ked dorazí začneme stimulovať, tak to by bolo fajn ale ako sa poznám mrcha dorazí tesne pred konzultáciou a budem musieť čakať na ďalší mesiac 😝

janula13
6. aug 2008

neboj, mrche dohovor, ze 13 je pekny datum 😀 a keby aj, mesiac nie je rok 😀 Tak vela trpezlivosti, mne sa nejak mina a vzdy mi vsetci hovorili, aka som len trpezliva. 😀

gregy
6. aug 2008

janula dobre dohovorím len či to bude aj niečo platné? uvidíme 😀
takže veľa trpezlivosti prajem 😉 😉 😉

janula13
6. aug 2008

napodobne, len sa nedaj 😀

gregy
6. aug 2008

Už sme boli na druhej strane 😠 a to predsa nedopustím no nie? 😀 😀 😀
Ja už pádim dom.
Pa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre